User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Nadya

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message336
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 02-08-2016, 22:18:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau
- Numele adminului reclamat
- Harta, ora si data faptei reclamate
- Motivul / Regula incalcata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

Aveti mai jos un fragment din consola. In rest, numele meu si numele adminului reclamat sunt evidente.

************************************************
Informatii despre ban
Nume: Craciunita_Perversa
IP: 86.121.178.198
Motiv: nb
Durata banului: 120 minute.
Admin: Nadya
Ora si data: 23:11:44, 02 August 2016
Harta: de_dust2

Consideri ca ai luat ban pe nedrept ? Intra pe forumul nostru:
http://www.war4.freakz.ro
************************************************
*DEAD* Nasti-Boy : pff

Kicked by Console: "Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."
Kicked :"Ai fost banat. Vezi consola pe

So... pentru ce ban? Ca m-am urcat pe harta, pe dust2, pe muchia hartii (deasupra bazei CT). Si in ciuda fapului ca jocul este FREE, Nadya (ca de obicei) s-a ofticat ca am luat-o si a descis sa-mi dea ban, "sa-mi arate ea mie". Asta dupa ce a zis, inainte de ban, cu aroganta, "poti sa-mi faci reclamatie" (ca ma doare-n eufemistica p*** de reclamatia ta, mai exact).

Chiar am curiozitatea sa vad daca reclamatiile astea conteaza in vreun fel, sau sunt doar asa, niste mecanisme ca pe vremea comunistilor, sa ti se para tie ca parerea ta/adevarul/regulamentul/egalitatea intre persoane conteaza.

Aparent, daca esti admin poti sa faci ce vrei tu, decizi tu ad-hoc ce regulament e pe server si-l aplici dupa bunul tau plac. Interesant.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nadya

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 836, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 745
Votes: 65

Post Posted: 02-08-2016, 22:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti am zis pe mapa nuke daca te mai prind pe mapa iti dau ban....erai singura persoana care statea sus pe mapa....Cum ai zis si tu e FREE GAME ....mai intai uitate la tine ce faci si dupa aia sa faci reclamatie.....
Daca am gresit ca ti am dat imi asum raspunderea chiar daca sunt owern....si inca ceva pt mine nu a contat niciodatata statul de pe server...
O seara placuta.....

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by nadya, 02 August 2016 20:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 27-04-2024, 19:42:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x