User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Ban JinX

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message3195
Exquisit

[OWNING THE SERVER]



Status: Offline
(since 14-11-2011 09:37)
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 69, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 220.4
Votes: 4

 
Post Posted: 11-02-2011, 20:01:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick : Fearwell / JinX
ip : 188.25.81.221
steamid : STEAM_0:1:15657156
data/ora : 11.02.2011/2:15 am
motiv : aim+wall
dovada : http://www.speedyshare.com/files/26801270/fire.dem
adminul : Eddy si avioane




As dori ca mai multi admini sa isi dea cu parerea asupra demoului, multumesc frumos si spor la fraguri !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-02-2011, 20:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand am intrat eu pe server erau deja cu demo pe tine si toti adminii prezenti erau cu ochii pe tine , toti au spus ca ai cod.
Am stat 2-3 runde pe tine , mai aveam si altu` in vizor , iar la un moment dat ti-ai schimbat si nick-ul si atunci am vazut ca ai silent , n-am mai stat pe ganduri , ti-am dat amx_fux , ai inceput ca tu ai slot pe war3 , ti-am zis ca nu ma intereseaza ai inceput sa ma jignesti in timp ce amenintai si vorbeai urat iar eu iti explicam sa intri pe forum sa faci cerere de un-bann/reclamatie impotriva mea.
demo l-a postat eDDy , iar ceilalti admini , am impresia ca era Nowski si Veritas + eDDy , toti au spus ca ai cod (aim...si posibil wall)

in caz ca se dovedeste ca nu ai cod (ceea ce nu cred , nu are cum) suport orice consecinta , eu am aruncat cu comenzi asupra ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exquisit

[OWNING THE SERVER]



Status: Offline
(since 14-11-2011 09:37)
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 69, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 220.4
Votes: 4

 
Post Posted: 11-02-2011, 20:44:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Cand am intrat eu pe server erau deja cu demo pe tine si toti adminii prezenti erau cu ochii pe tine , toti au spus ca ai cod.
Am stat 2-3 runde pe tine , mai aveam si altu` in vizor , iar la un moment dat ti-ai schimbat si nick-ul si atunci am vazut ca ai silent , n-am mai stat pe ganduri , ti-am dat amx_fux , ai inceput ca tu ai slot pe war3 , ti-am zis ca nu ma intereseaza ai inceput sa ma jignesti in timp ce amenintai si vorbeai urat iar eu iti explicam sa intri pe forum sa faci cerere de un-bann/reclamatie impotriva mea.
demo l-a postat eDDy , iar ceilalti admini , am impresia ca era Nowski si Veritas + eDDy , toti au spus ca ai cod (aim...si posibil wall)

in caz ca se dovedeste ca nu ai cod (ceea ce nu cred , nu are cum) suport orice consecinta , eu am aruncat cu comenzi asupra ta.



Iarta'ma, te rog frumos cauta logurile si spune'mi pe cine si cum am jignit, din ce imi aduc aminte de azi noapte a fost ceva de genul,
"am slot pe war3 si te rog baneaza'ma sa pot sa fac misto de voi pe forum pentru faptul ca va inselati amarnic sau sunteti slabi"

Iar despre faptul ca am cod, ori inca nu aveti destula experienta ori chiar erati obositi si nervosi azi noapte, iarta'ma te rog ca folosesc casti si sunt in stare sa apas click pe mouse sau poate ar trebui sa imi cer scuze ca ma joc cs si va deranjez.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 11-02-2011, 20:52:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vin si eu cu o parere, brb.. sa nu incepeti sa va certati ca n-are rost, se mai intampla.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-02-2011, 20:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma cert cu nimeni , am spus - + insultele , poate ma inseala memoria , sau poate asta cu ..."sa va fac de ras" oricum stiu sigur ca ai zis ceva cand eu incercam sa te indrum pe forum , atunci m-am enervat si ban direct.
+ raman la parere ca ai cod , am si eu casti , dar nu aud din baza-n baza.
bafta , asteapta parerea unora "experimentati" ca deh .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 11-02-2011, 21:00:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti sa-l banati. Daca nu e deja..

Nu stiu exact ce are, dar are cod. Poate sa fie silent, aim la piept, norecoilhack... depinde, oricum e codat.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 11-02-2011, 21:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
raman la parere ca ai cod , am si eu casti , dar nu aud din baza-n baza.
bafta , asteapta parerea unora "experimentati" ca deh .


Calm Avioane - si sa incepem:In prima runda cand e la pod si merge shift,tine tinta la 0.5 cm de cutie in partea dreapta,apoi coboara acel tero din stanga si nici macar nu s-a fixat in directia tintei ca poc,direct hed. Acea faza a fost singura in care eu am vazut ca are aim...iar in ultima runda de spunea Avioane pe amx_chat ca are aim,tu eDDy ai trecut de el de vreo 3 ori nush unde te uitai,probabil ca daca prindeai si ultima runda puteam sa specific mai cu exactitate.Deci decat in prima runda mie mi s-a parut aim,in rest e curat -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exquisit

[OWNING THE SERVER]



Status: Offline
(since 14-11-2011 09:37)
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 69, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 220.4
Votes: 4

 
Post Posted: 11-02-2011, 21:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
Puteti sa-l banati. Daca nu e deja..

Nu stiu exact ce are, dar are cod. Poate sa fie silent, aim la piept, norecoilhack... depinde, oricum e codat.


Cum poti sa spui ca nu stii ce este dar este cod, atunci de unde rescunosti codul?... din codul penal, sau codul pestele oceanic? -
atata timp cat nu stii ce este inseamna ca este cod?, daca este diferit fata de turma = cod ? ( adica daca joc diferit fata de restul = cod? "

aviaone, + insultele, te rog frumos inca o data, logurile sa vada toata lumea insultele, merci frumos.

cat despre faptul ca "aud din baza" nu cred ca am spus asta, dar va rog sa verificati de ce in ESL si alte competitii nu se permite folosirea
optiunilor de sunet a3d si / sau eax ( asta daca aveti hardware sa suporte optiunile respective )



PS, am revazut demoul,

Acum imi voi cere scuze pentru ultima data,
am ajuns la gradinita in clasa pregatitoare pentru viitori playeri de cstrike,
va rog frumos mai invatati cs sunteti chiar penibili, in tot demoul doar la faza cu awp puteti sa spuneti ca am avut aim,
dar sa trecem la lucruri mai serioase, cum puteti face afirmati gen "am" cand trag dupa unu la un moment dat 2 gloante 1 cu awp 1 cu deagle nu il nimeresc dar cu al 3'lea glonte ii dau hs, cred ca a intrat aimu mai tarziu in actiune probabil avea delay de la wirless,
cat despre wall voi sunteti heaton in comparatie cu mine iar aici nu isi au rost comentariile, (gen alergati ca o herghelie de cai in calduri, se vede dmg-ul cand tragi prin perete etc ......) concluzia => daca omori mai multi playari prin perete sau daca astepti sa iasa de dupa perete este ca am WALL !


Va doresc o seara placuta si traiesc cu speranta sa prindeti cat mai multi codati ca mine !

LE:
Adytzza wrote:
Calm Avioane - si sa incepem:In prima runda cand e la pod si merge shift,tine tinta la 0.5 cm de cutie in partea dreapta,apoi coboara acel tero din stanga si nici macar nu s-a fixat in directia tintei ca poc,direct hed.


de curiozitate tu cand tragi cu awp muti tinta pe capul aluia si il alergi pe harta cu miscari stanga dreapta pana ajungi cu tinta pe el si atunci apesi?
sau faci o miscare din mouse spre "staga / dreapta "directia playerului si apesi pe click in acelas timp? ( app conteaza si mousul, parerea mea proprie si personala )
( nu are rost sa deschidem discutia de fastzoom sau zoomless caci deja vom trece la clasa 1'a)



Last edited by Exquisit on 11-02-2011, 23:02:55; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 11-02-2011, 22:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai cfg ? Daca da, trimite-mi prin pm.
LE:
Omule, wall nu ai in ala.
Ti-am verificat cfg-ul, e ok, e clean.

Revin indata cu alta parere.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 11-02-2011, 23:28:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu awp nu face cine stie ce, e slabut.
Faza asta e suspecta :

https://youtube.com/watch?v=GIwFPwZcacE:




Si ceea ce este interesant este ca dupa ce a dat acest cap isi schimba numele. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-02-2011, 23:37:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revox , inafara de faza asta mai are una , la sfarsit de demo , exact cand i-am dat fux , nu stiu daca a prins-o eDDy pe demo Dosent Matter
trage cu awp , dar trage la distanta de om si totusi face frag , CUM ?
din ultima faza am dedus ca are silent si n-am mai asteptat + l-am indrumat pe forum
asta e tot ce am avut de zis , mai departe sa ia un own masuri , nu-mi mai pasa
apropo , frumos limbaj , ma intreb daca te fac penibil , te deranjeaza ? macar ai bunu simt si inceteaza .
ps. , ca tot ai adus vorba de competitii , oare intr-un concurs/pgl , ai voie cu cfg ? raspunsul e NU.
nu e normal sa tragi cu pistolu` si sa-ti fuga tinta de fiecare data cand apesi click , sau sa tragi la distanta de cel putin 1 deget (pe monitor) si tu sa faci frag.
o seara placuta. astept si eu decizia unui owner.

Edit*

La primu` frag , NORMAL si LOGIC tero apar din DREAPTA , ala apare din STANGA si tu nu ai nici cea mai mica surprindere , esti experimentat rau , gj.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exquisit

[OWNING THE SERVER]



Status: Offline
(since 14-11-2011 09:37)
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 69, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 220.4
Votes: 4

 
Post Posted: 12-02-2011, 03:15:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Cu awp nu face cine stie ce, e slabut.
Faza asta e suspecta :

https://youtube.com/watch?v=GIwFPwZcacE:




Si ceea ce este interesant este ca dupa ce a dat acest cap isi schimba numele. -


erau 4 admini care se uitau pe mne si nu voiam sa imi dea ban inainte sa fac runda ( a se intelege ca eram clar convins ca imi voi lua BAN) d'asta am schimbat nick, se pare ca nu prea conteaza, dar deh,
eu ma intreb dc totusi nu i'am dat hs cu 1 gl, mai ales ca e unanimitate ca am aim, iar de wall daca ma uit la eddy in postul unde sunt codati lui este clar ca am si wall , sau cum vine faza? el posteaza AIM + WALL dupa care nu mai sunt suspectat de wall doar de aim, c'mon sa fim seriosi va puneti deacord pana la urma?,,,, ala ca am wall ala ca am aim.,... pana la urma cum este ? alba neagra? , tricolora?
daca mai joc 2 runde pe pariu ca am si speed, iar dupa 4 - 5 runde o sa se spuna ca am si magneti pe mine si ma ocolesc gloantele iar dupa 2 harti joc cu godmode on si noclip.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 12-02-2011, 04:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oho, n-am zis ca e aim. Am zis ca e suspect. -
Mai fac si eu faze gen, dar probabil este de la ex_interp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 12-02-2011, 08:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jinx calmeaza-te si nu mai face pe desteptu ca ma supar urat..
demo neconcludent....intradevar zici ca are aim in faza aia de a puso revox insa eu zic ca trage urat de tot de mouse..
nu cred sa aibe silent...prin urmare i-am scos banul.
oricum pana la urma daca o arde aiurea va garantez eu ca va fi prins.
Code:

(8:12:47 AM) // -> amx_unban STEAM_0:1:15657156
{8:12:47 AM} [AMXX] Authid "STEAM_0:1:15657156" removed from ban list



Code:
(8:19:59 AM) // -> amx_unban 188.25.81.221
{8:19:59 AM} [AMXX] Ip "188.25.81.221" removed from ban list



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 12 February 2011 16:31



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 28-04-2024, 12:50:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x