User
Pass
2FA
 
 

Legion marketing strategy
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts

1 free character 90 or 100 equiped when legion launches ?
yes
52%
 52%  [ 47 ]
no
47%
 47%  [ 43 ]
Total Votes : 90

Author Message9464
Foxed

[Creep]



Status: Offline
(since 21-11-2019 18:46)
Joined: 22 Feb 2015
Posts: 674, Topics: 190
Location: Romania

Reputation: 628
Votes: 72

 
Post Posted: 09-05-2017, 16:40:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puscky wrote:
Parerea mea, metin2 este jocul perfect pentru cei ce vor crescut. Wow-ul cred eu ca incepe abia dupa ce ai atins nivelul maxim, pana acolo tot ce faci e sa iti intelegi clasa mai mult sau mai putin. De asemenea sunt cateva modalitati prin care se poate rezolva si treaba cu : "principalul motiv fiind urmatorul: 99.99% din playeri isi vor face un milion de conturi pentru acel free boost", deci nu ar fi aceasta o problema... un caracter de 90 zic eu ca ar fi ok, nu mai mult.


Asta asa este, crescutul pe wow e sa te familiarizezi cu clasa, sa nu ajungi la lvl max fara sa stii ce face sau fara sa stii ce speluri are, asta si sa te atraga cu lore pentru cei care vor sa stea, caci si asta e o parte frumoasa a jocului.Dar cu toate astea ratele actuale sunt ok, iar sa trial char pe care il putem avea acum e misto ca idee, pentru ca tel asa sa testezi o clasa sa vezi daca-ti place playstyle fara sa regreti dupa ca ai stat sa o cresti


https://www.freakz.ro/forum/achievement-Unique-a176.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flamestalker

[Screwed Freak]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 22 Jul 2012
Posts: 3072, Topics: 263
Location: Iasi

Reputation: 2602.8
Votes: 174

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-05-2017, 17:40:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S au ingramadit oamenii la lansarea PTR-ului ,toata lumea stia ca o sa fie wipe la chare si la tot ce au strans pe ele ,nu mi se pare o idee asa buna sa incepi de la 90-100 ,nu mai are farmec ,du te pe blizz joaca 4-5 zile sa iti cresti un char sa iti sara capacele cand vezi ca urmeaza alta questa ,alta zona ,alti mobi la care mori de 4 ori pana il bati.
Nu mai zic de reputatii si de toate manevrele pe care trebuie sa le faci ca sa intri intr-un raid / dungeon ,o sa fie viata usoara pe freakz ,va plangeti degeaba ,cum v ati facut 4-5 chare pe mop ,asa usor o sa fie si pe legion ,ba chiar mai usor de cand cu mythic+

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puscky

[The Scriptbreaker!]



Status: Offline
(since 02-09-2022 21:11)
Joined: 17 Jun 2015
Posts: 45, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 115.8
Votes: 13

       
Post Posted: 09-05-2017, 17:58:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mna, fiecare intelege cum vrea. Nu zice nimeni ca nu putem sa ne crestem un caracter, eu unu am crescut la caractere de ma doare capul cand ma gandesc, dar orele alea care le stai sa faci 1-110 (rau e pana faci 85/90 ca dupa parca e mai palpitant crescutul, nu e chiar asa plictisitor - ) poti sa le folosesti in alt mod.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 29-04-2024, 20:52:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x