User
Pass
2FA
 
 

Andra te invita sa afli ce piesa ti se potriveste

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message448
Spartans.

[<®>]



Status: Offline
(since 29-04-2019 17:53)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 7113, Topics: 1016
Location: Buzau

Reputation: -356.8
Votes: 203

 
Post Posted: 01-02-2017, 15:41:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numaratoarea inversa a inceput! Mai este doar o luna pana la concertele pe care Andra le va sustine la Sala Palatului, pe 24, 25 si 26 februarie!
In fiecare zi, merge la repetitii, canta, danseaza si se implica in organizarea show-ului grandiose pe care il va sustine. Pana atunci, artista a creat un chestionar special pentru fanii ei, in care ii invita sa afle ce piesa din repertoriul ei li se potriveste cel mai bine si, la final, ei afla daca o vor putea asculta live la Sala Palatului.
"Chiar si eu mi-am facut testul si am aflat ca mi se potriveste piesa Iubirea schimba tot, dar asta nu ma surprinde, pentru ca sunt o romantica incurabila. Cred in iubire mai mult decat in orice. Abia astept sa aflu ce piese li se potrivesc fanilor mei!", a declarat Andra.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 19-04-2024, 17:01:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x