User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie mSx-
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message3519
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 01-12-2016, 23:57:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita_Perversa wrote:
Un soc pentru toata lumea! -

Tu ce crezi, Twister? Care e parerea ta autentica si lipsita de perdea?


Ideea e ca uneori chiar exagerezi si e greu sa iti dai seama cand o faci sau nu in multitudinea de chestii de genu pe care le faci.
Sunt total de acord ca de multe ori se executa comenzi asupra ta degeaba, dar e destul de greu sa filtrezi informatiile si sa faci o diferenta intr-un timp relativ scurt.
Trebuie sa ai un simt la fel de dezvoltat si ti-am zis nu te astepta la asa ceva, ca nu o sa ai parte de intelegere, nu toata lumea vede lucrurile asa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 01-12-2016, 23:59:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine, mersi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 02-12-2016, 03:23:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

numai spati atata aici asteptati decizia
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 02-12-2016, 08:25:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crăciunel știi destul de bine ca am mai avut această discutie,stii destul de bine despre ce este vorba,dar îți reamintesc din nou: 1. Noi ca owneri/admini trebuie să vedem chat-ul,sa avem grijă la ce se vorbește in chat. 2. Dacă tu scrii aproape tot timpul cât stai pe server cum putem avea grijă de chat,eu din punctul meu de vedere nu pot să văd tot ce se scrie in chat pentru că scrii tu,scrie Corina,scrie nesigur si pe cine ai mai corupt să îți între in jocul de glume,o să îmi zici ca pot folosi consolă,nu,nu sunt obligat să stau majoritatea timpului să mă uit în chat să văd ce se vorbește.
Este un joc,faci o glumă dar nu o tine in glume pana ieși de pe server,crede-ma de câte ori ești pe server si rupi chat-ul în 15 pe mine ma obosește,nu intru pe server să mă obosesc,intru să mă relaxez,te înțeleg și pe tine dar si tu la rândul tău trebuie să înțelegi jucători,sa ne înțelegi și pe noi,asa cum si noi owneri te-am înțeles și ți-am acordat o altă șansă să intri pe server fără a primi ban.
Deci în concluzie lasă mai ușor chat-ul ăla.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 02-12-2016, 09:05:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita, cand esti troll, trebuie sa te astepti la consecinte, si cred ca stii si tu asta. Stii ca ma mai pun in linie cu tine uneori, dar ma si opresc la un moment dat, pentru ca incepi sa exagerezi cu anumite chestii ---> Uite un mod usor sa iti dai seama cand sa reduci din "tonaj" la glume - .


Edit:
nesigur wrote:
nu cred ca e locul meu sa ma bag, dar mi am vazut numele si nu pot sa stau pe bara; fara nicio suparare, eu nu consider ca scriu mult, ba din contra

iar chestia cu coruperea e o prostie, duceti din nou la extrem, asa cum ati mai facut o (nu incerc sa insult, imi dau strict parerea)

adaug inca un lucru: cum se face ca numai la Craciunita_Perversa aveti o problema in legatura cu spam ul chat ului? - s a intamplat de multe ori sa nu faceti nimic cand incepe unul si "rupe" chat ul; la acest lucru, voi o sa spuneti "da, dar nimeni nu este ca Craciunita_Perversa"

in cazul asta ^, promit ca eu o sa incerc sa va aduc dovezi cum ca Craciunita_Perversa nu este singurul care "abuzeaza" (considerati voi) si "lezeaza" bunastarea server ului


In functie de problemele care le cauzeaza cineva pe server, o sa fie tinut mai in scurt sau mai lejer fata de altii, de exemplu, cineva care a luat ban de 3 ori pentru limbaj, a 4a oara o sa primeasca ban mai lung, dar cineva care nu a injurat niciodata si s'a scapat odata zicand ceva genitale, o sa primeasca doar gag. Cu craciunita din cate am inteles sunt antecedente destule. Cand o sa fie o perioada foarte lunga in care sa fie cuminte si sa nu trolleze, cred ca o sa simta si adminii asta, si nu o sa il mai tina asa din scurt, dar pentru moment, si greselile mici si cele mari o sa se pedepseasca mai dur. Intamplarea face sa fie trasi putin in jos cu el de data asta, pe partea asta nu ma bag, ca nu stiu ce ati zis voi, dar, revenind, craciunita se recunoaste de ani de zile prin comportament - (N'am nimic cu tine craciu, stii ca iubesc).



Last edited by Tyg on 02-12-2016, 09:51:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nesigur

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2019 19:57)
Joined: 18 Jul 2016
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 79.4
Votes: 2

Post Posted: 02-12-2016, 09:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca e locul meu sa ma bag, dar mi am vazut numele si nu pot sa stau pe bara; fara nicio suparare, eu nu consider ca scriu mult, ba din contra

iar chestia cu coruperea e o prostie, duceti din nou la extrem, asa cum ati mai facut o (nu incerc sa insult, imi dau strict parerea)

adaug inca un lucru: cum se face ca numai la Craciunita_Perversa aveti o problema in legatura cu spam ul chat ului? - s a intamplat de multe ori sa nu faceti nimic cand incepe unul si "rupe" chat ul; la acest lucru, voi o sa spuneti "da, dar nimeni nu este ca Craciunita_Perversa"

in cazul asta ^, promit ca eu o sa incerc sa va aduc dovezi cum ca Craciunita_Perversa nu este singurul care "abuzeaza" (considerati voi) si "lezeaza" bunastarea server ului

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 02-12-2016, 09:54:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da nesigur, de multe ori te-am avertizat si pe tine, în plus de multe ori faci antijoc stand cu Corina sau mai stiu eu cine prin baza dramatizand ca nu sunteți împreunã, astfel de discuții nu își au locul pe server, pentru spam eu cel puțin dau gag dar totuși e o diferențã între unul care scrie câteva rânduri dupã se potolește si crãciun care spameaza ore întregi deși ii spui sa termine

Sa revenim la subiect, dacã îți ziceam doar eu ca întreci masura, sã te mai potolesti puteai considera ca problema e la mine, dar observ cã majoritatea este de acord cu mine, ar trebui sã te gândești cã trebuie sã fii mai liniștit, ok faci o glumã doua trei dar nu o tii ore în șir, cum spune si Brad, e obositor, lumea intra sa se joace și încã ceva, tu si prietenii tai nu faceți glume, va luați si va bateti joc de jucãtori, asta ma enerveazã cel mai tare, dacã ați face glume ok nu as fii așa dur dar prin glumele voastre atacați jucãtorii în puncte sensibile profitați ca ei înjurã astfel fiind sancționați în cele din urma ieșind de pe server, din cauza voastrã.

Mã bucur cã de data asta ai fost mai receptiv si parca ai înțeles ce vrem noi, sper sa si aplici, nu zice nimeni sã faci glume dar nu glume care duc cãtre nesimțire si nu ore întregi.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 02-12-2016, 12:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe mine inca ma fascineaza faptul ca se discuta despre "spamarea chatului", ignorandu-se faptul ca chatul are INTOTDEAUNA maximum 4-5 linii. Nu e ca si cum se umple tot ecranul pana sus de linii de chat si nu mai vezi sa joci, de el. Intotdeauna are 4-5 linii, indiferent cine le scrie. Poate sa fie acolo orice nume, scriind orice lucru. Ca sunt eu sau e altcineva, aproape intotdeauna vor fi 4-5 linii pe ecran. Cei care au facut jocul au facut genul asta de comportament al chatului, limitat la 4-5 linii, in mod inteligent, prevazand un astfel de scenariu. Se intampla sa tastez foarte repede.

Deci argumentul conform caruia "nu pot juca pentru ca scrie Craciunita in chat" nu functioneaza la nivel logic, dincolo de continutul a ceea ce scriu. Mi se pare fascinant ca inca se aduce in discutie treaba asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 02-12-2016, 13:06:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gareth Bale<3 wrote:
Ba da nesigur, de multe ori te-am avertizat si pe tine, în plus de multe ori faci antijoc stand cu Corina sau mai stiu eu cine prin baza dramatizand ca nu sunteți împreunã, astfel de discuții nu își au locul pe server, pentru spam eu cel puțin dau gag dar totuși e o diferențã între unul care scrie câteva rânduri dupã se potolește si crãciun care spameaza ore întregi deși ii spui sa termine

Sa revenim la subiect, dacã îți ziceam doar eu ca întreci masura, sã te mai potolesti puteai considera ca problema e la mine, dar observ cã majoritatea este de acord cu mine, ar trebui sã te gândești cã trebuie sã fii mai liniștit, ok faci o glumã doua trei dar nu o tii ore în șir, cum spune si Brad, e obositor, lumea intra sa se joace și încã ceva, tu si prietenii tai nu faceți glume, va luați si va bateti joc de jucãtori, asta ma enerveazã cel mai tare, dacã ați face glume ok nu as fii așa dur dar prin glumele voastre atacați jucãtorii în puncte sensibile profitați ca ei înjurã astfel fiind sancționați în cele din urma ieșind de pe server, din cauza voastrã.

Mã bucur cã de data asta ai fost mai receptiv si parca ai înțeles ce vrem noi, sper sa si aplici, nu zice nimeni sã faci glume dar nu glume care duc cãtre nesimțire si nu ore întregi.


Ai si tu dreptate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 02-12-2016, 16:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici nu este vorba doar de jucat,de exemplu eu când sunt pe server nu intru doar să joc,intru să văd comportamentul jucătorilor,sa nu vorbească vulgar,sa nu se certe jucator/jucator sau jucător/admin,etc,deci trebuie să urmăresc ceea ce se scrie pe chat,daca tu,corina,nesigur si inca 1 pe care reușiți să-l atrageți în jocul vostru rupeți tastatura in 15 eu cum mai văd ce scriu si ceilalți,respectivul care ar jigni sau înjură scrie o linie voi scrieți 20 cum pot vedea.
Crăciunel hai sa fim realiști știi destul de bine la ce mă refer,ce vreau să zic dar îți place să tachinezi,iti place să faci pe victima știind că nu ai dreptate.
Hai sa închidem acest topic ca se face telenovela.
Încearcă să te limitezi la rupt chat-ul așa cum ne-am înțeles în trecut.
O seara buna la toată lumea.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 02 December 2016 14:58



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-04-2024, 15:10:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x