User
Pass
2FA
 
 

ROFL - Regulament de Ordine Fenomenal de Lacrimogenã
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message26837
hej
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-07-2011 15:28)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 508, Topics: 15
Location: Sunset BLVD

Reputation: 46.4
Votes: 21

Post Posted: 18-12-2010, 14:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lacrimile continua si pe forum, cam tristuts.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowleaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2015 02:10)
Joined: 11 Dec 2010
Posts: 97, Topics: 21
Location: United Kingdom

Reputation: -46
Votes: 13

Post Posted: 18-12-2010, 14:55:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

astia cu lacrimile , https://youtube.com/watch?v=kZlydP04KLk:

inveselitiva umpic -


Bawsologist
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aggressive

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2011 09:38)
Joined: 11 Sep 2010
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 142.1
Votes: 3

 
Post Posted: 18-12-2010, 15:52:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm tin sa spun k :
1. Postul a fost genial - BRAVO domnule, ai avut curaj, minte si talent pentru a creea o astfel de "capodopera" -
2. Aveti probleme cu nervii? incepe lagul si deja va luati coasele in mana, tortele si marsaluiti inspre casa lui shockeru? Saracul poate nici nu e acasa sa rezolve, pc-ul il stiti(configuratia) deci nu prea poate fi de la el. Cum multi adevarat au grait: "O fi de la net".
3. Cei care chiar injura, baga, scot si aduc injurii la server si gm-i, un simplu: "Get A Life". Pe mine azi m-a prins mania reputatiilor si achievmenturilor. Toate bune si frumoase pana au inceput crashurile si delay-urile, atat de multe k nu puteai juca mai deloc. SOOOo? What Now? A simplu, mi-am dat castile jos de pe urechi, am inchis wow-ul, ma-m uitat pe geam la ce zapada e afara, am dat cateva telefoane si afara cu mine, in aer liber, la o bere si tigara(nu promovez consumul de alcol sau tutun) cu prietenii.

Morala: e bine sa mai ai cateodata crashuri sau laag in wow, poate te motiveaza sa faci si alceva in afara de pc. poate sa-ti traiesti viata, sau sa dormi sau orice alceva decat sa stai ore in sir in fata monitorului.

Loading Screen Tip:"Remember to take all things in moderation (even World of Warcraft!) "

Sarbatori fericite

shockeru a scris pe global candva ceva de genul: "De craciun poate dau ban la tot serverul sa va petreceti si voi craciunul ca oamenii normali"


Life's just a blast that's movin' really fast, you better stay on top or life will kick you in the ***
*limitele sunt facute doar pentru a fi doborate*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 18-12-2010, 16:43:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aggressive wrote:
Hmm tin sa spun k :
1. Postul a fost genial - BRAVO domnule, ai avut curaj, minte si talent pentru a creea o astfel de "capodopera" -
2. Aveti probleme cu nervii? incepe lagul si deja va luati coasele in mana, tortele si marsaluiti inspre casa lui shockeru? Saracul poate nici nu e acasa sa rezolve, pc-ul il stiti(configuratia) deci nu prea poate fi de la el. Cum multi adevarat au grait: "O fi de la net".
3. Cei care chiar injura, baga, scot si aduc injurii la server si gm-i, un simplu: "Get A Life". Pe mine azi m-a prins mania reputatiilor si achievmenturilor. Toate bune si frumoase pana au inceput crashurile si delay-urile, atat de multe k nu puteai juca mai deloc. SOOOo? What Now? A simplu, mi-am dat castile jos de pe urechi, am inchis wow-ul, ma-m uitat pe geam la ce zapada e afara, am dat cateva telefoane si afara cu mine, in aer liber, la o bere si tigara(nu promovez consumul de alcol sau tutun) cu prietenii.

Morala: e bine sa mai ai cateodata crashuri sau laag in wow, poate te motiveaza sa faci si alceva in afara de pc. poate sa-ti traiesti viata, sau sa dormi sau orice alceva decat sa stai ore in sir in fata monitorului.

Loading Screen Tip:"Remember to take all things in moderation (even World of Warcraft!) "

Sarbatori fericite

shockeru a scris pe global candva ceva de genul: "De craciun poate dau ban la tot serverul sa va petreceti si voi craciunul ca oamenii normali"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aggressive

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2011 09:38)
Joined: 11 Sep 2010
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 142.1
Votes: 3

 
Post Posted: 18-12-2010, 17:50:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thanks. Can I throw It back in your head? can I can I can I? -

Life's just a blast that's movin' really fast, you better stay on top or life will kick you in the ***
*limitele sunt facute doar pentru a fi doborate*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 18-12-2010, 17:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aggressive wrote:
Hmm tin sa spun k :
1. Postul a fost genial - BRAVO domnule, ai avut curaj, minte si talent pentru a creea o astfel de "capodopera" -
2. Aveti probleme cu nervii? incepe lagul si deja va luati coasele in mana, tortele si marsaluiti inspre casa lui shockeru? Saracul poate nici nu e acasa sa rezolve, pc-ul il stiti(configuratia) deci nu prea poate fi de la el. Cum multi adevarat au grait: "O fi de la net".
3. Cei care chiar injura, baga, scot si aduc injurii la server si gm-i, un simplu: "Get A Life". Pe mine azi m-a prins mania reputatiilor si achievmenturilor. Toate bune si frumoase pana au inceput crashurile si delay-urile, atat de multe k nu puteai juca mai deloc. SOOOo? What Now? A simplu, mi-am dat castile jos de pe urechi, am inchis wow-ul, ma-m uitat pe geam la ce zapada e afara, am dat cateva telefoane si afara cu mine, in aer liber, la o bere si tigara(nu promovez consumul de alcol sau tutun) cu prietenii.

Morala: e bine sa mai ai cateodata crashuri sau laag in wow, poate te motiveaza sa faci si alceva in afara de pc. poate sa-ti traiesti viata, sau sa dormi sau orice alceva decat sa stai ore in sir in fata monitorului.

Loading Screen Tip:"Remember to take all things in moderation (even World of Warcraft!) "

Sarbatori fericite

shockeru a scris pe global candva ceva de genul: "De craciun poate dau ban la tot serverul sa va petreceti si voi craciunul ca oamenii normali"



pacat ca sunt din ce in ce mai putini oameni care gandesc la fel ca tine, gz + rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
casperikz

[The Old God]



Status: Offline
(since 06-03-2021 18:17)
Joined: 17 Feb 2010
Posts: 2701, Topics: 303
Location: Romania

Reputation: -394.1
Votes: 100

 
Post Posted: 18-12-2010, 19:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma mir ca nu a venit aici spectre si a zis

Quote:
aia care spun "mai iesi baaa din casaaaaa" insusi ei sunt no life si dau sfaturi celorlalti



Froster: Zohl unde crestinizarea ta esti?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Warcraft_Infanterist

[Alexandriu]



Status: Offline
(since 09-05-2012 19:23)
Joined: 22 Feb 2010
Posts: 224, Topics: 43
Location: Chitila

Reputation: 51
Votes: 10

   
Post Posted: 18-12-2010, 19:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

re .... m-am saturat si eu de napi ( uneori chiar eu - )


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marcurazvan

[Wow Teacher]



Status: Offline
(since 01-04-2014 01:27)
Joined: 17 Oct 2010
Posts: 376, Topics: 36
Location: Uricani

Reputation: 101.4
Votes: 10

 
Post Posted: 18-12-2010, 21:32:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da io imi racesc gura de pomana pe global...cand e lag si injura unu serveru si pe shoker i explic frumos si dupaia incepe cu chestii gen....da ce te f!@$..pardon...grija pe tine si cand zic ....Termina ma in "pnm" mai iau si mute 1000 de minute



Bine ati venit, rau ati nimerit. Eu sunt Cãpitanul Burcea, am o p**a de un metru si o sa va cam f*t pe toti
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alma

[Owner of Evolution]



Status: Offline
(since 16-09-2017 00:34)
Joined: 10 Mar 2010
Posts: 1160, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 252
Votes: 23

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-12-2010, 04:54:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El e Xan al nostru. <3 [nu uita ca datorezi o bere]

Cobrel a fost uitat. [yea, that's the new nazzi salute]


Zohlomg wrote:
Eram pe TBC si vroiam sa fac gnome cu codite roz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Harry Pothead

[FilthyWaterRapeShark]



Status: Offline
(since 08-04-2012 16:05)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 984, Topics: 47
Location: United States

Reputation: 25.2
Votes: 46

 
Post Posted: 01-01-2011, 19:16:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LACRIMI. Episodul 2: Ghiãrscor ºi prostia agresivã

Dacã în primul episod am vorbit în mare parte despre cãcaþi, azi învãþãm stereotipul de piºeat de pe WoWFreakz. Ia-þi pampers ºi o ploscã. Featuring Juelz, Dodg... ããã... Cobrel ºi, nu în cele din urmã, "Spiritmourne .





Ai vrea sã ai un asemenea druid în raid ? Dar de warrior ce zici?
Dacã rãspunsul este NU, atunci ãsta e semi-corect. Ai trecut testu' ãsta, mai aºteaptã.
Dacã rãspunsul este DA, atunci ai vrea sã citeºti mai jos, bãi miel.

Deci, copii. Atât de eficient e "GS" a.k.a "Gearscore plsszzz". ~6600 la mine, indiferent cã e "Shadowmourne cu 'zerking si 3x20arp sau "Spiritmourne , care, remarcând subtil din poza lui cobrel, a fost cerutã anterior pe skype pentru cã îmi era lene sã intru pe imageshack. Dar, dupã cum reiese ºi din fraza de mai jos, girscoriºtii (cautã-l în dex, te trimite la secþiunea de piºeaþi) n-au creier.

Deasemenea observaþi cã numai piºeaþii care þin cont DOAR de girscor au fost prezenþi în a poze. Adicã ãia de mai sus, bã.

ªi dacã ai citit pasajele de mai sus în stil biblie, atunci bine miel, ce atâta sus-jos. Se terminã aici, puþinã rãbdare.

Ce aveþi voi de învãþat, în caz cã sunteþi genul care se uitã la Mircea Badea:
Vã trolluiesc. ªi pentru valanzii care suferã cu 2000+ rating la 2v2, uite cã ºi warrioru troll pe care l-aþi înjurat / admirat / invitat in grup sau cu ochii la care v-aþi masturbat (în cazu ãsta, tu dã leave forum cã nu e pentru ciudaþi aici, bai methmourne) a facut 2K 2v2 rating full spirit. Juelz ºi cu By, rdruid.

ªi dacã în momentul în care citeºti rândurile astea tot prost eºti, ia niºte d-ãsta:

TROLLING, BÃ.

http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29

Din nou, vreau sã vãd lacrimi.

Baftã, bã.


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+2 warnuri, limbaj.




Last edited by Harry Pothead on 01-01-2011, 20:48:04; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 01-01-2011, 19:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
http://i53.tinypic.com/2ivhaj7.jpg

Quote:
ªi pentru valanzii care suferã cu 2000+ rating la 2v2

https://youtube.com/watch?v=Tbs7wWLXLpw:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spectre

[plecat, numai revin!]



Status: Offline
(since 10-12-2011 22:54)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 347, Topics: 31
Location: away.

Reputation: 45.4
Votes: 16

Post Posted: 01-01-2011, 19:42:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o lacrima si de la mine !

plecat, numai revin pe aci!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 01-01-2011, 19:59:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+2 warnuri Harry Pothead, ai grija ca e a doua abatere, nu ma intereseaza faptul ca ai dreptate sau nu atata timp cat folosesti limbajul ala ai sa continui sa iei warnuri, poate chiar ban la urmatoarea abatere -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Harry Pothead

[FilthyWaterRapeShark]



Status: Offline
(since 08-04-2012 16:05)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 984, Topics: 47
Location: United States

Reputation: 25.2
Votes: 46

 
Post Posted: 01-01-2011, 20:14:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
+2 warnuri Harry Pothead, ai grija ca e a doua abatere, nu ma intereseaza faptul ca ai dreptate sau nu atata timp cat folosesti limbajul ala ai sa continui sa iei warnuri, poate chiar ban la urmatoarea abatere -


Aºa. Data viitoare când postez, îþi trimit PM cu postul sã treacã printr-un filtru corector.

Revin cu niºte printuri.

http://img524.imageshack.us/gal.php?g=wowscrnshot010111201023.jpg

A se observa Maestru, Sabia, Gearscore. Exact ãºtia sunt genul la care mã refeream.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 26-04-2024, 22:24:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x