User
Pass
2FA
 
 

Intrebare Quest.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1176
Shalom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2017 22:31)
Joined: 21 Oct 2017
Posts: 64, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 152.3
Votes: 5

Post Posted: 29-10-2017, 16:42:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare,
Pentru inceput vreau sa va spun ca m-am apucat recent de jocul Wow Legion ( Clientul de aici de pe freakz ) si imi cer scuze daca am postat in sectiunea gresita .
As avea si eu cateva intrebari pentru cei mai avansati in acest joc decat mine:

1. Este vreo diferenta intre jocul cumparat si acesta facut de freakz ?
2. Cum pot finaliza quest-ul "Win a pet battle" ?
3. Aveti idee unde pot gasii niste tutoriale foarte bine puse la punct pentru acest client de wow ?

Inca odata va multumesc si scuza-ti-ma daca intrebarile sunt "slabe" dar sunt in aceea perioada de "Learn it" a jocului -
O zi frumoasa tuturor! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Faith

[Observer]



Status: Offline
(since 18-06-2023 13:22)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 750, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 751.4
Votes: 62

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-10-2017, 02:59:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Diferenta dintre blizz si freakz este destul de mare, daca ma apuc sa insir aici umplu 20 pagini pe care nimeni nu o sa le citeasca, poate pt ca nu stiu/nu vor/s-au invatat sa se uite la poze pe fb/etc.

2.Questul ala il finalizezi numai daca stii ca este dat drumul la pet system, ceea ce presupun ca nu, ca acum ceva timp a fost dezactivat ca era sv-u instabil; cel putin aia zice pe site-ul principal, si nu vad vreun update.
Cand o sa mearga doar alegi un pet care sa aiba ceva skiluri sa combata timpul de pet vs care dai duel, iar duelul in sine este pe ture. Daaca pierzi nu ai petul bun sau are nivel prea mic.

3.Tutoriale ? Doar urmaresti ce e scris pe ecran, s-a simplificat jocul destul de mult. In general poti sa dai pe youtube aproape orice si gasesti, pentru restul ai Icy veins, wowhead, wow forums, preferabil surse oficiale nu romanian mambo jambo.


“No greater love hath a man than he lay down his life for his brother.”
Not for millions…not for glory…not for fame. For one person, in the dark, where no one will ever know or see.
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DmF#Leonardo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2017 21:37)
Joined: 11 Sep 2016
Posts: 61, Topics: 7
Location: Nosghoth

Reputation: -34
Votes: 3

Post Posted: 31-10-2017, 16:33:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aceasta intrebare "1. Este vreo diferenta intre jocul cumparat si acesta facut de freakz ? "este una penibila. Srv creat de freakz ii cel mai bun server privat dintre alte private.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shalom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2017 22:31)
Joined: 21 Oct 2017
Posts: 64, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 152.3
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2017, 17:40:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DmF#Leonardo wrote:
Aceasta intrebare "1. Este vreo diferenta intre jocul cumparat si acesta facut de freakz ? "este una penibila. Srv creat de freakz ii cel mai bun server privat dintre alte private.


1. Scuza-ma, dar daca nu ai ceva concludent de adaugat, te rog nu mai posta pe viitor. Poate cineva chiar vrea sa invete cate ceva din topicul acesta.
2. Nu am intrebat cum clasezi tu serverul creat de aceasta comunitate, sau cat de bun este din punctul tau de vedere.
3. Sunt "la inceput" cu tot ceea ce inseamna Wow, deci nu cred ca este o intrebare penibila.

O zi frumoasa iti doresc ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 14:05:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x