User
Pass
2FA
 
 

CS:GO drop reset

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message1479
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-05-2016, 11:35:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam am 2 intrebari, stiind ca nu am mai jucat de ceva vreme...sau ma rog, mai mult am stat pe idle, free items FTW, nu prea am fost interesat asa mult de schimbari. Vroiam sa intreb, drop cap se reseteaza in fiecare miercuri sau joi? Despre drop cap la iteme, cate erau maxim pe saptamana? Cate skin-uri si cate cutii ma refer?
Si in legatura cu skin drop, mai demult dropam si pe idle, acum numai cutii, au schimbat ei asta sa nu mai poti dropa pe idle? Skinuri poti dropa acum doar pe competitive/casual sau cum?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-05-2016, 12:19:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Cam am 2 intrebari, stiind ca nu am mai jucat de ceva vreme...sau ma rog, mai mult am stat pe idle, free items FTW, nu prea am fost interesat asa mult de schimbari. Vroiam sa intreb, drop cap se reseteaza in fiecare miercuri sau joi? Despre drop cap la iteme, cate erau maxim pe saptamana? Cate skin-uri si cate cutii ma refer?
Si in legatura cu skin drop, mai demult dropam si pe idle, acum numai cutii, au schimbat ei asta sa nu mai poti dropa pe idle? Skinuri poti dropa acum doar pe competitive/casual sau cum?


reset bonus xp si drop este in fiecare miercuri ...si pica doar 1 skin pe saptamana ,legat de cutii pica la fiecare din modurile dm,casual,competitive etc. evident trebuie sa ai noroc sa cada ,drop din idle habar nam..nu cred ca exista asa ceva



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-05-2016, 13:01:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai demult parca erau 2 skinuri/saptamana, cum de au schimbat? Money hunger?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaViDeNkO

[ ]



Status: Offline
(since 27-07-2022 20:15)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 11305, Topics: 180
Location: Insert location here

Reputation: 3137.2
Votes: 535

   
Post Posted: 12-05-2016, 15:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce te-ai plânge de money hunger când tocmai ai zis free skins ftw. bineînțeles că nu le convine să-ți dea skinuri gratis când tu nici nu joci.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-05-2016, 21:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Nu e ca si cum ar pica skinuri cu tona. Mai demult erau 2/saptamana, acum vad ca ii doar 1 skin, mai demult puteai dropa vreo 4-5 iteme, cu tot cu cutii (2 skinuri + 2-3 cutii parca), acum....daca dropezi 3 iteme pe total, esti boss si dai bere la straini. Si da, money hunger, ca pe langa ca au limitat, acelasi bullshit ieftin ca si inainte, nu e ca si cum ti-ar pica arme de cativa euro, iti pica arme de cativa centi.
Plus ca atunci cand ai sistem de microtransaction, indicat ii sa ai si ceva pe langa, gen sa poti cumpara skinuri cu un fel de coins care dropezi de la mobi (ma refer la alte jocuri). Aici pica skinuri dupa ce stai ca nebunul cateva ore pentru un posibil item bun, ca cine stie, poate playerii musca momeala si in felul asta o sa plateasca 2.20 euro pentru o cheie, sa isi incerce norocul la "loterie". Ii un fel de regula nescrisa pentru cei destepti de la companie, sa aibe pe langa sistemul de microtranzactie si ceva mai "free". Si mai zic ca sunt money hunger si pentru faptul ca au scumpit cheile, nu prea le place ca userii stiu sa faca bani, mai ales inainte de limitare -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 26-04-2024, 11:48:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x