User
Pass
2FA
 
 

adminii ...
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3308
Ghem#Alexander

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-04-2016 13:28)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 1135, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 222.8
Votes: 4

Post Posted: 20-01-2011, 14:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

discutii inutile. -

Friends Just Wanna Have Fun !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jerRy /:)

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 02-07-2013 07:03)
Joined: 24 Dec 2007
Posts: 1507, Topics: 42
Location: Pitesti

Reputation: 364.2
Votes: 7

Post Posted: 20-01-2011, 14:47:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andiku wrote:
Doar ca POT si STIU cum sa folosesc un limbaj mai elevat nu inseamna ca ma dau "rotund" prietene , eu ti-am raspuns cat de civilizat am putut si nu cred ca te-am jignit pe undeva . Ceea ce vrei tu e ca adY sa fie tras la raspundere , nu altceva , asta ca sa te "simti" tu bine ca nu esti singurul sanctionat in toata aceasta poveste si nu incerca sa ma contrazici .
Ti-am raspuns din primul post ca sunt de acord cu tine ca si adminii gresesc in unele decizii , dar sa nu generalizam ca adminii sunt incompetenti (cum sugereaza si titlul topicului tau : Admini...) . Ai forum , vrei sa se rezolve ceva aici este locul , nu pe server , tine cont de faptul ca noua (adminilor) ne este interzis expres in regulament sa avem certuri admin-player , lucru la care se ajunge foarte usor in cazul in care unul din respectivii persista in afirmatii . Acum intelegi pentru ce iti tot ziceau colegii mei sa nu mai continui (de acord si aici , nu asa trebuiau sa te atentioneze , te-au tratat cu superioritate si nu contest) ?


Nu,defapt adY a stat in grota 3 runde consecutiv si a inceput sa faca gura la playeri.Noi dam slay la cei care stau in grota si el nimic.Deci faza ca se simte el bine e o abureala,are dreptate in mare parte.BurN tu nu sti ce sa intamplat si interpretezi cum vrei.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-01-2011, 15:18:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cititi printre randuri ca nu-mi dau seama ?

Am zis ca el a facut reclamatia ca sa fie tras la raspundere si ady , tocmai de-aia , n-am dreptate (nu am zis ca ady n-a gresit) ?

+ ca pierdeti esentialul din vedere : a vorbit urat , a luat gag . A avut gag , a dat retry si a luat ban , apoi a dat reconnect la internet si a intrat din nou , desi avea ban . Asa ca ia spuneti-mi mie , a incalcat regulamentul ? CORECT , este tras la raspundere .(excludem cealalta acuzatie de deranjare a adminilor pe page - app , spam nu este = cu flood)

AdY va vorbi singur in numele sau , nu este nevoie sa ii tin eu partea , a gresit , este si el sanctionat de catre owneri si end of story , n-are rost sa o lungim atata ca o lungim degeaba si tot nu intelegeti ,



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Feelzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2011 14:31)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 20-01-2011, 16:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok ... nu mai are rost topicul ... sincer nu vreau sa fie nimeni sanctionat si imi cer scuze si de andiku si de ady si de toti. bft la frage
PLAY HARD GO PRO



TOPIC CLOSED pls

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jerRy /:)

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 02-07-2013 07:03)
Joined: 24 Dec 2007
Posts: 1507, Topics: 42
Location: Pitesti

Reputation: 364.2
Votes: 7

Post Posted: 20-01-2011, 16:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andiku wrote:
Cititi printre randuri ca nu-mi dau seama ?

Am zis ca el a facut reclamatia ca sa fie tras la raspundere si ady , tocmai de-aia , n-am dreptate (nu am zis ca ady n-a gresit) ?

+ ca pierdeti esentialul din vedere : a vorbit urat , a luat gag . A avut gag , a dat retry si a luat ban , apoi a dat reconnect la internet si a intrat din nou , desi avea ban . Asa ca ia spuneti-mi mie , a incalcat regulamentul ? CORECT , este tras la raspundere .(excludem cealalta acuzatie de deranjare a adminilor pe page - app , spam nu este = cu flood)

AdY va vorbi singur in numele sau , nu este nevoie sa ii tin eu partea , a gresit , este si el sanctionat de catre owneri si end of story , n-are rost sa o lungim atata ca o lungim degeaba si tot nu intelegeti ,


PAi a vorbit urat din cauza lui ady,ce nu intelegi?-
Si daca observi unul din posturile lui vei vedea ca nu a facut reclamatie ca sa fie ady sanctionat.(nu eu citesc printre randuri)Vreau sa zic ca nu sa apucat el de nebun sa vb urat pe server,a avut un motiv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-01-2011, 16:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca l-a facut adY sa vorbeasca urat , nu il absolva de vina incalcarii regulamentului , nu mai judeca situatia subiectiv . Oricum , ma bucur ca s-a rezolvat , imi cer si eu scuze daca te-ai simtit jignit de vreo afirmatie de-a mea .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Feelzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2011 14:31)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 20-01-2011, 17:29:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai calm ... nu e nimic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 21-01-2011, 04:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa-l pe andiku ca el baga toata lumea in ceata - de aia nu se pune unu la mintea lui sa-i dea reply la posturi, nici macar feelz, ati gresit cum ati actionat, si incepeti cu posturi kilometrice.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 22-01-2011, 19:03:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca posturile mele sunt chiar de inteles pentru cei cu un nivel mediu de inteligenta , pentru ceilalti , nu garantez .
Eu pot sa spun ca nu ma pun la mintea ta ( a se intelege nu ma cobor) , macar de ai fi citit ce am scris (desi cred ca daca ai inteles o fraza , e mult) , nu ai fi facut aceste afirmatii .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cathNO1

[Creep]



Status: Offline
(since 24-12-2012 17:29)
Joined: 14 May 2010
Posts: 877, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 290.3
Votes: 9

Post Posted: 29-01-2011, 13:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E free game in limita bunului simt. Daca un admin sta in grota mai mult decat e cazul sunt sigur ca ceilalti admini mai mari in grad o sa ii atraga atentia. Referitor la banul primit a fost acordat corect si ti-au explicat colegii de ce.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cathNO1, 29 January 2011 11:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-03-2024, 06:51:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x