User
Pass
2FA
 
 

[Model] Cerere Lider
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3514
Sunt0Nuca

[Nucalau Profesionist]



Status: Offline
(since 17-04-2019 14:40)
Joined: 11 Mar 2019
Posts: 67, Topics: 64
Location: Slobozia

Reputation: 2.3

   
Post Posted: 20-03-2019, 20:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[Model "APLICATIE LIDER"]

/////////////////////////////////////////////////////////************************************************


Nickname-ul din joc:

Level-ul pe care il deti(minim 5):

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai):

Varsta(reala):

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat):

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) :

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp):

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"):

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune):

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte):

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni):

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"):

Informatie:


/////////////////////////////////////////////////////////************************************************


"Important"
"Daca un membru vrea sa intre in factiune este "neaparat" s-a faca aplicatie + un test cu minim *7 INTREBARI*."
"Nu ai voie sa bagi nici un membru pe ***Pile***(pile "Exemplu" : atunci cand esti prieten cu cineva si il bagi in factiune fara nimic)"
Daca nu respectati cea ce am scris mai sus veti fi sanctionati cu siguranta cu un "LW" sau mai grav "uninvite" din functia de lider.
Acestea sunt niste "informati" importante , daca nu le respecti la fel cum am spus si mai sus, vei fi sanctionat sever


*Lasati "REPLAY" la acest "TOPIC" cu cele de mai sus pentru a aplica ca si lider , la o factiune.*





Sunt0Nuca P000WEERRRRR<33333 #ADMIN1337 (C0DEX) H3CARM3N NuculusPowerutus #Geniiial #OneShottystiesascripteze #Iotalai #G3G3 #Nuculuuus #IOY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jmecheran

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 18:30)
Joined: 20 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 20-03-2019, 21:18:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: Shadow

Level-ul pe care il deti(minim 5): 7

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): de 4 ani
Varsta(reala): 15

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): News Reporters

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Vreau sa fiu lider la aceasta factiune deoarece este o factiue respectata si frumoasa.

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp):intre 5-22

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): Nu am mai fost lider la alta factiune

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): Da

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Ma numesc Catalin, am varsta de 14 ani si sunt din Ploiesti. Sunt un baiat sincer, calm, perseverent, amabil, respectuos, cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac pe zi ce trece cati mai multi prieteni si sa am subiecte cat mai interesante de discutat. Nici o data nu m-am dat batut, nu m-am lasat si mi-am dus treaba la bun sfarsit.


C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): 2

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sunt0Nuca

[Nucalau Profesionist]



Status: Offline
(since 17-04-2019 14:40)
Joined: 11 Mar 2019
Posts: 67, Topics: 64
Location: Slobozia

Reputation: 2.3

   
Post Posted: 20-03-2019, 21:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

This post is available in multiple languages:
(changing this will change your whole forum language)



Shadow , este totul bine mai putin "De ce vrei sa fi lider |MINIM 30 DE CUVINTE|", daca vrei lider te rog da din nou replay la acest topic si scrie minim 30 de cunvite acolo.





Sunt0Nuca P000WEERRRRR<33333 #ADMIN1337 (C0DEX) H3CARM3N NuculusPowerutus #Geniiial #OneShottystiesascripteze #Iotalai #G3G3 #Nuculuuus #IOY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Krazzi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2019 19:32)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 22-03-2019, 23:16:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: Krazzi

Level-ul pe care il deti(minim 5): Detin nivel 15 si 400 de respect points.

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): Joc sa:mp de aproximativ 5 ani, pe cand era Mafia factiune.

Varsta(reala): 16 ani.

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Los Santos Police Departament

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Pentru ca fostul lider a fost inactiv si nu am avut parte de un lider bun, fara sedinte, si ma simt pregatit pentru aceasta functie pentru a ii coordona pe politistii Los Santos-ului.

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): In prima parte a zilei, dimineata undeva la 2-3 ore, si seara tot cam asa. Depinde si de timpul liber ce mi-l ofera liceul.

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): -

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): Da, ma descurc cu ambele.

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Un baiat ce tine cont de comportamentul cu care se prezinta fiecare persoana ce imi iese in cale. O vorba inteleapta inca imi reprezinta starea: "Respectul oferit este egal cu cel primit.". Un prieten foarte bun, pe care va puteti baza cand aveti nevoie.

Cati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): Am voie sa am un singur co-lider in factiune.

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 22-03-2019, 23:19:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat pentru teste!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jmecheran

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 18:30)
Joined: 20 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 23-03-2019, 20:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: Shadow

Level-ul pe care il deti(minim 5):7

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): de 4 ani

Varsta(reala): 15

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Federeal Bureau Of investigations

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Vreau sa fiu lider la acesta factiue deoarece este o factiune respectata si frumoasa

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): 4-22

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): News Reporters

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): Da

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Ma numesc Catalin, am varsta de 14 ani si sunt din Ploiesti. Sunt un baiat sincer, calm, perseverent, amabil, respectuos, cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac pe zi ce trece cati mai multi prieteni si sa am subiecte cat mai interesante de discutat. Nici o data nu m-am dat batut, nu m-am lasat si mi-am dus treaba la bun sfarsit.


C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): 2

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Octavian3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2019 13:31)
Joined: 17 Mar 2019
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 24-03-2019, 13:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: Octavian

Level-ul pe care il deti(minim 5): 9

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai):3 ani.

Varsta(reala): 14 ani.

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Federal Bureau of Investigations.

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Doresc sa fiu leaderl la factiunea F.B.I deoarece este o factiune frumasa,respectata si imi doresc sa o fac sa fie cea mai buna de pe server prin membri uniti si numarul lare de membri.Aceasta factiune ma atrage mult deoarece imi placa sa lucrez in Politie si asta vreau sa fiu cand o sa fiu mare.

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp):Intre orele 17:00-21:00 .

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"):Am mai fost leaderl la News Reporters.

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune):Desigur.

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Salut, ma numesc Octavian si am varsta de 14 ani. Sunt un baiat cu capul pe umeri, foarte bine educat si calculat, pot spune ca sunt putin laudaros dar imi place acest lucru. Nu tin cont de ce spun ceilalti despre mine, sunt o fire calma dar daca ma enervez nu sunt chiar foarte placut, mai sunt si foarte perfectionist imi place sa fie totul perfect daca nu e asa sunt putin stresat si ma deranjeaza acest lucru. Imi place sa invat si sa imi fac prieteni noi.Nu sunt deloc arogant cu persoanele inferioare mie si cred ca este un mare plus.

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni):Maxim 2.

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da.

Informatie:Multumesc pentru timpul acordat.



Last edited by Octavian3 on 24-03-2019, 13:31:09; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sunt0Nuca

[Nucalau Profesionist]



Status: Offline
(since 17-04-2019 14:40)
Joined: 11 Mar 2019
Posts: 67, Topics: 64
Location: Slobozia

Reputation: 2.3

   
Post Posted: 24-03-2019, 17:38:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Octavian3, acceptat pentru teste.




Sunt0Nuca P000WEERRRRR<33333 #ADMIN1337 (C0DEX) H3CARM3N NuculusPowerutus #Geniiial #OneShottystiesascripteze #Iotalai #G3G3 #Nuculuuus #IOY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Roxy_Roxana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2019 11:57)
Joined: 23 Mar 2019
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.1

Post Posted: 25-03-2019, 19:45:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[Model "APLICATIE LIDER"]

/////////////////////////////////////////////////////////************************************************

Nickname-ul din joc: Roxy_Roxana

Level-ul pe care il deti(minim 5): 10

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): 3 ani

Varsta(reala): 14

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Los Vagos

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Vreau sa recutrez membri si sa fac factiunea mare

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): 2-7

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): -

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): cu discordul da

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): NU POT SA MA DESCRIU IN 50 DE CUVINE SUNT FARA NU VREAU SA DEZVALUI TOT DESPRE MINE.

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): Nu scrie in regulament. dar cred ca 2 co-leaderi

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu")-a

/////////////////////////////////////////////////////////************************************************

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 25-03-2019, 20:06:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Roxy acceptata pentru teste.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sasui5

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2019 20:56)
Joined: 18 Mar 2019
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 31-03-2019, 22:29:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: sasui5

Level-ul pe care il deti(minim 5): 13 + 120 rr

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): 4 ani

Varsta(reala): 16

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Departamentul de Politie LSPD

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Am ramas fara lider si vreau sa intru eu ca lider sa pot sa iau eu comanda pentru a ajuta factiunea LSPD

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): intre 8-12 si 4-02 depinde daca ma duc la practica sau nu

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): "-"

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): DA

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Sunt un om ordonat...la locul lui --poti sa ma superi cat vrei ca tot prieten imi ramai -

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): maxim 2

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da



Last edited by sasui5 on 31-03-2019, 22:30:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blu3Flam3X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2019 11:19)
Joined: 13 Mar 2019
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.3

Post Posted: 01-04-2019, 23:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: Blu3Flam3X

Level-ul pe care il deti(minim 5): 13

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): 4 ani

Varsta(reala): 14

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Los Santos Police Departament

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Pentru ca am fost membru si vreau sa vad si cum e sa fi si lider.sa fiu activ si o sa ajut playerii dins factiune

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): 9-10:30 dimineata 21-00:00 seara

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): National Guard pe alt server

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): Cu forumul nu prea dar cu discodul foarte bine

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Eu sunt un baiat din bucuresti calm si ascultator.Imi palce sa ma joc afara cu prietenii mei Tenis Fotbal Pititoarea.Imi mai place sa ma joc si pe PC samp NFS si multe alte jocuri.Mai ales samp Pe serverul meu preferat FREAKZ.Atat am avut de spus

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): 2

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da

Informatie:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 01-04-2019, 23:26:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptati amandoi pentru teste.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DeathMan530

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2019 07:55)
Joined: 23 Mar 2019
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.2

Post Posted: 02-04-2019, 08:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt0Nuca wrote:
[Model "APLICATIE LIDER"]

/////////////////////////////////////////////////////////************************************************


Nickname-ul din joc:DeathMan530

Level-ul pe care il deti(minim 5): 8

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): 3 ani

Varsta(reala): 14 ani

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): Los Antos Police Departament

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Find ca factiunea nu mai are lider si nimeni nu mai poate acepta aplicatiile nimeni si as vrea casa ajut oameni cu probleme secundare sa fac wanted sa dau amenzi si multe altele dar totusi fiind lider nu voi abuza si voi respecta si eu regulile si jucatori

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): 3-4 sau 5 ore pe zi depinde daca mise strica leptopul nu osa mai fiu online sau daca sunt plecat osa pun un co lider in care sa am incredere

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-")"-"

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune):da

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte):am 14 ani.Sunt un baiat simplu, prietenos, calm si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau biliard... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mie unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur, fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si, totodata, si pe mine. Pe oriunde merg incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine.O sa incep o caracterizare cu lucrurile care le iubesc in viata deoarece pana acum v-am prezentat doar o caracterizare mai mult fizica si hoby-urile mele. Iubesc oamenii frumosi sufleteste . Ma inspira si ma fac sa cred ca daca vor, oamenii chiar pot fi buni. Nu am întâlnit multi, dar aceia pe care i-am întâlnit mi-au daruit putin din lumea lor, înfrumusetând-o si pe a mea. Masinile puternice sunt viata mea , imi place foarte mult sa ma plimb cu ele. Îmi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am în preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Nu îmi plac oamenii aroganti. Oamenii care se cred superiori, desi intelectual sau spiritual, nu sunt. Nu îmi plac oamenii care îsi rezolva problemele într-o maniera agresiva. Mi-am dat însa seama ca nu trebuie sa demonstrez nimic, nimanui. Ca important este sa fiu împacat eu cu mine, sa fiu constient de lipsuri si sa încerc sa le acopar, pentru ca indiferent de situatie, sa pot spune cu mâna pe inima ca nu mi-e rusine de ceea ce sunt sau ce am facut.

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): 1 co-lider

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu")-a

Informatie:


/////////////////////////////////////////////////////////************************************************


"Important"
"Daca un membru vrea sa intre in factiune este "neaparat" s-a faca aplicatie + un test cu minim *7 INTREBARI*."
"Nu ai voie sa bagi nici un membru pe ***Pile***(pile "Exemplu" : atunci cand esti prieten cu cineva si il bagi in factiune fara nimic)"
Daca nu respectati cea ce am scris mai sus veti fi sanctionati cu siguranta cu un "LW" sau mai grav "uninvite" din functia de lider.
Acestea sunt niste "informati" importante , daca nu le respecti la fel cum am spus si mai sus, vei fi sanctionat sever


*Lasati "REPLAY" la acest "TOPIC" cu cele de mai sus pentru a aplica ca si lider , la o factiune.*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1Shoot

[ZEU]



Status: Offline
(since 15-09-2020 12:04)
Joined: 18 Dec 2016
Posts: 342, Topics: 36
Location: Bucuresti

Reputation: 102.2
Votes: 4

   
Post Posted: 21-04-2019, 12:43:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@DeathMan530, nu asa se face o cerere.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 1Shoot, 11 August 2019 16:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 11:04:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x