User
Pass
2FA
 
 

Best in class -> Realm Genesis
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message113743
GhiciCine

[Creep]



Status: Offline
(since 02-02-2018 14:18)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 551, Topics: 49
Location: Rm.Valcea

Reputation: 220.8
Votes: 20

 
Post Posted: 16-02-2011, 03:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jesus niste nume...toti care sincer nu am idee la ce ii clasificati ca ar fi pro? Pentru ca v-au batut la un duel sau ce? explain it to meh

 
Staff message (ion):
 
+1 warn, vezi primul post din topic.




http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Ghicicine/simple
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&n=Gc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 16-02-2011, 09:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chaosbolt wrote:
Well...@buxxy din ce tin eu minte...dar probabil ca nu este asa v'am dat 5-0 cu o zi inainte iar apoi a 2 zi ne'ati batut odata pentru ca prostu' de chaos sufera si da duele in gear de damage 726 resil si am intrat asa in arena..vs dual dps..e cam greu nu crezi ? Si ne'ati dat 1-0 a 2 zi apoi nu am mai intrat cu voi pentru ca noi aveam 2900 voi 2500 de ce crezi ca ma uitam pe streamu' vostru ? ( Drain silence pe warr - ) Ca sa vad cat rating aveti ca numai picam cu voi......intreaba'l pe Scary ia vezi ce zice..daca e ca mine sau ca tine. Cat despre damage si heal...pai eu sunt mai nou pe server iar multi dintre cei vechi spun ce spun...si multi din clasa ta acuma ce sa fac....sa nu'i cred pe ei si sa te cred pe tine ?
Mi'ai dat intr'o arena 8k pe pet fara curse of elements ...am testat cu scary el da vreo 5-6k........aia ziceau la commenturi pe stream ca de ce dai heal , damage asa...chiar vrei sa te cred pe tine ? Shamanii din teamurile mele spun ca dai prea tare...e clasa voastra nu a mea eu pot sa presupun insa ei probabil stiu mai bine , dar ceva concret ce pot sa spun este faptul ca pui tremorul prin pereti ( acum fixed ) ceea ce nu este prea frumos.
@ Drain la duele esti praf ti'ai luat'o, la arene ti'ai luat'o cu buxxy si cu talbadar , cat despre event tony a dat hex pe ground...cat a stat soulflames langa mine a castat 2 spelluri atat si totusi sti cei ala decurse?.........daca tot te'ai uitat la event poate ai observat in ce hal a jucat tony in loc sa faca pressure pe rogue la cloak a dat heal tot meciu nu cum trebuia decat la primul stunlock intreaba'l pe soul cat damage a dat in arena respectiva. Te astept la 3s cu mirror team cand dati join imi ziceti ;O.
@ Itsfailed Tu chiar..n'ai o treaba cu jocu' asta am picat odata in arena cu tine si cu zec am jucat in cel mai dezastruos mod posibil si tot v'am batut in ultimu hal si nu ma lua cu anti team pentru ca nui chiar asa..cum ti'am mai zis nu suferii cu un om care are 110-100....deaia e mare zeu ca nu a mai vrut duel dupa event....daca vrea vreun warlock duel sa imi spuna oricand ingame si daca ma bate atunci bravo lui -.
Look @ los pe laterale sa vedeti daca merge , va zic eu ca nu merge..cate fearuri , damage am dat prin pereti numai eu stiu sau sa vedeti hunter cum joaca in arene cum iti da rape prin pereti + treaba cu petu' la lock in pereti ....uitati'va ca intra in pereti si devine inutil cmon....trebuie sa ma repet ?

Nu m'ai prins cu o zi inainte, m'ai prins poate cu o saptamana inainte cand nu aveam shoulders/rigormortis etc. Din nou te faci de *****, gearul se poate schimba cand intrii in arena, pana se deschid portile. Dar e ok, cauta scuze. 8k fara elements, poate aduci si dovezi?
Lol @ arene cu Talbadar, da alea chiar erau serioase.
@ Event.Spinner n'a jucat in viata lui cu Remove Curse. Stiu ce zic, deci da, iar te'ai facut de *****. Alte scuze?
Si acuma sa iti explic de ce te face orice "zeu de warlock" de *****. Mai ales Nebunnu. Exista un lucru numit experienta, Nebunnu joaca, tin minte, pe ulti de pe TBC, si nu juca un ***** de spec numit sl/sl, juca destro. Problema la tine, si genu astia de warlocki ca si tine, gen Dalian, e ca voi ori nu jucati de pe atunci, ori ati jucat tot TBCu specul de 4 butoane. Deci pe cand tankai tu warriori in arena, Nebunnu facea los ca la dracu la orice melee-er. Sper ca ai inteles acuma de ce ai pierdut. Nu ai pierdut de la un ***** de los @ laterale, ca alea nu te afecteazxa doar pe tine, il afecteaza si pe el, ai pierdut pentru ca esti un nub care joaca in fiecare duel la fel, shadowfury, banish, immolate conflag etc, ori pe los lucrurile astea nu merg tot timpu', trebuie sa improvizezi, ori tu cu exprienta ta enorma.
Ti'am mai zis, n'are rost sa te consolezi ca ai castigat 2 duele dupa ce am dat 3 ore duele cu Hares, ca nu te'a ajutat cu nimic la event. La event oricum si de bateai pe Nebunnu o luai dupa np.


 
Staff message (ion):
 
+1 warn, vezi primul post din topic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raz1el

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2011 07:03)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 96
Votes: 2

Post Posted: 16-02-2011, 10:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cosmins wrote:
Death Knight: -
Druid: Honourless
Hunter: - Kola
Mage: Gotflow
Paladin: Deadmouselol
Priest: Dispelbot
Rogue: -
Shaman: Valandu
Warrior: Hares
Warlock: -


Posturi unite automat, 16-02-2011, 10:45:55

Dazz wrote:
First !

Death Knight: Bestdkeu
Druid: Honourless
Hunter: - Kola
Mage: Proster a.k.a Froster xDD
Paladin: Gangsterr
Priest: Dispelbot
Rogue: Trouble
Shaman: Valandu si Nixxon
Warrior: Persuader
Warlock: -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-02-2011, 17:26:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

warrior: Hibb
druid: Optilol, New ("dai heal ma?....nu mai da am murit" stie el - ), Sunrazor
shaman: Thunderer (pacat mosule, pacat, era marfa), Buxxy, Scary, Tonydatiger (nu stiu prea bine cum joaca insa la 3's a jucat perfect), Pepi
priest: Hysagi, Shawir, dispelbot
rogue:
dk:
mage: itsfailedlol, nignug, gotflow
paladin: Takeashower
hunter: Nephew, Gc
warlock: Lifecoil,


P.S. Chaos te rog sa termini ca ma superi sau imi dau drumu la gura si te fac de ras. Daca vrei sa te certi fa un topic nou si cearta-te acolo, aici e BCP section. Tine cont ca te-am rugat frumos.


Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iustincristea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2011 18:12)
Joined: 13 Nov 2010
Posts: 36, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 3

Post Posted: 17-02-2011, 18:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2nd!!!
DK: Nyko
Druid: ENIGMA
hunter:SAW
Mage: INFA)
Pala: COURAGE
Priest: hysagi
Rogue: Trouble si crek QQmore
Shaman:NIXXON
Warrior: -DANIEL
Warlock: -REALBEAUTY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
New.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2016 23:49)
Joined: 22 Jun 2010
Posts: 39, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 111.7
Votes: 6

 
Post Posted: 17-02-2011, 18:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Death Knight: Bestdkeu
Druid: Optilol
Hunter: Skarin,Besthuntereu
Mage: Madskill, Itsfailedlol
Paladin: Deadmouselol
Priest: Hysagi ,Dispelbot
Rogue: Trouble
Shaman: Scary,Buxxy
Warrior: Hibb
Warlock: Nebunnu



http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Nèw/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 20-02-2011, 20:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MAGE: gotflow + doantze
WARLOCK: fantasy + chaosbolt
PRIEST:hysagi
ROGUE:trouble
DRUID:bullcow
SHAMAN:omegarosu
HUNTER: skarin
DK: bestdkeu
PALA:tot omegarosu
WARR:persuader


astia chiar sunt ce mai buni nu ce ati pus voi acolo ..numai facaturi -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zikohere

[Skill power=))]



Status: Offline
(since 05-01-2023 17:15)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 141, Topics: 12
Location: Unde pot!

Reputation: 110
Votes: 5

 
Post Posted: 20-02-2011, 20:27:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Death Knight: Padurarulz
Druid: Honourless
Hunter: Saw
Mage: Darkmagician aka Minidark
Paladin: Deadmouselol
Priest: Hysagi
Rogue: Trouble
Shaman: Scary
Warrior: Marsslol
Warlock: Lifecoil




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 21-02-2011, 07:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aceste date sunt doar din propria experienta,posibil sa nu fie acestia joc doar la aly:


Death Knight: Scoryllus sau Kayn ( 1vs1 event is not skill) <PvP only>

Druid: Multi zic de Honourless,nu am dat de el nu il cunosc,din cate am observat eu Linsane pe feral ce stie,Hutzy resto si ca boomkin nu prea am vazut ..poate Kigy
in pve era..nu stiu daca mai este Plastik un druid feral cu un dps imba...la nici un boss nu scadea sub 25k dps si era un calvar pentru ORICE tank cu el in raid

Hunter: Saw sau Cybershot(chiar daca nu are gearu si xp-u altora se poate citii potentialu in ochii lui) -again 1vs1 NOT skill<PvP only>

Mage: Extrem de greu sa pot mentiona pe cineva fiind o clasa relativ repetitiva si dificil de observat un anume ''bonus'' la indemanare fatza de altii...dar hai sa zic ca un anume player Zlix m-a impresionat cat de bine se descurca cu gear cat de cat slab<PvP>

Paladin: Ca retri Somen sau Deadmouselol,Holy iarasi sincer nimic impresionant fiind o clasa repetitiva si foarte usor de jucat (yes i play one and 2.2 was piss easy...cum de sunt numai vreo 10 echipe pe server nu inteleg)
in pve erau niste paladini holy la aliantza nu mai retin numele dar in asa hal puteau sa te tina in viata....imi amintesc in voa la bosu frost stransese tanku vreo 20 debuf de lua constant cate 50k dmg si tot nu murea..scadea la 10%...8% instant si imd era ful in 1 secunda

Priest: Hysagi ca disc...shadow era Rais(Zacuska) clar fara nici o competitie pacat ca s-a lasat dar in tot xpu meu de wotlk fie pe blizz fie privat nici un shadowpriest nu am vazut sa faca cc impecabil ca el incat sa bata singur in full fury war/pala full wrathfull solo
in pve Cerasela....200k dps ca el nush daca a mai scos cineva pe server -)

Rogue: Trouble?i guess...altu nu am prea vazut..majoritatea dau blind in sacrifice si au 2200+(2v2) cum reusesc e un mister...tre talent nu gluma -) <PvP>

Shaman: Scary resto...si elemental numai pe Tonydatiger ce l-am vazut...si ca enha pauza totala<PvP>

Warrior:Avand in vedere ca Crashy ne-a parasit...as zice Marsslol(NUMAI cand are chef)...sau Hares(ala de i-a facut rating...da TU...stii tu care esti)
pve un fury bun este Physical...rank 1 la dps srv (dintre wari)

Warlock: Imparatul de necontestat,vesnicul domnitor,atotputernicul,imbatabilul,invincibilulul:CHAOSBOLT!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Booghy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2018 12:10)
Joined: 18 Nov 2010
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 114.6
Votes: 2

 
Post Posted: 21-02-2011, 09:54:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Probabil mai sunt si altii dar am selectat doar din cei cu care am avut ocazia sa ma intalnesc in arene sau la duele.

Death Knight: Bestdkeu , Ivoire.
Druid: Optilol.
Hunter: Skarin , Saw , Gc.
Mage: Zaasz si Gotflow i guess
Paladin: Deadmouselol , Crunked.
Priest: Shawir.
Rogue: -
Shaman: Valandu.
Warrior: -
Warlock: Fantasy , Tazacu , Nebunnu , Titanlock.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Belakor

[the BAWS ! ~]



Status: Offline
(since 19-01-2018 12:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 369, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 61.6
Votes: 27

 
Post Posted: 21-02-2011, 13:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Death Knight: Bestdkeu, Scoryllus
Druid:
Hunter: Skarin, Besthuntereu
Mage: Madskill, Avengedx
Paladin: -
Priest: Hysagi
Rogue: Trouble
Shaman: Scary
Warrior: Crashy, Persuader
Warlock: WARLOCKSPELL ROFLMAO GIZAAAAAAAAAAAS chaosbolt.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chimie

[scumbag till 103]



Status: Offline
(since 17-03-2012 14:57)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 368, Topics: 23
Location: Italy

Reputation: 125.7
Votes: 21

Post Posted: 21-02-2011, 21:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drcox bestpala xaxaxaxaxaxaxa jk

 
Staff message (SeaGer):
 
La urmãtoarea abatere ai warn.



I Roc-a-Fella like Shawn Carter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bestdkeu

[BEST DK EUROPE]



Status: Offline
(since 03-12-2014 16:30)
Joined: 24 Nov 2010
Posts: 273, Topics: 65
Location: Romania

Reputation: 1.2
Votes: 9

 
Post Posted: 23-02-2011, 10:35:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drcox ai vrut sa te dai inteligent si nu ti-a mers. ):

 
Staff message (SeaGer):
 
La urmãtoarea abatere ai warn.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
besthunterEurope
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 20:36)
Joined: 19 Sep 2010
Posts: 402, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 25.5
Votes: 31

 
Post Posted: 23-02-2011, 10:47:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off: Drcox are 3 testicule si poate citi potentialul playerilor in ochii acestora. fuk ye
Shaman: scary
priest: hysagi
pala: deadmouse, missandra
warlock: drain
Druid: bullcow
warr: persuader
Dk: bestdk ***
mage: gotflow
rogue:trouble



 
Staff message (SeaGer):
 
Off: ai 1 warn în plus.




Last edited by besthunterEurope on 23-02-2011, 21:50:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twixcristy

[Mihãiþã Boss.]



Status: Offline
(since 14-04-2020 21:27)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 221, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 475.7
Votes: 12

Post Posted: 23-02-2011, 13:33:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Cybershot(chiar daca nu are gearu si xp-u altora se poate citii potentialu in ochii lui

AHahhah=))

Death Knight: Bestdkeu ,ivoire
Druid: manbearcat,honourless
Hunter: Skarin.
Mage: Gotflow.
Paladin: Deadmouselol.
Priest: Hysagi,Shawir
Rogue: Playhrdgopro,trouble
Shaman: scary,valandu
Warrior: Plow,Physical.
Warlock: Fantasy ,nebunu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  Next    


The time now is 23-05-2024, 15:26:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x