User
Pass
2FA
 
 

Best Warrior on Freakz
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1894
cosmi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2013 06:31)
Joined: 14 May 2010
Posts: 783, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 10

 
Post Posted: 05-07-2013, 11:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lafel ca la topicul de la Shamani, sunt curios sa stiu care warriori credeti voi ca sunt cei mai buni de pe freakz.Tot asa, ajungem sa ne cunoastem semenii mai bine.
PVP
Arms:
Fury:
Prot:(daca mai joaca cineva)

PVE
Arms:
Fury:
Prot:

Numai sa nu va scrieti pe voi, si noi stim ca voi stiti cat de buni sunteti.

Incep eu:
PVP
Arms:Tenzor
Fury:??
Prot:??

PVE
Arms:Zzeuss
Fury:??
Prot:Baine


My Passion


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fough

[Nutella Lover]



Status: Offline
(since 13-12-2019 11:16)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 1046, Topics: 193
Location: Gotham

Reputation: 393.9
Votes: 153

   
Post Posted: 05-07-2013, 13:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma pot pronunta decat PVE ally side pentru ca la H n-am jucat niciodata,n-am avut de unde sa-i cunosc..si pvp am facut mai rar...so..
PVP
Arms:??
Fury:??
Prot:??

PVE
Arms:Slammer -
Fury:Kanibal
Prot:Killrox



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 05-07-2013, 13:30:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa cum a zis si Fough , eu unu mentionez horde , fapt ca am o inactivitate de ceva vreme pe acest server posibil sa mentionez unii playeri care nu stiu daca mai joaca.

PVP
Arms:Zzeuss , Hectix
Fury:Adonays , Nemexus
Prot:Wushu

PVE
Arms:Zzeuss , Tamaie , Hectix
Fury:Womanizer
Prot:Baine

Este o apreciere generala chiar daca cu unele persoane nu am vorbit sau pastrat o relatie buna sau sa spun ca DA persoanele X sunt BAZA lawl.


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 05-07-2013, 14:08:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pvp de la ally nush ca nu joc dar spun de la H !
PVP
Arms: BigBlackJoe , Crashy (daca mai joaca )
Fury: --
Prot:(daca mai joaca cineva) --

De asemenea hoarda !
PVE
Arms: Tomblezila , Pavy
Fury: ---
Prot: Nevrozel (Sa ma bata mama daca stiu alt tank war care sa fii avut experienta necesara de a merge la raiduri de progres/first realm si sa aiba o experienta lunga in spate)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 05-07-2013, 15:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ca nu iti voi respecta exemplu , dar eu consider ca sunt alte criterii dupa care poti alege warri

Zzeuss, Dazz - te pot ajuta si pve si pvp partea de dps ca sa poti juca decent clasa (ingame)
Doruwarr - cunoaste foarte bine clasa si cred ca el este si main GM pe sectiunea asta, daca consideri ca ceva e gresit la warr iti va oferii informatii mura in gura, bazate pe calcule...
Tenzor, Gorotex - cunosc clasele / arene si te pot ajuta pe forum cu diferite informatii legate de warr pvp
Fatboss - din ceea ce am vazut te poate ajuta mult cu partea de protection
Divyx, Veku, Sove, Tamaie, Hectix, Womanizer, Bigblackjoe - suntem buni pentru discutii in contradictoriu si cateodata chiar pot sa te ajute aceste discutii in cazul in care doresti sa testezi clasa in anumite puncte...

Sper ca nu am uitat pe cineva, dar am gandit si ally si horde aproximativ cat si cum joaca + activitate pe forum, daca considerati ca am zis ceva gresit astept carne in frigider -.

p.s: imi cer scuze pt casutze....-


VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 05-07-2013, 19:14:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A uitat toata lumea de Nozkillz... -

Nu se compara nici un warr cu el... inca o mai arde pe retail cred ca. Pe cand ne chinuiam noi sa batem halfusu el farma Deathwingu pe 25HC.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-07-2013, 21:48:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce-i cu topicu asta si cu warriorii astia? Noskillz(cheros) se pisa pe toti warriorii donati/nedonati de pe server cu 45k la 5 mil dmg done si arms si fury. -


,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SmackLance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2017 08:56)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 269, Topics: 4
Location: Ice Block

Reputation: 30.1
Votes: 8

 
Post Posted: 05-07-2013, 22:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unul nu am auzit de nici unul dintre ei in afara de copilasul Crashy si Womanizer pe care il stiu de cand juca alta clasa si acum e mare "pro" cu warr -



Nw.


Horde > Alliance LOL
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 05-07-2013, 22:13:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
ce-i cu topicu asta si cu warriorii astia? Noskillz(cheros) se pisa pe toti warriorii donati/nedonati de pe server cu 45k la 5 mil dmg done si arms si fury. -



Din cauza mucosilor viciosi si elitisti ca tine nu se mai fac topicuri dinastea. Ce te oftici atata ca nu l-a votat nimeni pe X sau pe Y?



Ca fapt divers, pentru mine si pentru multi dintre noi, PVE inseamna zero.



Ca fapt divers, sunt warri care se pisa pe noskillsu tau si pe oricine altcineva. Fiecare are cate un nas, asa ca lasa-ne cu dumele astea si lasa topicu sa curga pana-l inchide careva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 05-07-2013, 22:32:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PvE Arms: Noskillz(care din pacate nu mai joaca aici - ) ,Tamaie,Doru si Dazz. As putea sa continui pana maine cu lista,mai sunt cativa (foarte putini din pacate) care stiu cu ce se mananca clasa - .
PvE Fury: Who the hell plays fury anymore ? -
PvE Prot: Are there any prot warriors left on Freakz ? Surprise
PvP: Tenzor,Hectix,Bigblackjoey (restu se pare ca au abandonat clasa ceea ce e trist - ).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 06-07-2013, 02:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
ce-i cu topicu asta si cu warriorii astia? Noskillz(cheros) se pisa pe toti warriorii donati/nedonati de pe server cu 45k la 5 mil dmg done si arms si fury. -


Nu cred ca era nevoie sa vii aici sa ne impartasesti tu cunostintele tale in materie de warrior.Nu era nevoie nici sa il pupi in **** pe Noskillz.Il cunosc si eu, isi joaca bine omu clasa.Nu conteaza asa de mult care, cat dps da la 5milioane daca in raidul de 25 moare..sau ii pica netul.Am mai spus'o si in alt topic ca sunt destui warriori buni arms, dar pe care deocamdata ii cara patch'ul si specul.Inainte sa se bage 4.3.4..toti jucau fury si daca puneai pe vreunu sa joace in PVE arms, deja ii injurai.Au fost doar 2-3 care jucau arms si pe 4.0.6.
Crezi ca daca iti spun eu acum ca Binebafta se pisa pe tine ca pala retry o sa conteze cu cva?Sunt destui oameni care nu ii cunosti ca sa afirmi tu ca se pisa cineva pe ei, care isi joaca clasa cum trebuie.
Esti doar un trol pe forum ca ai facut si tu cateva topicuri de buguri la paladin si gata crezi ca stii tu tot?
@On topic :Arms PVE: Doru, Dazz si Zeuss, Keled(care nu cred ca mai joaca pe sv momentan) din ce stiu eu ca inca mai joaca si o fac bine.Pe restul care nu ii cunosc, probabil ca joaca si ei bine, dar nu am jucat cu ei.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-07-2013, 02:38:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tamaie wrote:
Snoppy wrote:
ce-i cu topicu asta si cu warriorii astia? Noskillz(cheros) se pisa pe toti warriorii donati/nedonati de pe server cu 45k la 5 mil dmg done si arms si fury. -


Nu cred ca era nevoie sa vii aici sa ne impartasesti tu cunostintele tale in materie de warrior.Nu era nevoie nici sa il pupi in **** pe Noskillz.Il cunosc si eu, isi joaca bine omu clasa.Nu conteaza asa de mult care, cat dps da la 5milioane daca in raidul de 25 moare..sau ii pica netul.Am mai spus'o si in alt topic ca sunt destui warriori buni arms, dar pe care deocamdata ii cara patch'ul si specul.Inainte sa se bage 4.3.4..toti jucau fury si daca puneai pe vreunu sa joace in PVE arms, deja ii injurai.Au fost doar 2-3 care jucau arms si pe 4.0.6.
Crezi ca daca iti spun eu acum ca Binebafta se pisa pe tine ca pala retry o sa conteze cu cva?Sunt destui oameni care nu ii cunosti ca sa afirmi tu ca se pisa cineva pe ei, care isi joaca clasa cum trebuie.
Esti doar un trol pe forum ca ai facut si tu cateva topicuri de buguri la paladin si gata crezi ca stii tu tot?
@On topic :Arms PVE: Doru, Dazz si Zeuss, Keled(care nu cred ca mai joaca pe sv momentan) din ce stiu eu ca inca mai joaca si o fac bine.Pe restul care nu ii cunosc, probabil ca joaca si ei bine, dar nu am jucat cu ei.


ok, dar ca progres, e singurul warrior care a avut pe retail full 4.2&4.3, de pandaria nu stiu ce a avut, dar isi joaca spec-urile mai bine ca oricine si la hoarda cel putin putea sa fie mama donatilor, nu zic de tine ca nu esti bun nu zic de Zzeuss ca nu e bun dar Noskillz are un must-have in el, si pt el warrio-ul e "over-played". -

Cat despre pvp >.> hmmm
PVP
Arms: Crashy
Fury: Crashy
Prot: Crashy
PVE
Arms/Fury: Noskillz
Prot: Nevrozel/Thetankk(daca tin bine minte, el s-a remarcat pe tot parcursul meu pe freakz, si ca player si ca om, l-am avut in guilde/am fost cu el in guilda).
Nu incerc/incep sa sufar pe forum dar asta e realitatea, sa fim sinceri, sunt playeri mai buni care merita in topul vostru chit ca sunt suferinte, singurii care am vazut ca dau bine si se descurca @encountere sunt Pavy,tu(tamaie)&Quatroskillz sa-i pun ca arms chit ca sunteti/nu sunteti donati.
btw: bbj ala nu merita pvp nici daca te tai cu securea lu' Garrosh

@ http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Nozkillz/simple sper sa nu gresesc link-ul parca pe sylvanas juca
@morph: sterge-te la gura, crashy a dovedit ca nu exista war pe server care sa-l bata @events/duels de zi cu zi pe toate serverele pe care le-a avut freakz. -



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 06-07-2013, 02:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok s-a cam incalzit postu acesta dar vin cu o mica dilema stiu ca lumea zicea ceva de un warrior Collosus daca intradevar era player , era ceva de capu lui?
O parte din mine a ramas aicia pe forum si sper ca intervin cu anumite commenturi pe forum ce sunt de folos pentru a sporii conluzii si a dezvaluii calitatea acestei clase (fiind warrior) in rest numai sunt atasat de Freakz din motive personale in-game si IRL dar mai trag o vizita pe forum si rareori in-game posibil ca unele lucruri pe care le-am facut sau discutat aicia sa fi fost de ajutor pentru unele persoane chit ca o suma decenta de playeri au tras o concluzie din videourile ce erau condimentate doar cu comedie dar unii dintr-e voi pot trage o simpla concluzie ca acele videouri erau decat atragerea clientelei(sa obtin atentie) asupra mea si da uneori sunt o jigodie de profitor si nu ma refer la Youtube acuma , ma rog consider acest mesaj ca un rezumat al personalitatii mele in lumea virtuala.
"Ok nu ne pasa poti pleca" - Inteleg aceasta opinie a unora de pe aicia dar cam asta a fost de spus in rest urez tuturor un gameplay cat mai placut pe Freakz.

Cu sinceritate , Tenzor!


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 04:59)
Joined: 16 Aug 2011
Posts: 126, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 466.9
Votes: 12

Post Posted: 06-07-2013, 03:13:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+ 1 Tamaie(mereu le zice pe nume ) -)
iar in legatura cu acest topic care sincer e cam inutil pe un server privat unde totu e posibil daca sti o mica" smecherie"
pve- Zeuss ca il stiu de cand era in Twinkiez si suferinta aia numita Womanizer( pve si pvp) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2013 06:31)
Joined: 14 May 2010
Posts: 783, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 10

 
Post Posted: 06-07-2013, 07:23:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Here it goes again...
Cu toti stim cat de bun a fost Crashy si inca cativa mentionati de voi aici, dar nu cred ca mai intereseaza pe nimeni cine A FOST best warrior pe freakz in nu stiu ce patch.Eu am facut acest topic cu intentia de a-mi cunoaste partenerii de clasa, nu pentru a suferi sau ce credeti voi.


My Passion


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by doru15, 06 July 2013 12:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 04:38:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x