User
Pass
2FA
 
 

[READ THIS] NU FACETI UPGARDE LA 4.3.2, NU MAI PUTETI JUCA
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message9915
Blasphemy

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2018 17:42)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 582, Topics: 184
Location: Pitesti

Reputation: -368
Votes: 31

 
Post Posted: 01-02-2012, 22:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba nene mie imi da crush cand intru tocmai am dow wow edition direct play am pus laucnher si iau crush cu eroare de-aia send.. de ce?!!

Posturi unite automat, 01-02-2012, 22:02:06

eu iau crush cand intru in joc, am incercat acu , am dow wow freakz edition + launcher si iau crush! erore daia nu-mi intra in joc !

http://s12.postimage.org/x38uvns9p/crush.jpg

mentionez ca n-am facut nici un update am luat direct play full game freakz edition am bagat launcherul cum am mai facut-o si aldata data am pus la realmist m-am uitat daca e wow.freakz i-am dat chiar si repair si degeaba iau crush!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrz0r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-06-2015 12:46)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1711, Topics: 171
Location: Bacau

Reputation: 30.2
Votes: 24

 
Post Posted: 01-02-2012, 22:24:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paul !? wrote:
Velaurius wrote:
Padurarul wrote:
Ce ma deranjeaza pe mine este faptul ca Blizz ITI INSTALEAZA RAHATURI in calculator FARA VOIA TA.

Mai ceva ca un virus.


Jocul lor, drepturile lor


Banii nostri -

jurate ca platesti sa joci




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arthurian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2012 19:33)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2012, 09:12:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa fiu rautacios dar era si cazul! Sa fim serios daca faceati si voi un joc, munca voastra , si vedeati ca exista serv pirat in toata lumea care au donatii etc! Ma mir ce lea luat atat sa rezolve aceasta problema! eu zic sa zicem merci ca nu dau in judecata toate serv pirat , pentru ca au toate drepturile sa o faca! Si referitor la costul jocului nu mai beti, fumati etc si dati 99.90 LEI pe Blizzard World Of Warcraft 60 Days Prepaid Card si cam 300.00 LEI costa toate jocurile care vin cu o luna gratis daca nu aveti jocurile cumparate si scapati de copii care injura sau buguri etc!



Este o parere proprie va rog fara jigniri! invatati sa respectati si alte persoane cu o parere diferita de a voastra!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:21)
Joined: 04 Jul 2011
Posts: 131, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -131.3
Votes: 12

Post Posted: 02-02-2012, 15:59:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blasphemy wrote:
ba nene mie imi da crush cand intru tocmai am dow wow edition direct play am pus laucnher si iau crush cu eroare de-aia send.. de ce?!!

Posturi unite automat, 01-02-2012, 22:02:06

eu iau crush cand intru in joc, am incercat acu , am dow wow freakz edition + launcher si iau crush! erore daia nu-mi intra in joc !

http://s12.postimage.org/x38uvns9p/crush.jpg

mentionez ca n-am facut nici un update am luat direct play full game freakz edition am bagat launcherul cum am mai facut-o si aldata data am pus la realmist m-am uitat daca e wow.freakz i-am dat chiar si repair si degeaba iau crush!



la fel si eu, nu am facut update, am download launcherul de pe site dar deageaba, imi da eroare cand incerc sa intru in joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lapusneanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 17:33)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 810, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: -102.3
Votes: 17

Post Posted: 02-02-2012, 17:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arthurian wrote:
Nu vreau sa fiu rautacios dar era si cazul! Sa fim serios daca faceati si voi un joc, munca voastra , si vedeati ca exista serv pirat in toata lumea care au donatii etc! Ma mir ce lea luat atat sa rezolve aceasta problema! eu zic sa zicem merci ca nu dau in judecata toate serv pirat , pentru ca au toate drepturile sa o faca! Si referitor la costul jocului nu mai beti, fumati etc si dati 99.90 LEI pe Blizzard World Of Warcraft 60 Days Prepaid Card si cam 300.00 LEI costa toate jocurile care vin cu o luna gratis daca nu aveti jocurile cumparate si scapati de copii care injura sau buguri etc!



Este o parere proprie va rog fara jigniri! invatati sa respectati si alte persoane cu o parere diferita de a voastra!

amice tu iti dai seama de cati bani vorbesti aici?
prefer sa dau un milion pe altceva decat pentru blizz.parerea mea?prea scump...dupa ce ca fac atata profit...ar putea scadea din pret si ar veni si mai multi sa joace...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arthurian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2012 19:33)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2012, 18:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lapusneanu wrote:
Arthurian wrote:
Nu vreau sa fiu rautacios dar era si cazul! Sa fim serios daca faceati si voi un joc, munca voastra , si vedeati ca exista serv pirat in toata lumea care au donatii etc! Ma mir ce lea luat atat sa rezolve aceasta problema! eu zic sa zicem merci ca nu dau in judecata toate serv pirat , pentru ca au toate drepturile sa o faca! Si referitor la costul jocului nu mai beti, fumati etc si dati 99.90 LEI pe Blizzard World Of Warcraft 60 Days Prepaid Card si cam 300.00 LEI costa toate jocurile care vin cu o luna gratis daca nu aveti jocurile cumparate si scapati de copii care injura sau buguri etc!



Este o parere proprie va rog fara jigniri! invatati sa respectati si alte persoane cu o parere diferita de a voastra!

amice tu iti dai seama de cati bani vorbesti aici?
prefer sa dau un milion pe altceva decat pentru blizz.parerea mea?prea scump...dupa ce ca fac atata profit...ar putea scadea din pret si ar veni si mai multi sa joace...


-) Hai sa-ti explic ceva pretul este calculat dupa valuarea produsului in $ ! in al 2-lea rand la ce salari au ei este echivalent a unui pachet de tigari!
Amice costa sa joci un joc de calitate! doar nu vrei sa iti munceasca o echipa de n de persoane pe gratis nu?
Haideti sa nu mai fim romani si sa ne jucam jocuri facute pe platforme made in china si apoi sa ne plangem ca de ce nu merge aia, aia si aia ! Calitatea costa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-02-2012, 18:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arthurian wrote:
Nu vreau sa fiu rautacios dar era si cazul! Sa fim serios daca faceati si voi un joc, munca voastra , si vedeati ca exista serv pirat in toata lumea care au donatii etc! Ma mir ce lea luat atat sa rezolve aceasta problema! eu zic sa zicem merci ca nu dau in judecata toate serv pirat , pentru ca au toate drepturile sa o faca! Si referitor la costul jocului nu mai beti, fumati etc si dati 99.90 LEI pe Blizzard World Of Warcraft 60 Days Prepaid Card si cam 300.00 LEI costa toate jocurile care vin cu o luna gratis daca nu aveti jocurile cumparate si scapati de copii care injura sau buguri etc!



Este o parere proprie va rog fara jigniri! invatati sa respectati si alte persoane cu o parere diferita de a voastra!



sincer mai bine dai banii pe ceva real decat pe toate rahaturile virtuale intangibile. nu mai tine partea americanilor grasi ai blissardului, ei au milioane de dolari din niste rahaturi de jocuri si tu abia iti cauti un job pe 200de euro. -
nu isi permite oricine in tara asta sa dea 300ron+ abonament lunar pe un k.k.t de joc, think again.

au 10 milioane de subscriberi dar pe ei ii doare capu ca joaca cateva sute de mii pe private, de-a dreptul patetici.

ontopic: daca aveti nevoie sa va luati sau updatati jocul, ori luati 4.0.6-le de pe site, ori un client WOTLK 3.3.5 gata instalat din alta parte (se gaseste pe filelist sau thepiratebay) si il upgradati manual cu fiecare patch in ordine pana la 4.0.6.

toate patchurile le gasiti aici: http://www.wow-patch.in/ http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 02-02-2012, 18:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
nu isi permite oricine in tara asta sa dea 300ron+ abonament lunar pe un k.k.t de joc, think again


Cu 300 roni iti iei jumatate de an gametime -. Sper ca nu despre wow vrei sa vorbesti acolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skorpyo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2014 10:11)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 304, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 9

Post Posted: 02-02-2012, 19:02:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrobea de 300 roni pretul jocului, pt ca nu poti juca pe blizz fara cd key original.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 02-02-2012, 19:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt 240 ron toate. COnsiderand ca nu trebuie cumparate in acelasi timp si vanilla iti da o luna moca nu e mult.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arthurian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2012 19:33)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2012, 19:38:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce spun eu si ce intelegi tu prietene! normal ca-i doare nush de cat timp joci tu wow dar sa-ti spun ceva acum vre-o 4 ani au reusit sa inchida 2 pirate serv de wow unul dintre ele era toxic wow cu peste 10.000 de playeri pe vremea aceea! nu este vorba de bani este vorba de furt! iar in america pirateria se ia foarte in serios! in america daca ai piratat scuza-timi expresia ai ...... Momentan viata noastra este legata mai mult de viata virtuala! stim toti foarte bine ca nu am rezista o zi fara internet ,telefon, pc etc!
daca cei de pe oficial au lasat sa mearga serv pirat pana acum fara sa le mai zica ceva a fost pentru ca au avut un plan de Marketing! Pentru multe persoane wow a ajuns ca un drog iar ei nu vor rezista sa joace 2 ani pe acelas patch si atunci vor fi nevoiti sa plateasca! Sunt multe jocuri care au aparut de mult timp gen wow si nu exista serv pirat !
Joc wow de cand a aparut si pe oficial dar si pe ultimate iar apoi cand sa impartit in2 pe freakz! recunosc ca este mai fun sa joci pe un serv pirat pentru ca lumea nu este organizata ca pe oficial! iar daca ai un servici, oficialul iti va manca o mare parte din timpul liber pentru ca tot timpul apar patchuri noi iteme noi etc, sa nu uitam raiduri origanizate care incep la ora stabilita, si trebuie sa te pregatesti cu cel putin 30 min inainte de raid sa ai mancare , elixire etc!
Oricum referitor la costul cartelei 99.99 ron 60 de zile adica cam 50.00 ron pe luni si sincer nu mi se pare o suma enorma avand in vedere ca sunt oameni care cheltuie cate 2 mil din bani mamici pe zi! si te rog frumos nu toti americani sunt grasi, eu respect fiecare popor asa cum nu-mi place sa mi sa zica ca sunt tigan daca sunt roman nici eu nu vorbesc de alte popoare! respecta ca sa fi respectat! Daca te crezi asa de inteligent skyreaker24 si consideri wow-ul un joc de ***** ce cauti sa joci wow? - Daca comentezi pe forum inseamna ca si tu joci jocul asta de ***** nu?

Deja americani au inceput sa se sature de piraterie :
http://www.megaupload.com/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skorpyo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2014 10:11)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 304, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 85.4
Votes: 9

Post Posted: 02-02-2012, 20:20:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off topic un pic : De unde iei tu cartela cu 1 mil ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arthurian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2012 19:33)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2012, 20:47:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skorpyo wrote:
Off topic un pic : De unde iei tu cartela cu 1 mil ?

http://www.altex.ro/world-of-warcraft-pre-paid-game-card-pc

google it man omfg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:21)
Joined: 04 Jul 2011
Posts: 131, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -131.3
Votes: 12

Post Posted: 03-02-2012, 14:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AICI E VORBA DE O PROBLEMA< CEI CARE NU MAI POT INTRA IN WOW DIN CAUZA ACESTEI ERORI SI VOI VA FU**TI CU BLIZARDU VOSTRU? vad ca intervine si gm'u in discutiile astea in loc sa imparta warn'uri, foarte tare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arthurian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2012 19:33)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2012, 15:29:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poga wrote:
AICI E VORBA DE O PROBLEMA< CEI CARE NU MAI POT INTRA IN WOW DIN CAUZA ACESTEI ERORI SI VOI VA FU**TI CU BLIZARDU VOSTRU? vad ca intervine si gm'u in discutiile astea in loc sa imparta warn'uri, foarte tare.


daca sti sa citesti primele pagini au explicat ce trebuie sa faci ! sa facut un post pe tema sa nu faceti update si va explicat cum sa faceti apoi discutia a continuat pe aceasta tema! ce vrei sa-ti intre un admin de pe forum la tine in pc sa-ti faca tie jocul ? si te rog frumos foloseste un limbaj decent nu vorbesti aiai cu familia ta! Respecta sa fi Respectat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 28-09-2024, 07:28:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x