User
Pass
2FA
 
 

unban !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1254
sKoL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2010 20:34)
Joined: 31 May 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2010, 22:41:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: sKoL
Adminului care a dat ban: (optional) Tekzor
Ip-ul tau/SteamID: STEAM_0:1:18552974
Data si Ora banului: 31.05.2010 ora 11:30 pm
Motivul: Mi`a spus un prieten de pe sv ca m`ia dat ban ca cica am aim . Mi`a dat si ban si *** off ...nu mi`a facut poze nimic . Daca la cum trag spune el ca am aim e clar. Alta data sa faca un demo sau poze si sa lase la parerea altora ce trebuie facut daca el e paralel din acest punct de vedere.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeKz0r

[TeKz0r => FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 22-10-2018 19:09)
Joined: 21 Aug 2009
Posts: 1122, Topics: 28
Location: La TiNe Pe DeSkToP... :))

Reputation: 402.9
Votes: 19

 
Post Posted: 01-06-2010, 00:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sKoL wrote:
Nick: sKoL
Adminului care a dat ban: (optional) Tekzor
Ip-ul tau/SteamID: STEAM_0:1:18552974
Data si Ora banului: 31.05.2010 ora 11:30 pm
Motivul: Mi`a spus un prieten de pe sv ca m`ia dat ban ca cica am aim . Mi`a dat si ban si *** off ...nu mi`a facut poze nimic . Daca la cum trag spune el ca am aim e clar. Alta data sa faca un demo sau poze si sa lase la parerea altora ce trebuie facut daca el e paralel din acest punct de vedere.



hai lasa'ma - vine unu ca tn si zice ca is paralel sau ajuns copii - dar in fine sa trec la subiect, ca de asta sunt aici...!
In primul rand aimul nu se vede in poze numa in demo, si cand vad ca iti sare tinta ce demo sa iti mai fac ? - mai ales ca am stat ceva timp pe tn - Ps. Am admin de N1 Nu trebe sa iti aduc dovada !!!

Ms




TeOrEtyC:Te vReAu...pRaCtYc:mA AbTzYn.--
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sKoL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2010 20:34)
Joined: 31 May 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 00:14:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa imi sara tinta - ti`am zis ..pune pe altu sa faca demo ca nu te pricepi ...imi zici mie ca am aim ... am 2 sezoane de pgl si 3 ani de tinut svre ..si daca vrei si u sa sti Surprise aimu se vede si in poze SurpriseSurpriseSurprise Atata timp cat nu`mi aduci dovada eu vreau sa ma joc .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2018 19:46)
Joined: 22 May 2010
Posts: 35, Topics: 1
Location: Miami

Reputation: 87.9
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 00:26:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sKoL wrote:
Cum sa imi sara tinta - ti`am zis ..pune pe altu sa faca demo ca nu te pricepi ...imi zici mie ca am aim ... am 2 sezoane de pgl si 3 ani de tinut svre ..si daca vrei si u sa sti Surprise aimu se vede si in poze SurpriseSurpriseSurprise Atata timp cat nu`mi aduci dovada eu vreau sa ma joc .





1. aimu NU se vede in poze , doar aim dinala ce gasesti pe google facut pe pentium 3 sa distreze copii cu boti
2. daca ai atatea sezoane in pgl si joci cum de ai timp sa joci war3..?(am si eu preten ce e PE BUNE in pgl si nare timp sa joace war3 sau servere cu multi jucatori si multe alte detali )
3.daca Tekz0r a vaz pe tine ca ti-a sarit tinta nu cred ca abereaza
4.nu te mai umfla atat in figuri ca sigur ramai cu ban
5.bafta in pgl ( cred ca asa se cheama internet-cafeu din care joaca si se crede in PGL)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Canttouchthis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2010 23:37)
Joined: 28 May 2010
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 02:12:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TeKz0r wrote:
sKoL wrote:
Nick: sKoL
Adminului care a dat ban: (optional) Tekzor
Ip-ul tau/SteamID: STEAM_0:1:18552974
Data si Ora banului: 31.05.2010 ora 11:30 pm
Motivul: Mi`a spus un prieten de pe sv ca m`ia dat ban ca cica am aim . Mi`a dat si ban si *** off ...nu mi`a facut poze nimic . Daca la cum trag spune el ca am aim e clar. Alta data sa faca un demo sau poze si sa lase la parerea altora ce trebuie facut daca el e paralel din acest punct de vedere.



hai lasa'ma - vine unu ca tn si zice ca is paralel sau ajuns copii - dar in fine sa trec la subiect, ca de asta sunt aici...!
In primul rand aimul nu se vede in poze numa in demo, si cand vad ca iti sare tinta ce demo sa iti mai fac ? - mai ales ca am stat ceva timp pe tn - Ps. Am admin de N1 Nu trebe sa iti aduc dovada !!!

Ms


Tekzoare, tekzoare, e:"s-au ajuns copiii", mai ironic de atat nu se poate. Cum poti sa vezi daca un jucator foloseste coduri cand tu abia "scri" doua cuvinte corect. Eu cred ca tu si cativa admini de pe server va bateti cu counter strikeul si limba romana.


 
Staff message (SeaGer):
 
Ești offtopic. Data viitoare warn.




Last edited by Canttouchthis on 01-06-2010, 21:01:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sKoL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2010 20:34)
Joined: 31 May 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 09:20:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am zis ca am 2 sezoane de pgl ..asta nu inseamna ca inca mai joc . si cum sa nu ai timp frate ? faci 10 ore de antrenament pe zi ? informeaza`te si u ca ramai paralel . Nu mai joc pe sv ca ala e prost si nu stie sa isi dea seama daca joc codat sau nu ? si crezi u ca imi permiteam sa bag aim pe steam sa imi iau ban de la vac2 ? ok gg . Scoate banu ca vreau sa ma joc !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bld

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2011 13:48)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 107.7
Votes: 6

Post Posted: 01-06-2010, 09:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sKoL eu zic sa-ti vezi de treaba man, sa tot dai de admini precum TeKz0r, daca te uiti la banurile anterioare si reclamate de catre playeri ai sa constati ca banurile sunt date fara justificare adica fara dovezi doar din presupuneri, plus replicile gen "Ps. Am admin de N1 Nu trebe sa iti aduc dovada !!! " pe mine ma lasa rece, adica pe bune, tu chiar vrei unban cand iti zice ca nu trebui sa-ti aduca dovada ca esti codat? adica pe bune????

Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T4 *Cost1n

[Nobody Changes]



Status: Offline
(since 06-12-2017 22:17)
Joined: 09 Dec 2007
Posts: 11219, Topics: 162
Location: cu pianul in baie<3

Reputation: 321.9
Votes: 230

Post Posted: 01-06-2010, 09:33:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand tekzor: [Admin N2]

PuStIu
-|rKs|-TeKz0r
HellBoy
SuGus
Reload
Suparatu

in al 2-lea rand posteaza si tu dovada sa vedem si noi ce aim are - daca tot esti asa sigur.
ban permanent, daca stii si tu, se da numai cu dovada!
ca altfel te sanctioneaza asa riwix un pic...


You gave him what he asked for.
I gave him what he needed.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aha!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2010 18:02)
Joined: 25 May 2010
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 69
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 09:51:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze ca ma bag ...dar suferi intre 4 pereti grav ,ti-am si explicat ca nu are nik si ca nu foloseste dar nah suntem smekeri in fatza calc ,,,,
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sKoL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2010 20:34)
Joined: 31 May 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 09:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bld wrote:
sKoL eu zic sa-ti vezi de treaba man, sa tot dai de admini precum TeKz0r, daca te uiti la banurile anterioare si reclamate de catre playeri ai sa constati ca banurile sunt date fara justificare adica fara dovezi doar din presupuneri, plus replicile gen "Ps. Am admin de N1 Nu trebe sa iti aduc dovada !!! " pe mine ma lasa rece, adica pe bune, tu chiar vrei unban cand iti zice ca nu trebui sa-ti aduca dovada ca esti codat? adica pe bune????

Bafta.




Vreau doar sa ma lase sa ma joc cu nicku meu ca nu am stat sa fac lvl degeaba ..Asa pot sa intru si cu alt nick ..Am dat de multi ca astia ..din nefericire ei strica majoritatea svrelor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeKz0r

[TeKz0r => FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 22-10-2018 19:09)
Joined: 21 Aug 2009
Posts: 1122, Topics: 28
Location: La TiNe Pe DeSkToP... :))

Reputation: 402.9
Votes: 19

 
Post Posted: 01-06-2010, 10:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Canttouchthis wrote:
Tekzoare, tekzoare, e:"s-au ajuns copiii", mai ironic de atat nu se poate. Cum poti sa vezi daca un jucator foloseste coduri cand tu abia "scri" doua cuvinte corect. Eu cred ca tu si cativa admini de pe server va bateti cu counter strikeul si limba ramana.



dar tie care tie rostul aici ? pana la urma ? sti ca nu e frumos sa te bagi in seama .

si in schimb romana mea o depaseste cu mult pe a ta credema 10 ani ce ai si vi sa ma corectezi -


vezi'ti de treaba -


T4 *Cost1n wrote:
in primul rand tekzor: [Admin N2]

PuStIu
-|rKs|-TeKz0r
HellBoy
SuGus
Reload
Suparatu

in al 2-lea rand posteaza si tu dovada sa vedem si noi ce aim are - daca tot esti asa sigur.
ban permanent, daca stii si tu, se da numai cu dovada!
ca altfel te sanctioneaza asa riwix un pic...




treci la noutati -



sKoL wrote:
cica treci la noutati ..frate daca sti ca ai gresit si esti prost te rog eu TACI ca te faci de ras si mai mult.



vezi ca eu nu te'am facut "prost" ca nu imi place sa ma leg de realitatea ta o las asa cu iti e data, vezi'ti de treaba !!!




TeOrEtyC:Te vReAu...pRaCtYc:mA AbTzYn.--


Last edited by TeKz0r on 01-06-2010, 11:07:02; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sKoL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2010 20:34)
Joined: 31 May 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 11:02:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cica treci la noutati ..frate daca sti ca ai gresit si esti prost te rog eu TACI ca te faci de ras si mai mult. Nu vezi ca toata lumea iti dovedeste ca esti paralel cu lumea ? Sti vorba aia ..cand mai multi te trimit sa te culci ca esti beat , te duci si te culci chiar daca nu esti .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabrielb

[Pe sub jos.]



Status: Offline
(since 29-01-2015 14:17)
Joined: 08 Apr 2010
Posts: 607, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 29

Post Posted: 01-06-2010, 11:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desi m-am reapucat de putin timp de CS, si joc de putin timp aici, imi permit sa zic si eu cateva cuvinte daca nu e cu suparare.

Chiar s-a ajuns la situatia in care cineva codat/necodat sa ceara unban ca nu exista dovezi?
Fratilor, vi se pune la dispozitie un serviciu gratis si voi veniti cu pretentii? Nu intra numai sKoL in categoria asta, cam toti care fac aici reclamatie, zic acelasi lucru, nu exista dovezi, scoateti-mi banul ca eu vreau sa joc. Nu inteleg de unde izvoreste nesimtirea asta.

Jucatul pe serverul asta sau oricare alt server de altfel nu este un drept conferit prin Constitutie, e un privilegiu. Scoateti-va din cap figurile astea... ca nu isi au rostul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sKoL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2010 20:34)
Joined: 31 May 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2010, 11:56:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gabrielb wrote:
Desi m-am reapucat de putin timp de CS, si joc de putin timp aici, imi permit sa zic si eu cateva cuvinte daca nu e cu suparare.

Chiar s-a ajuns la situatia in care cineva codat/necodat sa ceara unban ca nu exista dovezi?
Fratilor, vi se pune la dispozitie un serviciu gratis si voi veniti cu pretentii? Nu intra numai sKoL in categoria asta, cam toti care fac aici reclamatie, zic acelasi lucru, nu exista dovezi, scoateti-mi banul ca eu vreau sa joc. Nu inteleg de unde izvoreste nesimtirea asta.

Jucatul pe serverul asta sau oricare alt server de altfel nu este un drept conferit prin Constitutie, e un privilegiu. Scoateti-va din cap figurile astea... ca nu isi au rostul.



ce figuri prietene ? u chiar te crezi destept dar sincer iti spun , nu esti . Daca tot pot sa ma joc gratis atunci dc sa nu o fac ? si sa nu mai pot pt ca unu care nu se pricepe nu ma lasa pe nedrept.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 23:29:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x