User
Pass
2FA
 
 

Interviu EDUTz
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message6053
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-04-2015, 22:57:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)



PsychoLove: Buna!

EDUTz: Ola!

PsychoLove: Sa incepem cu cateva intrebari despre tine. Care este numele tau? Cred ca este evident, dar.. cine stie?

EDUTz: Da, este evident, EDY ma numesc, din sud-est Bucuresti.

PsychoLove: Oh, ne-ai oferit si locatia, buun.
Cati ani ai?

EDUTz: 28, inca in crestere!

PsychoLove: Ai ambitie.
Cum te-ar descrie cel mai bun prieten al tau?

EDUTz: Vrei un raspuns cretin sau unul normal ? Hm ... prietenul meu cel mai bun ar zice ca sunt .... prietenul lui cel mai bun.

PsychoLove: -)
Ok, acum o descriere, cat de cat?

EDUTz: Nu stiu ce sa zic, nu stiu ce ar zice el dar daca l-ai intreba parca vad ca zice: "o panarama de om, un bulangiu si jumatate", chestii din astea, ca doar prieteni glumeti am si eu.

PsychoLove: Ahaha! Si crezi ca e adevarat?

EDUTz: Normal! Prietenii niciodata nu gresesc si mai si sunt sinceri pe deasupra ! Cum sa nu!? Sunt cel mai bulangiu om de pe fata planetei ! (de aia sunt mod la cs)

PsychoLove: Niceee!
Ce zodie esti?

EDUTz: R to the A to the C.

PsychoLove: Raaacc.. Hmm, esti sensibil sau macar pe aproape?

EDUTz: Sensibil cum ? Adevarul e ca ma gadil repede, dar nu stiu mai departe unde sa zic "sensibil". intr-adevar noi, racii, suntem predispusi la "sensibilitate", dar in mare masura depinde cum privesti toata ideea asta de "sensibilitate".

PsychoLove: Da, asa e. Te lasi influentat rapid?

EDUTz: Clar nu, am o varsta la care ideile mele proprii sunt bine definite, rareori cineva ma poate influenta, si asta doar daca las eu garda jos. De obicei pi*dele pot face asta ca sa te scutesc de o intrebare ^_^

PsychoLove: Hmm, naspa. Ai prietena?

EDUTz: Da, din fericire pentru toti *** care ma asteptau pe asternutul lor am o prietena, o cheama Andreea si e flight attendant (stewardesa pt inapti).

PsychoLove: Wow, cute. Ea cati ani are?

EDUTz: 29 .. e cu un an mai mare ca mine ...

PsychoLove: Not bad.
Ce fel de muzica asculti?

EDUTz: Ascult de toate, dar absolut de toate. Daca sa iau asa un gen ce ascult acum, e legat mai mult de trap, dar obisnuiesc sa am un playlist cat mai diversificat. Am rockarit-o prin tinerete si ascultam dimmu borgir, si acum le ascult cu placere, la o matoleala bag un salam ca tot omul sa ma simt bine, ascult de asemenea hip hop sau house sau tehno sau mortii ma-sii ... ascult cam tot in afara de opera, opera ma dispera.

PsychoLove: Good to know. Stiu ca tu mai puneai muzica pe Teamspeak. Vei mai face asta in continuare?

EDUTz: Sigur ca da, asta fac chiar si acum cand facem interviul, special in weekend avem un program mega mega special de manele vechi, alea pe care le ascultam eu pe vremea copilariei mele si erau considerate "dance" in loc de manele.

PsychoLove: Ha ha! Nu sunt tocmai preferatele mele, dar am vazut ca ai ceva audienta.

EDUTz: Da, pai nu sunt promotorul manelelor, dar la cele vechi e cu totul alta poveste, atunci erau alt fel de "manele", le ascultai de placere, acum sunt numai "dusmani" si alte ***** in ele.

PsychoLove: Tu ca ce lucrezi/ cu ce te ocupi in real life?

EDUTz: Meseria mea se numeste Ofiter Punte Maritim, adica pe scurt conduc vapoare uriase unde trebuie ele sa fie.

PsychoLove: That's cool. Ti-ai dorit sa ajungi pe mare de cand erai mic?

EDUTz: Nu, cand eram mic vroiam sa ajuns amxmodx scripter si sa fac o gramada de bani din jobul asta, ulterior am aflat ca nu faci nici un ban si am zis sa fac scoala pentru ofiter maritim.

PsychoLove: Si te-a indrumat cineva spre aceasta scoala? Nu cred ca a fost ceva ca la zaruri.

EDUTz: N-o sa-ti vina sa crezi cum s-a intamplat. Eu cand am dat bacul am vrut sa dau la marina, dar parintii au zis "AUTOMATICA!!!!!" asa ca m-am conformat, am facut automatica, dar nu mi-a placut! Intr-o zi un prieten care statea in chirie la mine zice "Maine ma duc la colegiul nautic sa ma inscriu, se face doar 1 an jumate" ... a doua zi eram cu el acolo, ne inscriam amandoi la aceleasi cursuri.

PsychoLove: Frumos, ti-ai urmat visul!
Esti credincios sau ateu?

EDUTz: Ateu. Inca merg la biserica, dar doar de ochii parintilor/bunicilor. Sunt lipovean si la noi religia este unu lucru serios.

PsychoLove: Am inteles..
Ne poti povesti o intamplare ciudata/funny/penibila din viata ta?

EDUTz: Hmmm ... Nu stiu exact ce sa zic ... ultima faza aiurea ce mi s-a inatamplat a fost la un gratar, eram mai multi tampiti si din cauza bauturii unuia i s-a luat de viata si a inceput sa faca misto de mine fara motiv, motiv pt care am vrut sa-l bat de fata cu toti acolo, dar s-a terminat cu o felatie din partea prietenei lui ca sa-l las in pace zic eu ca e ok ... se merita ....

PsychoLove: Well, that escalated quickly. -
Ok, legat de Freakz.. Ne poti spune cu ce te ocupi/te-ai ocupat mai exact in aceasta comunitate?

EDUTz: Pentru inceput mi-am adus serverele aici, a fost o mutare buna, o comunitate cu administrare buna, corecta, cu timpul mi-am facut un nume ca ma ocup cu pluginuri amxmodx si ma descurc fara probleme, am tinut niste servere aici cat a fost posibil, momentan sunt mod la sectiunea CS ...

PsychoLove: De unde ai aflat de comunitatea Freakz?

EDUTz: De la google, pe vremea mea, gen 2008 sau ceva de genul, cand cautai servere, lista freakz aparea prima in lista, automat stiai de freakz, nu aveai cum.

PsychoLove: Bun. Ce parere ai de staff-ul Freakz?

EDUTz: cel mai retardat staff posibil, numai jumatati de masura, trebuie sa fie schimbati imediat, de la admini la helperi, toti inaptii de pe freakz ! CLAR !

PsychoLove: CLAR! -) E cineva cu care nu prea te intelegi din staff?

EDUTz: Cu tine.

PsychoLove: Cute, dar nici nu ma cunosti - -

EDUTz: Pai si am zis ceva gresit? -

PsychoLove: Ok, deci ne certam inainte sa ne cunoastem? Cool! -
E bine sa mai am si eu un dusman, uneori =]

EDUTz: -)))))

PsychoLove: Cu cine din comunitate te-ai imprietenit prima oara?

EDUTz: Din comunitate sau din admini ?

PsychoLove: Ambele.

EDUTz: Admini cu Rave, un prea-baiat, no-comment. Cu el am avut primul contact, el m-a propus pt admin pe forum (mod). Daca inca sunt acolo inseamna ca a avut in instinct bun. Deci ca raspuns, cu el m-am imprietenit prima data.

PsychoLove: Am inteles.
Daca tot esti pe sectiunea de CS, ce parere ai de P!c@? Am inteles ca s-au facut plangeri la adresa lui.
Dar de TwisTer? Stiu ca e legat tot de CS.

EDUTz: Nu am nimic de comentat la adresa colegilor mei, au fost alesi sa reprezinte sectiunea respectiva, deci au un aport considerabil. Carcoteala nu-si are rostul deci ... c’est la vie.

PsychoLove: Ok, trecem la intrebarile de la useri.
^AvioanE^ -> „Ti-ai facut vreodata control la mansarda? Si daca da, cat mai costa sa maschezi adevaratele probleme psihice?”

EDUTz: Da fratica, ultima data am facut control in ianuarie, (PE BUNE) si a zis doctorita ca sunt ok, fara probleme. Iar de costuri sa stii ca pe mine m-a costat vreo 3 mil psihologul fara spaga, deci cam cu suma asta maschezi ce vrei tu sa maschezi.

goguletz BIRGAOANU -> „Cand ati facut sex prima data si ultima data?”

EDUTz: Acum multi ani (vreo 15) si ultima data acum vreo 2 zile.

Faydwer -> „Cum ai reactiona daca ai afla urmatorul lucru: Iubita ta pe care o iubesti enorm, arata super si ai face totul pentru ea, a fost barbat inainte, dar s-a operat sa aiba pasarica si iti spune acest lucru dupa 2 ani de relatie?”

EDUTz: Ma daca e ok, in sensul ca poate procrea, nu vad problema, femeia tot femeie ramane, cu toate ca ma insel, deci in concluzie ii raman un fost-fidel.

PsychoLove: Ai vreun mesaj pentru comunitate?

EDUTz: Sa traiti bine ca mai rau de atat, oricum e rau.

PsychoLove: Cam atat a fost. Mersi pentru timpul acordat! ^^

EDUTz: Mersi si eu! Pentru toti cei care citesc aici va doresc o zi faina (nu faina din aia de facut paine) si .




*Bonus:
Spoiler:





Dreams.. That's all we have.



Last edited by PsychoLove on 05-05-2015, 16:38:32; edited 1 time in total
5 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 24-04-2015, 23:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte tare, felicitari lui Psycho si lui EDUTz pentru raspunsurile amuzante :]
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-04-2015, 08:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mulþumim! ^^




Dreams.. That's all we have.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-04-2015, 14:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felicitari, PsychoLove dai inainte si iai pe toti la intrebari sa vedem ce ascund si cine sunt -

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2015, 16:28:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

So nice...
La bonus m'a bufnit mai mult rasul -.

Code:
Hmmm ... Nu stiu exact ce sa zic ... ultima faza aiurea ce mi s-a inatamplat a fost la un gratar, eram mai multi tampiti si din cauza bauturii unuia i s-a luat de viata si a inceput sa faca misto de mine fara motiv, motiv pt care am vrut sa-l bat de fata cu toti acolo, dar s-a terminat cu o felatie din partea prietenei lui ca sa-l las in pace zic eu ca e ok ... se merita ....

Aici n'ai pus cine zicea astaaaaa, penalizare!

Spoiler:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2015, 16:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oops, my bad
Nu am observat asta, deși am verificat de mai multe ori. -

Thanks! I'll do what I can. ^-^





Dreams.. That's all we have.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 05-05-2015, 17:03:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo Psycho,ai readus la viata comunismul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2015, 17:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bogdan
În ce sens? -





Dreams.. That's all we have.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 05-05-2015, 17:13:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PsychoLove wrote:
@Bogdan
În ce sens? -


Basescu ala de ^

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2015, 17:29:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ A fost ideea lui AvioanE!! -)




Dreams.. That's all we have.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
destroi112

[DEV]



Status: Offline
(since 12-03-2020 22:13)
Joined: 24 May 2014
Posts: 4042, Topics: 119
Location: ---------

Reputation: 515.9
Votes: 118

   
Post Posted: 01-06-2015, 14:43:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos - Cine e urmatorul,Psycho?


Retired from Amxmodx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-06-2015, 17:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amuzant - totusi la 28 printre atatia copii ? nu e cam aiurea?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rapy_j

[▲]



Status: Offline
(since 05-02-2021 02:11)
Joined: 03 Dec 2014
Posts: 6153, Topics: 1023
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 350.9
Votes: 680

Post Posted: 01-06-2015, 18:21:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prima relatie la 13 ani?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-06-2015, 20:15:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
Amuzant - totusi la 28 printre atatia copii ? nu e cam aiurea?

Nu este singurul, sunt chiar foarte multe persoane mature. Nu e nevoie sã fiți rãutãcioși.





Dreams.. That's all we have.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liltwixx

[Mr. The Best In All]



Status: Offline
(since 27-12-2018 07:33)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 4228, Topics: 276
Location: Cluj

Reputation: 3125.5
Votes: 182

         
Post Posted: 02-06-2015, 23:22:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragostea nu are varsta!

GJ Psycho. Go Top Lane!




Check my WoW Shop.
_____________________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 00:40:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x