User
Pass
2FA
 
 

Unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1623
Canttouchthis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2010 23:37)
Joined: 28 May 2010
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2010, 21:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: p3n15/Green Vipera
Adminului care a dat ban:
Ip-ul tau/SteamID: 77.36.5.202/STEAM_0:0:13437939
Data si Ora banului:31 mai pe la 20:00
Motivul: isterie probabil


"Connecting to fun.freakz.ro...
You have been banned from this server"

Asta e pagina cu profilul steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197987141606
Am contul de steam din decembrie 2006, hai sa o aud pe aia cu : "a avut wall,aim frate i-am dat ban ca a meritat".
Am avut si eu admin pe servere steam only, niciodata nu am dat ban, kick, slay inafara regulamentului. Pe fun.freakz.ro aveti admini care modifica cfgul doar ca sa faca paguba. Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeKz0r

[TeKz0r => FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 22-10-2018 19:09)
Joined: 21 Aug 2009
Posts: 1122, Topics: 28
Location: La TiNe Pe DeSkToP... :))

Reputation: 402.9
Votes: 19

 
Post Posted: 31-05-2010, 21:15:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Canttouchthis wrote:
Nick: p3n15/Green Vipera
Adminului care a dat ban:
Ip-ul tau/SteamID: 77.36.5.202/STEAM_0:0:13437939
Data si Ora banului:31 mai pe la 20:00
Motivul: isterie probabil


"Connecting to fun.freakz.ro...
You have been banned from this server"

Asta e pagina cu profilul steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197987141606
Am contul de steam din decembrie 2006, hai sa o aud pe aia cu : "a avut wall,aim frate i-am dat ban ca a meritat".
Am avut si eu admin pe servere steam only, niciodata nu am dat ban, kick, slay inafara regulamentului. Pe fun.freakz.ro aveti admini care modifica cfgul doar ca sa faca paguba. Bafta.




Eu ti'am dat ban pe motiv de wall, te'au vazut si alti admini ca trageai la greu prin pereti inclusiv eu -


Si crezi ca pe steam nu merg codurile ? - sau ce insinuezi? -

Ps. Nu ma intereseaza pe mine de cand ai tu steam ca nu ma avantajaza cu nimica !!!

Bafta




TeOrEtyC:Te vReAu...pRaCtYc:mA AbTzYn.--
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
HellBoy94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2011 22:42)
Joined: 19 Feb 2010
Posts: 52, Topics: 4
Location: Hell..

Reputation: 121
Votes: 7

Post Posted: 31-05-2010, 21:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te-am mai vazut si eu pe server cu nick-ul p3n15, si pareai codat, repet doar pareai. Acu'.. nu prea te-am luat in seama, da' lasa te-a rezolvat altcineva:).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Canttouchthis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2010 23:37)
Joined: 28 May 2010
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2010, 21:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt un nub care joaca cs de un an doi, se poate trage foarte usor prin perete, mai ales ca serverul are damage notification si este extraordinar de simplu pentru un jucator experimentat sa te omoare prin perete. Si de ce nu mi-ai facut poze? Unde-i cea mai mica dovada ca am avut wall. Macar te-ai uitat acum pe profilul ala sa vezi ca de 3 ani jumate de cand joc CS pe steam contul nu a fost banat de VAC ?


----

Or merge foarte bine codurile si pe steam, dar in 3 ani jumate tot te prinde VAC-ul daca joci codat sau ti se fura contul daca folosesti programe gen Wall sau aim care au keyloggeri.


 
Staff message (ion):
 
Fara dublu-post. Foloseste EDIT.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2018 19:46)
Joined: 22 May 2010
Posts: 35, Topics: 1
Location: Miami

Reputation: 87.9
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2010, 21:43:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bine ca ai zis de pe NIku:p3n15 ai jucat codat pana in dinti te uitai dupa ei prin zid si ieseai tragand aia nu mai e nici un damage notification cand stai cu tinta pe ei prin zid si iesi tragand.

Si cat despre poze ce sa zic..... se pot falsifica foarte Usor de pe steam cu anti ss (poate de aia nu ti sau facut POze)



BAfta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Canttouchthis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2010 23:37)
Joined: 28 May 2010
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2010, 22:10:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shadowr wrote:
bine ca ai zis de pe NIku:p3n15 ai jucat codat pana in dinti te uitai dupa ei prin zid si ieseai tragand aia nu mai e nici un damage notification cand stai cu tinta pe ei prin zid si iesi tragand.

Si cat despre poze ce sa zic..... se pot falsifica foarte Usor de pe steam cu anti ss (poate de aia nu ti sau facut POze)



BAfta


Ca ieseam tragand si mai nimeream pe cate unu doi, asta e culmea, uita-te la staturile lui "p3n15" sau "Green Vipera" si o sa vezi accuracy undeva pe la 10% pentru ca mereu trag cand ies pe un culoar sau schimb directia unde nu vad. Anti ss hai lasa-ma cu vrajeli din astea, nu mi s-au facut poze ca va durea in cur daca aveam wall sau nu.
In fine mai astept raspunsul lui Riwix si nu-mi mai racesc gura degeaba, orice as zice e batman frate si veniti cu replici gen "te-am vazut eu odata ca ai dat head prin perete si sigur aveai wall" sau alta geniala "ca pe steam sunt o gramada de cheaturi" cand majoritatea nu aveti steam si luati hackuri de unde apucati.
Mi-a placut cs suficient de mult sa dau 10 dolari pe o licenta la Steam, DACA as fi vreun ratat care joaca codat nu as sta sa joc cu cheaturi pe serverul vostru de pe Steam , cand as putea sa ma conectez cu un client cs normal din moment ce acceptati si cliente non-steam si sa nu risc sa fiu banat de VAC si sa-mi pierd contul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeKz0r

[TeKz0r => FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 22-10-2018 19:09)
Joined: 21 Aug 2009
Posts: 1122, Topics: 28
Location: La TiNe Pe DeSkToP... :))

Reputation: 402.9
Votes: 19

 
Post Posted: 31-05-2010, 23:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Canttouchthis wrote:
Shadowr wrote:
bine ca ai zis de pe NIku:p3n15 ai jucat codat pana in dinti te uitai dupa ei prin zid si ieseai tragand aia nu mai e nici un damage notification cand stai cu tinta pe ei prin zid si iesi tragand.

Si cat despre poze ce sa zic..... se pot falsifica foarte Usor de pe steam cu anti ss (poate de aia nu ti sau facut POze)



BAfta


Ca ieseam tragand si mai nimeream pe cate unu doi, asta e culmea, uita-te la staturile lui "p3n15" sau "Green Vipera" si o sa vezi accuracy undeva pe la 10% pentru ca mereu trag cand ies pe un culoar sau schimb directia unde nu vad. Anti ss hai lasa-ma cu vrajeli din astea, nu mi s-au facut poze ca va durea in cur daca aveam wall sau nu.
In fine mai astept raspunsul lui Riwix si nu-mi mai racesc gura degeaba, orice as zice e batman frate si veniti cu replici gen "te-am vazut eu odata ca ai dat head prin perete si sigur aveai wall" sau alta geniala "ca pe steam sunt o gramada de cheaturi" cand majoritatea nu aveti steam si luati hackuri de unde apucati.
Mi-a placut cs suficient de mult sa dau 10 dolari pe o licenta la Steam, DACA as fi vreun ratat care joaca codat nu as sta sa joc cu cheaturi pe serverul vostru de pe Steam , cand as putea sa ma conectez cu un client cs normal din moment ce acceptati si cliente non-steam si sa nu risc sa fiu banat de VAC si sa-mi pierd contul.


Inseamna ca ai degeaba steamul daca nu sti ca se pot folosi si pentru el coduri - hai lasa'ne Wave


si vezi in viitor foloseste si EDIT de sus ca sunt stresante mesajele alea - ms




TeOrEtyC:Te vReAu...pRaCtYc:mA AbTzYn.--
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Canttouchthis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2010 23:37)
Joined: 28 May 2010
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 01:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TeKz0r wrote:
Canttouchthis wrote:
Shadowr wrote:
bine ca ai zis de pe NIku:p3n15 ai jucat codat pana in dinti te uitai dupa ei prin zid si ieseai tragand aia nu mai e nici un damage notification cand stai cu tinta pe ei prin zid si iesi tragand.

Si cat despre poze ce sa zic..... se pot falsifica foarte Usor de pe steam cu anti ss (poate de aia nu ti sau facut POze)



BAfta


Ca ieseam tragand si mai nimeream pe cate unu doi, asta e culmea, uita-te la staturile lui "p3n15" sau "Green Vipera" si o sa vezi accuracy undeva pe la 10% pentru ca mereu trag cand ies pe un culoar sau schimb directia unde nu vad. Anti ss hai lasa-ma cu vrajeli din astea, nu mi s-au facut poze ca va durea in cur daca aveam wall sau nu.
In fine mai astept raspunsul lui Riwix si nu-mi mai racesc gura degeaba, orice as zice e batman frate si veniti cu replici gen "te-am vazut eu odata ca ai dat head prin perete si sigur aveai wall" sau alta geniala "ca pe steam sunt o gramada de cheaturi" cand majoritatea nu aveti steam si luati hackuri de unde apucati.
Mi-a placut cs suficient de mult sa dau 10 dolari pe o licenta la Steam, DACA as fi vreun ratat care joaca codat nu as sta sa joc cu cheaturi pe serverul vostru de pe Steam , cand as putea sa ma conectez cu un client cs normal din moment ce acceptati si cliente non-steam si sa nu risc sa fiu banat de VAC si sa-mi pierd contul.


Inseamna ca ai degeaba steamul daca nu sti ca se pot folosi si pentru el coduri - hai lasa'ne Wave


si vezi in viitor foloseste si EDIT de sus ca sunt stresante mesajele alea - ms


Nu am scris nicaieri ca pe steam nu poti folosi coduri. Tragi concluzii aiurea, hai ca trag si eu niste concluzii. Faptul ca tu folosesti emoticoanele alea in exces, folosesti apostrof in loc de cratima, scrii "sti" cu un singur i cand trebuie scris cu doi, scrii aiurea cu litera mare si nu stii sa folosesti regulile de punctuatie corect inseamna ca esti un ratat de 12-15 ani care se crede atotstiutor si este un mare prostovan...sau ai peste 18 ani si esti vreun analfabet. Pe viitor respecta limba romana si nu o mai omori asa. Poate mai inveti si niste CS ca si la capitolul ala esti prostovan.
Fake edit: sunt stresante mesajele mele ca nu au poze si nu poti tine pasul cu ideile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PIX

[Gayu' sef]



Status: Offline
(since 01-07-2013 17:35)
Joined: 22 Dec 2009
Posts: 353, Topics: 86
Location: Pe undeva prin freakz

Reputation: 226.9
Votes: 15

 
Post Posted: 01-06-2010, 06:11:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne toti care cereti unban aveti probleme ..... toti disperati daca ceilalti nu scriu ceva corect.
shi kare ie problema ? -
Daca spui ca au mai fost si alti admini pe sv vreau sa-si de-a cu parerea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mouz'

[Forever young !]



Status: Offline
(since 02-02-2022 18:17)
Joined: 05 May 2010
Posts: 11033, Topics: 173
Location: Balta Alba Titan !

Reputation: 1219.5
Votes: 144

     
Post Posted: 01-06-2010, 08:51:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"un ratat de 12-15 ani care se crede atotstiutor si este un mare prostovan" , eu zica sa te duci tu la scoala , fiecare scrie cum ii place , daca omului ii este mai usor sa scrie cu k si tz si sh etc..el scrie cum vrea el nu trebuie sa vii tu mare critic sa te dai mare ca ai si tu 8 clase si stii sa scrii corect.

Hay dut3 tar3 k may yey u unb@n ma1n3.


Equipment

MSI B75A-G43
Intel Core i5 3570k 3.4GHz
Cooler Master Hyper T4
MSI GeForce GTX 1660 6GB OC ARMOR EDITION 192bit
HyperX Fury Black 4GB DDR3 1866 MHz CL10 x2

Peripherals

Zowie EC1-A
HyperX Cloud II
Steelseries QcK+ PUBG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bld

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2011 13:48)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 107.7
Votes: 6

Post Posted: 01-06-2010, 09:00:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,


Imi cer scuze ca ma bag dar un demo exista? sau poze? o dovada? poate omu chiar joaca....sau chiar e codat, parerea mea este ca merita unban atata timp cat nu exista dovezi clare si doar speculatii.

Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeKz0r

[TeKz0r => FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 22-10-2018 19:09)
Joined: 21 Aug 2009
Posts: 1122, Topics: 28
Location: La TiNe Pe DeSkToP... :))

Reputation: 402.9
Votes: 19

 
Post Posted: 01-06-2010, 10:36:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Canttouchthis wrote:

Nu am scris nicaieri ca pe steam nu poti folosi coduri. Tragi concluzii aiurea, hai ca trag si eu niste concluzii. Faptul ca tu folosesti emoticoanele alea in exces, folosesti apostrof in loc de cratima, scrii "sti" cu un singur i cand trebuie scris cu doi, scrii aiurea cu litera mare si nu stii sa folosesti regulile de punctuatie corect inseamna ca esti un ratat de 12-15 ani care se crede atotstiutor si este un mare prostovan...sau ai peste 18 ani si esti vreun analfabet. Pe viitor respecta limba romana si nu o mai omori asa. Poate mai inveti si niste CS ca si la capitolul ala esti prostovan.
Fake edit: sunt stresante mesajele mele ca nu au poze si nu poti tine pasul cu ideile.



Mare critic literar esti si tu - dar nu cred ca depasesti clasa a 8-a - in fine....de la cerere de unban o dai prin valuri....Sti ca ramai cu banul - nu te mai stresa


Ps. "emoticoanele" le pun de plictiseala o las cum zici tu -




TeOrEtyC:Te vReAu...pRaCtYc:mA AbTzYn.--
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RIWIX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 10:06)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1848, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 178.4
Votes: 47

Post Posted: 01-06-2010, 12:12:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in cererile de unban, ... de fapt in toate topicurile care o cer, o singura rugaminte am. regula 3.

atat timp cat nu te poti stapani si ai frustrari, trebuie neaparat sa jignesti pe cineva sau sa te legi de cum scrie altul, nu vad ce legatura au astea cu cererea de unban decat simplul fapt ca te va trage in jos.

pana cand nu veti reusi sa va mentineti calmul daca intradevar cineva a procedat prost, decizia nu poate fi contestata.


00001 010 01101 000010 00001 0100
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by RIWIX, 01 June 2010 10:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 23:32:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x