User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message536169
STRIKE.aimK1NG___

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2019 12:55)
Joined: 16 Nov 2016
Posts: 30, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 1

Post Posted: 24-01-2017, 15:56:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick slot: STRIKE.aimK1NG___
Ore jucate: 258, http://www.gametracker.com/server_info/89.44.246.193:27015/top_players/?query=STRIKE
Alte mentiuni: vreau parola la slot ca sa pot intra pe server

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mcn.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-12-2017 09:28)
Joined: 18 Sep 2016
Posts: 105, Topics: 22
Location: Suceava

Reputation: 30.8
Votes: 6

     
Post Posted: 24-01-2017, 20:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nik slot : >Mcn>
Ore jucate : https://www.gametracker.com/player/>MCN>/89.44.246.193:27015/
Alte mentiuni: vreau sa intru pe server


http://www57.zippyshare.com/v/jAoegigW/file.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 24-01-2017, 21:11:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:lucian
Ore: ani -
Alte mentiuni:stiu ca nu am mai jucat de mult dar nu am timp si calculatoru e stricat dar vreau sa am slot sa nu se intre vreo cineva cu numele meu - va salut - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 25-01-2017, 15:20:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce'ti faci cu mana ta platesti, frumoasa karma twister.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-01-2017, 15:22:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tyg wrote:
Ce'ti faci cu mana ta platesti, frumoasa karma twister.


Ce vrei sa zici cu asta? Suna a amenintare -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 25-01-2017, 15:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Tyg wrote:
Ce'ti faci cu mana ta platesti, frumoasa karma twister.


Ce vrei sa zici cu asta? Suna a amenintare -


Amenintare in legatura cu ce?
Ti'am facut doua boosturi si te'am rugat sa pui vip cuiva, cadou pentru ziua de nastere, si nici atat nu ai vrut. Karma pe -. Mi'ai dat ban pentru ca ai boala pe mine crezand ca sunt codat si nu ai fost atent la cate poze ti'am dat, din toate cate le'ai facut. Karma pe - iar. V'o spart cineva ftpu' si ai prins ocazia sa imi dai ban pentru greseala unui owner de'al tau, karma pe - iar. Vad ca e foarte populat serverul in perioada asta, de cand te ocupi mai mult de el.

TwisTer wrote:
Tyg wrote:
TwisTer wrote:
Tyg wrote:
Ce'ti faci cu mana ta platesti, frumoasa karma twister.


Ce vrei sa zici cu asta? Suna a amenintare -


Amenintare in legatura cu ce?
Ti'am facut doua boosturi si te'am rugat sa pui vip cuiva, cadou pentru ziua de nastere, si nici atat nu ai vrut. Karma pe -. Mi'ai dat ban pentru ca ai boala pe mine crezand ca sunt codat si nu ai fost atent la cate poze ti'am dat, din toate cate le'ai facut. Karma pe - iar. V'o spart cineva ftpu' si ai prins ocazia sa imi dai ban pentru greseala unui owner de'al tau, karma pe - iar. Vad ca e foarte populat serverul in perioada asta, de cand te ocupi mai mult de el.



Nu mai merge pluginul de VIP, am avut probleme, deci la asta chiar ai dreptate karma -.
Acum am inteles, vrei sa ne urezi succes si nu stii cum -
Mersi, mersi, apreciez gestul, esti foarte dragut - .


Sincer, da, marea majoritate de pe server merita succes si bafta si urari de bine, dar, tu personal nu meriti urari de succes sau de bine pentru felu' cum te comporti.
Poate ca esti bun la codat sau reinstaluri la server, dar in rest stai cam rau, si se vede in perioada asta prin popularitatea serverului.
P.S. schimbati hostul la server.

TwisTer wrote:
Nu sunt scripter, deci nu sunt bun nici la asta, iar in legatura cu hostul, daca exista unul mai bun in RO pe partea asta, te rog sa ne recomanzi tu unul.


Cel mai bine e sa cauti tu, nu sa pui pe altii, daca tot esti owner principal.
Si data viitoare, inainte sa dai in cap la cineva, intreaba si pe altii parerea lor, ca ii pacat sa strici serveru' daca tot ii deschis de ani de zile si are potential sa mai ramana asa multa vreme.



Last edited by Tyg on 25-01-2017, 15:47:39; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-01-2017, 15:29:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tyg wrote:
TwisTer wrote:
Tyg wrote:
Ce'ti faci cu mana ta platesti, frumoasa karma twister.


Ce vrei sa zici cu asta? Suna a amenintare -


Amenintare in legatura cu ce?
Ti'am facut doua boosturi si te'am rugat sa pui vip cuiva, cadou pentru ziua de nastere, si nici atat nu ai vrut. Karma pe -. Mi'ai dat ban pentru ca ai boala pe mine crezand ca sunt codat si nu ai fost atent la cate poze ti'am dat, din toate cate le'ai facut. Karma pe - iar. V'o spart cineva ftpu' si ai prins ocazia sa imi dai ban pentru greseala unui owner de'al tau, karma pe - iar. Vad ca e foarte populat serverul in perioada asta, de cand te ocupi mai mult de el.



Nu mai merge pluginul de VIP, am avut probleme, deci la asta chiar ai dreptate karma -.
Acum am inteles, vrei sa ne urezi succes si nu stii cum -
Mersi, mersi, apreciez gestul, esti foarte dragut - .

Code:
Poate ca esti bun la codat sau reinstaluri la server, dar in rest stai cam rau, si se vede in perioada asta prin popularitatea serverului.
P.S. schimbati hostul la server.


Nu sunt scripter, deci nu sunt bun nici la asta, iar in legatura cu hostul, daca exista unul mai bun in RO pe partea asta, te rog sa ne recomanzi tu unul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-01-2017, 16:01:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai tot aruncati cu vorbe aiurea, servul are 7 ani in comunitate si asta spune multe, despre felul in care facem lucrurile.
Vreau sa aveti in vedere urmatorele lucruri :

1. In ultimi 3 ani sau investit in boosturi cel putin 400-500 de euro pe langa plata serverului, iar in ultimul timp firmele de boost care functioneaza cer foarte multi bani si trimit foarte multi boti odata cu jucatori, pur si simplu nu mai au de unde sa trimita. Cand trimit, o fac aiurea trimit numai boti, creeaza foarte mult lag. Singura solutie e sa ne bazam pe jucatori fideli si mai ales pe jucatori cu steam.

2. Numarul de jucatori de cs 1.6 a scazut la nivel global foarte mult odata cu aparitia CS GO.

3. Au aparut o gramada de exploituri, care nu erau inainte, unele din ele foarte nasoale.

4. Unde ai gresit tu? Pai simplu ai incalcat regula asta :


Code:
Nu umblati direct la setarile serverului.


5. Sub nici o forma nu faci asa ceva, pentru ca eu o consider o incalcare morala a unor drepturi care apartin ownerilor.

6. Bineinteles ca si eu fac multe greseli, dar eu sunt cel care isi asuma si responsabilitatea cea mai mare, trebuie sa intelegi lucrul asta.

7. Voi nu vedeti lucrurile care se fac, pentru ca nu sunteti implicati, vreau sa vad pe unul care baga o gramada de bani si nu are pretentii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 25-01-2017, 16:11:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Nu mai tot aruncati cu vorbe aiurea, servul are 7 ani in comunitate si asta spune multe, despre felul in care facem lucrurile.
Vreau sa aveti in vedere urmatorele lucruri :

1. In ultimi 3 ani sau investit in boosturi cel putin 400-500 de euro pe langa plata serverului, iar in ultimul timp firmele de boost care functioneaza cer foarte multi bani si trimit foarte multi boti odata cu jucatori, pur si simplu nu mai au de unde sa trimita. Cand trimit, o fac aiurea trimit numai boti, creeaza foarte mult lag. Singura solutie e sa ne bazam pe jucatori fideli si mai ales pe jucatori cu steam.

2. Numarul de jucatori de cs 1.6 a scazut la nivel global foarte mult odata cu aparitia CS GO.

3. Au aparut o gramada de exploituri, care nu erau inainte, unele din ele foarte nasoale.

4. Unde ai gresit tu? Pai simplu ai incalcat regula asta :


Code:
Nu umblati direct la setarile serverului.


5. Sub nici o forma nu faci asa ceva, pentru ca eu o consider o incalcare morala a unor drepturi care apartin ownerilor.

6. Bineinteles ca si eu fac multe greseli, dar eu sunt cel care isi asuma si responsabilitatea cea mai mare, trebuie sa intelegi lucrul asta.

7. Voi nu vedeti lucrurile care se fac, pentru ca nu sunteti implicati, vreau sa vad pe unul care baga o gramada de bani si nu are pretentii.


Uau, am incalcat o regula cand mi'a spus brad sa o fac, da, este vina mea, am stricat serverul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-01-2017, 16:16:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit ban pentru ca nu am stiut ca ai facut tu lucrul ala, pur si simplu nu era nici un admin cu acces pe STEAM si am crezut ca esti haxorul ala.
In plus nu ai anuntat pe nimeni si probabil nici nu anuntai, daca nu vedeam. De ce e asta suspect? Pai e simplu, pentru ca exact asta a facut tipul respectiv, prima data cand serverul a avut probleme.
Vrei sa iti dam adminul la loc si sa iti multumim, sau ce vrei sa facem ca nu inteleg?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 25-01-2017, 17:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Ai primit ban pentru ca nu am stiut ca ai facut tu lucrul ala, pur si simplu nu era nici un admin cu acces pe STEAM si am crezut ca esti haxorul ala.
In plus nu ai anuntat pe nimeni si probabil nici nu anuntai, daca nu vedeam. De ce e asta suspect? Pai e simplu, pentru ca exact asta a facut tipul respectiv, prima data cand serverul a avut probleme.
Vrei sa iti dam adminul la loc si sa iti multumim, sau ce vrei sa facem ca nu inteleg?


Ce nu intelegi tu e ca eu nu stiam ca am accesu' pe steam pana in ziua aia, si atunci m'am gandit ca se pun accesele pe steamid, dar mno, voi cum nu stiti sa vorbiti, se ajunge la faze de genul asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cslf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2022 06:09)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 209, Topics: 26
Location: Timis

Reputation: 250.9
Votes: 14

 
Post Posted: 28-01-2017, 02:33:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Kicked :"You have no entry to the server..."
nick: pleier
parola e buna, dar nu pot intra pe server.


-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*smiley*

[war4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 28-04-2017 17:42)
Joined: 04 Oct 2010
Posts: 1491, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 830.3
Votes: 41

Post Posted: 28-01-2017, 13:00:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cslf wrote:
"Kicked :"You have no entry to the server..."
nick: pleier
parola e buna, dar nu pot intra pe server.



Code:
Au fost schimbate parolele la toti cei care aveti slot,pentru a va primi parola de la slot trebuie sa postati in aceasta sectiune urmatoarele:

Nick slot: Ghita
Ore jucate: joc de o luna de zile
Alte mentiuni: vreau parola la slot ca sa pot intra pe server

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 28-01-2017, 21:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WTF twister, pe bune, mi-ai dat ***? Pentru ca a luat teLovesc ban de la server? Si cumva, asta are legatura cu mine?

Deci pe baza unei supozitii de-a ta imi dai ban, fara dovezi, fara nimic? Asa ceva? Fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa ai vreo dovada, fara nimic?

Daca asta nu e abuz nu mai stiu ce se incadreaza la abuz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 28-01-2017, 21:11:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita_Perversa wrote:
WTF twister, pe bune, mi-ai dat ***? Pentru ca a luat teLovesc ban de la server? Si cumva, asta are legatura cu mine?

Deci pe baza unei supozitii de-a ta imi dai ban, fara dovezi, fara nimic? Asa ceva? Fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa ai vreo dovada, fara nimic?

Daca asta nu e abuz nu mai stiu ce se incadreaza la abuz.

ami plake baeti cu ceafa lata si bemve !
I'm back :sss


Unknown
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 29-03-2024, 11:11:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x