User
Pass
2FA
 
 

Propunere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message631
Rainq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-12-2022 16:09)
Joined: 09 Mar 2017
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 12.4
Votes: 1

Post Posted: 11-12-2019, 14:49:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun sa schimbati total forumul,e foarte incurcat,eu unu nu am putut niciodata activa aici din cauza "haosului" in categori,posturi,etc..nu ai cum sa ai vizite aici ca totul e alandala ,stiu ca am postat prin 2016-2017 un addons si mi-am luat ban 24hr ca nu aveam minim 5 posturi..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhyna

[MAD]



Status: Offline
(since 29-09-2023 08:54)
Joined: 06 Apr 2015
Posts: 35, Topics: 16
Location: { - }

Reputation: 136.2
Votes: 6

 
Post Posted: 30-12-2019, 19:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca este o propunere foarte buna si aici nu vorbesc doar pentru mine. Spre exemplu, sunt jucator pe serverul de wow si multi din guilda din care fac parte, si-ar dori ca forumul sa fie mai reusit facut, din multe puncte de vedere. S-ar putea face o platforma mult mai reusita, sunt destul de multi oameni talentati pe aici care cred ca se pricep (sa nu se inteleaga gresit, nu ma refer la mine). Totul sa fie mai organizat, iar oamenii noi, care nu se stiu asa bine cu forumurile, sa vada totul mai placut si mai usor de folosit. Eu, inca de cand erau o gramada de forumuri din cauza serverelor de cs, activam si cred ca ma pricep, dar aici, nici nu-mi pot imagina cum e pentru cineva care nu a mai folosit niciodata un forum. Is niste ,,anunturi globale,, peste tot, deabea se observa, stai 5-10min sa cauti unde este o anumita categorie sa postezi ceva si dupa afli ca trebuia sa postezi in engleza, dar normal ca nu stiai asta, ca nu gasesti usor topicul in care s-a mentionat ca este o sectiune internationala. Pot sa o lungesc mult pe subiectul asta, de ce nu e ok asa si ar trebui altfel si pot si gasi o gramada de oameni care si-ar dori o schimbare radicala a forumului, dar deocamdata sa vedem daca s-ar lua in considerare aceasta propunere.




Last edited by Zhyna on 30-12-2019, 19:31:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 25-04-2024, 06:19:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x