User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Evydence
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message7737
Corina

[#sin]



Status: Offline
(since 13-12-2023 00:05)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 4482, Topics: 35
Location: Bucharest

Reputation: 3123.6
Votes: 165

 
Post Posted: 25-07-2017, 20:14:37 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)






Corina: Cum te numesti?

Evydence: Nu putem da skip la asta nu?

Evydence: Hai cu glumele, Dragomir Fernando Marian

Corina: Lasa lumea rea, e un nume chiar frumos si special

Evydence: Banuiesc ca asta a zis si maicamea, pacat ca nu m-a intrebat si pe mine cum mi se pare

Corina: Daca am putea sa ne alegem singuri numele toti am face-o -

Corina: Cati ani ai?

Evydence: Din moment ce mai am 2 saptamani presupun ca inca am 19 ani

Corina: Cand te vedeam pe forum mereu te credeam mai batran nitel, nu stiu de ce - multi inainte!

Evydence: Am un spirit de bosorog blocat in mine, tot incerc sa il conving sa plece, dar meh

Evydence: also ms pt urare

Corina: Haha, si de unde esti? sau acel bosorog provine din neamuri stravechi?

Evydence: Sunt din Vrancea, pe la cutremure, bosorogu nu stiu de unde o fi, el vorbeste doar noaptea cand eu dorm

Corina: Nu vreau sa aflu prea multe despre el. Sunt curioasa cate cutremure ai prins si cum a fost, nu de alta dar eu prin zona aici la mine nu am avut

Evydence: Primu e mai naspa, dupa te obisnuiesti, adica cand a fost ala de 5 parca eu eram la PC urland la partenerul meu de arene ca a fugit de la PC si pierdeam din cauza lui, in timp ce taicamiu era linistit in pat cu berea in mana, devine ceva comun de nu ti se mai pare ciudat

Evydence: Ciudat e atunci cand trece o saptamana fara vreun cutremur

Corina: Deci esti obisnuit sa fii zgaltait -

Evydence: Putem spune si asta

Evydence: Mai ales in pat

Evydence: 1 din 3 oameni s-au gandit la o prostie perversa in acest moment

Corina: Inseamna ca sunt singura care s-a gandit ca adormi mai usor

Corina: Te poti descrie in cateva cuvinte?

Evydence: Da

Evydence: Vrei sa spun in mai multe cuvinte sau ajunge ce am scris?

Corina: -)

Corina: Mai multe daca se poate, te rog

Evydence: Stai ca se trezeste umanistu din mine in acest moment

Corina: *tobele va rog*

Evydence: Un baiat ok, de treaba, bine crescut (cu mancare, apa optional), in general un tip cu care poti sta de vorba atat despre lucruri importante cat si la o caterinca

Corina: Stiu ca poti mai mult, sau inca esti deshidratat din cauza lipsei de apa?

Evydence: Probabil ca da, nu prea imi place sa ma descriu ca sa fiu sincer, consider ca asta inseamna sa te lauzi, iar lauda de sine nu miroase a bine, mai degraba las oameni sa vada ce fel de persoana sunt, cu toate ca la prima vedere nu prea par genul de om care "comunica" pentru ca imi aleg cu foarte mare grija prietenii, tinand cont ca in ziua de azi un prieten adevarat greu mai gasesti

Corina: Aici sunt de acord cu tine

Corina: Ce gen de muzica asculti?

Evydence: A scuze, ma uitam aici pe fb ca un om a violat o capra si un cal si nu intelegeam dc naiba ar da cineva share la un asemenea post de tot ... trebuie sa imi sterg putin din memorie dupa acest interviu

Evydence: Dar legat de muzica, ascult cam tot ce imi place, de la Rap, House, Rock, Nightcore pana la manele (doar in betie, repet, in betie)

Evydence: Vad ca si tu ai ramas fara cuvinte

Corina: Asta nu e nimic, sincer.. azi dimineata, sau ma rog.. la amiaza cand m am trezit si am intrat pe fb primul lucru care a fost sa il vad a fost un live de la nu stiu ce tigan pe un grup de cocalari in care arata rudelor din alta tara un mort... cum naiba sa filmezi asa ceva si sa mai fie si live, cummmm?

Evydence: Pentru ca e smekere lyv3 pe fakbooc

Corina: Mare infectie mai e

Evydence: Unde e Hitler cand ai nevoie de el?

Evydence: Ops nu cred ca am voie sa spun asta?

Corina: Esti liber sa spui orice -

Corina: M@n3l3le e ve@tzaaa!!

Evydence:

Evydence: Adevarat!!

Corina: -))

Corina: In momentu de fata, maneaua cea mai hit e asta

Evydence: Nu le stiu prea bine, trebuie sa fiu in stare de ebrietate ca sa imi intre la suflet

Corina: Ok, ma opresc. Deja imi arat latura de manelista si nu e bine -

Evydence: that's what she said -

Corina: Cu ce te ocupi in viata de zi cu zi, ai vreun hobby?

Evydence: Per moment, acasa, saptamana viitoare ma duc sa dau admiterea.

Evydence: Ca hobby, gaming, fotbal (ca altfel nu sunt roman), sala si sportul international cunoscut ca si halberism de categoria A2

Corina: La ce vrei sa dai?

Evydence: Academia de Politie from Bucale

Corina: Ooo, succes! *comportati-va frumos cu el de azi inainte*

Evydence: Nu ca amende nu o sa dau, vreau sa evit munca si sa stau la birou cu salariu cat mai mare

Evydence: Calea usoara e mereu mai buna, cine zicea de calea grea ca aduce mai multe ori era beat ori Evreu

Evydence: A damn it

Evydence: Nu sunt Nazist doar ca sa fie clar

Evydence: Doar ca glumele ce implica evrei sunt prea bune

Corina: Nu cred ca este vreun evreu pe aici care sa se supere -)

Evydence: Sper

Corina: Asa ca povesteste-ne despre primul tau esec sau succes act sexual, fara cenzuri daca se poate

Evydence: Well, nimic sclipitor sau interesant, ne stiam, oarecum ne placeam, am ramas singuri in casa ei, cred ca de aici totul vine de la sine

Evydence: Si da, am dat hardcore pana am lesinat

Evydence: Avea femeia o roata la masina de mi-a luat o ora sa o schimb, dar dupa putem spune ca am primit si rasplata

Evydence: Tin sa mentionez ca nu era de culoare, deoarece am un prieten cu un astfel de fetish care ar cauta orice ocazie sa se revanseze pe ce i-am facut acum ceva timp, stie el, nu e nevoie sa ii dau tag lu Drakshor

Corina: Tocmai ai facut-o

Corina: Si o intamplare amuzanta sau ciudata?

Evydence: Ciudata, ca amuzante am avut destule la viata mea.

Evydence: Gen cum sa iesi din magazin si sa iti iasa in fata un strain care se uita doar in ochii tai fara sa zica nimic, si cand pleci te urmareste timp de 10 minute pana cand intri in casa.

Evydence: Tot nu am inteles nici pana in ziua de azi ce drq o fi vrut omu ala, dar a fost creepy af

Corina: Lol, poate era ***:))) sau doar a incercat sa te sperie

Evydence: La intamplari amuzante pot sa iti zic una recenta, de acum 1 an de la final de an scolar, cand baieti si prietenii mei au hotarat sa faca o farsa, si sa imi arunce patul pe geam la banchet

Evydence: Faza amuzanta e ca nu au observat ca eram si eu in el

Corina: Si cat ai zburat?

Evydence: Parter. Am avut noroc, dar m-am revansat

Corina: Eh, nu mult, doar cat sa te trezesti

Evydence: Noaptea le-am pus la cap cate o sticla de apa minerala aprope desfacuta, si am asteptat sa se trezeasca

Evydence: Restul povestii, well, putem spune ca am stat ascuns in piscina cateva ore, acoperit de fete ca sa nu ma vada amici

Corina: Ce viata...

Corina: Cum ai aflat de freakz?

Evydence: Prima si prima data, de pe sv de cs, dar dupa am auzit ca au si un server de World of Warcraft, pe atunci era inceput de Cataclysm pe Freakz

Evydence: Si am decis sa ii dau o sansa, tinand cont ca eu eram "Old boy", ultimul patch jucat fiind TBC, eram un fel de snob

Evydence: Pentru ca, (Virgula) consideram orice alt expansion ca fiind de kkt pe langa TBC, dar uite ca m-am indragostit de Cataclysm si inca a ramas cel mai awesome expansion pe care l-am jucat, inafara de Legion desigur (sunt obligat sa zic asta sau primesc ban)

Corina: Sincer eu nu ma pricep pt ca joc doar cs, voi stit mai bine, am intrebat sa vada altii=)))

Evydence: Cs, cel mai smecher joc

Evydence: Unde iei vac permanent pt ca joci bine si pentru ca faci rage pe noobi

Corina: Cum ti s-a parut la prima vedere pe atunci forumul?

Evydence: Sincer, oribil. Designul e inca vechi dar classy.Cu timpul incepi sa il apreciezi dar ca si un new player prima impresie legata de forum e "meh, am vazut si mai bune"

Corina: Mie mi se pare cel mai ok, adica am vazut destule forumuri dar sa mor de am inteles ceva din ele, ori sunt eu mai batuta in cap


Corina: Ce parere ai despre staff, crezi ca isi fac treaba?

Evydence: Sincer, da, pentru ca cel putin din ce am vazut la reports se raspunde foarte repede, si sunt si oameni si mai iarta din cand in cand, nu aplica regulamentul la sange, ceea ce mi se pare ok, ca na, mai greseste si omu

Evydence: Dar as spune Remove de la SMOD lui Denim, pentru ca nu mi-a dat banii

Corina: Pai ce faci denim, stai cu datorii?

Evydence: Las ca il prind eu in map2 fara red, vezi ce ii dau

Corina: Ca tot veni vorba, crezi ca merita cineva remove cu adevarat? sau up

Evydence: Normal, inca astept sa primesc Administrator, dar nush dc intarzie..

Evydence: Dar acum serios, remove nu, ca daca nu se descurcau erau dati afara de mult timp, Sh0cker nu prea accepta slackeri in echipa, dar de up, hmm, dunno as spune Corina Mod dar as parea pupincurist ^^

Corina: Awww, ce de treaba esti tu dar nu stiu daca o sa primesc prea curand:)) dupa cum se vede n am mai postat aici de ceva timpppp

Corina: Daca ai putea ai schimba ceva la forum? si daca da, ce?

Evydence: Nimic, dupa cat timp am petrecut pe el, am ajuns la concluzia ca e perfect asa cum e

Corina: Okii, esti curios ce intrebari ai primit de la useri?

Evydence: MOR de nerabdare

Corina: Bobi! te intreaba: cum ai ajuns sa fi pasionat de wow, si sa ajungi chiar un GM (tehnician al jocului, nu grad pe forum) ?

Evydence: Pasionat am ajuns deoarece jocul a fost si inca este genial. Cat despre functia de GM, pot sa spun ca orice am jucat pana acum am ajuns undeva sus, am senzatia asta ca orice fac, trebuie sa fac pana la capat si cat mai sus, si sa fiu sincer acum oricine ar putea ajunge GM, tot ce iti trebuie este sa ai un istoric curat, sa avem nevoie de noi recruti si sa iti dai interesul pe forum, sa ajuti oameni in topicuri sau sa gasesti solutii la unele topicuri care sunt deschise de mult, practic sa vedem ca iti pasa de server si ca vrei sa ajuti nu doar pentru rewards.

Corina: Kromerz te intreaba: Mai vorbesti cu cei din Heaven,fie ei de pe freakz sau blizz?Vad ca esti cu baietii prin Unleashed.

Evydence: Mai vorbesc cu ei din cand in cand, dar din pacate s-au destramat pe blizz, dar mai sunt baieti din Heaven si prin Unleashed.

Corina: goguletz BIRGOANU te intreaba: De ce petreci mai mult timp pe jocuri decat cu femeile ?

Evydence: E greu sa mai gasesti fete serioase in ziua de azi, ca de alea de one night stand sunt satul, ceva mai serios dar rar..si alea sunt luate de cele mai multe ori

Corina: Daeron te intreaba: Ce asteptari aveti de la viata domnule Dragomir?

Evydence: Sa imi mearga lucrurile asa cum vreau si sa reusesc sa fac ceea ce imi place in timp ce sunt platit, cu respect si stima pentru Domnul Rizan.

Corina: Cam asta a fost.. un mesaj pt comunitate?

Evydence: Stii, mereu vad ca fiecare lasa cate un mesaj la final, eu vreau sa fiu mai special si sa spun nu.

Evydence: De fapt vreau sa spun ceva

Evydence: ... .- .-.. ..- -

Evydence: Asta e mesajul meu pentru comunitate.

Evydence: Cine isi da seama ce am scris acolo are 10 rep de la mine

Corina: Okay then, sper ca nu te-am plictisit prea tare

Evydence: Chiar deloc, abia am mai stat sa ma mai uit pe forum pe la clase.

Evydence: Spor la baieti si mult succes si tie in continuare.

Corina: Merci la fel^^

13 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 25-07-2017, 22:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spoiler:


Mai pupi tu pe luna asta -



Retired

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wedinn

[Retired]



Status: Offline
(since 27-03-2023 16:11)
Joined: 29 Dec 2013
Posts: 1962, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 272.6
Votes: 17

 
Post Posted: 26-07-2017, 08:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Evydence: Dar as spune Remove de la SMOD lui Denim, pentru ca nu mi-a dat banii

Scoate-ti-i-l lui si dati-mi-l mie (Interviurile cu GMs imi plac cel mai mult, ca cu ceilalti nu prea am avut tangente, si nu ma prea interesau. Good job!)


Wedinn
Former Game Master & Discord Community Manager
(January 2017 - February 2018)

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobi!

[Ag. de poliție]



Status: Offline
(since 28-12-2023 22:52)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 4763, Topics: 1195
Location: Vrancea

Reputation: 1040
Votes: 304

 
Post Posted: 26-07-2017, 16:26:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Câtã rãbdare sã aibã fata asta... -
Recunosc, n-am rãbdare sã citesc tot, am citit ceva pe sãrite -
Oricum, congratulations la amândoi, unul cu rãbdarea, iar celãlalt cu ochii în tastaturã, filosof -
Avea cumva tractor doamna?


Pariuri Sportive | Tournaments | Music Contests

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Evydence

[僧]



Status: Offline
(since 15-10-2019 19:05)
Joined: 15 May 2014
Posts: 5485, Topics: 183
Location: Vrancea

Reputation: 1776.3
Votes: 176

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-07-2017, 16:35:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A iesit ok, pacat ca era 3 seara si nu prea aveam idei + oboseala, oricum ms de interviu and gj Corina.

PS: Inca astept pt "Evydence: ... .- .-.. ..- -

Evydence: Asta e mesajul meu pentru comunitate.

Evydence: Cine isi da seama ce am scris acolo are 10 rep de la mine "
=)





If you gonna hit the king you're better kill the king

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GLaDoS

[More ...]



Status: Offline
(since 07-06-2019 21:21)
Joined: 13 Aug 2016
Posts: 6655, Topics: 249
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 160

   
Post Posted: 26-07-2017, 18:38:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arata bine. Felicitari!






"I'm a simple device. I'm here to help you! Do not forget to leave me a message!"



connect // zmx.freakz.ro

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MangloPici

[Veteran]



Status: Offline
(since 19-11-2023 23:34)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1845, Topics: 109
Location: Pitesti/Bucuresti

Reputation: 402.9
Votes: 78

     
Post Posted: 27-07-2017, 00:42:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evydence - ... .- .-.. ..- - = Salut in codu morse. Astept 10 rep, te pup

Skype: snopps.stef
Steam: Phvne
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-07-2017, 09:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bv.aveti o bumboana de la ine -

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Evydence

[僧]



Status: Offline
(since 15-10-2019 19:05)
Joined: 15 May 2014
Posts: 5485, Topics: 183
Location: Vrancea

Reputation: 1776.3
Votes: 176

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-07-2017, 17:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MangloPici wrote:
Evydence - ... .- .-.. ..- - = Salut in codu morse. Astept 10 rep, te pup



Detectivul Dedric ti-a luat-o inainte - https://forum.wow-freakz.com/reputation.php?a=stats&&u=109866





If you gonna hit the king you're better kill the king

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MangloPici

[Veteran]



Status: Offline
(since 19-11-2023 23:34)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1845, Topics: 109
Location: Pitesti/Bucuresti

Reputation: 402.9
Votes: 78

     
Post Posted: 27-07-2017, 21:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evydence wrote:
MangloPici wrote:
Evydence - ... .- .-.. ..- - = Salut in codu morse. Astept 10 rep, te pup



Detectivul Dedric ti-a luat-o inainte - https://forum.wow-freakz.com/reputation.php?a=stats&&u=109866


La naiba, data viitoare e randul meu.


Skype: snopps.stef
Steam: Phvne
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 01-08-2017, 00:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt evreu...
Dar in rest e facut bine interviul.
Trebuia sa smulgi mai multe intamplari amuzante de la el, daca tot spune ca are multe, fiindca le are destl de faine -

Spoiler:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Anda .

[Shape of You]



Status: Offline
(since 22-03-2018 17:41)
Joined: 08 Apr 2017
Posts: 266, Topics: 8
Location: Bucharest

Reputation: 26
Votes: 26

Post Posted: 07-08-2017, 11:47:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte frumos! -





1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboy

[Retired ]



Status: Offline
(since 16-01-2023 18:34)
Joined: 04 Jul 2016
Posts: 5606, Topics: 752
Location: Retired 4 a long time !

Reputation: 20.1
Votes: 413

 
Post Posted: 07-08-2017, 12:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol, nu știu cum se face da am avut rãbdare sa citesc tot - -
Frumos interviu, Corina, întrebãri foarte tari și decente zic eu.
Evydence mi-a plãcut ca a avut tot timpul cuvintele la el, G.J.
Foarte frumos Interviul.
Bravo aman2! -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2017, 11:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mama ,da tarziu am vazut interviul - success in viata si sa ramai acelasi copil cu voce de barbat ,la faza cu politia te-ai luat dupa prietenul nostru Cornel (nu shocker) ?


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 09-11-2017, 18:16:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wow nu mi a placut sa ma uit la "interviuri freakz" dar asta a fost bestial bravo voua mult succes in continuare.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 22:12:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x