User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message20619
Hattred

[the Proven Healer]



Status: Offline
(since 26-03-2019 16:34)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 438, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 146.7
Votes: 25

 
Post Posted: 02-01-2016, 14:03:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SerethIsBack wrote:
Eu smecheru, bossu, mafiotu. Am vrut sa fac si eu o cerere corecta, corespunzatoare, da e tarziu si imi e siluț. Vreau sa stiu daca ma reapuc de pandaria sau nu(pve, ca pvp nu ai cum la H, doar daca invata Adrean sa joace). Ma jucam azi linistit pe lich king si ma acosteaza un jucator ca nu mai sunt ferali pve pe freakz si sa ma intorc. Asa ca pentru satisfacerea populatiei serverului si pentru bunastarea planetei, astept raspuns.

PS: Am ban pe contul mare si am contul ingame legat acolo.


Florean, whisper în game pentru invite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 16-02-2016, 05:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt deschise pentru:

Death Knight Blood

Druid Feral / Balance

Priest Shadow

Hunter Marksmanship / Survival

Monk Mistweaver

Cerinte:
Minim 520 ilvl, 30+ days played.
Legaþi contul de forum cu cel din joc.
Daca nu sunteti deacord cu oricare punct din Regulament nu mai aplicati.




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 17-03-2016, 01:17:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Claudiu
2. Varsta: 25 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?: Nu pot juca in timpul saptamanii datorita programului de munca - 15:00 - 00:00; in unele week-enduri voi avea timp suficient pentru a participa la 1-2 raiduri.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Disci / Holy - 526 ilvl
6. Link Armory*: Freakz Armory
7. Screenshot cu Interfata**: UI
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc Disci ca main spec din 4.3.4 dinainte sa fie "la moda". Imi place specul pentru ca usureaza foarte mult viata celorlalti healeri in special in raidurile de 25 si se descurca foarte bine - in opinia mea - in raidurile de 10. Are rol de tank healer si support pentru ceilalti healeri. Alternez intre Disci si Holy in functie de encounter.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca stats priority am ales Intellect > Spirit > Crit > Mastery > Haste. Nu am o rotatie anume cand vine vorba de healing; Pre-shielding prin Spirit Shell/PW:S inainte de anumite abilitati de burst, Atonement healing in fazele de low damage pentru a ajuta DPS-ul, folosesc raid cooldowns atunci cand imi este indicat / repartizat.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). Am inceput sa joc WoW pe TBC pe C-zone dupa care m-am mutat pe Freakz. Am continuat sa joc pe Freakz in WOTLK si Cataclysm. La sfarsit de Cata am plecat pe Blizz pe Pandaria 5.4.8 unde am avut progres pe cativa bossi din SoO Heroic. Acesta este caracterul meu de pe Blizz: Armory
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat in guilde precum PvE, INL, Hamsterii Blindati, Aeon Nox si probabil altele de care nu-mi aduc aminte in momentul de fata.
12. Detalii PC: laptop Lenovo i5 gen 4; 8gb DDRAM, 2gb VRAM, peste 100 fps in Shrine; undeva la 30-40 fps in raidurile de 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Vreau sa fac parte dintr-o guilda in care sa fac raiduri de placere, nu din obligatie. Nu disper dupa iteme si imi cunosc locul in lume.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez de 2 ani pe program de dupa-amiaza, timpul liber mi-l petrec cu iubita si/sau prietenii, imi plac comediile, muzica si caterinca de buna calitate.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Timpul, serviciul si prioritatile nu-mi mai permit sa fiu hardcore raider. Vor fi week-enduri in care voi intra doar sa salut lumea.

Am observat ca nu recrutati Disc Priests in postul de mai sus, dar am zis sa-mi incerc norocul.

Raspund cu mare placere la alte intrebari in-game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hattred

[the Proven Healer]



Status: Offline
(since 26-03-2019 16:34)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 438, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 146.7
Votes: 25

 
Post Posted: 17-03-2016, 01:43:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sifonier2 wrote:
1. Nume IRL: Claudiu
2. Varsta: 25 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?: Nu pot juca in timpul saptamanii datorita programului de munca - 15:00 - 00:00; in unele week-enduri voi avea timp suficient pentru a participa la 1-2 raiduri.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Disci / Holy - 526 ilvl
6. Link Armory*: Freakz Armory
7. Screenshot cu Interfata**: UI
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc Disci ca main spec din 4.3.4 dinainte sa fie "la moda". Imi place specul pentru ca usureaza foarte mult viata celorlalti healeri in special in raidurile de 25 si se descurca foarte bine - in opinia mea - in raidurile de 10. Are rol de tank healer si support pentru ceilalti healeri. Alternez intre Disci si Holy in functie de encounter.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca stats priority am ales Intellect > Spirit > Crit > Mastery > Haste. Nu am o rotatie anume cand vine vorba de healing; Pre-shielding prin Spirit Shell/PW:S inainte de anumite abilitati de burst, Atonement healing in fazele de low damage pentru a ajuta DPS-ul, folosesc raid cooldowns atunci cand imi este indicat / repartizat.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). Am inceput sa joc WoW pe TBC pe C-zone dupa care m-am mutat pe Freakz. Am continuat sa joc pe Freakz in WOTLK si Cataclysm. La sfarsit de Cata am plecat pe Blizz pe Pandaria 5.4.8 unde am avut progres pe cativa bossi din SoO Heroic. Acesta este caracterul meu de pe Blizz: Armory
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat in guilde precum PvE, INL, Hamsterii Blindati, Aeon Nox si probabil altele de care nu-mi aduc aminte in momentul de fata.
12. Detalii PC: laptop Lenovo i5 gen 4; 8gb DDRAM, 2gb VRAM, peste 100 fps in Shrine; undeva la 30-40 fps in raidurile de 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Vreau sa fac parte dintr-o guilda in care sa fac raiduri de placere, nu din obligatie. Nu disper dupa iteme si imi cunosc locul in lume.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez de 2 ani pe program de dupa-amiaza, timpul liber mi-l petrec cu iubita si/sau prietenii, imi plac comediile, muzica si caterinca de buna calitate.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Timpul, serviciul si prioritatile nu-mi mai permit sa fiu hardcore raider. Vor fi week-enduri in care voi intra doar sa salut lumea.

Am observat ca nu recrutati Disc Priests in postul de mai sus, dar am zis sa-mi incerc norocul.

Raspund cu mare placere la alte intrebari in-game.


Acceptat. Whisp in game Hatredx sau un ofiter.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lockherx

[Gladiator]



Status: Offline
(online 15 hours ago)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 465, Topics: 52
Location: Allstar Randoms

Reputation: -29
Votes: 25

 
Post Posted: 24-03-2016, 15:38:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 22
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 4 ore
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Destro 517
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/lockher
7. Screenshot cu Interfata**: -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Doar pe asta mai stiu sa-l joc
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). - ca in guide`ul lui Wozzy
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). am inceput pe TBC in 2008 , Wotlk, Cataclysm, Mop @ Freakz
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** The Forgotten Heroes, Betrayers, HKP, Revengers, Divinity, INL, Opus Dei, Hamsterii Blindati, Allstar Randoms, Aeon Nox, Unleashed (intr-o ordine corecta si valorica)
12. Detalii PC****. AMD quad core, 2gb video, 8gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Pt ca e cea mai buna guilda 5.4.8 cum era Allstar Randoms pe 4.3.4 si eu sunt obisnuit sa fiu in cea mai buna guilda , pt ca vreau sa ma reapuc de joc , pt ca altfel ma supar si nu mai joc deloc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - imi place sa ies cu prietenii la o bere sau la mine acasa si sa stam pana la 6 dimineata sa ne distram, sa ascultam muzica si sa-i pun sa se uite la mine cum joc WoW
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). - sa ma acceptati va rog
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


sa ma acceptati va rog




Am toate titlurile PvP pe Freakz, am jucat in echipa cu toti Gladiatorii de pe Freakz si impotriva lor. Am fost foarte bun!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 24-03-2016, 19:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@lockherx Rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Demon1945

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2022 16:28)
Joined: 22 Sep 2013
Posts: 55, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 79.3
Votes: 1

   
Post Posted: 25-03-2016, 23:49:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Camil
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 3-4 ore/zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Retribution (540ilvl) / Holy (515ilvl)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Katoriu
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/4h9ly1/9
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
M-a atras potentialul mare de supravietuire al paladinului datorita abilitatilor de self-heal si invulnerabilitate atribuite unui spec de DPS.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente
(15) Speed of Light pentru a reusi sa te evacuezi repede din zone in care primesti dmg/exista potential sa mori
(30) Fist of Justice - Crowd Control (45) Selfless Healer - Heal instant cu Flash of Light dupa 3 utilizari de Judgement
(60) Unbreakable Spirit pentru a folosi mai des Lay on Hands pe mine/aliati
(75) Sanctified Wrath - damage increase pentru un timp mai indelungat, mai folositor in lupte care dureaza comparativ cu Holy Avenger-ul care da scurte perioade de burst
(90) Execution Sentence - single target, Light's Hammer pt Aoe fight sau pentru lupte in care trebuie si heal pentru raid (ex. Megaera)
Rotatie - Templar's Verdict(5hp)> Hammer of Wrath > Crusader Strike > Judgement > Exorcism; Inquisition este mentinut tot timpul activ, Talentul de lvl 90 la cd.
Gemming- in functie de stats-urile la care doresti sa ajungi
Stats - Haste > Mastery > Crit ( strength devine secundar incepand cu gear-ul de Throne of Thunder)
Haste pana la 45-50% (50% fiind cap superior necesar, mastery devine mai bun din acest punct, multi target e mai bun incepand de la haste 40%)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).
Am inceput sa fac raiduri in TBC-Karazhan, Tempest Keep, Black Temple. Dupa o pauza de WoW am revenit in Cataclysm pe Freakz si am facut raiduri de DragonSoul cu globalul. In Mists of Pandaria
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***
Divinity(inceput Pandaria-Heart of Fear)- amuzanta, oameni de treaba, faceam raiduri de progres. Plecasera mai multi membri si apoi ne-am decis mai multi sa ne mutam in HKP.
HKP(Heart of Fear-Throne of Thunder) - destul de rigida, faceam raiduri de progres. Guilda si-a incetat activitatea pe 25.03.2016.
12. Detalii PC****. 8GB RAM ddr3, i7-3610QM, Nvidia 640gtx
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?
Unleashed este una din guildele de top de pe server. Consider ca ar trebui sa fie o atmosfera placuta si oamenii sa se organizeze si sa fie seriosi in timpul raidului.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student anul 4 la arhitectura. Fac voluntariat. Ca hobby am desenatul.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
Am facut la un moment dat un raid de 25n cu mai multi de la voi din guilda.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/r/282448x/9


"Am principii de fier. Daca ele nu va sunt pe plac, mai am si altele." -Groucho Marx
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 25-03-2016, 23:59:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Demon1945 Acceptat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
japierdole

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2016 19:02)
Joined: 27 Dec 2015
Posts: 13, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 8.4

 
Post Posted: 27-03-2016, 20:28:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? dupa ora 17:00 pana dimineata in fiecare zi (daca sunt in sesiune se poate schimba programul)
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Feral (538) OS Guardian/Resto (515) low xp
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/delicventa
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/mZnoMOx
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Deoarece am vrut sa ii contrazic pe cei care sustin ca feralul da foarte slab in PVE + imi place cum isi face feralul simtita prezenta in raid (Stampede + (Hearth of the wild)Tranquil) etc.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Spec : feral ( Soul of the forest + Dream of Cenarius dps maximizat)

Rotatie:
1:opener (SR + Ravage)
2:dau burst imediat cum apare proc la RoR+ astept sa ajunga buffu de la Renataki aproape de 10 si aplic rip+rake, daca am clearcasting pun si Trash.
3:berserk imediat dupa ce trece BL ca sa nu irosesc energia.
4:goto 2
Stats,Reforge,Gemming:
Avand in vedere ca am Rune of Reorigination reforge-urile si gemming-ul sunt facute astfel 7105 mastery 7103 crit 7102 haste pentru a maximiza procul de Mastery de la Rune.




10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).

Am inceput sa joc WoW cand abia se bagase patchul 2.1 pe Sylvanas EU. Experienta cu serverele private a fost in ordine cronologica asa : wow.czone.ro -> wow.ultimate.ro -> wow.freakz.ro .

11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***

Ubiquity(rank 3) . Colectiv de nota 10 dar din cauza lipsei de oameni nu s-au mai facut raiduri.

12. Detalii PC****.

i7-6700K + nvidia GTX 970 SLI

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?

Doresc sa ma alatur acestei guilde deoarece am cativa prieteni aici + sunteti organizati in ceea ce priveste raidurile.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt student la Automatica si Calculatoare @ Universitate Politehnica BUCURESTI

15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).

Daca sunt acceptat ma transfer @ Horde.

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://imgur.com/mZnoMOx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 27-03-2016, 22:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@japierdole Acceptat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dRoGx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2016 10:07)
Joined: 07 Apr 2014
Posts: 31, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 5.8
Votes: 14

 
Post Posted: 01-04-2016, 23:01:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vali ( ca be vali)
2. Varsta: 19
3. Localitate: Chiajna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? : cat e nevoie
4. Clasa: warlock
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): afflictiune 516
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/orthros
7. Screenshot cu Interfata**: Nu am, daca ma acceptati downloadez wow-ul si arat si interfata mea puternica + ca o sa ma joc, la fel de puternic #power
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca da cel mai mult dipies
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). rotatie : le am si cu pre-hauntu de dinainte de pull) CoE, haunt,soulburn-soulswap<<BURST>>>>+demon, haunt cand se termina, soulburn-soulswap cand procuie tot, malefic grasp filler, refreshuiesc dot-urile cand sunt pe terminate.Importanta gear-ului = maxima. hit<haste cap<mastery<crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** Unstoppable - am iesit pentru ca m-am mutat la horde, HKP - pentru ca m-am lasat de freakz.
12. Detalii PC****. pc de gamming, zic
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Pentru ca nu am guild si vreau sa ma joc.Sper sa mi se explice script-urile.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu, nu, nu, foarte bine, bodybuilding.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Sper sa nu considerati aplicatia mea ca una ofensiva.I am a man a few words.Am raspuns strict la intrebari. + cunosc multa lume de acolosha din guild
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Stiu ca trebuie sa pun poza, dar....dadeam ~140-150k la 20m selfbuffed

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cryve

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2019 19:46)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 457, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 386.2
Votes: 46

   
Post Posted: 02-04-2016, 00:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dRoGx Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adi_cxz

[vip]



Status: Offline
(since 02-06-2019 18:44)
Joined: 07 Aug 2012
Posts: 7, Topics: 5
Location: Denmark

Reputation: 156.2
Votes: 6

 
Post Posted: 03-04-2016, 12:42:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 26
3. Localitate: Denmark
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 6-8 ore pe zi seara de la 8
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): heal 535
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/andycxz
7. Screenshot cu Interfata**: clasica
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? il joc de 10 ani
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). Cataclysm
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** Ascendance
12. Detalii PC****. i5 8gb ddr3 2gb video card
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez admin retea
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 03-04-2016, 14:42:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@adi_cxz respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
salamander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2023 19:29)
Joined: 23 Mar 2013
Posts: 67, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 255.3
Votes: 14

 
Post Posted: 07-04-2016, 15:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2. Varsta: 23
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW pe zi:5-6 ore
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec:Combat 524
6. ://armory.freakz.ro/character/genesis/tokiomy
7. Screenshot cu Interfata**:
8. Nu-mi place sub,assassination nu merge
9.Prefer sa joc cu leaching poison pentru mentinerea hp-ului,si bineinteles Anticipation,sinister strike pana la 5 combo,eviscerate,revealing strike tot timpul pe target,refresh la 1-2 sec,slice and dice mereu activ pe mine refresh la 1-2 sec,burst pana la 9 combos apoi eviscerate,restul depinde de situatie si de boss,prefer gemurile cu agility momentan,in ordine de prioritate joc :haste,mastery crit,hit exp cap 7.50%
10.Am inceput s ajoc pe Cataclysm 4.0.6 foarte casual,pe 4.3.4 am dat jos Madness HC,pe mop am facut progres full MV HC,TOES HS si momentan TOT HC pana la Ji-Kun din cauza ca majoritatea din oamenii cu care jucam s-au mutat pe Blizzard
11. Am jucat in The Rebirth la inceput de patch,apoi in Opus Dei cu aceiasi oameni si ultima data in Quantum,la fel cu ceiasi oameni de la inceput
12. Detalii PC. AMD Athlon Quad Core 3.40 GHz,8 Gb RAM DDR3,placa video AMD HD R7 2GB
13. Cred ca e cea mai buna guilda pve momentan,nu am asteptari mari deoare ce nu vreau sa mai joc la fel ca inainte,adica sa ma fac full hc,ci doar sa dau kilul la bosi macar o data,Eu cred ca cel mai important la o guilda pve sunt oamenii cu care joci
14. Lucrez program normal,imi place sa stau la pc sa pierd vremea sa ma joc,sa ma uit la filme seriale ,anime si sa ies cu prietenii in oras in weekend

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 01-05-2024, 19:23:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x