User
Pass
2FA
 
 

lguþa Vasilescu, mulþumitã de faptul cã Dãncilã a spus cã nu ºtie unde sunt sediile SRI K2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message1433
Spartans.

[<®>]



Status: Offline
(since 29-04-2019 17:53)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 7113, Topics: 1016
Location: Buzau

Reputation: -356.8
Votes: 203

 
Post Posted: 09-02-2018, 14:26:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Olguþa Vasilescu a fost întrebatã, marþi, de jurnaliºti, ce o recomandã pe Viorica Dãncilã pentru a fi propusã pentru funcþia de premier.

„O recomandã funcþiile pe care le-a avut, a demonstrat capacitate de conducere, de a fi lider, e foarte apropiatã de partid, va avea capacitateta sã gestioneze activitatea Guvernului. Am 100% garanþii cã nu se va întâmpla ca ºi cu ceilalþi premieri”, a spus Olguþa Vasilescu.

Ea a arãtat cã membrii CExN i-au adresat întrebãri înainte de a o vota ca propunere de premier.

„Am vorbit în CExN, i-au pus întrebãri toþi membrii CEx care au dorit. Întrebarea mea a fost dacã ºtie unde sunt K2 ºi T 14, a spus cã nu ºtie, ceea ce e foarte bine”, a spus Olguþa Vasilescu.

„ªerban Nicolae a întrebat-o dacã e de acord sã continue legile Justiþiei în Parlament, a spus da. Marian Opriºan a întrebat-o dacã e de acord cu procesul de decentralizare a administraþiei locale, a spus da. Toate rãspunsurile au fost pe gustul meu, sunt convinsã cã ºi a colegilor”, a spus Olguþa Vasilescu.

Sursa : mediafax



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 19-04-2024, 07:48:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x