User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message93757
Ciozas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2012 18:50)
Joined: 05 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 05-08-2012, 19:03:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-4h pe zi dar nu promit zi de zi
2. Clasa:
Druid
3. Main Spec/OFF spec:
resto 8-2-31
feral 0-35-6
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ciozas
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
-pentru ca asta imi place si ma descurc mai bine, am si hunter marks care din main char a devenit off char..
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-pot zice ca la druid Spiritul e important pt mana regen, iar la speluri sunt 5 speluri de baza la care mi-am facut eu o rotatie si dau heal bun. Mi-am facut si eu 2-3 macrouri ca ajuta foarte mult. imd ma pun pe treaba si invat 2 meserii pt ca ajuta mult.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-joc wow de cand era 1.12 clasic, am jucat pe abcnet care avea blizz exp si totul ca pe official ceea ce m-a ajutat sa invat mai bine wow-ul. Am avut o toate clasele si le stiu juca bine, iar in timp a aparut bc, wotlk si acum cataclism, lafel am facut pe fiecare expansion ...am jucat cu toate caracterele dar acum sunt mai mult pe druid.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-cu hunteru am fost officer in PVP addicted dar m-am saturat de pvp, am mai fost in burning legion si in altele dar nu imi placea lipsa de comunicatie si lipsa de interes pt raiduri sau ceva in echipa.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
-sunteti o guilda mare, respectata de altii care lafel vor sa intre in ea, mi sa zis ca se fac raiduri foarte bune puse la punct si peste tot dau de lideri din aceasta guilda care mai ia oameni din afara guildei si le explica scripuriile, asta inseamna ca au rabdare ceea ce e mare lucru. As dori sa fac si eu parte din guilda ca sa dau de oameni cu caracter si dornici de raiduri "imba" ,foarte bune.

multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
coldeath

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2020 12:00)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 113, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 151.9
Votes: 4

 
Post Posted: 05-08-2012, 21:41:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wisp thirdshadow/nightshard in wow


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
claudelbnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2012 07:28)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 06-08-2012, 15:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-4 ore pe zi in unele zile si mai mult
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Marksmanship
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Cronicutza
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece dupa parerea mea este cea mai buna la pve
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente :http://www.wowhead.com/talent#cMhMZfMGoGkMuroc:kVs0amzM0
rotatie :2x steady -1 aimed -2x steady -2x aimed -3 xsteady -2xaimed-3 xsteady-1 chimera -2 x arcane
stats:hit Hit cap > Agi > Crit > Haste > Mastery
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat pe wotlk de cand sa bagat pe freakz
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)nu am fost intro guilda adevarata .... adica la lvl mic mi-au dat inv si am ramas .....am iesit deoarece nu se respectau raidurile si playeri intre ei!
9.Doresc sa ajung intr-o guilda in care playeri se respecta , in care playeri sunt seriosi si stiu ce au de facut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 06-08-2012, 15:54:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Welcome

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sklys

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2017 22:16)
Joined: 23 Jan 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-08-2012, 21:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Nu am limita de timp stau cat vreau , cat este nevoie.
2. Clasa:Warlock
3. Main Spec/OFF spec:Destruction/Demonlogy
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Flafiy
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? - Deoarece Destruction este unul dintre cele mai fixate specuri de pe server si ma descurc cel mai bine pe el.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pentru warlock este importanta combinatia intre haste si critical , ma axez mai mult pe haste , iar rotatia de o folosesc implica eliminarea unor debufuri care pe mine ma incurca (Corruption) si folosirea a unui Inceinerate in plus pentru maximizarea DPSului. In ceea ce priveste importanta statusurilor : Intellect > Hit > Haste > Crit > Mastery
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc inca de pe TBC , unde am facut tot ce se poate in PvE , ma descurc la perfectie cu instantele de Lich King iar pentru Cataclysm cunosc scripturile la toti bossi aparuti pana acum pe Freakz (mai putin Ascendant Council).
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Raiders of Freakz mafia - erau neexperimentati si imaturi si acesta e si motivul pentru care am iesit.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am observat in guilda voatra o multime de oameni experimentati care sunt capabili de foarte multe si doresc sa am parte si de ceva distractie in timpul unui raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inuyasha02

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2016 17:41)
Joined: 14 Oct 2010
Posts: 108, Topics: 5
Location: Undeva departe undeva pe Marte

Reputation: 109.1
Votes: 4

   
Post Posted: 08-08-2012, 00:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

w in game Nightshard sau oricare dintre ofiter/sgm



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
surub

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2020 05:00)
Joined: 28 Apr 2012
Posts: 31, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 81.4
Votes: 3

 
Post Posted: 12-08-2012, 18:38:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore
2. Clasa: dk
3. Main Spec/OFF spec: blood/frost
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Boysun
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece cand am inceput sa joc jucam cu niste prietani care aveau nevoie de tank am deci sa devin tank si mi-a placut( acestia ne mai jucand wow acum)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). talentele facute dupa freakz rotaia invatata de la un alt dk si statusurile principale mastery si parry
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am incepun sa joc de pe cataclysm toate scripturile le stiu ne avand facut antramedes pe n si pe hc voliona antramedes si ods
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc kissmydarnasus(faceau raiduri doar cu cei care aveam 363+) si legends of crime (care luau lumea la raid dar nu vezificau daca toata lumea stie scriptu sau poate macar sa nu moara inaintea bossului
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? caut o comunitate buna care sa faca "lucrile" cum trebuie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
binky94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2012 10:25)
Joined: 12 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 12-08-2012, 23:08:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
PE zi 5 h .. in fiecare zi .

2. Clasa: Rogue

3. Main Spec/OFF spec: Dps\Assasination

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Futaretu

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pt ca scot un dmg foarte bun -

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe Tbc pe evolution(ghost net ) faceam si pvp si pve ... wtkl toate instantele lk doborat ... cata cateva instante ..

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in guilda de pve Unstoppable si KissMyDarnASSus , iar in rest in guilda de pvp

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
As dori o guilda buna si organizata de pve ... unde sa pot sa ma distrez alaturi de cei din guilda .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kamaell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2012 12:53)
Joined: 07 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 2

Post Posted: 13-08-2012, 15:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dimineata pana-n 12:00 si seara dupa 17:00
2. Clasa: shaman
3. Main Spec/OFF spec: enhancement/ offspec nu am inca, strang sa vad ce pica, strang de-un resto momentan
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shallia
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? e distractiv, scoate dps foarte mult, imi place sa joc dual wield:)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). agility > hit > expertise > mastery > crit > haste; rotatie : searing, stormstrike, lava lash, lightning instant(5x maelstrom), flameshock, unleash elements, lupii, etc..
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). vanilla am jucat cand eram prin liceu, nu mai tin minte cine stie ce pe atunci... pe tbc am jucat pe-un privat, am facut cam toate raidurile, wotlk, habar nu am ce-am facut... eram in symphony of destruction, pe alt privat si faceam pvp... warr arms eram.. si am facut o pauza cand a aparut cataclysmu.. am fost plecat cu jobul si nu prea am jucat..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) foste guilde nu prea am avut.. dupa cum am zis, nu prea am jucat pe cata atat de mult
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca vreau sa fac raiduri si instante, vreau sa devin extrem de bun la ceea ce fac... momentan am 354 ilvl, imi mai trebuie un item sa fac 55... dar scot dps bunicel, si imi cunosc clasa, si cred ca as fi de ajutor in guilda. multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
calinandrei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2012 14:23)
Joined: 28 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 13-08-2012, 18:22:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.in vacanta in unele zile cat vreau in altele sunt plecat in timpul scolii seara cate o ora/doua iar in weekend mai mult
2.paladin
3.retribution/retribution
4.<iframe src="http://armory.freakz.ro/character-model-embed.xml?r=Genesis&cn=Tiandor&gn=Blood And Honor&rhtml=true" scrolling="no" height="588" width="321" frameborder="0"></iframe>
5.am ales la recomandarea unui prieten mai experimentat
6.pe acest spec vreau sa joc mai mult in pve caut gear care sa dea strenght si mastery desi joc mai mult pve imi plac si arenele si de cele mai multe ori chiar daca nu putem castiga am rezitat mult folosind divine shield cand avem putin HP si healandu-ma de multe ori asta a intors totul
7.joc wow de pe catclysm si pot spune ca nu sunt prea experimentat am facut bh si bwd de multe ori bot de mai putine ori am facut si cateva raiduri mai vechi si as vrea daca se poate sa mai facem din cand in cand raiduri din tbc , wotlk pt achievement , distractie si ca sa vad si eu si alti membri care au inceput de pe cata sa joce vechile raiduri dar cunoscute precum black temple, icecrown, etc.
8.am mai fost in WE ARE TOO MANY si BLOOD AND HONOR din care am iesit cand am inceput sa scriu cererea dar in linkul de la punctul 4 s-ar putea sa zica ca sunt in ea
9.vreau sa ma alatur voaua deaorece am vazut anunturile de pe global si pun pariu ca sunteti sociabili, de treaba si dupa nivelul guildei experimentati







P.S.: sper ca ma veti primi chiar dac am ilvl 354 astept un raspuns cat de curand daca nu voi fi acceptat din cauza ilvl-ului sper ca va pot contacta cand acesta s-a marit

multumesc pt atentie si imi cer scuze daca v-am deranjat


semnat, calin(nume real) , tiandor(nume caracter)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warspyy

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-10-2012 08:42)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 152, Topics: 29
Location: Italy

Reputation: 26.6
Votes: 3

Post Posted: 14-08-2012, 19:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) . 2-3 ore depinde de chef
2. Clasa: PPALADIN
3. Main Spec/OFF spec: RETRY/-
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warspyy
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). http://imageshack.us/photo/my-images/337/wowscrnshot070612150302.jpg/ nu cred ca mai am ceva de zis.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nu am facut pve pana pe CATA...Aqm fac PVe de plictiseala
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Nu stiu in ce guilde a fost charul ca nu am jucat eu pe el pana aqm 2-4 luni . M-i l*a dat o ruda.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru discuti,pve etc.


cont nou: RushLOL
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ray16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 17:20)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 15-08-2012, 00:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w oricarui ofiter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crymonelly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-03-2013 15:53)
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 2

 
Post Posted: 16-08-2012, 13:34:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Dupa ora 18:00,nu am o limita
2.Druid
3.MainSpec :Balance/Off Spec : Resto.
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gicafebra
5.DPS decent si ofera multa mobilitate
6.Rotatie: moonfire,insect swarn,starsurge,wrath pana la eclipsa--->starfire,starfall la cd--->starfire pana la solar ecplise.Stats--->Int.-->Hit-->haste-->crit.-->mast.
7.Am inceput pe WOTLK cunosc toate raidurile,nu am jucat pe freakz...am inceput pe freakz sa joc datorita unor colegi de facultate, ma pasionat cat de complex este jocul
8.In mai multe guilde anonime fara un program stabil de raiduri si inafara de trashuri nu se facea nimic
9. Am auzit ca sunteti o guilda cu bun simt si profesionisti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
romandavidg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2012 13:24)
Joined: 17 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 17-08-2012, 14:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.De la 8 seara pana a doua zi dimineata daca e nevoie
2.warlock
3.Destro/Demo
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Playnaked
5.Pentru ca imi ofera o oarecare simmplitate.Nu are o rotatie propriu zisa pe care daca nu o executi intocmai nu mai dai dps calumea.
6.Sa mentin improved soul fire tot timpu ca buff.Intelect,hit,haste.
7.Wow vanilla -Am reusit sa fac level 60 dupa vreo 4 luni de chinuiala cu un warr.Singuru raid pe care mil aduc aminte a fost un blackwing lair in care ca sal omoram pe vaelstraz aduceam un alt boss din alta camera .
Tbc-Am incercat toaate Instantele.cel mai mult mia placut Kharazan.
Abia in WoTLK am invatat sa joc wow.tot de pe wotlk am venit si pe freakz.
Cataclysm-Incerc sa ma perfectionez.
8.Ultima guilda a fost Avalon.Sa desfintat astazi.
9.Vreau sa intru in guilda deoarece consider ca sunt persoane de la care pot invata mai multe.Guilda are o baza solida si nu Cred ca se pune problema de desfintat.Vreau sa am o constanta in ceea ce fac.Asta implica si oameni constanti si buni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkspirit15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2017 19:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 145, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 5

 
Post Posted: 17-08-2012, 15:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amandoi legativa contul de wow la contul de forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 10-09-2024, 03:22:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x