User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ fraNNN
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message5054
Corina

[#sin]



Status: Offline
(since 13-12-2023 00:05)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 4482, Topics: 35
Location: Bucharest

Reputation: 3123.6
Votes: 165

 
Post Posted: 06-03-2017, 19:32:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)






Corina: Cum te numesti?

fraNNN: Hmm.. Muresan Catalin Andrei, asta scria ultima data in al 3-lea buletin cand am verificat, ca l-am schimbat de 2 ori pana acuma.

Corina: Le-ai pierdut sau?

fraNNN: Bineinteles ca le-am pierdut, altceva nu puteam ce sa fac cu ele, doar n-o sa-mi vand CNP-ul pe undeva.

Corina: Lol. De unde esti?

fraNNN: Sunt din Maramures, locuiesc intr-un oras mai mic, aproape de Baia Mare. Insa pe perioada facultatii stau in Cluj-Napoca, loc unde o sa ma si mut anul acesta.

Corina: Nice. Cati ani ai?

fraNNN: Am implinit varsta de 21 ani luna trecuta, cu ocazia asta iti multumesc pentru urare personal, deoarce nu am facut asta inca si e oportunitatea perfecta. Totusi n-o sa uit ca m-ai facut batran.

Corina: Haha, cu placere si la mai multi!-

Corina: Te poti descrie in cateva cuvinte?

fraNNN: Multumesc mult. Nu stiu daca pot sa ma descriu in cateva cuvinte, deoarce timpul la interviu este limitat si nu as vrea sa plictisesc lumea care citeste asta in momentul de fata. Insa cel mai bine as putea spune ca sunt dificil in unele cazuri, incapatanat, lenes, dezinteresat de multe chestii, sunt irascibil, in cele mai multe cazuri saracastic, insa nu am sa ma mai laud atata si am sa inchei cu lucrurile bune despre mine. Sa trecem la celelalte, sunt intelegator, iertator, suflelist, imi place munca in echipa. De cele mai multe ori ma atasez de persoanele nepotrivite, nu stiu daca e o calitate sau defect, ramane de vazut pe viitor.

Corina: Cred ca toti la un moment dat ne atasam de cine nu trebuie.

Corina: Ne poti povesti cea mai haioasa sau ciudata intamplare a ta?

fraNNN: Poi daca tot am adus mai sus in discutie vorba cu schimbatul buletinului am sa povestesc cum l-am pierdut, am fost la mare in Costinesti cu niste prieteni de liceu, am stat o saptamana din cate imi aduc eu bine aminte. Undeva pe la mijlocul saptamanii am zis sa iesim seara sa bem ceva la o terasa, era vorba de o bere, dar niciodata nu se termina cu una, am batut vreo 6-7 de unu, dar asta e mai putin de mentionat. Ne-am ridicat de la masa si in drum spre hotel am zis sa inchiriem niste biciclete, proasta idee, la cat de ametit eram numa de pedalat nu mai eram apt, ca sa zic asa. Buletinul eu il tin in portofel, noroc ca nu mi-am luat multi bani cu mine in seara aia. In timp ce mergeam cu bicicletele am dat peste un drum mai cu pietre, si ne-am cam scuturat si in momentul ala il aveam in buzunarul din spate, asa ca nu e de mirare ca nu l-am mai gasit dupa. L-am cautat cred ca 2 ore , insa am mers prin diverse locuri, era imposibil sa-l mai gasesc, era si ora 11 seara. In urmatoarea zi am mers in Mamaia si am intrat intr-un club de acolo, iar garda de acolo m-a dat afara pe motiv ca sunt minor ( sunt mic de statura si arat foarte tanar, chiar daca imi las barba) , iar daca nu sunt sa prezint buletinul, iar eu cum l-am pierdut cu o zi inainte, nu aveam cum, am incercat sa le explic ca am 19 ani (asta fiind acum 2 ani ce s-a intamplat) insa nu m-au crezut si au inceput cu chestii gen, "Da sigur, daca tu ai 19 ani eu sunt frate cu salam" . Am iesit bineinteles, ca doar nu o sa-i las sa ma dea afara cu forta. Am mers intr-un parc de distractii de acolo o ora si ceva, si ne-am intors la acelasi club (am zis sa imi mai incerc odata norocul), primul lucru care l-a zis ala de acolo a fost, "Afara, ai mai fost odata aici". Nu stiu daca e de ras sau plans, insa cert e ca m-am distrat. Bineinteles, cand am ajuns acasa am mers direct sa fac altu si i-am zis doamnei de acolo. ( Fiind obosit nu am mai judecat unele lucruri care le-am zis ) "Buna ziua am venit sa-mi fac alt buletin, deoarce am fost la mare si mi-a furat cineva portofelul" , la care imi zice doamna, "ok am inteles ca ti-a fost furat portofelul, dar noi facem buletine nu cumparam portofele noi", si i-am zis , rectific, "A fost furat portofelul si in el era buletinul si as vrea sa imi fac unul nou". Asta a fost povestea primului buletin pierdut, pe a 2-a nu o mai zic.

Corina: Phahaha, stiu ce zici despre drumurile din Costinesti. Anyway, sunt curioasa cum l-ai pierdut si pe al doilea, daca poti sa ne spui pe scurt.

fraNNN: Pe al 2-lea buletin l-am pierdut tot din portofel bineinteles, insa atunci nu am baut nimic. Am fost sa vad meciul Steaua - Cfr Cluj si cand am scos banii cred ca am scos si buletinul odata cu ei, cel mai mare mister pe care nu l-am descoperit inca a fost pierderea la un an avans dupa primul.
fraNNN: Femeia aia cand m-a vazut si-a adus aminte ca eu am mai fost si anul trecut
fraNNN: Cred ca ar trebui sa-mi fac abonament acolo.

Corina: Te stie de acum in caz ca mai ajungi si a 3-a oara

Corina: Well, daca tot esti student, ai si o intamplare din viata de student?

fraNNN: Am sa va povestesc o intamplare amuzanta din viata de student la camin. Dupa cum stiti la facultate nimeresti cu tot felul de persoane in camera, eu aveam un coleg care nu avea toate tiglele pe casa, nici nu stii cand vorbea serios sau glumea. Intr-o seara am hotarat cu un prieten sa iesim in Mall la un film, l-am intrebat si pe asta daca vine, a zis ca nu, ca asteapta sa se intalneasca cu cineva si vrea sa vada un film pe laptop. Am iesit in oras, am vazut filmul si ne-am intors inapoi, m-am pus sa dorm si undeva pe la 3 dimineata m-am trezit sa beau ceva, si auzeam ca cineva sufla din greu, imi intorc capul spre patul lui, el dadea linistit la laba la poza uneia pe facebook. Statea in pat pe o parte cu servetele asezate ca sa nu murdareasca, m-am abtinut sa nu rad si ma gandeam oare daca sa zic ceva sau nu. Nu am putut sa nu zic ceva si l-am intrebat, "Merge treaba boss? Iese ceva?" , la care asta "Baaa.. de ce plm ma sperii asa? Da ma iese, zici ca mulg o vaca" De atunci l-am poreclit "Labus" . Cel mai mult m-a mirat reactia lui, era fara stres cand l-am prins, ca si cum ar fi ceva normal si s-a intamplat asta de multe ori.

Corina: Loool, ce calm e omul, n-are treaba -

Corina: Cu ce te ocupi in viata de zi cu zi?

fraNNN: In viata de zi cu zi nu pot sa zic ca e neaparat un joob inca, insa ma ocup cu servicii I.T si vanzari online. Asta pe langa activitatea de student, insa voi pleca la munca in Londra in urmatoarele saptamani.

fraNNN: Servicii I.T atat pe parte hardware cat si software, nu sunt un pro inca, insa imi place sa invat zilnic cate ceva nou, si in viitor sper la un loc de munca in domeniul asta.

Corina: Mult succes pe viitor, tinerii din ziua de azi au nevoie de asta. Sper sa reusesti.

Corina: Esti rasist?

fraNNN: Multumesc mult. Nu, nu sunt rasist si nu cred ca cineva ar trebui sa fie vreodata, e un aspect care eu zic ca in ziua de azi nu ar trebui sa conteze. Insa e strict parerea mea personala.

Corina: I see, ai un gen de muzica preferat, ce asculti de obicei?

fraNNN: Bineinteles, ascult mult rap, dubstep, dance, aproape orice gen inafara de populara si manele.- Desi cand bei ceva merg si alea foarte bine, zic si eu din experienta.

fraNNN: Insa in ultimul timp am inceput sa ascult mai mult dubstep, pot sa zic ca ala predomina la mine.

Corina: N-ai sa gasesti niciodata party fara manele, I think -

Corina: Well, cu viata amoroasa cum stai?

fraNNN: Hmm, pot sa zic ca am stat destul de bine, deoarece de un an si ceva de zile sunt singur, deci... Vin si pleaca mai pe scurt, stiti voi la ce ma refer. -

Corina: Bine dar nu prea.

Corina: Te poti dezlantui acum si sa ne povestesti cum a fost prima ta experienta, hahah.

fraNNN: Hmm, ce bine ca m-ai intrebat, iti ziceam si fara sa ma intrebi, ca doar de asta e +18. Prima experienta a fost la 17 ani, cu o tipa mai mare ca mine cu 5 ani, stiti vorba aia "gaina batrana face ciorba buna" , eram prieteni de familie si mergeam de multe ori in vizita la ea, deci.. pot sa zic ca ne cunosteam destul de bine. Era intr-o vara si am mers la ea o saptamna in vacanta, deoarece ea sta la tara si eu la oras. Iar parintii ei lucrau de dimineata pana seara si deseori ramaneam singuri si am zis sa ne facem putin de cap ca doar o viata aveam si nu o sa afle nimeni despre asta ( da baaa, voi sunteti primii care afla ) , o cheama Mihaela, m-a lucrat fata zici ca am lucrat o zi intreaga pe santier in caldura de 30 grade, a fost si prima data cand am dat cu botul pe la savarina, asta e, daca mi-au placut dulciurile de mic. Toata saptamana ne-am facut de cap. Acuma e casatorita, are copil, m-a chemat la nunta mama ei, nu stia de lucrurile care le-am facut si i-am zis ca nu merg. Soo, cred ca e cea mai buna alegere.

fraNNN: Daca vrei iti povestesc si experienta cu ultima prietena, sunt deschis si lucrurile astea sunt normale la varsta de adolescenti.

Corina: Go ahead, pls

fraNNN: Ultima experiențã de genu dintr-o relatie de durata mai lunga a fost cu o fata pe nume Melisa ( PM pentru poza daca vreti sa salivati ) , glumesc... doar la partea cu pm nu si salivat. Avea 18 ani si tot la mare s-a intamplat asta, tocmai ce s-a despartit de fostu prieten si a simtit nevoia sa ii spuna unui baiat cele întâmplate ( umarul meu e disponibil ) , intr-un timp de 2 zile s-a atasat de mine si a spus in ultima seara de stat acolo ca vrea sa doarma la mine in camera, si i-am zis ca nu e o idee prea buna, insa ea insista pe ideea ca , "Doamne ce o sa putem face, doar n-o sa ne futem" , eu i-am zis ca nu garantez siguranta. Evident, mi-am trimis colegul de camera prin vecini sa doarma pe acolo la hotel ( am uitat sa mentionez, facea parte dintr-un grup de elevi de liceu care au venit la mare) , am intrat in camera , am povestit o vreme si am zis ca merg sa fac un dus inainte sa merg la somn, la care ea imi zice , fac si eu unu. ( Credeam ca dupa ce ies eu, dar a intrat peste mine nebuna ) , evident , trebuie sa fi idiot sa refuzi asa ceva. Ce a urmat a fost mai ceva desprins din filme, cred ca am inventat pozitii care nici nu exista. Dupa am continuat sa ne vedem normal, un an de zile am fost impreuna pana i-am dat papucii ca ma inselase cu cel mai bun prieten al meu. Am mers cu ea la un majorat al unei colege de a ei, toate bune si frumoase , merg cu masina dupa ea, de dus am dus-o si am mers impreuna, de venit inapoi, pe drumuri diferite a fost. Nu aveam voie sa beau ca eram cu masina, insa a baut ea si la un moment a zis ca iese putin afara, acolo s-a intalnit cu un prieten bun de al meu, era la un club din apropiere, au povestit , ok. Nu eram genu ala gelos, asa ca nu am urmatorit-o, era frig si l-a luat in brate pe ala si l-a sarutat, a intrat inapoi si nu a zis nimic, insa mi-a zis prietenul ala cum sta treaba, nu m-am certat sau ceva, nu sunt genul ala, pur si simplu m-am pus sa beau si eu si am lasat masina acolo si m-am dus acasa si pe ea am lasat-o tot acolo fara sa ii zic nimic. M-a cautat in urmatoarele zile sa isi ceara scuze si sa ii mai acord o sansa, asa a si fost, am mai stat 3 luni si dupa ne-am despartit definitiv, si ea e singura in momentul asta, insa vorbim si suntem prieteni buni, cu beneficii uneori.

Corina: Doar noroc pe la mare ai tu

Corina: Multi nu mai ofera o a doua sansa dupa ce se inseala intr-o relatie.

Corina: Anyway, ai vreun sfat pentru cei care hotarasc sa-si inceapa viata sexuala?

fraNNN: Un sfat perfect pentru aceasta intrebare ar fi, "cand faceti sex, s-o faceti cu cap". Si cu asta am sa va povestesc o intamplare din liceu. Eu unul aveam diriginta de limba franceza, in una din orele de dirigentie a hotarat sa dezabatem un subiect care nu se prea discuta , fie ca le este rusine, fie ca poate nu e de mentionat, insa la varsta de adolescenti e bine sa discutati cu cineva mai in varsta despre asta. Acel subiect fiind ce e bine de stiut cand va incepeti viata sexuala, unu din lucruri este acela de a va proteja, stiti voi , va puneti "caciulita" nu cumva sa mergeti 2 si sa iesiti 3. Iar alt lucru care l-a spus a fost acela care l-am zis si eu m-ai sus "cand faceti sex, sa faceti cu cap" , iar raspunsul meu a fost pentru diriginta. "Poi doamna, nu cu capul facem?" . Cred si acum ca e cel mai bun raspuns pe care l-am putut oferii in momentul ala.

Corina: Luati aminte de la fraNNN si aveti grija, haha

Corina: Fumezi / bei?

fraNNN: Acuma nu mai beau si nici nu fumez, decat ocazional, insa in liceu am baut si fumat destul de mult, normal ca orice om prins in anturaj, sa fiu in rand cu moda. La varsta de 16 ani am plecat la un prieten sa petrecem revelionul, am puscat o betie de aia calumea, ca 2 zile la rand imi venea rau doar cand vedeam reclama la batura, ardea stomacul rau si aveam nevoie constant sa beau apa rece, dar plata nu minerala. Totul a fost bine la inceput ca mai ieseam afara si nu m-a prins bine, pana cand am dat de caldura si m-am imbatat dea binelea de cap si nu am fost in stare nici sa ma schimb de haine, direct asa m-am pus sa dorm. Cand am mers acasa s-a auzit vorbe pe acolo ca m-am imbatat grav si au ajuns la urechile mamei mele, evident ca m-a intrebat, aveam 16 ani.. Si i-am zis ca totul e o minciuna, ma crede pe mine, baiatul ei, sau pe lume? Jumate de an tot a incercat sa afle daca e adevarat sau nu, pana a uitat, norocul meu. Inca una din intamplari legate de bautura a fost un an mai tarziu la majoratul unui prieten unde am amestecat prea multe bauturi si mi-a fost rau cand am ajuns acasa, m-a intrebat din nou daca am baut, raspunsul meu evident ca nu, am bagat vrajeala ca mi-a fost rau de la sosul de ciuperci pus deasupra piureului. Acum ca am povestit cateva intamplari legate de batura sa va zic si de fumat. Am inceput sa fumez prin clasa a 11-a si renuntat in a 12-a, cred ca din cauza alora care veneau si ziceau "N-ai o tigara? Ti-o dau mai tarziu inapoi" . Mereu cand ieseam in club fumam , evident cum in casa nu exista nici un fumator, m-a simtit si a spus, "recunoaste ca tu ai fumat." Bineinteles, nu sunt prost sa recunosc, asa ca i-am zis " Nu mama, n-am fumat eu, am stat la masa cu baietii sau a intrat fumul de tigara in haine" , banuiesc ca multi au folosit scuza asta macar o data. De fumat ilegale nu, niciodata n-am facut asta si nu am s-o fac. Odata cu varsta te dezvolti si mintal si decizi singur ce e bine si ce nu. Acuma m-am lasat de toate prostiile, toate la timpul lor.

Corina: Hai ca nu a fost asa rea betia ta, totusi esti un bun mincinos cand trebuie sa te salvezi

Corina: So, cum ai aflat de freakz?

fraNNN: Prima data cand am aflat de freakz a fost cand s-a deschis zm.freakz.ro si imi doream mult sa adminez acolo. Ce vremuri, chiar imi e dor.

Corina: Mereu mi s-a parut ciudat modul zm. Cum ti s-a parut forumul la prima vedere?

fraNNN: La inceput cum nu eram obisnuit, foarte greu, chiar si acuma cand ma uit la postarile mele vechi imi vine sa ma dau cu capu' de un perete la cat de but eram pe vreme aceea. Noob level 999

Corina: Daca te face sa te simti mai bine, nu ai fost singurul

Corina: Ce parere ai despre staff?

fraNNN: Staff-ul este unu bun si echilibrat din toate punctele de vedere, fiecare incearca sa isi faca treaba cat mai bine, nu am avut ocazia sa vorbesc cu fiecare in parte, pe AMG il cunosc cel mai bine dintre toti cei din staff deoarece am adminat pe serverele de zm.

Corina: Crezi ca ar merita cineva up sau remove?

fraNNN: Nu pot sa raspund la intrebarea asta deoarce nu urmaresc ce face fiecare in parte, posibil sa existe persoane care merita up si care merita remove, insa nu sunt in masura de a decide eu asta si nici sa judec actiunile fiecaruia.

Corina: Okay, ai schimba ceva la forum in momentul de fata?

fraNNN: Nu as vrea sa schimb nimic, e foarte bine structurat si mult mai usor de navigat pe el fata de cum era in trecut prin 2010 cand mi-am facut cont.

Corina: D-aia erai lvl 999. Trecem la intrebarile date de useri?

fraNNN: Sigur, sunt curios ce intrebari are lumea pentru mine.

Corina: Beowulf te intreaba: Ce fapt reprezinta un adevar si majoritatea barbatilor nu recunosc?

fraNNN: Faptul ca femeile sunt un mister, nu poti traii cu ele, dar nici fara ele.

Corina: Well, din ce stiu, femeile sunt imposibile

Corina: MescreeD!!!! te intreaba: Femei sau inteligenta?

fraNNN: Inteligenta, femeile vin singure dupa.

fraNNN: Asta daca ai cu ce sa le satisfaci si nu esti de ala care se tunde cu farfuria in cap, si creste capsiuni pe fata. -

Corina: Mi-ai facut scarba de capsuni.

Corina: linke te intreaba: Ce intra de fiecare data si se invarte de maxim 2 ori?

fraNNN: Eu cum nu am toate tiglele pe casa zic ca e degetul in nas, depinde cat ii ia lui sa sape dupa aur in mina. Cred ca 2 miscari ii ajung. -

Corina: Depinde cat de incapatanat e "aurul"-

Corina: RaYDoR69 te intreaba: Cu ce te ocupi?

fraNNN: Cum am zis si mai sus, cu servicii I.T si vanzari online, iar pe freakz cu csgo tournaments, awpgo si mai multe sectiuni , nu stau sa le enumar, am spus cele mai importante unde e putin efort de depus.

Corina: MangloPici te intreaba: Ma saluti si pe mine?

fraNNN: De fiecare data cand am ocazia. Salut.

Corina: Ai un mesaj de final pentru comunitate?

fraNNN: Data viitoare sa fie mai curajosi cand vine vorba de interviuri, sa fie deschisi si ca lucrurile de genu sunt normale in viata de zi cu zi. Nu trebuie sa fie preocupati de ce parere o sa-si faca unii despre ei prin lucrurile care le zic, atata timp cat ei sunt constienti ce fel de persoane sunt. Sunt sigur ca unii o sa creada ca sunt cine stie cum dupa interviul asta, insa putin imi pasa, vreau sa le urez succes si sa faca cineva un interviu mai bun ca al meu.

Corina: Thanks, sper ca te-ai simtit bine. -

fraNNN: M-am simtit foarte bine si chiar simteam nevoia sa vorbesc cu cineva, interviul asta mi-a prins bine si sper ca nu v-am plictisit prea mult. -


Spoiler:

7 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 06-03-2017, 21:43:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un interviu chiar interesant.
Imi place ca nu eziti...ai vorbit cu , Corina ca si cum ai fi vorbit cu cel mai bun prieten al tau.
Felicitari amandurora pentru acest interviu..mie chiar mi-a placut -



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 06-03-2017, 22:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu, foarte bun.


La intrebarea mea...exista un raspuns si mai bun. Faptul ca femeile sunt mai destepte ca barbatii si ca ele sunt cea mai frumoasa creatie lasata pe pamant. -



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 06-03-2017, 22:47:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
fraNNN: Eu cum nu am toate tiglele pe casa zic ca e degetul in nas, depinde cat ii ia lui sa sape dupa aur in mina. Cred ca 2 miscari ii ajung. -

Cheia in clanta usii, batrane Sigh
Frumos interviul, de acum stiu cand ma bag la sex sa iau si capul cu mine



Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blade22

[:::Zmp.freakz.ro:::']



Status: Offline
(since 30-03-2020 13:16)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 11135, Topics: 668
Location: Romania,Arad

Reputation: 54.2
Votes: 637

         
Post Posted: 06-03-2017, 23:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte plăcut la citire!
Felicitări!



Casuta vocala @Blade
FREE
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-03-2017, 01:46:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

linke wrote:
Quote:
fraNNN: Eu cum nu am toate tiglele pe casa zic ca e degetul in nas, depinde cat ii ia lui sa sape dupa aur in mina. Cred ca 2 miscari ii ajung. -

Cheia in clanta usii, batrane Sigh
Frumos interviul, de acum stiu cand ma bag la sex sa iau si capul cu mine

Sa iti pui si o caciulita in cap, ca se lasa cu precipitatii.

Beowulf wrote:
Frumos interviu, foarte bun.


La intrebarea mea...exista un raspuns si mai bun. Faptul ca femeile sunt mai destepte ca barbatii si ca ele sunt cea mai frumoasa creatie lasata pe pamant. -

N-am spus asta ca sa nu si-o ia in cap dupa. -


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GLaDoS

[More ...]



Status: Offline
(since 07-06-2019 21:21)
Joined: 13 Aug 2016
Posts: 6655, Topics: 249
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 160

   
Post Posted: 07-03-2017, 14:54:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu! -






"I'm a simple device. I'm here to help you! Do not forget to leave me a message!"



connect // zmx.freakz.ro

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sarp3este
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-05-2017 09:10)
Joined: 21 Oct 2016
Posts: 1234, Topics: 49
Location: Craiova

Reputation: -3.4
Votes: 21

 
Post Posted: 19-03-2017, 19:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tare interviul!



Casuta vocala:Sarp3este
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 10-04-2017, 10:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa fraNNN ca o plimbi tu pe Corina pe Chios -


Retired

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-04-2017, 10:41:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Denim wrote:
Lasa fraNNN ca o plimbi tu pe Corina pe Chios -

O s-o plimb, nu e problema. -


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2017, 07:25:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar cu 5 ani mai mare ? slab


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2017, 10:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
Doar cu 5 ani mai mare ? slab

Acuma fiecare cum poate. - La tine cat a avut?


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2017, 11:26:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fraNNN wrote:
ryangg wrote:
Doar cu 5 ani mai mare ? slab

Acuma fiecare cum poate. - La tine cat a avut?

Ideea este ca acum este si sotia mea..9 ani



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fraNNN

[0001] [01] [1001]



Status: Offline
(since 25-12-2022 19:33)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 4114, Topics: 130
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2022.9
Votes: 80

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2017, 11:47:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
fraNNN wrote:
ryangg wrote:
Doar cu 5 ani mai mare ? slab

Acuma fiecare cum poate. - La tine cat a avut?

Ideea este ca acum este si sotia mea..9 ani

Inteleg, inseamna ca a meritat.


Whether you think you can or think you can’t, you’re right.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2017, 12:21:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@fraNNN Desigur -


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 00:19:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x