User
Pass
2FA
 
 

BG Drama Queens
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message2082
dumbraveanucalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2011 22:25)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 07-01-2011, 12:09:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut la toti

Mai fratilor, de unde apar toti drama queens astia in battleground? care e locul vostru de (re)spawn? chiar as vrea sa stiu
Nu poate omu juca un bg, fie ca pierde, fie ca nu, ca tot timpul apar 2-3 care incep sa coordoneze pe toata lumea cu mari abilitati
de leader si, bieninteles, sa injure pe toti de mama focului de crapa turla bisericii.
SURPRIZA! enervati pe toata lumea, asa ca vedeti-va de treaba voastra. nu avem nevoie de "leaderi" de bg autoproclamati, dupa cum nu
avem nevoie de 2-3 care sa injure de numa numa pe toata lumea.

V-ati nascut cu wow in sange? puneti un topic si impartasi-ti-ne si noua din vasta voastra experienta. sunt deschis la orice sugestii.
Vreti sa luati pb in mainile voastre? faceti un premade pe care voi sa il conduceti si ma bag cu cea mai mare placere. pana atunci, cred ca toti
ar vrea sa joace un bg fara frustrarile voastre exprimate trivial, asa ca... la revedere, nu impresionati pe nimeni.

Aveti gear score mare si sunteti tari? bravo! am gs de 3900 si intru in bg, da. si ce-i cu asta? am vazut scandalagii d-astia dintre voi cu gs mai mare de 5000,
FULL PVE! PONT: gearu de pve sucks in pvp, fie el si de 5000. dar stiti wow la perfectie, deci ar trebui sa stiti si asta.
oricum, nu inteleg de cand gs determina skill-ul unui jucator, dar ma rog...

asa ca pentru toti scandalagii si drama queens din battlegrounduri, nu mai invartiti cu sobolanu in marmelada degeaba ca nu va asculta nimeni si
jucati si voi civilizat, sau macar lasati-ne pe noi astia noob sa o facem. vreti sa castigati tot timpul? a aparut ultimul joc din seria Pokemon. acolo toata lumea
castiga. vi-l recomand cu caldura.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xerseSFreakz

[fisurianele Studio]



Status: Offline
(since 13-03-2016 12:12)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 494, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 97.1
Votes: 20

 
Post Posted: 07-01-2011, 12:11:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nai cum sa scapi de asa ceva get use to it.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
garet4ever

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-06-2011 17:55)
Joined: 09 Feb 2010
Posts: 313, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 158.8
Votes: 18

Post Posted: 07-01-2011, 12:59:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dumbraveanucalin wrote:
Salut la toti

Mai fratilor, de unde apar toti drama queens astia in battleground? care e locul vostru de (re)spawn? chiar as vrea sa stiu
Nu poate omu juca un bg, fie ca pierde, fie ca nu, ca tot timpul apar 2-3 care incep sa coordoneze pe toata lumea cu mari abilitati
de leader si, bieninteles, sa injure pe toti de mama focului de crapa turla bisericii.
SURPRIZA! enervati pe toata lumea, asa ca vedeti-va de treaba voastra. nu avem nevoie de "leaderi" de bg autoproclamati, dupa cum nu
avem nevoie de 2-3 care sa injure de numa numa pe toata lumea.

V-ati nascut cu wow in sange? puneti un topic si impartasi-ti-ne si noua din vasta voastra experienta. sunt deschis la orice sugestii.
Vreti sa luati pb in mainile voastre? faceti un premade pe care voi sa il conduceti si ma bag cu cea mai mare placere. pana atunci, cred ca toti
ar vrea sa joace un bg fara frustrarile voastre exprimate trivial, asa ca... la revedere, nu impresionati pe nimeni.

Aveti gear score mare si sunteti tari? bravo! am gs de 3900 si intru in bg, da. si ce-i cu asta? am vazut scandalagii d-astia dintre voi cu gs mai mare de 5000,
FULL PVE! PONT: gearu de pve sucks in pvp, fie el si de 5000. dar stiti wow la perfectie, deci ar trebui sa stiti si asta.
oricum, nu inteleg de cand gs determina skill-ul unui jucator, dar ma rog...

asa ca pentru toti scandalagii si drama queens din battlegrounduri, nu mai invartiti cu sobolanu in marmelada degeaba ca nu va asculta nimeni si
jucati si voi civilizat, sau macar lasati-ne pe noi astia noob sa o facem. vreti sa castigati tot timpul? a aparut ultimul joc din seria Pokemon. acolo toata lumea
castiga. vi-l recomand cu caldura.


Cu privire la PVE gear ai dreptate

E normal sa faca aia pe "liderii" daca 90 % dintre voi sunt varza la bg-uri. Iti spun din experienta mea din AV : Daca spui o singura data un lucru nu te baga nici dracu in seama , vrei sa castigi un bg ??...SPAMEAZA !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gotflow
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-08-2011 08:45)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 615, Topics: 33
Location: Germany

Reputation: 29.4
Votes: 31

Post Posted: 07-01-2011, 13:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WAAAA BAZELE WAAA NU PVP WAAAA.


BOSUUUUUU NU VA MAI BATETI WAAAAAA



WAAAAAAAAA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
m1RacLe

[The Real Miracle]



Status: Offline
(since 05-01-2024 18:12)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 1046, Topics: 146
Location: Dalaran

Reputation: 480.8
Votes: 32

 
Post Posted: 07-01-2011, 13:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- ... daca nu ne sincronizam ... trebuie sincronizare in toate bg-urile ... nu neaparat spam.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 07-01-2011, 13:21:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wtf sincronizare?!?!

Dau exemple la modul general :

AB : 15 oameni > 10 in stanga, 4 in dreapta, 1 afk . Se iau 2 baze, pleaca mai departe spre BS...alianta in spatele lor, le ia bazele care se afla inca in stadiul de "procesare"(OH GOD wtb word.).

Av : <_< "DIRECT PE BOSS WA" , 7 mins later, Alliance wins :o , motiv...doar 15-20 de hordaci ajung la boss =0

Wsg : PVP la mijloc, se mai trezeste un curajos sa ia steagu, moare la iesirea din tunel, emorage pe chat " WAAAA dc nu m-ati protejat" GTFO

Eots : 15 oameni > 13 in dreapta / stanga / mijloc , 2 raman sa cucereasca bazele.

E doar la caterinca postul meu ,dar se mai intampla sa fie si adevarat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 07-01-2011, 13:23:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gotflow wrote:
WAAAA BAZELE WAAA NU PVP WAAAA.


BOSUUUUUU NU VA MAI BATETI WAAAAAA



WAAAAAAAAA


Ce inseamna "wa" ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 07-01-2011, 13:31:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai cuvintele au ajuns sa fie modificate dupa bunul plac al cetatenilor, Wa = Ba -_-"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pass

[Сов]



Status: Offline
(since 13-07-2014 17:37)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 382, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 89.8
Votes: 19

 
Post Posted: 07-01-2011, 13:33:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

heh oricum mereu vor fi dinastia da nui baga in seama
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dumbraveanucalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2011 22:25)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 07-01-2011, 13:51:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci nu am nimic impotriva sa coordoneze careva. pt ca normal ca organizat treaba merge altfel. dar asta iese in premade-uri. intr-un simplu bg eu nu prea am vazut sa asculte lumea pe unul care se trezeste sa dea indicatii, mai ales printre cruci si dumnezei. de unde stiu eu ca ala care se baga in seama are vreo treaba? poate e la fel de varza ca mine, ca tine, ca ala, etc.


LMAO! K0S are dreptate. exact asa se intampla -))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hej
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-07-2011 15:28)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 508, Topics: 15
Location: Sunset BLVD

Reputation: 46.4
Votes: 21

Post Posted: 07-01-2011, 16:16:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Wtf sincronizare?!?!

Dau exemple la modul general :

AB : 15 oameni > 10 in stanga, 4 in dreapta, 1 afk . Se iau 2 baze, pleaca mai departe spre BS...alianta in spatele lor, le ia bazele care se afla inca in stadiul de "procesare"(OH GOD wtb word.).

Av : <_< "DIRECT PE BOSS WA" , 7 mins later, Alliance wins :o , motiv...doar 15-20 de hordaci ajung la boss =0

Wsg : PVP la mijloc, se mai trezeste un curajos sa ia steagu, moare la iesirea din tunel, emorage pe chat " WAAAA dc nu m-ati protejat" GTFO

Eots : 15 oameni > 13 in dreapta / stanga / mijloc , 2 raman sa cucereasca bazele.

E doar la caterinca postul meu ,dar se mai intampla sa fie si adevarat.


Caterinca? Da, este trist si adevarat -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeadBeat

[Account disabled]



Status: Offline
(since 21-08-2011 10:32)
Joined: 20 Jul 2010
Posts: 573, Topics: 51
Location: borât

Reputation: 74.8
Votes: 11

 
Post Posted: 07-01-2011, 16:55:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Wtf sincronizare?!?!

Dau exemple la modul general :

AB : 15 oameni > 10 in stanga, 4 in dreapta, 1 afk . Se iau 2 baze, pleaca mai departe spre BS...alianta in spatele lor, le ia bazele care se afla inca in stadiul de "procesare"(OH GOD wtb word.).

Av : <_< "DIRECT PE BOSS WA" , 7 mins later, Alliance wins :o , motiv...doar 15-20 de hordaci ajung la boss =0

Wsg : PVP la mijloc, se mai trezeste un curajos sa ia steagu, moare la iesirea din tunel, emorage pe chat " WAAAA dc nu m-ati protejat" GTFO

Eots : 15 oameni > 13 in dreapta / stanga / mijloc , 2 raman sa cucereasca bazele.

E doar la caterinca postul meu ,dar se mai intampla sa fie si adevarat.


NU E CATERINCA OMULE !! e adevarat.


r:Knock Knock!
r:Who`s there?
r:Sex!
r:Sex who?
r:Sex with me!
r:BANG!
f:That`s so romantic..
r:Whatever

http://www.youtube.com/watch?v=NIGJbFMCcfk !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 07-01-2011, 17:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Wtf sincronizare?!?!

Dau exemple la modul general :

AB : 15 oameni > 10 in stanga, 4 in dreapta, 1 afk . Se iau 2 baze, pleaca mai departe spre BS...alianta in spatele lor, le ia bazele care se afla inca in stadiul de "procesare"(OH GOD wtb word.).

Av : <_< "DIRECT PE BOSS WA" , 7 mins later, Alliance wins :o , motiv...doar 15-20 de hordaci ajung la boss =0

Wsg : PVP la mijloc, se mai trezeste un curajos sa ia steagu, moare la iesirea din tunel, emorage pe chat " WAAAA dc nu m-ati protejat" GTFO

Eots : 15 oameni > 13 in dreapta / stanga / mijloc , 2 raman sa cucereasca bazele.

E doar la caterinca postul meu ,dar se mai intampla sa fie si adevarat.


ai uitat ab cand se opresc cate 4 sa iei steagu....de la inceput




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 07-01-2011, 18:21:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca exemplul cel mai bun sunt eu:
- Nu mai mergeti la Stables!!!!
- Ally au 4 baze si voi faceti pvp la Stables ---
- 3 baze minim sa castigam
- ba X, nu mai merge la Stables
- voi 2 ramaneti la mina la defence, fac 2 pasi cand dau M amandoi sunt la Stables

Asta inseamna ca gresesc? AB este cel mai complicat BG pt unii, care cred ca daca au Stables castiga? oO
sau cum zic unii: Au venit 3-4 pe mine la LM, nu erati niciunu!! in 30 sec 10 pro's sunt la LM, dar deja alianta are si Ferma si Mina

De WSG nici nu mai vorbesc, toti fac free PVP pe unde apuca si steagu trece pe langa ei


NU STIU CUM VEDETI VOI BG'S DAR FARA COORDONARE INTRE PLAYERI NU AI CUM SA CASTIGI. Coordonarea are loc doar atunci cand playerii discuta intre ei.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 07-01-2011, 18:59:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myt42xxx wrote:
Cred ca exemplul cel mai bun sunt eu:
- Nu mai mergeti la Stables!!!!
- Ally au 4 baze si voi faceti pvp la Stables ---
- 3 baze minim sa castigam
- ba X, nu mai merge la Stables
- voi 2 ramaneti la mina la defence, fac 2 pasi cand dau M amandoi sunt la Stables

Asta inseamna ca gresesc? AB este cel mai complicat BG pt unii, care cred ca daca au Stables castiga? oO
sau cum zic unii: Au venit 3-4 pe mine la LM, nu erati niciunu!! in 30 sec 10 pro's sunt la LM, dar deja alianta are si Ferma si Mina

De WSG nici nu mai vorbesc, toti fac free PVP pe unde apuca si steagu trece pe langa ei


NU STIU CUM VEDETI VOI BG'S DAR FARA COORDONARE INTRE PLAYERI NU AI CUM SA CASTIGI. Coordonarea are loc doar atunci cand playerii discuta intre ei.


cum sa discuti cu playerii daca ei te injura cand incerci sa ii ajuti si iti cer sa pleci ca nu sti nimic? faza eram in wsg 2/3 ally 2/3 horde aveam flagu fugeam sa il las ultima data ma uit in spate 2 ally dupa mine in fata mea inca 3 HORDE din care toti fug m-au prins ally si m-au julit in ultimu hal(eram pve gear)...n-ai cu cine frate si cand ai se vede foarte bine in bg 0/3 ally 3/3 horde(wsg) 200/1600 1600/1600(ab)...si restu




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 06-10-2024, 01:16:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x