User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message12751
Tadish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2019 18:37)
Joined: 09 Nov 2016
Posts: 14, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 99.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-09-2017, 23:03:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ady
- Varsta: 22
- Localitate: Cluj
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : seara in mare parte 20:00 - 1:00
- Clasa: War
- Main Spec/OFF spec: fury 54traits/ off protection 40 traits
- Link Armory:https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/tadish (legion) https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/tadish (mop)
- Ai un microfon functional? Da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Un picut de cata acolo jucam doar pvp iar pe mop m-am schimbat la pve/
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) O singura guilda am avut pe mop si prima de asemenea de pve we eat cats care aici e beware o guilda mai micuta de 10 playeri restu fiind alturi care e cam inactiva...
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : -
- Alte mentiuni : -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alleex

[Master Race]



Status: Offline
(since 13-11-2022 12:43)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 381, Topics: 49
Location: Calarasi

Reputation: 492.2
Votes: 20

   
Post Posted: 30-09-2017, 16:46:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Tadish, acceptat, /w Alexander
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 21-10-2017, 11:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Nume IRL: Norbert
- Varsta: 19
- Localitate: Stockholm
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul, insa nu pot participa la raiduri Joi.
- Clasa: Warlock
- Main Spec/OFF spec: Destruction (54) / Affliction (54)
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/medusa
- Ai un microfon functional? Da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Game / class knowledge foarte bun. Din Wotlk pana pe Legion (Mythic Gul'dan).
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Deathwish.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt competitiv si perfectionist.
- Alte mentiuni : Nu am nimic de adaugat.


Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danyyroo

[rank one]



Status: Offline
(since 28-04-2021 11:29)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 133, Topics: 72
Location: Bucuresti, Sector 2

Reputation: 84.9
Votes: 29

         
Post Posted: 21-10-2017, 13:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

norbert.pls wrote:
- Nume IRL: Norbert
- Varsta: 19
- Localitate: Stockholm
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Destul, insa nu pot participa la raiduri Joi.
- Clasa: Warlock
- Main Spec/OFF spec: Destruction (54) / Affliction (54)
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/medusa
- Ai un microfon functional? Da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Game / class knowledge foarte bun. Din Wotlk pana pe Legion (Mythic Gul'dan).
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Deathwish.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt competitiv si perfectionist.
- Alte mentiuni : Nu am nimic de adaugat.


Whisper in joc pe Sammy sau Samyi, acceptat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ryas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-05-2018 17:01)
Joined: 24 Jul 2017
Posts: 4, Topics: None
Location: Bucuresti

Reputation: 12.1

   
Post Posted: 22-10-2017, 19:35:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Alexandru
- Varsta: 17
- Localitate: Bucuresti
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 in weekend oricat
- Clasa: DK
- Main Spec/OFF spec: Blood / unholly
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/Felsong/Ryas
- Ai un microfon functional? Dap
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc doar din legion e prima data cand joc si in raiduri cunosc EN 5/7 pentru ca nu am avut ocazia sa fac mai mult , m-am lasat o vreme si cand jucam eu nu erau bagati toti 7/7 .
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) M-am lasat o vreme si guilda s-a desfintat nu mai stiu numele stiu ca am fost in 2 , prima pana sa fac lvl 110 si cea de a 2-a pana sa ma las.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt caterinca dar rusinos pana ma obisnuiesc cu oamenii
- Alte mentiuni : -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 22-10-2017, 19:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ryas refuzat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiwow94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2018 04:36)
Joined: 23 Aug 2017
Posts: 21, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 19.7

Post Posted: 28-10-2017, 23:37:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. Nume IRL: Cristi
- Varsta: 24
- Localitate: Giurgiu , Romania
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : joc cel putin 5 ore pe zi numai dupa ora 16:00 de la 8 la -16:00 sunt la servici
- Clasa: Paladin
- Main Spec/OFF spec: Prot / Holy
- Link Armory : https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/realpaladin
- Ai un microfon functional? DA
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc dupa tbc , pe legion am jucat pe retail ( Silvermoon ) https://www.wowprogress.com/character/eu/silvermoon/Killafonic
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Cand m-am apucat de wow pe freakz am fost in SoundWawe apoi in Deathwish pentru progres , am iesit din Deathwish deoarece au avut loc ceturi intre ofiteri iar guilda sa destramat , am decis ca nu se merita sa intru in alta guilda de la altianta si am decis sa imi mut caracterul la hoarda pentru a intra la voi in guilda
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Punctual , Calm , Echilibrat , Bine dispus
- Alte mentiuni : -



Last edited by Cristiwow94 on 29-10-2017, 00:58:35; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulyart

[Gospodar Consumator]



Status: Offline
(since 31-12-2021 22:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 1115, Topics: 92
Location: Romania

Reputation: 151.7
Votes: 25

   
Post Posted: 29-10-2017, 00:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Julian
- Varsta: 26
- Localitate: Timisoara
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde de foarte multi factori, sunt zile cand stau 10 ore online sau alte zile cand intru doar sa salut lumea .
- Clasa: Death Knight - momentan ally. Cel mai probabil ca o sa fiu Orc sau Tauren
- Main Spec/OFF spec: FROST/ blood dar doar 34 Traits
- Link Armory: Necomercial
- Ai un microfon functional? Da.
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Sunt cativa ani, poate prea multi...
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Deathwish, cred ca s-a destramat, idk, cand am intrat dimineata am vazut ca mai erau doar vreo 30 de persoane in guilda.....
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : I am just a cynical asshole.
- Alte mentiuni :



"The world has come to a point where nobody is an asshole. Because everyone is."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 29-10-2017, 02:14:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iulyart Acceptat /w Darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 29-10-2017, 11:12:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristiwow94 Refuzat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dota3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2018 07:41)
Joined: 03 Nov 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 8.1

 
Post Posted: 03-11-2017, 11:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
- Varsta: 18 ani
- Localitate: Iasi
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Aproximativ toata ziua
- Clasa: Druid
- Main Spec/OFF spec: Resto main/balance off
- Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/dota
- Ai un microfon functional? Da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de joc pe cataclysm , progresul in ds pe hc a fost pana la Warmaster Blackhorn , pe pandaria la hc in soo am facut pana la general , iar pe patchul asta am facut en hc full , 1 boss pe mytic si 2 bosi hc in tov.
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in invincible , am rezistat acolo din cauza ca aveam prieteni multi , daca nu erau iei probabil ieseam din primele zile care am intrat , din punctul meu de vedere guilda nu este ok deloc , si majoritatea prietenilor au iesit din ia asa ca am hotarat sa o fac si eu .
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt o persoana calma , rabdatoare , care stie ce are de facut , imi place sa dau tot ce pot pentru a fi cat mai bun.
- Alte mentiuni :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 04-11-2017, 18:37:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dota3 Acceptat /w Darkangel in-game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocarte16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2018 08:16)
Joined: 11 Dec 2016
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39
Votes: 1

 
Post Posted: 24-11-2017, 20:17:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Dragos
-Varsta:17 ani
-Localitate:Brasov
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, saptamana, aproximativ.): dupa ora 18 30 oricat este nevoie.
-Clasa: Shaman
-Main Spec/OFF spec: Resto/Elemental
-Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/shocarte
-Ai un microfon functional? : Da
-Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Joc de pe WOTLK, am jucat paladin retribution, pe Cataclysm tot paladin retribution, pe freakz, am jucat cateva luni pe MOP, pe Blizzard.
-Foste guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc): pe MOP am fost in Invincible, The Warforged, Suicide Squad, Unleashed. Pe Legion, am fost in Suicide Squad(foarte putin: se sparsese guild-ul), The Haters(am iesit din cauza progresului, doresc sa pot face raiduri mythic).
-Spune-ne ceva despre tine, ca si persoana: sunt ambitios, motivant(in majoritatea circumstantelor).
-Alte mentiuni : nope

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nikos99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2018 17:17)
Joined: 31 Oct 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 8

 
Post Posted: 28-12-2017, 01:07:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkangelx wrote:
1. Nume IRL: Nicu
- Varsta: 23
- Localitate: Constanta
- Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de obicei de la 19 la 24. in weekend aproape toata ziua.
- Clasa: Warrior
- Main Spec/OFF spec: Fury/ Prot
- Link Armory: Pe site arata info gresit despre character! https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/nickos
- Ai un microfon functional? da
- Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput de pe 3.3.5 si la-am jucat pe toate in afara de draenor.
- Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) We wipe on trash. sa cam destramat.
- Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Sunt calm, atent , am rabdare cand este nevoie, imi place sa progresez repede in ce fac.
- Alte mentiuni : nu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 28-12-2017, 18:32:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nikos99 Refuzat , to low ivl
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 29-03-2024, 01:47:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x