User
Pass
2FA
 
 

Shockere read this

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message801
ghiurtuv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2013 19:05)
Joined: 22 Apr 2010
Posts: 57, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 201.4
Votes: 5

 
Post Posted: 17-01-2011, 13:32:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce ar fi sa te uiti TU peste topicurile deja facute ? http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html

asta mi-ai zis in cel de-al 2lea topic inchis....eu cred ca tu nu stii sa citesti ceea ce scrii chiar TU deoarece ai zis Clar ca daca e vorba de un mail care nu mai funcioneaza gen [email protected] ....cum e si ala al contului respectiv...se poate schimba cu screenurile respective.
Eu cred ca Am adus destule dovezi...ramane sa bagi voi idu ala de la cont (countl:solo pt cei care au uitat) si ai sa vezi ca nu intra nimeni.e INEXISTENT.Astfel inaite sa imi tot inchideti topicurile incercati sa mai si ajutati playerii nu doar sa ii jigniti si sa ii faceti prosti prin chestii de genu ``stii sa citesti?``

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stormrage

[Vanquisher]



Status: Offline
(since 10-07-2013 08:15)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 93, Topics: 23
Location: BTSTelecom

Reputation: 60.3
Votes: 7

Post Posted: 17-01-2011, 22:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Doneaza-pentru-server-lista-de-donatii-t29575.html

Good luck...15 lei doh....nul mai bate pe Shocker la cap,fa ce fac si ceilalti...

Edit:
ghiurtuv wrote:
Astfel inaite sa imi tot inchideti topicurile incercati sa mai si ajutati playerii nu doar sa ii jigniti si sa ii faceti prosti prin chestii de genu ``stii sa citesti?``

-)Unde'i Zohl sa'l arda pe asta?=-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghiurtuv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2013 19:05)
Joined: 22 Apr 2010
Posts: 57, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 201.4
Votes: 5

 
Post Posted: 17-01-2011, 22:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba nu am zis sa-mi raspunzi u..nu am nev de parerea ta.Daca tot ma trimiteti la regulament cititil si voi macar atat...acolo nu zice de nici o donatie..pur si simplu mailul ala nu mai exista si vreau sa fie schimbat...atata tot
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 18-01-2011, 14:21:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai faci un topic si iei ban permanent.

http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html
Shocker wrote:

NU vei fi ajutat daca:
  • Vrei sa iti recuperezi contul/schimbi emailul la cont dar emailul actual e valid/existent (indiferent ca e al tau sau nu, ca e pierdut/blocat/etc) **


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 18 January 2011 12:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 09-06-2024, 08:51:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x