User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message542452
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 12-09-2016, 21:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai mi s-a demonstrat, acum cateva minute, ca aveam dreptate in tot ceea ce am zis: ownerii = zeii serverului, indiferent daca au dreptate sau nu, daca abuzeaza sau nu.

Si da, asta ^^^ e o discutie despre server, deci nu incalca regula acestui topic.

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 12-09-2016, 21:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciun indiferent cu ce nume intrii tu nu ai voie pe server pana nu ai acordul nadyei.
P.S. Degeaba postezi de pe contul "lup", am nuntat deja pe administratorii forumlui sa verifice si sa ia masurile necesare

0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 12-09-2016, 21:24:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Huh? Cam cat de paranoic sa fii sa crezi ca eu = lup? -))))))))))))

Crezi ca nu pot sa intru printr-un proxy sau VPN, daca chiar vreau? Chiar atat de cretin ma crezi? E doar o chestiune de vointa, aici, nu de neputinta. Dar, din nou, demonstrezi, dincolo de paranoia evidenta (in care crezi ca eu sunt de fapt "lup"), aceeasi condescendenta evidenta pe care o pomeneam mai devreme.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 12-09-2016, 21:28:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa se demonstreze imediat cum intra AMG -
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 12-09-2016, 21:30:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce-o sa se demonstreze, ca eu = lup? Zi "sa mor yo". Ce faci daca eu si lup suntem persoane diferite? Iti dai singur ban permanent pe server?
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
~lup~

[luptator]



Status: Offline
(since 11-11-2019 12:23)
Joined: 28 Apr 2014
Posts: 292, Topics: 86
Location: caras-severin

Reputation: 82.2
Votes: 7

Post Posted: 12-09-2016, 21:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

msx ....... nu mi-a violat cracitu contul , mie chiar imi pare rau de situatia in care s-a ajuns !!!! as vrea sa fie cel putzin ca anul trecut !!!!!!! sa intri cu drag sa te joci pe sv ! e pacat de atata munca si de banii bagati aici !!!! eu la asta ma refer , nu la alte chestiuni strict personale .
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 12-09-2016, 23:14:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gareth Bale<3 wrote:
Craciun indiferent cu ce nume intrii tu nu ai voie pe server pana nu ai acordul nadyei.


Pentru ce? Pentru ca am scris "27.38" in loc de "30"? Ala e motiv de ban si de tot taraboiul asta? Chiar nu vedeti ca este culmea abuzului?

PS. De asemenea, nu pot sa ignor lipsa de logica in ideea ca "pana nu respect jucatorii serverului nu am ce cauta pe server". Pai ca sa-i respect, tre' sa fiu pe server. Daca nu sunt pe server, nu am cum sa-i respect. E ca si cum ai zice "pana nu respecti viteza legala, nu ai dreptul la permis auto". Pai tre sa am permis auto ca sa pot respecta viteza legala, ca sa pot conduce.

Pana una alta nu cred ca am injurat pe cineva de pe server sau ca m-am luat de cineva. As zice tocmai invers (de exemplu, Yonutz*Stars mi-a zis sa "ma spanzur" si totul a fost OK, nu i-a mai zis nimeni nimic, asta dintr-o pozitie de putere, ca admin). Daca spuneam eu asta unui admin era o mare tragedie, un "comportament sfidator la adresa adminului".

D-asta zic ca abuzati in cel mai mare hal.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 13-09-2016, 06:01:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Legat de server: SI eu am bagat bani in server prin boostu-uri facute 10 euro cel putin...
Ca sa aiba "twister" seerverul full la ore in care nu erau decat 4 playeri pe server....
Asta nu conteaza?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 13-09-2016, 08:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Msx lup nu e craciun ca lup a avut sau are admin .
Craciunita tu te iei de oricine si ai un limbaj vulgar si normal ca admini fac si zic tot ce le vine
Sya degeaba spui ca ai bagat bani ca oricum nu poti obtine ceva cu asta bafta sya - Wave

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 13-09-2016, 08:22:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciun, nu abuzam, tu abuzezi de ani de zile de rabdarea noastra, vi pe sv faci mistouri, glume cu tenta sexuala, rasista si asa mai departe si te ascunzi in spatele degetului ca a spus altcineva si tu doar copiezi, instigi la cearta, spamezi chatul cu mesaje si radio, te folosesti de toate bug-urile posibile profitand de lipsa acestei reguli din regulament, enervezi pe toata lumea apoi vi si faci aici ca vezi doamne nu ai facut nimic, tu abuzezi zilnic de unele aspecte nescrise ale regulamentului apoi faci aici pe victima. As folosi cuvintele marelui Vadim Tudor dar dupa iau vre-un warn dar dupa aceasta ultima fraza considera ca ti le-am adresat.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 13-09-2016, 12:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gareth Bale<3 wrote:
Craciun, nu abuzam, tu abuzezi de ani de zile de rabdarea noastra, vi pe sv faci mistouri, glume cu tenta sexuala, rasista si asa mai departe si te ascunzi in spatele degetului ca a spus altcineva si tu doar copiezi, instigi la cearta, spamezi chatul cu mesaje si radio, te folosesti de toate bug-urile posibile profitand de lipsa acestei reguli din regulament, enervezi pe toata lumea apoi vi si faci aici ca vezi doamne nu ai facut nimic, tu abuzezi zilnic de unele aspecte nescrise ale regulamentului apoi faci aici pe victima. As folosi cuvintele marelui Vadim Tudor dar dupa iau vre-un warn dar dupa aceasta ultima fraza considera ca ti le-am adresat.



Depinde ce intelegi prin "mistouri". Personal, nu as sta pe un server cuprins de falsa seriozitate. Daca ar fi sa populezi un server exclusiv cu clone "mSx" si un server exclusiv cu clone "Craciunita_Perversa", unul ar fi extrem, extrem de plictisitor si fad, celalalt ar fi haotic dar funny. Cred ca daca ar fi sa faci un poll si sa intrebi jucatorii serverului "unde ar vrea sa joace, pe serverul cu mSxi sau pe cel cu Craciunite_Perverse, l-ar alege pe al doilea. Dincolo de faptul ca avem o intelegere diferita a umorului (din nou, o chestiune subiectiva), pe un server ce se vrea a fi "fun" trebuie sa existe balansul asta. Poate starile antagonice in care ne gasim conduc exact la acest balans.

Glume cu tenta sexuala? Da. Sunt funny, cele mai multe dintre ele. Pentru mine. Daca esti intepat in fund (sorry, gluma sexuala) de treaba asta inseamna ca 1)esti ipocrit si 2)esti exagerat de "fals serios". Sau poate asa esti tu, si nu te prefaci. E in regula. Dar pana nu e o gluma ce ataca direct un jucator astfel incat sa aiba motive sa se planga, e doar o gluma si nu are nicio valoare concreta. Din nou, o chestiune subiectiva. In plus, ai dreptul sa-mi dai gag, daca "sar calul" (daca chiar sar calul, nu gag cand ai tu chef de dragul de a abuza).

Glume rasiste nu-mi aduc aminte sa fi facut (chiar nu imi vine in cap nicio instanta). Eventual, cu persoanele cu care "ma cunosc si imi permit", altfel nu imi vine in cap vreo situatie de genul.

De ascuns in spatele degetului - nici asta nu-mi aduc aminte, cel mai probabil nu intelegi sarcasmul. Cand vei intelege mai bine sarcasmul, nu vei mai lua ad-litteram tot ceea ce scriu.

De instigat la cearta, la fel - e o diferenta intre sarcasm si instigare la cearta propriu-zisa. Tu ori preferi sa crezi ca instig la cearta (lucru mai putin grav), ori chiar crezi ca instig pe bune (lucru mai grav, pentru ca asta dovedeste ca nu ai capacitatea de a discerne sarcasmul de chestiuni propriu-zise; nu vreau sa-ti spun ce inseamna lucrul asta).

Referitor la spamat chatul - cu ce? Cu faptul ca scriu foarte repede? Nu e vina mea. Chatul va avea mereu 4-5 linii indiferent ca sunt scrise de mine sau de altcineva. Daca prin ceea ce scriu as umple ecranul pana sus, as intelege. Dar nu poti face asta, chatul va fi mereu de o anumita dimensiune si nu va creste peste acea dimensiune. Deci treaba asta e irelevanta. Referitor la mesajele radio, mereu le folosesc pentru a comunica cu cei care comunica, la randul lor, cu mine. D-asta au fost implementate in joc - sa le folosesti, sa pasezi informatii pe care altfel nu le-ai avea. Din nou, treaba asta este o chestiune subiectiva.

Daca vorbim despre treaba cu bug-urile, tu le numesti "bug-uri", eu le numesc "parti ale hartii", la fel ca orice alta parte a hartii. Daca te poti sui acolo, inseamna ca e un loc la fel ca orice alt loc de oriunde - daca designerul hartii a facut-o in felul ala, eu voi incerca sa ma folosesc de asta. Nu e nimic special la nu stiu ce margine pe care ma sui fata de orice alt loc din harta - daca eu pot convinge un coechipier sa ma sui acolo, bravo mie. Cat timp in regulament nu se stipuleaza asa ceva (ar fi si greu - cum definesti ce "nu face parte din harta"?), atunci ceea ce nu e interzis e permis. E foarte simplu de priceput. Orice incercare de ingradire de felul asta nu reprezinta decat un abuz.

"Enervezi pe toata lumea" e o chestiune, din nou, subiectiva. Conform parerii tale enervez pe toata lumea. Atat.

Legat de "abuzul regulilor nescrise ale regulamentului" - daca sunt nescrise atunci nu exista. Stii tu, "verba volant, scripta manent". Eu nu am nicio obligatie sa "respect" niste lucruri care nu exista. Reguli nescrise poti sa inventezi tu pe loc si sa abuzezi de ele, d-aia nu exista "reguli nescrise". Singurul mod prin care poti avea reguli nescrise este daca le folosesti ca pe o conventie, in care jucatorii sunt de acord sa faca ceva in ciuda faptului ca nu exista acea regula in regulament. Dar asta e o simpla conventie pe care o poti respecta sau nu - ea n-are putere propriu-zisa, ci ramane la latitudinea jucatorului.

Presupun ca atunci cand te-ai referit la citate din Vadim, te-ai gandit la vreo frumoasa poezie pe care a scris-o. Iti multumesc pentru caldele si exhaustiv de placutele urari.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 13-09-2016, 12:54:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca ce faci tu e funny, este doar enervant si nu mai scrie romane ca sincer imi e lene sa le citesc, scurt si la obiect te rog.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 13-09-2016, 13:12:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gareth Bale<3 wrote:
Nu cred ca ce faci tu e funny, este doar enervant si nu mai scrie romane ca sincer imi e lene sa le citesc, scurt si la obiect te rog.


Daca ti-e lene sa citesti poate nu ar mai trebui sa fii admin pe server. Admin pe server trebuie sa fie cineva caruia nu-i e "lene sa citeasca" chestiuni referitoare la server. Poti fi jucator obisnuit, fara responsabilitati, si atunci ai libertatea sa-ti "fie lene sa citesti" cat vrei tu. Dar cand faci acuzatiile pe care le-ai facut fata de mine, cel putin de bun simt ar fi sa citesti raspunsul meu la acuzatiile tale.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 13-09-2016, 15:26:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt zeu, aveti restrictionat accesul in zona asta, pana cand spun eu.


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
leonad3s

[MAD SNAIL]



Status: Offline
(since 02-03-2024 20:21)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 1553, Topics: 79
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 1550.6
Votes: 145

        https://www.origin.com/irl/en-us/profile/achievements 
Post Posted: 06-10-2016, 13:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru cei care au primit ban / *** am scos toate banurile date in ziua asta asa ca nu mai faceti cereri unban.
Cand intrati pe server si vedeti ca vi se msica aiurea sau nu merg unele comenzi cereti unui admin sa va dea *** ***.
Cand va logati pe server cei care au nick rezervat , slot , guardian , vip si asa mai departe , folositi setinfo _pw inloc de setinfo _fkz cum era inainte.



Tournaments CS GO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 25-04-2024, 22:56:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x