User
Pass
2FA
 
 

Mentalitatea de pe server
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message5979
Overrlord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 18:57)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 24, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 56.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-09-2013, 20:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este unul din multele BG-uri in care se face chestia asta ...cand se vede ca o tabara domina clar jok-ul. Apare cate 1 destept "Ba frate da hai sa mai stam ma umpik la cimitir sa ii >farmam<". Tin sa mentionez ca un BG probabil dominat clar de o parte se termina cred in mai putin de 7-9 minute cam asa daca nu si mai putin, ce rezolvati ma fraticule cu chestia asta tineti alti oameni in BG inca 20 de min ca sa "farmezi" sau sa demonstrezi cat esti de tare farmand niste persoane probabil cu low gear sau cu exp putina de WoW. Asta e un ex. la Hoarda dar si Alianta face la fel. Pe cat sunteti de "buni" sau "pro" cum va considerati cu atat duceti lipsa uni. Si ma astp sa curga cu tot felul de com-uri tipice romanesti gen "get a life" sau "nu te obliga nimeni sa joci" si asa mai departe.
Da stricati jok-ul altora ma desteptilor ce sunteti dati dovada de o prostie de neegalat.

Uploaded with ImageShack.com

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-09-2013, 20:47:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce , daca domin bg , vreau mai mult honor , farm = fun (Faci oamenii sa se taie cu lama -) as you said , nu mai face BG's daca nu iti place.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overrlord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 18:57)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 24, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 56.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-09-2013, 21:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Loveheal wrote:
" vreau mai mult honor " " farm = fun (Faci oamenii sa se taie cu lama -) "



Bai avioane daca vrei mai mult honor iti garantez eu ca in tot timpu ala faceai triplu honoru care il aveai pt ca is mai mult ca sigur ca faceti premade-uri ca sa "farmati" cimitire.Deci la prima esti total in plopi cu afirmatia si oricat ai vrea tu sa demenstrezi contrariul daca stai si calculezi honor-ul care il iei facand nu unul ci 3 sau chiar 4 bg-uri in timpul acelui "farm" pe care daca le castigi iti iei foarte mult honor. Si poti sa imi zici ce inseamna chestia asta cu farm=fun, facand alti oameni sa se taie cu lama ? De fapt nu ai fakt altceva decat sa demonstrezi exact subiectul acestui topic. Tre sa intelegeti ca nu sunteti singuri de pe serveru asta care joaca. Daca esti bun atunci fa chestia asta impotriva altora de acelasi calibru, nu te da rotund cand ai un avantaj clar din mai multe puncte de vedere. Dar asta e efectul turma.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Axel.24
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-10-2013 16:43)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 147, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: -185.4
Votes: 10

Post Posted: 02-09-2013, 21:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu Overrlord cu 2 de R,e naspa sa fii farmat dai altf4
+asa se face reputatia:le dai omor la toti farm,a doua oara cand te vede se gandeste de 2ori inainte sa faca vreo prostie...
Eu unul ii farmez pt un singur motiv:sa le arat cn sefu



Last edited by Axel.24 on 02-09-2013, 21:07:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-09-2013, 21:04:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Axel

Fiecare face ce vrea , eu daca am chef sa le dau farm iti dau bula iau flag si stau acolo in cimitirul lor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 02-09-2013, 21:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overrlord wrote:


Eu nu sunt obligat de tine sa joc in ce mod preferi tu... Nu e doar mentalitatea serverului asa ca nu te rog sa generalizezi...dar chestii din astea daca sunt posibile vor fi practicate... chiar si pe Blizzard

// N-are niciun pic de sens ce spui tu acolo... Treci de la a ma insulta la BG la scula lui Shockeru... Si foloseste limba romana corect bai pomodore.



Last edited by Burebysta on 02-09-2013, 21:35:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overrlord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 18:57)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 24, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 56.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-09-2013, 21:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burebysta wrote:
Overrlord wrote:


Eu nu sunt obligat de tine sa joc in ce mod preferi tu... Nu e doar mentalitatea serverului asa ca nu te rog sa generalizezi...dar chestii din astea daca sunt posibile vor fi practicate... chiar si pe Blizzard



Ba omule tu vezi in bg-urile vreun achiev cu farming sau cu ce visezi tu. Eu nu am spus nimanui sa joace cum vreau "eu" sau nici tu nu esti atent la ce am zis. Ai de dus 3 flag-uri dule ma tata daca poti ...vrei sa faci farm ...vrei sa domini ...vrei sa demonstrezi calitatile tale pvp contra unora care probabil au set Vicious sau nici ala. Aia de pe blizzard au World Pvp si probabil is cam satui sa farmeze ei in BG-uri cum zici tu ...si chiar daca o fac Farming-ul care zici tu nu tine toata durata BG-ului. Vi sa urcat democratia la cap ma asta e problema ...cand mai vine cate 1 si zice ceva pe forumu asta imediat apare cate 1 cu mare idee "fac ce vrea muschi mei ma taticule ca pot" sau eu stiu ce alte tampenii de genu. Asta insemana ca duci lipsa mare de orice fel de cervel...daca ar fi asa ma cum zici tu si alti ....pai nea Shockeru asta daca i se scoala lui ...iti da ban tie ..da ban lu X ...si alte exemple care exprima faptu ca ai umpik de putere fata de alti. Dar macar se abtine omu si lasa un oarecum respect si pt populatia asta de pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaytiger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2017 17:47)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 362, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 213.4
Votes: 7

 
Post Posted: 02-09-2013, 21:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overrlord eu intru in bg special ca sa lucrez la achievul de 25k HK , sunt full cata nu am nevoie de winuri/honor - . Daca ai tu alta metoda de a farma HK spune ^^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-09-2013, 21:57:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi nu ati inteles nimic asa-i ?



Si eu faceam EXACT la fel , stateam in BG pana in ultimul minut sa-i campez pe martalogi , aveam o placere sadica sa ii torturez mental. Aveau de ales baietii , steau in BG si erau farmati sau dadeau leave si primeau deserter pt 30 min.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-09-2013, 22:10:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

twin peaks din cate am inteles inca e bugged si nu ti se pune win indiferent daca castigi sau nu, de aia mai bine te pui pe farm in bg-ul ala -.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overrlord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 18:57)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 24, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 56.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-09-2013, 22:26:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Voi nu ati inteles nimic asa-i ?


Ai mare dreptate sa stii, ignorand restul normal.Dar nu am sa mai insist pt ca se pare ca asta e ideea principala cand intri intr-un BG...ma bucur totusi cand vad ca mai intra uni din playeri gearati atat cu talent cat si cu gear si va ia la palme prin BG-ul ala chiar daca ati fakt "premade".Am pus intre ghilimele pt ca vroiam umpik sa explic ce inseamna de fapt premade pt alti care s-au apucat de acest jok.Premade acum mai nou se cheama Farmatul de cimitire.Asa ca va rog din suflet sa redenumiti acel anunt care il mai dati uneori gen "LFM PREAMDE" in "LFM Farming de cimitire" e mult mai explicti stie lumea la ce sa se asteapta.Deci va urez spor la farmat cimitire...spor la determinat playeri sa cedeze mental sau sa se taie cu lama ...si cam orice va duce capul pt ca vad ca ajuta din plin imaginatia atunci cand tre sa iti exprimi opinia despre un adevar care probabil ca doare stiind ca nu e absolut nici un fun in a sta 30 de min intr-un singur BG, cand proabil in acest timp puteati sa faceti mai multe BG-uri "distranduva" la cimitire.Am fakt acest topic nu pt ca astazi am dat join la farming cimitire...pt ca ideea asta se propagaga din ce in ce mai mult si uni chiar nu mai intra in aceste BG-uri.La un moment dat tre sa va ganditi ca o sa ramaneti doar voi astia cu Padurarul si o sa ramaneti in fata capitalelor la duele pt ca in ultima vreme nu se mai intra in BG-uri ca drept rezultat al acestui Farming.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 02-09-2013, 22:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mama ce problema are si asta ... e ceva gen ala scoateti stun la rog ca e op ...
asa e wowul de cand s-a inventat bgu .
n-ai ce-i face daca esti destept fa ca mine scapa de unde sunt farmati ai vostri si fugi la cimitirul lor si farmeaza ce prinzi pe acolo ca mai mor si din ai lor nu doar din ai tai


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shuki

[Legendã Vie]



Status: Offline
(since 15-05-2020 10:06)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 366, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 173
Votes: 12

 
Post Posted: 02-09-2013, 22:32:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu joc la farm pentru achiev-uri, mai ales ca twin peaks din cate stiu inca e buguit si la 3 steaguri nu se pune win.

-




Play the game.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-09-2013, 22:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overrlord wrote:


Ai mare dreptate sa stii, ignorand restul normal.Dar nu am sa mai insist pt ca se pare ca asta e ideea principala cand intri intr-un BG...ma bucur totusi cand vad ca mai intra uni din playeri gearati atat cu talent cat si cu gear si va ia la palme prin BG-ul ala chiar daca ati fakt "premade".Am pus intre ghilimele pt ca vroiam umpik sa explic ce inseamna de fapt premade pt alti care s-au apucat de acest jok.Premade acum mai nou se cheama Farmatul de cimitire.Asa ca va rog din suflet sa redenumiti acel anunt care il mai dati uneori gen "LFM PREAMDE" in "LFM Farming de cimitire" e mult m


tl;dr , ai facut zid de text

Poate daca ai scrie si tu CORECT ti-as citi tot. Pana atunci am fost nevoit sa apelez la http://www.anunturigarla.ro/cocalar_convertor/ .

ok , morala topicului : UNII OAMENI SUNT BATUTI IN CAP , VEZI http://forum.wow-freakz.com/Ce-fac-mai-nou-ratatii-pe-freakz-t252352.html

CHIAR DACA NU AU NIMIC DE CASTIGAT TOT ITI VOR FACE RAU. DE CE ? DE 8======D ASTA , PT CA POT SI PT CA VREAU , NU TE ASTEPTA LA O EXPLICATIE LOGICA , NU O VEI PRIMI.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scott

[Maniac]



Status: Offline
(since 03-04-2023 21:32)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 1160, Topics: 76
Location: Romania

Reputation: 146.9
Votes: 59

Post Posted: 02-09-2013, 23:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Isi merita soarta. Daca sunt farmati in halu ala inseamna ca nu au nici o treaba cu pvp-ul si nu are nici un sens sa farmeze gear pvp.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 30-06-2024, 23:51:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x