User
Pass
2FA
 
 

Adminul vietii
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4310
hNs # gen0-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2014 06:35)
Joined: 15 May 2010
Posts: 364, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-07-2010, 13:27:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau: gen0cid-
Numele adminului reclamat: Ilusion
Harta,ora si data: de_nuke_rarea ,14:15 , 29.07.2010
Motivul: Acest extraordinar admin a intrat pe srv pe la sfarsitul unei harti si da vot cu niste harti de la el (nici nu ne'a intrebat) ....ma rog am trecut peste .... a iesi de_nuke_rarea la vot ...schimba imediat harta nici nu anunta nici nimic....la care eu ii spun "gen0cid- : vai illusion mama ta cine ti'a dat adminu"....pac ma trezesc cu un ban pe 2 ore - ...nici nu l'am injurat nici nimic doar i'am reprosat atat.... el e adminu si tre sa arate ca poate sa dea ban
Dovada:
Code:
gen0cid- is joining the Terrorist force
.:.Green.:. dropped
PIPO is joining the Terrorist force
sKyPp is joining the Counter-Terrorist force
SweeT-MC connected
C0r73z is joining the Counter-Terrorist force
Laly is joining the Counter-Terrorist force
SweeT-MC is joining the Terrorist force
[ADMIN] PaZuZu: GAG sKyPp pentru [10] minut(e). Motiv: insulte
Printzul is joining the Counter-Terrorist force
*** dMNk# killed IluSioN;x____ with a headshot from glock18 ***
gen0cid- :  vai illusion mama ta cine ti'a dat adminu

kNo killed CiUPaNeZu with glock18
Printzul has left the game
Type 'amx_help' in the console to see available commands
PaZuZu killed LogiTecH with usp
SweeT-MC killed q with glock18
Printzul connected
kNo killed scarface!!! with knife
*** Mazgalici killed Effex with a headshot from deagle ***
sKyPp killed kNo with deagle
Time Left: 39:39 min. Next Map: de_nukewinter32
[DEAD]IluSioN;x____ :    ce vrei ma
PIPO killed Pac!!! with deagle
razvy killed Mazgalici with deagle
[war4.freakz.ro] Pentru reclamatii, sugestii si altele, vizitati forumul serverului:
http://www.war4.freakz.ro
xqz dropped
Printzul is joining the Terrorist force
BanQuz killed sKyPp with deagle
[DEAD]IluSioN;x____ :    ?
dMNk# killed PaZuZu with glock18
[DEAD]kNo :    aolooo
xqz connected
[DEAD]kNo :    ma cac pe mn
[DEAD]kNo :    brb
[DEAD]scarface!!! :    /rr
xqz is joining the Counter-Terrorist force
C0r73z killed JigSaw with deagle
[DEAD]Pac!!! :    /rr
C+S died
JigSaw (RADIO): Fire in the hole!
************************************************
Ban Information
Name: gen0cid-
IP: 92.81.197.170
Reason: calm
Ban Length: 1 hour, 40 minutes
Unban Time: 15:46:02 7/29/2010
Admin Name: IluSioN;x____
Admin SteamID: STEAM_0:1:31013065
 
Daca consideri ca ai luat ban pe nedrept viziteaza




dnd...doar PsychoBoT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 29-07-2010, 14:07:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca esti prost de gura inseamna ca trebuie sa te astepti la consecinte.

de ce n-ai intrebat de ce a dat asa la vot? de ce nu ai facut o poza daca nu ti-a convenit ceva...

tu, i-ai spus ceva de maica-sa si el te-a banat, ce nu e clar? mie mi se pare clar...

iar atat timp cat n-a dat la vot harti nepotrivite numarului de jucatori sau cele din /last totul e ok.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hNs # gen0-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2014 06:35)
Joined: 15 May 2010
Posts: 364, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-07-2010, 18:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

faza cu "mama ta" nu m'am legat de maica'sa Dosent Matter este o vorba pe care bucurestenii normal ca nu o stiu ca ei is mai inteligenti nu ca prostii aia de moldoveni Dosent Matter ...de ce mi'ai sugerat sa'i fac o poza cand eu am pus un citat din consola? - nu'i de ajuns?
Hartile pe care le'a dat la vot erau prea mari pentru numarul de playeri....in schimb nu asta ma deranjat Not Talking
Mi s'a dus perioada de ban dar m'a ofticat motivu pentru care a dat ban doar pentru ca i'am zis cum de a luat admin...imi putea da kick/gag dar ban nu cred ca isi avea rostu ...




dnd...doar PsychoBoT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 29-07-2010, 18:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ii zici cine ti-a dat adminul si te astepti sa fie totul ok. E cum i-ai zice prost pe fata. Poate el a muncit ca sa primeasca adminul si se asteapta la putin respect. Insa exista playeri de genul tau care se cred net superiori. De ce oare nu stiu.
Acum sa comentez ce a facut illusion: dupa cum ai afirmat intra la sfarsitul unei harti si logic nu are timp sa intrebe ce harti sa bage la vot, probabil stiind cum toata lumea va zice dust 35hp snow. Nu anunta ca schimba harta, o greseala enorma...sincer mai bine dadea doom la tot serverul, si iti da un ban pentru insulta adusa. Acum spune tu, merita pedepsit?


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 29-07-2010, 19:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok rezolv imediat ...+16 ore ban adaugate la cele date de el ca sa fie totul clar pentru tine!
citez:

Code:
Ban Information
Name: genocid-
IP: 92.81.197.170
Reason: limbaj
Ban Length: 16 hours, 40 minutes
Unban Time: 13:08:06 7/30/

mersi pentru reclamatie.
la noi pe server se vorbeste civilizat si concret nu bazaconiile de le scrii tu acolo..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 29-07-2010, 21:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

man hartile care le'am dat la vote au fost ok !
nu erau la /last + ca eram 29 playeri pe sv:)) si tu zici ca eram putini -
ca sa stiti eu nu ma complic cu kick si gag pt injurii
dau gag pt cuvinte gen "prost ratat etc" ai injurat ai direct ban !
sv nu e cocina vostra , aveti chef sa va dati smenari ducetiva in alta parte !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hNs # gen0-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2014 06:35)
Joined: 15 May 2010
Posts: 364, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-07-2010, 21:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

twister nu inteleg de ce ai mai adaugat si tu 16 ore?
Daca as vb bazaconii Dosent Matter .... mare munca a facut omu ala a stat de dimineata pana seara pe srv si a luat admin Dosent Matter chiar ma intreb daca asa faceti si in viata reala - mda ... sunteti maxim ... m'am cam saturat de srv asta - intra numai buti ... adminii ...vai si ei de capu lor...fac regulile lor... munca maxima
Alti admini cand injura nimeni nui vede !!!

@sNk sunt si alte srv mai bune...(si altele mai proaste) ... dar m'am cam plictisit de srv publice....cine vrea mix is liber!!! iar mario nu'mi merge are grafica prea buna - (gluma pentru Loser )

@ety si eu is moldovean ,ce am spus eu mai sus era o idee sa vezi cum reactioneaza bucurestenii cand aud de "moldoveni" nu toti ,majoritatea.... hai ma fratilor ce naiba voi stati numa la pc :-l nu va prindeti cand e o gluma si cand nu - de acuma tre sa mentionez de fiecare data




dnd...doar PsychoBoT


Last edited by hNs # gen0- on 29-07-2010, 21:41:27; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 29-07-2010, 21:29:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scz ca ma bag,dar si tu daca erai mai potolit acum radeam amandoi pe srv de cum iti dadeam eu hed - .... insa acum stai pe tusa si te joci mario -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 29-07-2010, 21:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am clarificat


Last edited by ety on 29-07-2010, 23:35:51; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 29-07-2010, 21:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi plac acuzatiile fara argumente si dovezi. Sunt rodul omului de rand, fara educatie, un tip de om pe care il ador pentru ca poate fi condus usor. A stat de dimineata pana seara? uite cat de rar intra...intra numai "buti"? "numai" defineste un intreg ceea ce inseamna ca si tu esti but. Adminii vai de capul lor: aici este vorba de perceperea lor. In mod subiectiv tu ai perceput adminii asa pentru ca te simti neindreptatit. In cazul asta nu avem ce sa iti facem, subiectivismul fiind aproape incurabil, decat sa te marginalizam. "Regulile lor" avem doar cateva reguli dupa care ne ghidam le poti gasi pe forum sau pe server (/regulament). Daca vei gasi o regula in afara de asta anunta-ne. "Alti admini cand injura nimeni nui vede": hotul neprins e negustor cinstit. Inseamna ca injura cand e serverul gol.

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hNs # gen0-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2014 06:35)
Joined: 15 May 2010
Posts: 364, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-07-2010, 21:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra incerci tu sa pari inteligent da nu tine te asigur... da ma simt neindreptatit chiar de catre owneri ... nuj de ce a mai bagat si twister 16 ore de la el ... iar cu adminii care injura nu ca nui vede nimeni m'am exprimat eu gresit nimeni nu vrea sa'i vada ..de ce? pentru ca is admini si ii doare in 14 de ce spun ceilalti Dosent Matter .... daca voi respectati regulile arata'mi si mie regula aia in care spune ca dai ban pe motiv de gluma ...
Hai ca nu vreau sa mai lungesc vorba, daca nu ai ceva interesant de spus mai bine lasa'i pe owneri sa imi spuna ca am interdictie pe srv dintr'un motiv banal sau sa ma trezesc cu un warn de la moderatori ,te rog !




dnd...doar PsychoBoT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 29-07-2010, 22:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hNs # gen0- wrote:
ratra incerci tu sa pari inteligent da nu tine te asigur... da ma simt neindreptatit chiar de catre owneri ... nuj de ce a mai bagat si twister 16 ore de la el ... iar cu adminii care injura nu ca nui vede nimeni m'am exprimat eu gresit nimeni nu vrea sa'i vada ..de ce? pentru ca is admini si ii doare in 14 de ce spun ceilalti Dosent Matter .... daca voi respectati regulile arata'mi si mie regula aia in care spune ca dai ban pe motiv de gluma ...
Hai ca nu vreau sa mai lungesc vorba, daca nu ai ceva interesant de spus mai bine lasa'i pe owneri sa imi spuna ca am interdictie pe srv dintr'un motiv banal sau sa ma trezesc cu un warn de la moderatori ,te rog !


pune dovezi ca injura un admin si te asigur ca nu va scapa nepedepsit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hNs # gen0-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2014 06:35)
Joined: 15 May 2010
Posts: 364, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-07-2010, 22:10:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
*DEAD* AIHAO : masr m,a

*DEAD* AIHAO : mars

[war4.freakz.ro] Pentru reclamatii, sugestii si altele, vizitati forumul serverului: http://www.war4.freakz.ro
gen0cid- : )

[war4.Freakz.ro][ADMIN] qx^: ii face 4 screenshot-uri [TGA] lui ilusion (193.17.220.12:27005)
The time: 07/19/2010 - 16:58:45
ilusion died
ilusion : TheTime

ilusion : qx

[ADMIN] Lt^: GAG AIHAO pentru [10] minut(e). Motiv: limbaju
AnOnIm killed kNo with grenade
mNmL killed PaZuZu with m4a1
mr.eddy : Lt cate ore tre sa am sa pot face cerere de admin?

*** gen0cid- killed qx^ with a headshot from ak47 ***
[war4.Freakz.ro] ilusion, spune-ti ID-ul de messenger pentru a preda screenshot-urile!
kNo (RADIO): Fire in the hole!
Lt^ : nu e pe ore

gen0cid- killed dGl;x with ak47
dGl;x : 50

PaZuZu dropped
PaZuZu has left the game
PeHash dropped
dGl;x : +copdati

*SPEC* [XT]Ki||Er : care vrea in clanul meu?

S@My dropped
S@My has left the game
gf. : /rr
gen0cid- killed AgEnT 007 with ak47
AnOnIm killed RiD3r with m4a1
*** Lt^ killed Fearless with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* PaZuZu : /rr

Alias name is invalid
*** Lt^ killed Aviara with a headshot from m4a1 ***
Lt^ killed dody with m4a1
*AIHAO changed name to Fearless
[XT]Ki||Er dropped
[XT]Ki||Er has left the game

[ADMIN] Fearless: UNGAG Fearless
Fearless : esti copac ma?
[war4.freakz.ro] Limbajul neadecvat se va pedepsi cu llama/kick/ban
PeHash connected
*SPEC* qx^ : asa se vorbeste ba pe server?


Acuma vei spune ca nu e cine stie ce.....ei bine eu nu intrec masura de atat si ma aleg cu mult mai multe ...

@ratra te'am rugat ceva ..... banu care l'am primit eu a fost dintr'o prostie pentru ca aia nu a fost nici o jignire era o gluma si nici macar gluma nu continea ceva jignitor,dar daca nu iesi pe afara sa cunosti lumea,sa iti faci prieteni si stai cu capu in calculator na...se vad urmarile ...




dnd...doar PsychoBoT


Last edited by hNs # gen0- on 29-07-2010, 22:24:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 29-07-2010, 22:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zi si tu cine a luat ban pe motiv de gluma si gluma in cauza. Gluma daca se poate sa fie cu ghilimele, fara ceva in plus sau minus. Asta ca sa vedem daca intradevar a fost gluma.

@dovada lui gen0: Amandoua insultele cu aceeasi tenta de a face prost pe celalalt. -

l.e.
Quote:
@ratra te'am rugat ceva ..... banu care l'am primit eu a fost dintr'o prostie pentru ca aia nu a fost nici o jignire era o gluma si nici macar gluma nu continea ceva jignitor,dar daca nu iesi pe afara sa cunosti lumea,sa iti faci prieteni si stai cu capu in calculator na...se vad urmarile ...


Tu iti dai seama ca atunci cand vorbesti despre un necunoscut de parca l-ai cunoaste poti comite greseli? intreaba-mi prietenii si vei vedea ca in rl apropae tot timpul glumesc si rareori imi prinde lumea nu moment de seriozitate. In privinta glumelor dupa cate mi-am dat seama ma pricep destul de bine deobicei reusind sa amuz lumea si raspunzand cu umor altor glume. Tu nu sti ce este o gluma omule. La fel cum unu mi-a mai zis pe server "amx_slay ratra nub", asta e gluma? el zicea ca e si mai am si impresia ca tu erai.
Cand l-ai intrebat pe illusion cine i-a dat adminul a ras cineva? vreau sa mai zica alti admini daca asta poate fi considerata gluma...


Every day above ground is a good day.


Last edited by Ratra on 29-07-2010, 23:12:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
valiyyy

[Freak]



Status: Offline
(since 07-08-2019 17:08)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 1118, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 214.2
Votes: 21

Post Posted: 29-07-2010, 22:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu de ce am impresia ca limbajul tau execrabil demontreaza ca locul tau nu este pe srv acesta Thinking ......corectie nu este o impresie este o certitudine. Cat depre ratra si alti admini credema ca sunt mult mai destepti decat 10 ca tine.

Nu fii rau, nu scoate pistolul..ca ma pufneste rasul!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 30 July 2010 16:25



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 16:26:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x