User
Pass
2FA
 
 

Pareri despre server
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 52, 53, 54  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message26652
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 26-02-2017, 03:12:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)) Ultimele 9 mesaje arata cat de mult duceti lipsa. Va compatimesc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 05-03-2017, 16:53:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un rr la top Je -
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 05-03-2017, 22:21:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am dat -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 08-03-2017, 19:29:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa o discutie gen...si cred ca multi sunt deacord cu mine acest "neee" cum se pune problema cand nici un admin nu-i spec "hop" joaca de rupe HS peste HS! Deci nici nu apesi bine click si deja esti down? Deci in toti acesti ani de Counter-Strike nu am vazut asa ceva si cand spun ani de CS pai chiar sunt ani...mai ales in ziua de azi pe cine intrebi "Ai jucat cs pana acum?" Pai te si scuipa (vorba vine)...bun partea mai dubioasa este ca, ma pun spec sau oricare alt admin "Adio" praf si pulbere, nu mai trage atat de bine mai rau este ca mai face 2 3 fraguri dupa care (hahaha avem comanda quit) si iesie din joc poate imi explica si mie cineva sa inteleg...dupa parerea mea are ceva in cfg-ul lui, este imposibil sa tragi atat de bine, imposibil!

@Si Bogdan pe viitor (Pic@) te-as ruga sa-ti vezi de treburile tale si de serverul tau war7 asa prieteneste...cand vreodata ti-am dat eu tie gen "dislike" la ce ai comentat tu..aaa sa inteleg ca ai ceva de comunicat ai ceva de vorbit nu? Daca ai ceva de spus, spune libera exprimare stii chestile astea ma dezgusta daca ai coloana vertebrala si nu doar prin sticla (monitor) vorbeste ca suntem doar noi adica putem discuta in Consiliu despre tot aproape tot bun.

Syem, nu fac armata stii a fost candva odata cand chiar exageram si stii foarte bine unde am recunoscut "palaria jos" ca tot vorbim despre acest "neee" il stim foarte bine si cred ca fiecare dintre noi avem o suspiciune despre el si cum joaca...eu mi-am luat toate masurile de precautie...eu i-am spus atat lui cat si la restul playeriilor "Uploadeaza poza pe zippyshere dupa care pui link-ul aici in joc" si deja-vu asta au facut pe cand "neee" eu ies le pun pe forum si a si iesit (tu esti mai cu mot, sau stai ca nu inteleg, pai stii ma chinui sa uploadez pozele hai sa fim seriosi, iti cam bati ****de noi)....oare cati fac asa? Multi dupa care nici ca nu ii mai vezi...dupa cum am spus mi-am luat masurile de precautie..i-am dat ban. Deci nu este vorba ca a iesit asa dintr-o data...ma rog nu vreau sa o mai lungesc ca sunt multe de spus. Si nu asta ma intereseaza, ma intereseaza parerea voastra a adminilor...despre acest player...pentru ca asa in stilu asta efectiv joc degeaba atat eu cat si restul pentru ce? Sa tin "acoperire" unui codat? Niciodata, efectiv imi pun timpul meu + de asta de ce trebuie sa, suportam toate fitele la admini noi? De exemplu Gabi korg cu John...cand John mereu acctiv pe server pe cand celalalt 2 bani nu da pe server? De ce trebuie mereu sa suportam figurile lor, daca X are grad pe war7 de ce trebuie si aici pe like sa aiba acelasi grad? Ok intr-adevar suntem colegi dar munca cum o mai discutam? Ce a fost pe war7 a fost ramane acolo ce este pe like ramane aici pe like....normal si de drept nu ma priveste pentru ca Syem decide cine cum dar nui corect absolut deloc in fine Dosent Matter discut toate astea amical pana la urma nu sunt obligat sa stau, sa ma cert sau sa dau explicati dar macar sa fie obraz si corectitudine daca nu exista toate astea o sa ajungem exact cum a fost disputa intre John si Gabi|Korg cam atat am avut de spus

Salut.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 08-03-2017, 20:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vod@fon3 wrote:

Poti sa plangi cat vrei, ai o atitudine toxica si prin comportamentul tau infantil iti bati joc de munca celor de aici, de fiecare data tu te victimizezi si faci pe seful, e ironic ca spui de x si y ca sunt tari in fata unui monitor cand tu esti asa de rau in fata unui monitor, ti-a spus si Syem ca gresesti dar nu vrei sa intelegi. Tineti parerile pentru tine, nu esti in masura sa judeci pe nimeni. Ti-am spus si iti repet, calmeaza-te, relaxeaza-te si nu te mai agita ca un pepsi, cand gresesti accepta un sfat ca nu te invata nimeni de rau.
Quote:
sa ma cert sau sa dau explicati

2 de i la explicatii. Esti admin, daca gresesti sau un owner considera ca gresesti trebuie sa dai explicatii, nu esti de capul tau pe aici.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 08-03-2017, 20:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Vod@fon3 wrote:

Poti sa plangi cat vrei, ai o atitudine toxica si prin comportamentul tau infantil iti bati joc de munca celor de aici, de fiecare data tu te victimizezi si faci pe seful, e ironic ca spui de x si y ca sunt tari in fata unui monitor cand tu esti asa de rau in fata unui monitor, ti-a spus si Syem ca gresesti dar nu vrei sa intelegi. Tineti parerile pentru tine, nu esti in masura sa judeci pe nimeni. Ti-am spus si iti repet, calmeaza-te, relaxeaza-te si nu te mai agita ca un pepsi, cand gresesti accepta un sfat ca nu te invata nimeni de rau.
Quote:
sa ma cert sau sa dau explicati

2 de i la explicatii. Esti admin, daca gresesti sau un owner considera ca gresesti trebuie sa dai explicatii, nu esti de capul tau pe aici.


Ce te face pe tine sa crezi ca eu plang? Eu sef, te inseli amarnic, iar daca e sa fiu ironic crede-ma nu in fata ta ca nu esti un "zeu" sau o persoana importanta din punctul meu de vedere...iar eu ce am scris mai sus am spus... ai ceva de spus spune nu printr-un dislike - si crede-ma am acceptat sfaturi si inca o fac dar nu de la orisicine intelegi tu? In schimb nu vorbi tu de acest cuvant "Judecat" mai intai de toate uita-te la tine si dupa judeci si nu stiu care dintre noi se victimizeaza...si apropo ca am sau ca nu am admin tot la fel raman, fiecare priveste cum vrea...Gura lumii doar pamantul o astupa asa ca nu veni cu argumente de genu "Judecat, victimizat" stii de ce pentru ca nu esti in masura...eu te-am rugat, ti-am spus sa nu te mai bagi unde efectiv chiar nu ai nici-o legatura ba din contra ai ceva de comentat comenteaza ca nu ma atac si nici nu ma agit ca un pepsi fara capac intelegi tu? Daca nu problema ta sa intelegi ce vrei cum vrei, la fel caracterizezi cum vrei pe cine vrei dar uite un sfat de la mine...uita-te la tine si dupa vezi ce egal ai. Danke!


Si apropo cu ce imi bat eu joc? Din cate stiu eu la inceput eram "lemn" si am fost invatat in schimb la fel fac si eu cu cei noi, ti se poate confirma chestia asta...daca e sa imi bat joc, imi bat joc de munca mea...atitudinea mea toxica o am fata de tine si de cei care sunt ca tine pentru ca deja ma ataci fara sens..cand eu ti-am vorbit frumos si elegant..si prefer sa te las in legea ta cuminte si pe loc repaus daca mai ai si altceva de comentat liber sa o faci...dar mai citeste odata ce te-am rugat eu si pt ce am deschis acest subiect.



Last edited by Vod@fon3 on 08-03-2017, 20:59:07; edited 1 time in total
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 08-03-2017, 20:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doua chesti de spus. Probabil o sa zici ca am iar ceva cu tine de mult si etc dar sti ca nu e asa.

1. Daca iti da link sau iasa si pune pozele pe forum e aceeasi chestie. Pune aceleasi poze, nu le schimba.

2. ”Syem decide”... Inteleg ca ai o relatie cu el, una doua apelezi pentru orice crezi ca esti nedreptatit si etc. Sau poate gresesc eu, nu stiu si nu am nici o problema cu asta. E normal sa ai prieteni. Dar nu doar Syem decide. Si nu; nu vreau sa fac referire la mine. Dar sa nu uitam ca si Je are un cuvant de spus care ”cantareste” la fel.


P.S: Daca ai ceva cu nee sau cu altul, posteaza dovada ca foloseste cod si gata -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 08-03-2017, 21:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evil stai asa ca amestecam putin problema....nu am spus ca doar Syem decide sa nu facem o confuzie. Chiar am vorbit cu Je si i-am spus si lui..eu nu am avut probleme cu absolut nimeni gen admini de pe server ba din contra altii au avut cate ceva este normal sa lasam asa, fara sa anuntam? Si de multe ori l-am apelat pe Syem pentru ca stiu cu ce om discut, atat el cat si Je si cantaresc la fel Evil pentru ca Je mereu a vorbit cu fiecare "Ce probleme sunt acolo acolo si acolo" Eu doar am cerut o parere legata de acest player neee si i-am spus si lui Pica daca are ceva de adaugat ok fara probleme ascultam...dar daca tu dai un amarat de dislike eu ce sa inteleg? Sa inteleg ca ai ceva dar nu stii de unde sa incepi, sau chir asa ti-a venit. Si te rog spune-mi Evil de cate ori l-am anuntat eu pe Syem? In ultimile 4 luni am fost plecat din tara si o sa mai urmeaza inca o perioada cand voi lipsi bineinteles ca Je a stiut mereu si poate confirma....deci nu fac diferente Evil..daca era sa fie asa cum spui ii lasam PM lui Syem si ii spuneam exact ce i-am spus si lui Je - si ma repet nu am nimic cu nimeni am cerut gen o parere nimic altceva
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 08-03-2017, 21:17:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar incepe circul? -))
Invatati sa faceti si voi un rezumat mai scurt. GsX ai scris 3 volume acolo cand puteai foarte simplu sa intrebi "Ma dar voua nu vi se pare suspect neee? Pentru ca mie mi se pare suspect".
Simplu, scurt si la obiect fara sa o dam in "dislike", experienta si cate si mai cate nebunii.
Ti-am zis sa ai mai multa rabdare, nu ti-am dat in cap, doar ti-am atras atentia pentru ca l-ai cam prea repezit si nu era cazul.
Si nu, mie nu mi s-a parut suspect deloc si l-am urmarit destul timp si pe war7 si pe like, omul joaca bine, daca are ceva in config, sa fie sanatos, acum nu stau sa-i fac 10000 de ss-uri pentru ca are un config mai bun. Asta e, move on.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 08-03-2017, 21:17:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vod@fon3 wrote:
Si te rog spune-mi Evil de cate ori l-am anuntat eu pe Syem?


Nu vreau sa zic ceva gresit. Dupa cum am scris mai sus

miliardarul wrote:
Sau poate gresesc eu, nu stiu si nu am nici o problema cu asta.


Ei bine, tu zici ca am gresit deci imi cer scuze atunci.


Insa eu am vazut ca ai scris ”Syem decide” si nu mi sa parut normal sa crezi ca e singur.

Oricum, ma bucur ca am lamurit problema

O seara frumosa -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 08-03-2017, 22:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parere John :

- nu e bine sa luam unele lucruri personal si sa le interpretam. A zis " Syem decide " ok..asta nu inseamna ca te desconsidera pe tine Evil sau pe Je...nicidecum. Stii cum e, pana la urma o persoana X poate sa zica orice, dar nu poate interpreta pentru mintea persoanei Y. -

- daca ar fi sa-l descriu pe GsX ( si nu iau apararea nimanui si nici nu zic asta ca sa ma dau bine pe langa el si nici nu-l preaslavesc. E observatia mea, de-a lungul timpului ) in cateva cuvinte ar fi: seriozitate, * fidelitate *, demnitate, loialitate, respect, prietenie. Ca si alti admini, de altfel. Impresia asta o am de cand l-am cunoscut. Mereu a vrut ca lucrurile sa fie lucrurile clare, sa fie totul limpede, sa fie ordine si o atmosfera placuta. Fara tupeisti/arfisti samd. Nici mie nu-mi plac arogantele ieftine ale unora. Nu mai stau sa ma enervez. Am fost baiat cu multi si am patit-o ca la un momen'dat mi-a sarit tandara...e normal. De atunci doar tac si fac.

- Legat de discutia cu P!C@, nu cunosc situatia, nu ma bag, dar e bine ca mereu fiecare sa stie si sa aibe grija de curtea lui. Si nu vreau sa atac pe nimeni cu asta, so chill pls.

-Cand ii spun unui player sa puna pozele pe server iar el imi zice ca le pune pe forum, DAR FUGE de pe server, imi pare rau, dar de la mine are ban din momentul acela. Eu ce sa fac? Ghicesc in stele, in cafea ce face sau cum? Poate minte, poate dupa intra cu alt nume si-l pierd ca n-o sa stau la fluxul de oameni care e, sa verific ip-urile, ca pierd timp si nu ma mai pot focusa pe altele.etc.etc. Da frate, ok, le pui pe forum, dar macar ramai pe server spec, ca nu stau sa fac eu pe Baba Dochia acum. Din partea mea a procedat foarte corect si eu as fi facut la fel. Si daca zici asta, fugi eu iti dau ban, da frate le pui pe forum, esti clean, dupa unban si la revedere...ca oricum nu te lasam sa joci pana nu vedeam pozele so...it s the same shit:))

-Legat de neee si eu sustin ca e foarte suspicios. Mereu cand intra un admin spec totul se termina. intru la joc, nici nu dau coltul bine si headshot. De multe ori imi luam helm [4]. 4!!!!!!!! Nici nu dadeam coltul si bam. In conditiile in care eu am undead si alerg ca o pasarica virgina si cu boots! Mai vedeam sus neee 3-4 headshots la rand. Intru spec si nimic, mai moare, mai trage ca o cizma. Stau spec cu amx_ispect la fel. Intru la joc aceeasi poveste. Intru cu nume fals, joc si iar bam bam bam...intru spec cu nume fasl, aceeasi treaba. Sunt depasit de situatie - -

Va salut si avand in vedere ca am si un pahar de vin langa mine, il ridic pentru oamenii buni din cercul nostru! Cheers! -

P.S. : Avand in vedere ca e si 8 martie, aveti grija sa le-o dati cum trebuie - ....you know what i mean.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 09-03-2017, 19:35:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

johnn wrote:
Nici mie nu-mi plac arogantele ieftine ale unora.


Ca bine zici -

Ai grija cum tratezi playerii te rog.


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 10-03-2017, 13:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

miliardarul wrote:
johnn wrote:
Nici mie nu-mi plac arogantele ieftine ale unora.


Ca bine zici -

Ai grija cum tratezi playerii te rog.


-Asta e tot ce s-a inteles din postarea mea?-

-Da man. Sunt om, e omeneste, mi-a sarit mustarul in unele momente, am recunoscut si recunosc. Dar in interior a fost tot dorinta de a fi totul bine pe viitor. Niciodata n-am fost hater si n-am avut ganduri rele. Nu-mi spune ca tu nu te-ai enervat niciodata pt aroganta/tupeul unora samd. Se intampla. Important e ce invatam din asta. Si am invatat. Sa tac, sa fac, sa nu mai pun paie pe foc sa-l fac si mai mare samd.

-Accepta acest fapt ca * am inteles si am invatat * si nu-mi redeschide rana din nou si nu-mi da in cap acum toata viata cu asta. Am suflet bun, imi place ceea ce fac aici, imi place sa fie bine, vreau sa fie si mai bine si mai profi, ma simt foarte bine cu voi si chiar cu drag spun asta -

Va pup ( not in the *** way - ) si o zi frumoasa va doresc! -


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 10-03-2017, 17:30:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am zis ca nu ai invatat -

Am zis doar sa ai grija pe viitor. -


Cata ce sa intamplat cu parola?

Sursa


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 10-03-2017, 18:51:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Am facut un grup pe facebook pentru a discuta, a ne cunoaste si a ne intelege mai bine.

Momentan sunt doar eu, je, traian, batranu, andreea si eror.

Cei care vreti sa intrati pe grupul de facebook lasati numele aici sau in pm -


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 52, 53, 54  Next    


The time now is 20-04-2024, 01:36:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x