User
Pass
2FA
 
 

Best GM
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts

Alegeti GM-ul care va palce cel mai mult
Padu
10%
 10%  [ 13 ]
Moonspellz
7%
 7%  [ 10 ]
Zohll
11%
 11%  [ 15 ]
Stig
8%
 8%  [ 11 ]
Blader
7%
 7%  [ 10 ]
Koltzu
13%
 13%  [ 17 ]
Xlr
5%
 5%  [ 7 ]
Kent
4%
 4%  [ 6 ]
Shoker
17%
 17%  [ 23 ]
Kristina
4%
 4%  [ 6 ]
Shaggy
8%
 8%  [ 11 ]
Total Votes : 129

Author Message10702
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 18-06-2010, 17:47:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parca Shocker e administrator nu gm -
LE:got it



Last edited by Crashy on 18-06-2010, 17:50:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 18-06-2010, 17:48:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crashy wrote:
Parca Shocker e administrator nu gm -


ma refeream la gm char , cand intra sa dea ban/mutes intra la H deobicei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 18-06-2010, 17:59:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
nu sufar lasitatea

http://img249.imageshack.us/img249/3756/wowscrnshot022810200354.jpg
PADU CURAJOSUL DEDICATIE DE LA MINE LA TINE https://youtube.com/watch?v=ISzK6e237II:


on: xlr ca farmeaza cel mai bine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RhaDos*

[The Elder]



Status: Offline
(since 16-10-2017 03:34)
Joined: 18 Jul 2008
Posts: 117, Topics: 18
Location: In your Mind!

Reputation: 460.6
Votes: 12

   
Post Posted: 18-06-2010, 18:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shgy/Padu/Koltzu/Alama/Stigmata

Am votat cu Shagy daca puteam votam cu cei susscrisi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smithy

[The Kingslayer]



Status: Offline
(since 27-07-2015 12:47)
Joined: 19 Apr 2010
Posts: 209, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 97.4
Votes: 13

 
Post Posted: 18-06-2010, 18:05:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Hai las-o moale cu toti GM la H.

Kent - Ally
Blader - Ally
Alma - Ally
Cristina - Ally
Trivia - Ally
Koltzu - In ultimu timp la Ally
Padu - Ally
Zohl - H
Shocker - H
Shaggy - H
Stig - H




scuzama dar nu am vazut asa ceva......pe Global toti Gmi inafara de cei mentionati mai sus care ii vad eu ca mai intra se cearta cu H pe Global....


Kent.....nu lam vaz la A de cand s-a mutat cu Charu de play la H(ma rog poate a mai fost din cand in cand) in rest nici vorba sa stea la Ally
Blader......cum am zis mai sus...
Alma.....Char de play la H deci sta la H normal...same
Cristina......Are popa la H si le scoate peri albi la H....Acum si-a facut Shaman la A sa ma scoata din sarite pe mine......dar pe Gm mai nimeni nu o vede mai ales eu...(bn ca nu o vad ca numai asa pot sa imi iau mute permanent)
Trivia...(Asta nu e un event? A-H)
Koltzu....Intra si el ca si Shokeru...
Paduraru........doar la A fiind ocupat sa rada de prosti si sa asigure ordinea la A
Zohl....omu cu eventurile si cu tiketele.....(esti cel mai activ momentan....poate vrei sa castigi incredere...nu stiu sigur)
Shokeru...ff ocupat...il inteleg oricum nu e treaba lui sa dea mute la Prosti...deaia va are pe voi...dar nu se poate abtine de cele mai multe ori...de aici si faza cu macrourile
Shaggy.....H....desi nu il prea stiu.
Stig.....Copia fidela a lu Shokeru...mai ales cu Sunetul respectiv cand da mute sau ban alea alea....


Ce am observat e ca......atunci cand Shokeru intra la A (cand are timp)...atunci intra toti Gmi la A....in orice caz nu chiar toti...dar intr-o seara cand isi facuse Shokeru aparitia la A dupa 10 min Intra la A si Blader,Cristina,Koltzu....nam nimik cu ei...doar ca sunt multi Gmi la H......si nu e rau cel putin nu stam ca leii in cusca....cum stau H...ca pt fiecare evitare cenzura se vede cu rosu pe cheat Numele Gmilor de la H...si prietenu in cauza cu reasonu Evtare cenzura....sau Shokeru ...piertenu in cauza si reason ësti ratat?"




Epic -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 18-06-2010, 18:20:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Koltzu a si zis ca in ultimul timp nu se mai prea joaca wow si ca intra mai rar . Oricum dupa statistica aveti mai multi gm ca noi -

Edit : cat as vrea sa vina shokeru sa stea numa la voi - va faceti mielusei -





Last edited by Westy on 18-06-2010, 19:50:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 18-06-2010, 19:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Har Har Har, ce hazliu ai fost cand ai zis ca intru rar, pana acum 2-3 saptamani intram in fiecare zi si stateam cel putin 3-4 ore pe GM char.

Acum, am laptop, care are performante chiar triplate fata de ce aveam pe computer si ii testez posibilitatile, atat in materie de jocuri cat si de developing/scripting/programming, asa ca pregateste cateva palme si trimite-le in directia ta si a presupunerilor tale.

Esti smecher tu degeaba, incercand sa renegi GMii serverului. La alianta nu intra mai nimeni din cauza ca majoritatea playerilor de acolo sunt niste idioti incurabili[nu zic ca nici hoarda nu sufera de idiotenie da' alianta e increzuta rau] si daca dai mute pt evitare cenzura [se afla scris in regulile serverului ca e un motiv rezonabil si corect] incep sa-ti sara in cap si sa te faca comunist si in toate felurile.

In ultimele 4-5 saptamani am stat la alianta, la ce suferinte si certuri sunt pe global acolo am vazut de ce nu prea sta nimeni, ei s-au invatat fara GM online, la fel si tu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
healu

[Bolnav cu nervii]



Status: Offline
(since 27-10-2013 11:42)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 1134, Topics: 13
Location: Descent into Madness

Reputation: 71.1
Votes: 10

 
Post Posted: 18-06-2010, 20:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-am scos din chestionar, nu imi plac aprecieriile bazate pe interesul unei persoane, oricum contribuita mea este aproximativ nula perioada asta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smithy

[The Kingslayer]



Status: Offline
(since 27-07-2015 12:47)
Joined: 19 Apr 2010
Posts: 209, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 97.4
Votes: 13

 
Post Posted: 18-06-2010, 21:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

koltzu wrote:
Har Har Har, ce hazliu ai fost cand ai zis ca intru rar, pana acum 2-3 saptamani intram in fiecare zi si stateam cel putin 3-4 ore pe GM char.

Acum, am laptop, care are performante chiar triplate fata de ce aveam pe computer si ii testez posibilitatile, atat in materie de jocuri cat si de developing/scripting/programming, asa ca pregateste cateva palme si trimite-le in directia ta si a presupunerilor tale.

Esti smecher tu degeaba, incercand sa renegi GMii serverului. La alianta nu intra mai nimeni din cauza ca majoritatea playerilor de acolo sunt niste idioti incurabili[nu zic ca nici hoarda nu sufera de idiotenie da' alianta e increzuta rau] si daca dai mute pt evitare cenzura [se afla scris in regulile serverului ca e un motiv rezonabil si corect] incep sa-ti sara in cap si sa te faca comunist si in toate felurile.

In ultimele 4-5 saptamani am stat la alianta, la ce suferinte si certuri sunt pe global acolo am vazut de ce nu prea sta nimeni, ei s-au invatat fara GM online, la fel si tu.




Stai linistit ca nu critic Gmi sau ceva de Genu...ci pur si simplu spun ca nu e nici un GM on la A inafara de Paduraru...ei bn dupa ce am facut postul acesta mai mai au inceput sa apara Gmi si pe la Alianta...degeaba imi zici
Quote:
asa ca pregateste cateva palme si trimite-le in directia ta si a presupunerilor tale.
..pt ca am dreptate...cum ai spus si u sunt multi idioti pe la A...care si-au cam luato in cap...pt ca e doar Paduraru la A care nu poate fi toata ziua on...mai are si viata lui...dc sa stea toti Gmi la H si la A doar paduraru...sa nu mai vb de fraze de genu "Gm hade pana la mine te rog am o problema , am facut tiket de 2 zile si nu imi faspunde nimeni" sau "Gm sunt mort undeva si nu pot sa ma inviu pls ress" pe astia cn ii ajuta daca doar Paduraru e Gm la A....


Ati vazut ca dupa ce am sarit in sus pe forum unii dintre Gmi au intrat si la A?...ziceti
Quote:
nu zic ca nici hoarda nu sufera de idiotenie da' alianta e increzuta rau
...dc ii lasati de capu lor daca ii considerati astfel...dc mergeti la H...cn le da aripi "inafara de REDBULL" playerilor ca stau mai mult pe la H...degeaba ziceti ca vi se urca in cap daca voi iati invatat asa...stai linistit ca daca in prima zi te fac toti comunist si le bagi cate mute...a doua zi nu o sa te mai faca....practic e ca si cu copii mici....daca ii pedepsesti a doua zi nu mai fac, iar daca mai fac ii mai pedepsesti odata pana se linistesc....




Epic -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 18-06-2010, 21:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Hai las-o moale cu toti GM la H.

Kent - Ally
Blader - Ally
Alma - Ally
Cristina - Ally
Trivia - Ally
Koltzu - In ultimu timp la Ally
Padu - Ally
Zohl - H
Shocker - H
Shaggy - H
Stig - H


Asta reprezinta situatia actuala, Stig sta si la A o gramada de timp, sub alt nume.
+ ca exista destepti carora le poti da mute de nenumarate ori ca tot asa fac.

Acum te rog sa termini cu offtopicul si acuzatiile nefondate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-06-2010, 22:08:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alma era horde....dadusem eu report pt spam pe chat la horde .

.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
venge7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2019 13:34)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 117, Topics: 17
Location: Pe Forum

Reputation: 481.7
Votes: 12

 
Post Posted: 18-06-2010, 22:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer sa fiu chiar nu inteleg ce aveti cu padu ( padu=GM; padurarulz=DK)...
Ca si activitate de gm e pe locul 3(parerea mea) dupa zohl si koltzu...
Si eu am avut tickete si nu cred ca am stat mai mult de 5 minute/ticket deci eu zic ca isi face treaba...
Mai bine scrieti pe cine votati sau ce parere aveti de subiectul asta si lasati criticile la adresa lui padu ca si gm ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 18-06-2010, 23:11:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kirov wrote:
Alma era horde....dadusem eu report pt spam pe chat la horde .

Moonspellz e night elf rogue ... sta la ally tocmai pt ca acolo e debandada totala pe chat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
petitelune

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-07-2010 09:04)
Joined: 16 May 2010
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 73
Votes: 4

Post Posted: 03-07-2010, 16:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Votati pe Moonspellz ca numa el ajuta stiti doar Rolling Eyes
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lifefragment

[Freakz Addict.]



Status: Offline
(since 23-10-2011 17:13)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 134, Topics: 19
Location: Behind you!

Reputation: 51.3
Votes: 10

 
Post Posted: 03-07-2010, 23:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm vorba lui blader @ skype " Tu crezi ca noi punem suflet in chestia asta ? chiar crezi ca suntem niste adevarati gms ? Singurul care e devotat acestui lucru este cu siguranta koltzu "

Asadar are dreptate .. el era pe guilda " nu fa aia ... vezi ca nu e bine ceea ce ai facut .. ai grija cu aia .... fitar mintea aia de organizat eventuri ... " si multe altele

Un vot de la mine .. have fun , ai grija ce faci @ social life si cred ca stii la ce ma refer -

LE : Hmm era unu care zicea despre mine " am spart conducta ? " ca " am mers pe interes "

Ok ce a fost a fost .. nu cred ca trebuie sa accept mustrarile voastre .. am fost tentat de un asa zis " exploit " de care nu eram sigur daca merge .. si am facut acest lucru cu constiinta ca am sa pierd tot ... poker life as zice eu .

Eu consider ca pe o scurta perioada de gm am fost zic eu de ajutor in multe situatii ... am facut ceea ce am facut din lipsa de altceva vorba aia " cand ti se da un deget .. iei toata mana "


Taste me .


Last edited by Lifefragment on 03-07-2010, 23:17:21; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 12 August 2010 16:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 01-10-2024, 16:33:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x