User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message12753
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 21-06-2017, 16:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
- Varsta:
- Localitate:
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
- Clasa:
- Main Spec/OFF spec:
- Link Armory:
- Ai un microfon functional?
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana :
- Alte mentiuni :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bleudark

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2019 19:15)
Joined: 26 Sep 2012
Posts: 81, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 313.3
Votes: 9

         
Post Posted: 24-06-2017, 22:08:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Virgil
- Varsta: 19
- Localitate: Bucuresti
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi de la ora 18:00 pana pe la 11-12 iar in weekend aproape toata ziua
- Clasa: DM
- Main Spec/OFF spec: avand in vedere ca este o calasa noua voi jucam pentru inceput dps dar main-ul vreau sa fie tank
- Link Armory: aparent nu merge https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/Erti
- Ai un microfon functional? : DAAA
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : am inceput sa joc pe Lk ca rouge, dupa am continuat pe cata pe 4.0.6 si pe 4.3.4 pe 4.3.4 am fost main dk blood apropape bis(fara head pe hc si shoulderi pe hc)
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in The Forgotten Heroes o guilda foarte buna, nu am plecat doar ca nu am mai avut cum sa joc nu mi-a mai permis timpul.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Nu te da batut niciodata si incearca pana reusesti
- Alte mentiuni : nope


Nu uita de unde ai plecat, ca sa ajungi la momentul actual.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danyyroo

[rank one]



Status: Offline
(since 28-04-2021 11:29)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 133, Topics: 72
Location: Bucuresti, Sector 2

Reputation: 84.9
Votes: 29

         
Post Posted: 28-06-2017, 13:13:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bleudark wrote:
1. Nume IRL: Virgil
- Varsta: 19
- Localitate: Bucuresti
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi de la ora 18:00 pana pe la 11-12 iar in weekend aproape toata ziua
- Clasa: DM
- Main Spec/OFF spec: avand in vedere ca este o calasa noua voi jucam pentru inceput dps dar main-ul vreau sa fie tank
- Link Armory: aparent nu merge https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/Erti
- Ai un microfon functional? : DAAA
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : am inceput sa joc pe Lk ca rouge, dupa am continuat pe cata pe 4.0.6 si pe 4.3.4 pe 4.3.4 am fost main dk blood apropape bis(fara head pe hc si shoulderi pe hc)
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in The Forgotten Heroes o guilda foarte buna, nu am plecat doar ca nu am mai avut cum sa joc nu mi-a mai permis timpul.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Nu te da batut niciodata si incearca pana reusesti
- Alte mentiuni : nope


DM? Ce este dm-ul? Demon hunter? ce ilvl ai, in momentul de fata?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hujulikes

[STAR]



Status: Offline
(since 04-09-2022 15:35)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 363, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 23

   
Post Posted: 26-07-2017, 18:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Cristi
- Varsta: 21
- Localitate: Bucuresti
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Toata ziua/noaptea
- Clasa: Shaman/Priest
- Main Spec/OFF spec: Resto/Enha Disci/Shadow/Holy
- Link Armory: il stiti voi
- Ai un microfon functional? DA
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Cata +++
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heaven/Classified (in alte guilde am fost din plictiseala)
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Ambitios
- Alte mentiuni : Vreau sa joc alaturi de prietenii mei(cei pe care ii cunosc)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 26-07-2017, 19:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Huju Accepted /w darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anion

[Addicted to Rainbows]



Status: Offline
(since 29-09-2017 16:48)
Joined: 27 Oct 2010
Posts: 84, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 97.1
Votes: 4

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2017, 10:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Nume IRL: Dragos
- Varsta: 22
- Localitate: Iasi
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : toata saptamana , 5 ore minim , ori de cate ori este nevoie de mine !
- Clasa: Demon Hunter (main char) Priest (off char)
- Main Spec/OFF spec: Havoc
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/hicler (joc de o saptamana, ilvl nu este updatat)
- Ai un microfon functional? - DA
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow din TBC , am jucat pe multe servere private (foarte multe) pe freakz din wotlk de la inceputurile lui. In pandaria , draenor si legion am jucat si pe official (https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/bronze-dragonflight/texor)
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) imi aduc aminte doar de Opus Dei (am stat cel mai mult) in rest am uitat sincer. Kick am luat pentru inactivitate(teze,bac,sesiune) sau am parasit guilda pentru ca nu era progress deloc in ea asa cum se laudau ofiterii
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt student la medicina , am timp de joc mai ales noaptea, dar pot intra ori de cate ori este nevoie de oameni (numai cand sunt la facultate nu pot sau am de invatat). Sunt ok ca persoana , incerc sa fiu foarte prietenos cu colegii de guild , injur mult (la modu ca folosesc p**a ca semn de punctuatie - ). Cel mai important este ca sunt vechi pe felie cu freakz, si mai ales cu wow -
- Alte mentiuni : Sper sa fiu acceptat si sa avem o colaborare buna pentru cat mai mult progress (y), scuze greselile gramaticale !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rthc10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2018 10:41)
Joined: 14 Aug 2015
Posts: 27, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 25.4

 
Post Posted: 07-08-2017, 23:17:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Nelu
- Varsta: 19
- Localitate: Sighetu-MArmatiei
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :nu stiu 4-5 ore ...
- Clasa: Warlock
- Main Spec/OFF spec: affliction/off spec nu am ....
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/Haraku
- Ai un microfon functional? :da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : de pe TBC
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost la voi in guilde pe mop cand erati la ally
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt fotograf eveniment speciale .. deci practic luna aceasta august nu prea am sa fiu online in unele weekend-uri
- Alte mentiuni : Sa fie cat mai bine - -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
coldeath

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2020 12:00)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 113, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 151.9
Votes: 4

 
Post Posted: 07-08-2017, 23:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ainion and @rthc10 Respinsi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrianrastei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2018 10:07)
Joined: 11 Aug 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 4

 
Post Posted: 11-08-2017, 18:59:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adi
- Varsta: 16
- Localitate: Alba Iulia
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Oricand , si noaptea si ziua, doar poate mai am de facut unele treburi acasa, in rest oricand
- Clasa: Rogue Orc
- Main Spec/OFF spec: Sunt main rogue, altceva nu am jucat si nici nu intentionez sa joc
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/Fizgiggy
- Ai un microfon functional? Da am
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc din WOTLK, am jucat doar rogue si doar rogue cred ca voi juca, raiduri in legion am facut tot ce e de facut, in afara de mythic , dar scripturile le stiu de la en la mythic.
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am iesit din guildele alea pentru ca nu erau suficient de active pentru mine, vreau sa fac raiduri si dungeonuri mythice si heroice mai des, cu oameni de treaba -
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana Sunt elev , altceva special nu prea fac in afara de gaming si sport.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
turboheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2017 12:53)
Joined: 15 Aug 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

 
Post Posted: 15-08-2017, 15:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkangelx wrote:
1. Nume IRL: Mihai
- Varsta: 17
- Localitate: Iasi
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Toata ziua
- Clasa: Druid
- Main Spec/OFF spec: Resto main - Balance off spec
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/turboheal
- Ai un microfon functional? DA
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima data m-am apucat de joc pe cataclysm , am facut 5 bosi din ds pe heroic , nefiind intr-o guilda de topuri pe atunci. Pe pandaria guilda in care am jucat pe cata sa desfiintat-mai jucau 2-3 oameni si am ales sa joc pvp din cand in cand, iar acum m-am reapucat de acest patch pentru ca mi s-a parut interesant.
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Prima si ultima guilda de pana acum pe patchul acesta a fost Ascension , a fost o guilda superba cu niste oameni super ok dar din cauza unor playeri sa destramat , de atunci nu mai am jucat o perioada si acum m-am gandit sa ma reapuc.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Pot spune ca sunt o persoana care iubeste wow-ul , povestea lui , muzica etc.. Imi place sa dau tot ce pot la raiduri si sa fiu cat mai in top . Ca personalitate pot spune ca sunt de caterinca , prin asta ma refer ca imi plac glumele proaste sau bune oricum ar fi ele si nu ma supar din orice , imi place sa fac pe altii sa rada si cam atat -
- Alte mentiuni : Vreau sa mentin ca nu joc resto druid doar pentru ca este o clasa op pe acest patch , joc aceasta clasa-spec de cand m-am apucat de joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 15-08-2017, 15:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

turboheal accespted /w darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mlcutzu

[Nemuritoru']



Status: Offline
(since 05-06-2018 17:10)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 52, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 10

 
Post Posted: 19-08-2017, 19:07:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Nume IRL: Mihai
- Varsta: 25
- Localitate: Sibiu
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : depinde de zi (3h -> 7h+)
- Clasa: Hunter
- Main Spec/OFF spec: MM / Survival
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/trx
- Ai un microfon functional? da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
- Prea mult de povestit aici sincer. Doar pot sa zic ca am jucat hunter de pe MOP si am fost top 3 in toate guildele in care am fost, inainte pala holy/prot
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
- The forgotten heroes (nu am fost foarte activ ca restu sa fiu luat la raid cred (oricum faceau raiduri intre ei...))
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana :
- sunt tigan si ma ocup si fier vechi, de asta ziceam ca depinde de zi cat pot sa stau pe joc
- Alte mentiuni :
- cumpar fier vechi prin sibiu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alleex

[Master Race]



Status: Offline
(since 13-11-2022 12:43)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 381, Topics: 49
Location: Calarasi

Reputation: 492.2
Votes: 20

   
Post Posted: 19-08-2017, 19:20:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trx, accepted, /w Alexander
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andycory

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2017 00:57)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 17-09-2017, 15:32:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Nume :Andrei
- Varsta: 32
- Localitate: Cluj Napoca
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in jur de 6-7 ore pe zi , aproape zilnic , cu mici exceptii
- Clasa: Dk
- Main Spec/OFF spec: Blood / Frost , dar nu am prea mulkte traituri pe frost
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/futalau
- Ai un microfon functional? da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe oficial in Burning Crusade pana la inceputul Warlords of draenor.
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) De cand am inceput pe Wow Freakz , am fost in The Warforged , vreau sa caut o guilda unde sa ma simt bine , ca o familie , si sa facem un progres bun . Vreau sa ajung in top tank pe server.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : dedicat , calm , incerc sa dau totul pt grup
- Alte mentiuni :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 17-09-2017, 18:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andycory accespted /w darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 29-03-2024, 10:05:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x