User
Pass
2FA
 
 

Sunt incepator. Ajutati-ma va rog

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1368
BadMo_OD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2011 14:34)
Joined: 26 Feb 2011
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 58.8
Votes: 2

 
Post Posted: 26-02-2011, 23:55:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut . Numele meu est Razvan si m-am hotarat acum cateva zile sa ma apuc de wow pentru ca mi s-a parut un joc complex si frumos . Insa nu prea ma descurc..mi-am facut un caracter l-am dus pana la lv 25 intr-o zi , dar nu prea ma descurc mai deloc din pacate : ( . Ma incita cand ma uit pe youtube si vad tot felul de videouri unul mai frumos ca altul in pvp , dar totodata cand vad atatea binduri , atatea butoane , atatea spelluri ma apuca groaza gandindu-ma " Cand o sa fiu in stare sa joc si eu asa?! Dreaming " . Ma rog sa lasam povestile , v-as fi recunoscator daca mi-ai spune cam ce si cum ar trebui sa fac sa invat wow..sa invat sa joc cat de cat.. ? Orice raspuns este bine primit . Multumesc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 26-02-2011, 23:57:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun venit.

Pentru inceput citeste cateva din ghidurile postate de utilizatorii freakz: https://www.wow-freakz.com/tutorials.php



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BadMo_OD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2011 14:34)
Joined: 26 Feb 2011
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 58.8
Votes: 2

 
Post Posted: 27-02-2011, 00:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrazvan wrote:
Bun venit.

Pentru inceput citeste cateva din ghidurile postate de utilizatorii freakz: https://www.wow-freakz.com/tutorials.php



Multumesc frumos. Am citit cateva din ghiduri pentru ca asa am reusit sa fac lvl - Mi-a fost de ajutor ghidul pentru lvl ing dar totusi .. nu am inteles mare lucru.. Nu e nici un ghid pentru noobii ca mine din pacate care sa iti zica cum sa inveti sa joci sau ce trebuie sa faci cand esti incepator -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 11-04-2024 09:31)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 27-02-2011, 00:50:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este foarte greu sa stii ce sa spui unui nou jucator, este mai simplu daca vii tu cu intrebari.

Oricum, vezi si topicul asta http://forum.wow-freakz.com/Newbie-questions-t29121.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 27-02-2011, 01:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BadMo_OD wrote:
vrazvan wrote:
Bun venit.

Pentru inceput citeste cateva din ghidurile postate de utilizatorii freakz: https://www.wow-freakz.com/tutorials.php



Multumesc frumos. Am citit cateva din ghiduri pentru ca asa am reusit sa fac lvl - Mi-a fost de ajutor ghidul pentru lvl ing dar totusi .. nu am inteles mare lucru.. Nu e nici un ghid pentru noobii ca mine din pacate care sa iti zica cum sa inveti sa joci sau ce trebuie sa faci cand esti incepator -


Bun, daca ai nevoie de ajutor posteaza aici intrebarea si o sa incerc sa-ti raspund asap -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Warcraft_Infanterist

[Alexandriu]



Status: Offline
(since 09-05-2012 19:23)
Joined: 22 Feb 2010
Posts: 224, Topics: 43
Location: Chitila

Reputation: 51
Votes: 10

   
Post Posted: 27-02-2011, 08:39:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai practic , fati un amic ingame care stie sa joace . Eu odata aveam lvl 7 cand mi-am gasit un tovaras de acelas level si pan la 80 am crescut amn2 [ eu shamy el warr ] . Si el era newb , poate tu ai bafta de unu PRO - dar PRO-urile nu fac party-uri - iti zic chestii de genu : - Cresti mai repede singur , blabla , revenind : Cautati un amic{a}/tovaras{a} si faceti lvling . Pentru intrebari rapide scrii in chat /join global si o sa iti apara : Join chanel [ 6. Global ] , in loc de 6 po sa fie alt numar , in ex meu o sa dai /6 Si scrii intrebarea . Apesi enter si astepti un raspuns .

Pe global te aude toata lumea . Daca te streseaza careva /ignore numelelui sau /leave global .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 16-05-2024, 19:52:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x