User
Pass
2FA
 
 

Aiurea !!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1996
cB1.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2010 07:51)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 101.9
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2010, 11:48:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: TTbz
IP: 94.52.91.56
Nume admin: Sick
Motiv: nu stiu !

I-am dat lui sick un hs cu awp zoomless ... si imi da destroy fara poze fara nimic total aiurea . Specdic ca nu aveam nici un fel de hack sau ceva ... nu's copil ... si in plus joc de foarte mult timp pe server.
Am depus cerere deoarece cred ca mi.a dat si ban omu' asta . E culmea e a 2 sau a 3 oara cand mi se intampla.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-08-2010 06:45)
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 35, Topics: None
Location: UNde FuMuL AjuNGe La NoRi :>

Reputation: 59.6
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2010, 16:37:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deja devine o nesimtire generala.. ca nu avem cum sa va prindem cu "nedetectabilele" voastre.. si toti spun la fel.. joc la sunet .. joc la sunet.. dar mai aveti si scapari.. unul dintre voi a dat cu bata in balta.. si d-aia sunt convins ca si voi sunteti la fel ca asta.. http://www.girlshare.ro/1454659.8 .. care e in aceasi oala cu inca vreo 5 ca tine.. da asta e.. "trebuie dovezi" ..pune alea 2 poze de la destroy si se scoate banu... ca nu intelege niciunul ca sunteti codati.. asta e .. jucam cu voi pe sv.. daca nu are "nimeni" sange sa ia masuri..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cB1.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2010 07:51)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 101.9
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2010, 17:36:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKo wrote:
deja devine o nesimtire generala.. ca nu avem cum sa va prindem cu "nedetectabilele" voastre.. si toti spun la fel.. joc la sunet .. joc la sunet.. dar mai aveti si scapari.. unul dintre voi a dat cu bata in balta.. si d-aia sunt convins ca si voi sunteti la fel ca asta.. http://www.girlshare.ro/1454659.8 .. care e in aceasi oala cu inca vreo 5 ca tine.. da asta e.. "trebuie dovezi" ..pune alea 2 poze de la destroy si se scoate banu... ca nu intelege niciunul ca sunteti codati.. asta e .. jucam cu voi pe sv.. daca nu are "nimeni" sange sa ia masuri..


Daca esti sick...vad ca ai inceput sa aberezi: "nedectabile" "cei ca mine".... mai ia o pauza ! De fel sunt un om corect ...joc cs din placere nu ca sa am un scor cat mai bun sau pt nu stiu ce rank NU's copil. Daca erai destept iti dadeai singur seama ca a fost o chestie unica ... pur si simplu mi.am dat seama cam pe unde esti am sarit si am tras ... atata tot..!! Nu e nici prima nici ultima oara cand patesc asta . Din partea mea ban-ul poate sa ramana ... daca asta consideri .


Pozele:

http://a.imageshack.us/img442/3692/dewestwood0000th.png
http://a.imageshack.us/img801/3177/dewestwood0001ow.png



Respecte comunitatii !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-08-2010 06:45)
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 35, Topics: None
Location: UNde FuMuL AjuNGe La NoRi :>

Reputation: 59.6
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2010, 17:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"daca eram destept" imi dadeam seama si cum ti-ai dat tu seama ca sunt eu acolo.. ca nu prea mi-am dat seama.. - .. ti-am dat destroy la 1 sec dupa ce mi-ai dat hs.. sa vad unde iti apar pozele.. ca nu am inteles nici acum cum ai "ghicit" tu ca sunt acolo.. ca tine.. sunt.. ti-am zis.. 5-6.. care scriu 2-3 texte sa pare inteligenti.. si multi pun botul si zic ca e un motiv "relevant" .. asa si cu basescu cand i-a dat un pumn in gura pustiului ala.. si se vede pe filmarea aia clar.. si se spune ca e trucat.. ca doar el e "d-zeul" nostru.. daca zice nu.. e NU .. eu te-am vazut in multe demo cand joci seara... si motivu asta.. la sunet.. l-ai vazut in primu post.. cred ca voi nu aveti nici casti -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cB1.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2010 07:51)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 101.9
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2010, 17:53:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKo wrote:
"daca eram destept" imi dadeam seama si cum ti-ai dat tu seama ca sunt eu acolo.. ca nu prea mi-am dat seama.. - .. ti-am dat destroy la 1 sec dupa ce mi-ai dat hs.. sa vad unde iti apar pozele.. ca nu am inteles nici acum cum ai "ghicit" tu ca sunt acolo.. ca tine.. sunt.. ti-am zis.. 5-6.. care scriu 2-3 texte sa pare inteligenti.. si multi pun botul si zic ca e un motiv "relevant" .. asa si cu basescu cand i-a dat un pumn in gura pustiului ala.. si se vede pe filmarea aia clar.. si se spune ca e trucat.. ca doar el e "d-zeul" nostru.. daca zice nu.. e NU .. eu te-am vazut in multe demo cand joci seara... si motivu asta.. la sunet.. l-ai vazut in primu post.. cred ca voi nu aveti nici casti -


Ai luat mai multi la rand .. eu eram deasupra cu awp si asa mmi.am dat seama unde esti ... de fapt a msi gresit am crezut ca esti jos si ca ai intrat in casa ... am sarit ... si at ai iesit u pe gemulet .... app ti.am sarit in cap ..eu doar am apasat pe mouse...scuze daca nu am fost asa explicit...acuma m.am trezit .

In legatura cu castile au fost cumparate din primii mei bani stansi ... Logitech Gaming sau nush cum ...de 200 ron ..dar nu prea le mai folosesc decat cand asc muzica si joc cs....le.am folosit mult in vremea cand jucam pe fastfrag.



Last edited by cB1. on 03-08-2010, 18:05:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 03-08-2010, 17:59:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa cum am promis,am sa ajut serverul fara sa am pretentia la o functie....TTbz a mai fost banat si pe alt server pe motiv de wall conform printului urmator,sper sa fie o dovada relevanta in legatura cu asa-zisa corectitudine a acestul player. Banul este de curand,in urma cu 3 saptamani mai exact.

http://img340.imageshack.us/i/snap0186.jpg/

http://www.cs.xtremezone.ro/index.php?page=Thread&&postID=21942 Banat again.



Last edited by Michael.Joseph.Jackson on 03-08-2010, 18:11:01; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rKo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-08-2010 06:45)
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 35, Topics: None
Location: UNde FuMuL AjuNGe La NoRi :>

Reputation: 59.6
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2010, 18:03:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Michael.Joseph.Jackson wrote:
Asa cum am promis,am sa ajut serverul fara sa am pretentia la o functie....TTbz a mai fost banat si pe alt server pe motiv de wall conform printului urmator,sper sa fie o dovada relevanta in legatura cu asa-zisa corectitudine a acestul player. Banul este de curand,in urma cu 3 saptamani mai exact.

http://img340.imageshack.us/i/snap0186.jpg/



acelasi ip vad.. - prima data am crezut ca aberezi iar.. da e acelasi ip.. - .. bv maical

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-08-2010 06:45)
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 35, Topics: None
Location: UNde FuMuL AjuNGe La NoRi :>

Reputation: 59.6
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2010, 18:06:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cB1. wrote:
rKo wrote:
"daca eram destept" imi dadeam seama si cum ti-ai dat tu seama ca sunt eu acolo.. ca nu prea mi-am dat seama.. - .. ti-am dat destroy la 1 sec dupa ce mi-ai dat hs.. sa vad unde iti apar pozele.. ca nu am inteles nici acum cum ai "ghicit" tu ca sunt acolo.. ca tine.. sunt.. ti-am zis.. 5-6.. care scriu 2-3 texte sa pare inteligenti.. si multi pun botul si zic ca e un motiv "relevant" .. asa si cu basescu cand i-a dat un pumn in gura pustiului ala.. si se vede pe filmarea aia clar.. si se spune ca e trucat.. ca doar el e "d-zeul" nostru.. daca zice nu.. e NU .. eu te-am vazut in multe demo cand joci seara... si motivu asta.. la sunet.. l-ai vazut in primu post.. cred ca voi nu aveti nici casti -


Ai luat mai multi la rand .. eu eram deasupra cu awp si asa mmi.am dat seama unde esti ... de fapt a msi gresit am crezut ca esti jos si ca ai intrat in casa ... am sarit ... si at ai iesit u pe gemulet .... app ti.am sarit in cap ..eu doar am apasat pe mouse...scuze daca nu am fost asa explicit...acuma m.am trezit .




hmm.. sa nu zici ca te-ai incurcat in sunet. .ca m-ai auzit jos.. si eu eram la geam.. ca stateam pe loc.. si pe shift - .. de unde stii ca am sarit pe fereastra.. si ai zis. .doar ai apasat click.. deci am zis bine ca ai aim - .. ash vrea sa apas si eu click si sa moara ala care apare in fata mea.. si prin perete ca tine - .. mai bine nu mai postai .. ca asa va dati de gol.. fiti aia "inteligenti" .. ca da bine.. uite.. manu a vazut de 3 ori demo alea.. si a inceput sa explice cum a auzit el pe toti.. cu apa cu firmituri si picaturi.. - .. si a tinut.. in fine... BANUL RAMANE ... ms pt intelegere.



Last edited by rKo on 03-08-2010, 18:08:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cB1.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2010 07:51)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 101.9
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2010, 18:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKo wrote:
Michael.Joseph.Jackson wrote:
Asa cum am promis,am sa ajut serverul fara sa am pretentia la o functie....TTbz a mai fost banat si pe alt server pe motiv de wall conform printului urmator,sper sa fie o dovada relevanta in legatura cu asa-zisa corectitudine a acestul player. Banul este de curand,in urma cu 3 saptamani mai exact.

http://img340.imageshack.us/i/snap0186.jpg/



acelasi ip vad.. - prima data am crezut ca aberezi iar.. da e acelasi ip.. - .. bv maical


Michael pot sa te informez ca banul a fost scos..a fost o alta chestie ..aveam o versiune de cs si cica mi.au spus ca se vad adversarii pe radar...o chestie tampita... ma rog .. mi.au spus sa le dau versiunea sa o analizeze si cam atat...daca tin bine minte o aveau si pe forumul lor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cB1.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2010 07:51)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 101.9
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2010, 18:14:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKo wrote:
cB1. wrote:
rKo wrote:
"daca eram destept" imi dadeam seama si cum ti-ai dat tu seama ca sunt eu acolo.. ca nu prea mi-am dat seama.. - .. ti-am dat destroy la 1 sec dupa ce mi-ai dat hs.. sa vad unde iti apar pozele.. ca nu am inteles nici acum cum ai "ghicit" tu ca sunt acolo.. ca tine.. sunt.. ti-am zis.. 5-6.. care scriu 2-3 texte sa pare inteligenti.. si multi pun botul si zic ca e un motiv "relevant" .. asa si cu basescu cand i-a dat un pumn in gura pustiului ala.. si se vede pe filmarea aia clar.. si se spune ca e trucat.. ca doar el e "d-zeul" nostru.. daca zice nu.. e NU .. eu te-am vazut in multe demo cand joci seara... si motivu asta.. la sunet.. l-ai vazut in primu post.. cred ca voi nu aveti nici casti -


Ai luat mai multi la rand .. eu eram deasupra cu awp si asa mmi.am dat seama unde esti ... de fapt a msi gresit am crezut ca esti jos si ca ai intrat in casa ... am sarit ... si at ai iesit u pe gemulet .... app ti.am sarit in cap ..eu doar am apasat pe mouse...scuze daca nu am fost asa explicit...acuma m.am trezit .




hmm.. sa nu zici ca te-ai incurcat in sunet. .ca m-ai auzit jos.. si eu eram la geam.. ca stateam pe loc.. si pe shift - .. de unde stii ca am sarit pe fereastra.. si ai zis. .doar ai apasat click.. deci am zis bine ca ai aim - .. ash vrea sa apas si eu click si sa moara ala care apare in fata mea.. si prin perete ca tine - .. mai bine nu mai postai .. ca asa va dati de gol.. fiti aia "inteligenti" .. ca da bine.. uite.. manu a vazut de 3 ori demo alea.. si a inceput sa explice cum a auzit el pe toti.. cu apa cu firmituri si picaturi.. - .. si a tinut.. in fine... BANUL RAMANE ... ms pt intelegere.



Domne ma voua cine va da admin fratilor auzi ce poate sa spuna aim cam am dat prin perete .. OMULE trezeste-te ti.am sarit in cap de sus ... deci AM SARIT PE TINE
si am tras zoomless si s.a nimerit sa fie hs .

Pacat de comunitatea asta ca a ajuns sa fie admini toti inaptii.... vb lu' Power.... numai copii astia din rko .. unii!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-08-2010 06:45)
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 35, Topics: None
Location: UNde FuMuL AjuNGe La NoRi :>

Reputation: 59.6
Votes: 6

Post Posted: 03-08-2010, 18:27:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce faci tu e cancan , oricum ziceai ca nu te intereseaza daca se scoate sau nu..dc nu joci pe alt sv din comunitatea freakz.. pt ca nu prea mai ai unde.. ai fost banat peste tot.. si aici vezi ca merge.. si te distrezi si tu un pic.. banul ramane nu pt afirmatiile tale.. pt ca folosesti cod . Subiect incheiat , din punctul meu de vedere nu mai raspund la acest topic . Daca cineva doreste sa scoata acest ban.. "n-am nimic impotriva".. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cB1.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2010 07:51)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 101.9
Votes: 4

Post Posted: 03-08-2010, 18:49:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rKo wrote:
ce faci tu e cancan , oricum ziceai ca nu te intereseaza daca se scoate sau nu..dc nu joci pe alt sv din comunitatea freakz.. pt ca nu prea mai ai unde.. ai fost banat peste tot.. si aici vezi ca merge.. si te distrezi si tu un pic.. banul ramane nu pt afirmatiile tale.. pt ca folosesti cod . Subiect incheiat , din punctul meu de vedere nu mai raspund la acest topic .


De cand joc cs am luat 3 ban-uri date de tampiti la fel ca tine ... pacat ca am renuntat la steam .... asa cum am mai spus nu ma intereseaza da ma enerveaza. Pune-te in locul meu sa vezi cum e sa iei ban asa aiurea.... ce dq mai stau sa imi bat eu capu cu toti ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 03-08-2010, 19:48:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol amuzant:)) si daca aveai steam ce? uitate la ultimele 2 banari ale mele...sunt date la 2 playeri cu steam:)) si cu cod...daca ai steam nu neaparat nu ai cod lol... Plimba ursu te rog...si va rog inchideti topicul eu zic ca banu e dat corect...

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 03-08-2010, 20:40:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt curios ce varsta are cel care a spus ca pe rko sunt numai copii - 90 % din admini au peste 18 ani, in fine .... ai fost prins si pe alte servere codat , nu mai ai credibilitate acum asa ca ramane decizia adminului care te-a banat.

caz inchis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rKoPac, 03 August 2010 18:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-04-2024, 20:07:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x