User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] [APROBAT] Reclam si eu specimenul Na`Vi ceh9 /A/
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2340
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 29-12-2018, 15:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene pe langa faptul ca esti pe langa cu, comenzile mai faci si talente...iti spun prin U@ are aim iar tu te joci ca un nesimtit ca sa nu mai spun ca joci cu nick-ul playeriilor ca sa ajungi in TOP cat de josnic..atata cultura ai atat poti face. Si prietene cand serverul nu este full pot sta spec 5 ore ai inteles? Daca nu problema ta, dar mai lasa arfele astea ca esti departe de ele - asa ca vezi-ti de treaba acolo si nu mai comenta inutil..fa ce ai de facut ca de-aia ai admin. Si uite cum vrea sa ajunga el in TOP -

https://imgur.com/PHFBjZi

https://imgur.com/z0cYIFI

Cu acelas IP si repet ai grija cu, comenzile alea -

https://imgur.com/QwgjFa8

Oricum cu tine am avut probleme inca de la bun inceput cu deschiderea serverului dar intr-o buna zi o sa suporti consecintele, si stii foarte bine ca te-am avertizat de N ori sa te abti...pana la urma e un joc, dar in jocul asta n-avem nevoie de playeri care sa strice cheful altor playeri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceh9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2019 08:21)
Joined: 11 Nov 2018
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -16.4
Votes: 4

Post Posted: 29-12-2018, 15:28:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun ca vine vorba de jucat cu numele altor playeri hai sa dam cartile pe fata .
Asta iti zice ceva?
amx_last ip
name authid ip access

P? STEAM_0:0:1552121848 109.99.101.87 z
2kEasy#YONEX#MenWithSleep STEAM_0:0:906146155 86.125.51.153 z
Victor paun STEAM_0:0:1461017202 86.122.63.249 z
(1)Victor paun STEAM_0:0:1552121848 109.99.101.87 z
Stanley STEAM_0:0:584120448 188.26.68.195 z
fan.gsx STEAM_0:0:141650585 178.138.33.115 z
RCPlayer STEAM_0:0:1785316369 176.216.74.194 z
GsX STEAM_0:0:1552121848 86.122.63.249 z

deci hai sa iti explic cum sta treaba degeaba ai tu boala pe mine ca erai mana in mana cu batranu ..
priete-ne eu daca vreau sa joc la top joc la top eu fac in 30 zile 100k cea ce nu faci tu in 10 luni... eu nu am nimic cu tine pentr-u ca nu-mi sta in caracter sa jignesc etc .. nu am avut nimic cu tine panacuma ce nu m-ai amenintat pe sv. odata ce te bagi spec si ameninti ca ma lasi fara admin logic ca nu te las spec.....
aa da si in legatura cu codatu daca s-a dus gasolina spec si si-a luat el codatu ala trebuie sa jignesti??
SA STIE TOATA LUMEA DE LA CE A INCEPUT CONFLICTU LUI II E CIUDA CA NU POATE SA FACA KILL PE MINE SI EU MA PUN MEREU IMPOTRIVA LUI !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 29-12-2018, 15:36:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceh9 wrote:
Bun ca vine vorba de jucat cu numele altor playeri hai sa dam cartile pe fata .
Asta iti zice ceva?
amx_last ip
name authid ip access

P? STEAM_0:0:1552121848 109.99.101.87 z
2kEasy#YONEX#MenWithSleep STEAM_0:0:906146155 86.125.51.153 z
Victor paun STEAM_0:0:1461017202 86.122.63.249 z
(1)Victor paun STEAM_0:0:1552121848 109.99.101.87 z
Stanley STEAM_0:0:584120448 188.26.68.195 z
fan.gsx STEAM_0:0:141650585 178.138.33.115 z
RCPlayer STEAM_0:0:1785316369 176.216.74.194 z
GsX STEAM_0:0:1552121848 86.122.63.249 z

deci hai sa iti explic cum sta treaba degeaba ai tu boala pe mine ca erai mana in mana cu batranu ..
priete-ne eu daca vreau sa joc la top joc la top eu fac in 30 zile 100k cea ce nu faci tu in 10 luni... eu nu am nimic cu tine pentr-u ca nu-mi sta in caracter sa jignesc etc .. nu am avut nimic cu tine panacuma ce nu m-ai amenintat pe sv. odata ce te bagi spec si ameninti ca ma lasi fara admin logic ca nu te las spec.....
aa da si in legatura cu codatu daca s-a dus gasolina spec si si-a luat el codatu ala trebuie sa jignesti??
SA STIE TOATA LUMEA DE LA CE A INCEPUT CONFLICTU LUI II E CIUDA CA NU POATE SA FACA KILL PE MINE SI EU MA PUN MEREU IMPOTRIVA LUI !


Daca tu crezi ca stau sa ma agit pt TOP te inseli...ti-am zis mars pe forum tu dai ban? - se da gag nicidecum BAN...vorbesti de ofticat? Cand Victor era TOP 1 si tu schimbai numele in VIctor paun - bai copile despre ce vorbim...oricum nu stau sa-ti dau explicatii, il astept frumos si elegant pe Je si sa vedem ce spune..pana atunci joc de glezne...si astept un down la admin pt ca nu poti sa dai BAN ca asa vrei tu...si il rog pe Je sa verifice cum dai tu kick la playeri ca sa joci pentru Rank - Te amenint sa-ti faci treaba copile nu sa te joci cu, codatii pe server intelegi tu...pentru ca nu toti suntem obligati sa stam sa faci tu RANK cu un player care nu stie sa tina acel mouse in mana asa ca nu mai comenta ca esti josnic

Uite unde era ala BUN the best player - - fugi la culcare

@Si apropo ce jignire ti-am adus eu tie? Ca ti-am spus ca ai un codat? Ai inceput sa dai kick - - am zis Mars pe forum iar tu dai ban - faci tu nu stie cate mii de kill`urii - ai tras pe nas de esti asa tu bun in cs -



Last edited by Vod@fon3 on 29-12-2018, 15:53:48; edited 3 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceh9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2019 08:21)
Joined: 11 Nov 2018
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -16.4
Votes: 4

Post Posted: 29-12-2018, 15:39:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai domnu elegant daca eu dau kick la playeri cu cine mai iau topu -))))))

IAR AICI AVETI DOVADA DC I-AM DAT BAN 120 MIN...

GsX : si fugi

* [ WAR3FT ] You gained a health potion +35 Health
*** CipryXXX killed Lary with a headshot from m4a1 ***
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/rampage.wav"
*** viber killed alex2003 with a headshot from ak47 ***
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : speak warcraft3/bonus/Error.wav
GsX : Vai de capul tau

*** Na`Vi ceh9 /A/ killed GsX with a headshot from ak47 ***
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/headshot3.wav"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/rampage.wav"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : speak warcraft3/resurrecttarget.wav
viber killed Lary with ak47
*** CipryXXX killed alex2003 with a headshot from m4a1 ***
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/killingspree.wav"
Na`Vi ceh9 /A/ : probleme?

*** CipryXXX killed Lary with a headshot from m4a1 ***
* [ WAR3FT ] You will be teleport back in base
CipryXXX killed Lary with m4a1
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/dominating.wav"
*** Na`Vi ceh9 /A/ killed viber with a headshot from ak47 ***
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/headshot3.wav"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/killingspree.wav"
GsX : shh

SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : speak warcraft3/resurrecttarget.wav
Na`Vi ceh9 /A/ : vezi-ti de joc

CipryXXX killed Na`Vi ceh9 /A/ with m4a1
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : speak warcraft3/resurrecttarget.wav
* [ WAR3FT ] You will be teleport back in base
* [ WAR3FT ] You will be teleport back in base
* [ WAR3FT ] You will be teleport back in base
*** viber killed Na`Vi ceh9 /A/ with a headshot from deagle ***
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/payback.wav"
*** CipryXXX killed alex2003 with a headshot from m4a1 ***
GsX : /spec
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : speak warcraft3/resurrecttarget.wav
GsX : Mai da odata kick
* [ WAR3FT ] You changed 2 Gold in 6000 $
* [ WAR3FT ] You changed 2 Gold in 6000 $
CipryXXX killed Lary with m4a1
*SPEC* GsX : Si mars pe forum
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : SPK "QuakeSounds/unstoppable.wav"
Na`Vi ceh9 /A/ : daca nu comentezi nu dau kick
Lary (RADIO): Fire in the hole!
Bine ati venit pe Like.FreaKz.ro
***

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceh9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2019 08:21)
Joined: 11 Nov 2018
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -16.4
Votes: 4

Post Posted: 29-12-2018, 16:41:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primu rand nu vad dc ti-as da eu tie gag pentru ca tu tot pe u@ jignesti si ameninti...
in al 2-lea rand daca nu ai juca la top nu ai fi asa invidios ca te fac din orice punct de vedere...
in al 3-lea rand si victor paun a vazut cum a schimbat nick din GsX in victor paun
DOVADA : https://imgur.com/a/EHca9NG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 29-12-2018, 16:57:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceh9 wrote:
in primu rand nu vad dc ti-as da eu tie gag pentru ca tu tot pe u@ jignesti si ameninti...
in al 2-lea rand daca nu ai juca la top nu ai fi asa invidios ca te fac din orice punct de vedere...
in al 3-lea rand si victor paun a vazut cum a schimbat nick din GsX in victor paun
DOVADA : https://imgur.com/a/EHca9NG


Amice una si cu una fac doua! Tu nu te uiti putin la tine si la ce iti bubuie mintea aia? Eu invidios pe ce ma omule - ca unu ca tine schimba nick-ul, ca unu ca tine moare ca Victor paun sau cum il cheama e pe primul loc intr-un joc, asta da invidie ce sa zic...o sa verifice Je in sistem perlele tale dupa care mai vedem simplu! Pana atunci joc de glezne si nu mai comenta atat... din nou simplu. Bine ca esti tu ala "bun" ca doar asta stii sa spui in fiecare post "Il fac pe Gsx" etc - am fumat ca tine foarte multi de-aia nici nu stau sa-mi tocesc tastele pe aici cu unu ca tine...daca stau sa m-a cobor la mintea ta dau de petrol. (Petrom energie vie). Eu sunt invidios ca omul da kick la playeri ca sa joace cu alt nick sa scada in rank! Cat de inapt sa fii sa faci lucrurile astea, nu inteleg - + ban cand omul ii spune "Ai un codat" el da kick, cum vrei sa ti se vorbeasca cand esti total pe langa si te doare undeva de serverul asta...dai kick, ameninti "Nu ai voie sa stai spec" mai dai inca odata kick dupa care ban 120 de minute pentru un (mars) te-ai simtit asa-i? Normal...prietene las-o asa ca n-are rost hai la revedere

@Si da nu ai ce sa cauti aici atata timp cat te joci cu codatii pe server! Aici a fost amenintarea dupa care a urmat si reclamatia mea ce vrei mai mult de atat? Eu zic sa stai in banca ta, argumentele tale sunt nule, cat si ale mele asta pana cand Je verifica ce e de verificat, dar retine inca odata am tinut cu dintii atat je cat si ce-i vechi de serverul asta...pana cand a ajuns unu ca tine sa-l strice.



Last edited by Vod@fon3 on 29-12-2018, 17:10:07; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceh9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2019 08:21)
Joined: 11 Nov 2018
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -16.4
Votes: 4

Post Posted: 29-12-2018, 17:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ieri si alaltaieri ce ai cautat pe numele Victor paun domnu GsX daca nu joci la top dc ai intrat pe numele aluia ca ma suna victor din 5 in 5 min ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 29-12-2018, 17:12:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceh9 wrote:
Ieri si alaltaieri ce ai cautat pe numele Victor paun domnu GsX daca nu joci la top dc ai intrat pe numele aluia ca ma suna victor din 5 in 5 min ??


Tu raspunde de gafele tale..eu nu sunt in masura sa-ti dau tie explicatii...tu raspunde de ce ai facut tu cu argumentele enumerate mai sus..nu te ascunde si nu o da cotita...din moment ce tu si victor intrati cu nick-ul meu cat si a altor persoane e grav! Asta ai facut tu pana acum cat si Victor asta. Stii ceva eu am incheiat n-am chef de povesti pe aici sa extind topicul asta din cauza ta, adica n-are rost sa ma cobor sub nivelul tau am incheiat.

Simplu player nimic de zic, dar respectat de toti amice! E de datoria ta daca un player nu conteaza ca am jucat atata timp pe server sau daca e un player nou! Retine e de datoria ta sa verifici, tu nu vezi ca nu mai ai ce sa zici! - ce vrei mai mult de atat. Si adu dovezile alea in care eu imi bat joc de playerii - si sa te fereasca sfantul sa nu aduci dovezile alea! Hai sa te vad cu ce am comentat eu pe server si mi-am batut joc! Mai ales ca, o parte din ei am jucat ani de zile aici -



Last edited by Vod@fon3 on 29-12-2018, 17:17:32; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceh9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2019 08:21)
Joined: 11 Nov 2018
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -16.4
Votes: 4

Post Posted: 29-12-2018, 17:14:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu raspund gafelor mele cui trebuie nu tie un simplu player care intri pe sv iti bati joc de playerii si faci oameni sa iese afara pentr-u ca asa vrei tu aminteste-ti ce a zis ieri playerului ala pe aim ak-kolt !
Si apropo cu ce codat ma jucam eu pe sv Thinking

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Lucifer=-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2019 16:36)
Joined: 16 Nov 2018
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 5.2

Post Posted: 29-12-2018, 19:57:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WTF, lumea chiar se agita pe aici pt top ? Dati-va doua palme si reveniti-va, ca sunteti adulti amandoi.


Din putinul pe care-l stiu eu despre faza asta as zice urmatoarele:

1) GsX, zici ca ceh9 joaca cu alte nickuri si ai pus o poza prin care dovedesti ca a jucat cu nickul 2k18. Intrebarea mea e cu ce-l ajuta asta ? 2k18 nici macar nu e in top, ca sa zici ca incearca sa-l scada...

2) Nu stiu daca ceh9 face din-astea sau nu, dar ce pot eu sa-ti spun e ca zilele trecute eram toti 3 pe server (eu, Victor, ceh9) si cineva i-a furat nicku lu Victor. A trebuit sa-i dau ban 2 minute respectivului ca sa-si recupereze Victor nickul si apoi si l-a rezervat. Ideea e ca ceh9 era cu noi pe server, deci nu era el "hotul".

3) S-ar putea sa fie un caz izolat (si sper ca e), dar din prima noastra interactiune am dedus ca esti cam "nerabdator" cand vine vorba de raportarea codatilor. Mi-ai zis ca eu "joc linistit cu codatu pe sv" in conditiile in care nimeni nu zisese nimic pana atunci despre vreun codat (cel putin eu nu am vazut pe chat, daca ai zis ceva - imi cer scuze, n-am vazut) si nici n-aveam cum sa observ ca respectivul e codat din moment ce era cu mine in echipa, si nici nu avea vreun scor exagerat.

Deci ai sarit direct sa ma "intepi".. oare la fel ai facut si cu ceh9 in cazul asta ? Sper ca nu. Dar daca da, atunci am doua lucruri sa-ti transmit: adminii nu sunt supusii tai care sa sara instantaneu in momentul in care tu zici ceva. Si daca tot esti tu asa bun la adminat, de ce nu ceri admin astfel incat sa contribui cu ceva concret, nu doar cu vorbe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LasColinas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2019 12:00)
Joined: 02 Oct 2017
Posts: 11, Topics: 4
Location: algeria

Reputation: 13.4

   
Post Posted: 29-12-2018, 21:16:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wow some reall things going on here ceh9 :p :p


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 30-12-2018, 01:41:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-=Lucifer=- wrote:
WTF, lumea chiar se agita pe aici pt top ? Dati-va doua palme si reveniti-va, ca sunteti adulti amandoi.


Din putinul pe care-l stiu eu despre faza asta as zice urmatoarele:

1) GsX, zici ca ceh9 joaca cu alte nickuri si ai pus o poza prin care dovedesti ca a jucat cu nickul 2k18. Intrebarea mea e cu ce-l ajuta asta ? 2k18 nici macar nu e in top, ca sa zici ca incearca sa-l scada...

2) Nu stiu daca ceh9 face din-astea sau nu, dar ce pot eu sa-ti spun e ca zilele trecute eram toti 3 pe server (eu, Victor, ceh9) si cineva i-a furat nicku lu Victor. A trebuit sa-i dau ban 2 minute respectivului ca sa-si recupereze Victor nickul si apoi si l-a rezervat. Ideea e ca ceh9 era cu noi pe server, deci nu era el "hotul".

3) S-ar putea sa fie un caz izolat (si sper ca e), dar din prima noastra interactiune am dedus ca esti cam "nerabdator" cand vine vorba de raportarea codatilor. Mi-ai zis ca eu "joc linistit cu codatu pe sv" in conditiile in care nimeni nu zisese nimic pana atunci despre vreun codat (cel putin eu nu am vazut pe chat, daca ai zis ceva - imi cer scuze, n-am vazut) si nici n-aveam cum sa observ ca respectivul e codat din moment ce era cu mine in echipa, si nici nu avea vreun scor exagerat.

Deci ai sarit direct sa ma "intepi".. oare la fel ai facut si cu ceh9 in cazul asta ? Sper ca nu. Dar daca da, atunci am doua lucruri sa-ti transmit: adminii nu sunt supusii tai care sa sara instantaneu in momentul in care tu zici ceva. Si daca tot esti tu asa bun la adminat, de ce nu ceri admin astfel incat sa contribui cu ceva concret, nu doar cu vorbe.


Intrebarea mea pentru tine cu toate ca ai acces de cateva saptamani si sa nu intelegi gresit nu-i problema mea...ok intrebarea mea pentru tine are voie sa joace cu un alt nick..mai ales ca acest player 2k18 joaca aproape zi de zi spre deosebire de tine e normal sa folosim? Dar iti pui intrebarea in felul urmator (Nu-i vina mea ca nu si-a rezervat nick-ul) frumos ce sa zic. Iar cand ieri ti-am spus ca avem un codat pe server iar tu nu ai observat? Pai cum de nu ai observat ca in dreapta sus hs-ul era in floare? Si tot eu sunt nerabdator nu? Si nu avea un scor exagerat...ce sa inteleg,tu te ei dupa scor?? Cu asta ai spus tot nu mai am nimic de comentat in prima ecuatie a ta. Adminii nu sunt supusii mei amice...dar nici nu accept sa joc cu niste adminii nesimtiti intelegi? Te intrebi de ce....pai sa te relaxezi si sa ai bunul simt....dar am inteles scorul conteaza daca are un scor slab inseamna ca nu are cod...dar hs-ul il da unu dupa altu...ca nu stie sa il foloseasca asta e problema lui...dar problema voastra e sa menti atat tu cat si colegul tau serverul curat....nu sa dai ban 120 de minute, nu sa folosesti expresii de genul "intepat, nerabdator" la varsta pe care o ai de 32 de ani cred ca ar trebui sa stii ce inseamna aceste 2 cuvinte enumerate de tine. Si iti repet si tie fa diferenta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Lucifer=-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2019 16:36)
Joined: 16 Nov 2018
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 5.2

Post Posted: 30-12-2018, 02:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vod@fon3 wrote:
ok intrebarea mea pentru tine are voie sa joace cu un alt nick..
Nu, nu e ok sa joace cu nickul altora.

Vod@fon3 wrote:
ce sa inteleg,tu te ei dupa scor??

Nu, nu ma iau dupa scor. Ideea era ca (din perspectiva mea) nu exista nici o indicatie cum ca jucatorul respectiv avea cod. Tu ti-ai dat seama din felul in care te-a omorat, fiind in echipa adversa. Dar eu fiind in echipa cu el n-aveam cum.

Vod@fon3 wrote:
Pai cum de nu ai observat ca in dreapta sus hs-ul era in floare?
Pe bune ? Si eu si tu si toti jucatorii buni dam multe HS. Asta inseamna cod ? Sa iti dau si tie ban cand ai o serie lunga de headshoturi ? Ok.

Vod@fon3 wrote:
nu sa folosesti expresii de genul "intepat, nerabdator"
Ete fleosc, te pomeni ca te-am jignit ?! Sunt niste cuvinte jignitoare, este ?!
Fii serios.

Vod@fon3 wrote:
nu accept sa joc cu niste adminii nesimtiti intelegi?
Ah, ce bine ca tu folosesti niste cuvinte mult mai frumoase si deloc jignitoare.
Rezumand: eu sunt nesimtit, tu esti nerabdator... si cumva tot eu am un limbaj nepotrivit si procedez gresit, pe cand tu ai un limbaj imaculat si te comporti ireprosabil. Because ... logic.


Ca si concluzie, repet: e usor sa dai din gura, trebuia facut asa, trebe pe dincolo, cand cineva da 3 HS consecutiv trebe sa te pui spec sa-l urmaresti Rolling Eyes bla bla .. da, cum sa nu, suna bine, dar.... hai baga tu admin si arata-ne "live" cum se face, maestre. Multumesc anticipat ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ceh9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2019 08:21)
Joined: 11 Nov 2018
Posts: 48, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -16.4
Votes: 4

Post Posted: 30-12-2018, 06:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SEFULE EU NU AM NIMIC CU TINE SI NICI NU AM AVUT PANA CAND NU AI INCEPUT SA AMENINTI SI SA JIGNESTI !
PROBABIL NU AM VAZUT CA AI ANUNTAT CODAT U@ DAR COLINSA A INTRAT SI A VERIFICAT !
DAR ODATA CE TU IMI ZICI MIE MARS PE FORUM LOGIC CA NU O SA ITI ZIC DA SA TRAIESTI STAPANE ... INTELEGI CE ZIC , VEZI-TI TE ROG FRUMOS DE TREABA SI NU ARE ABSOLUT NIMENI TREABA !
AMINTESTE-TI ALALTAIERI CE O ZIS PLAYERU ALA DACA IA GSX ADMIN MA LAS DE SV... AMINTESTE-TI CE I-AI RASPUNS SI DUPA MAI VEDEM... SA STIE TOATA LUMEA TU VB URAT SI CU ALTII NU NUMAI CU NOI !
"IN LEGATURA CU CODATIII .... LISTA MEA PE ULTIMELE SAPTAMANI ZICE DACA AM JUCAT SAU NU CU CODATII"...


for this colinia that I see is not coming from me that you say we can solve now and this problem to see why you do me noob when I go in .. ??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The.Hunter96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2019 23:09)
Joined: 01 Sep 2017
Posts: 303, Topics: 28
Location: Sweden

Reputation: 51.4

Post Posted: 30-12-2018, 21:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasati naiba cearta asta, ceh9 lasa topu ca ala nu e important! Fi Mai atent la playeri si la joc! Si nu Mai intra Pe server cu nickul altorea decat cu nickul tau!!!!

Craciun fericit si un an nou bun la toti <3


...:::: 🤴 Hunter 🤴 ::::...



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by jecrysty, 01 January 2019 18:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 20-04-2024, 14:16:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x