User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167928
curpitsa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2020 05:59)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-07-2012, 09:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SI CU CINE VRETI SA FAC GEAR ? CU GLOBALU ...AM 361.. + ca head leather nu am de unde face si chest leaather nu am avut ocazia sa il iau
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 08-07-2012, 09:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chest si head pe justice points. Spor la joc si las-o mai moale cu enrage.

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 08-07-2012, 09:48:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curpitsa wrote:
SI CU CINE VRETI SA FAC GEAR ? CU GLOBALU ...AM 361.. + ca head leather nu am de unde face si chest leaather nu am avut ocazia sa il iau


esti respins ce nu pricepi? cautati o guilda si fa gearu macar bosii care ii pot face pe h si restu normale si dupa aplici...nu mai posta de 10x ti-am zis k esti respins si punct.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Heack

[DemiGod]



Status: Offline
(since 13-02-2017 06:58)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 198, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 352.1
Votes: 11

Post Posted: 08-07-2012, 09:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curpitsa wrote:
SI CU CINE VRETI SA FAC GEAR ? CU GLOBALU ...AM 361.. + ca head leather nu am de unde face si chest leaather nu am avut ocazia sa il iau


Not my business. Spor la facut gear. Buh-bye




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 08-07-2012, 11:51:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curpitsa wrote:
SI CU CINE VRETI SA FAC GEAR ? CU GLOBALU ...AM 361.. + ca head leather nu am de unde face si chest leaather nu am avut ocazia sa il iau


Daca nu ti-ai luat-o la laba azi ...fa-o sa te mai linistesti.Nu ne intereseaza de unde iei gear cand iei poti veni aici (dar dupa cum te comporti sigur nu vei intra aici pe viitor indiferent de ce gear ai).
Ca sa iti dau un sfat : engi (head leather 359) ,Chest ( valor points 2200 costa,item lvl 359).



Daca mai vad afirmatii ca cea de sus dau report

Nu ne intereseaza problemele voastre.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
killer370

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2012 22:15)
Joined: 12 Jul 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2012, 15:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:DRAGOSS
2. Varsta:16
3. Localitate:Moreni
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? MAX 7 ORE
4. Clasa:DRUID
5. Main Spec/OFF spec:HEAL OFF SPEC DPS
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dragoss
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC:Intel® Core i3-550 Processor
ASUS EN8600GT MAGIC/HTP/512M
Memorie Kingston 4GB, DDR3, 1333MHz ETC
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 12-07-2012, 15:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DRAGOSS - Respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noriena

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2014 05:54)
Joined: 18 Aug 2011
Posts: 44, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 69.2
Votes: 2

 
Post Posted: 12-07-2012, 22:59:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Monica
2. Varsta: 19
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Oricat e nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Noriena
7. Screenshot cu Interfata: http://picz.ro/index.php?id=76af6de13276ec738023d132a2fd3bf8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca este cel pe care am inceput sa joc wow, mi s-a parut interesant si am vazut ca este de folos in raiduri .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai eu tin mereu beacon of light pe tank, dau holy shock la cd la si avenging wrath si guardian of acient kings doar ca acestea incerc sa le folosesc cand am nevoie mai mare in functie de boss, folosesc holy radiance si light of dawn cand se ia damage aoe, spam flash of light si divine light in funtie de hp-ul playerilor…
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe wotlk unde am facut tot cu exceptie lk, iar oe cataclysm full pana in present.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) All Starsz s-a destramat, Specii ne-am impartit in doua eu plecand in grupa care a format ulterior The Haters care si ea la randul ei s-a impartit in doua.
12. Detalii PC: Procesor amd v 120 , 2 GB ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Stiu ca este o guilda foarte buna, capabila si imi doresc sa progresez alaturi de voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Tocmai am terminat liceul, in timpul liber joc wow, citesc, ascult muzica, ma plimb….etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt o fire vesela, cu simtul umorului dar totodata serioasa cand trebuie.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 12-07-2012, 23:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pune un screen si cu stats pe spell tab

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 13-07-2012, 07:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noriena wrote:
1. Nume IRL: Monica
2. Varsta: 19
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Oricat e nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Noriena
7. Screenshot cu Interfata: http://picz.ro/index.php?id=76af6de13276ec738023d132a2fd3bf8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca este cel pe care am inceput sa joc wow, mi s-a parut interesant si am vazut ca este de folos in raiduri .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai eu tin mereu beacon of light pe tank, dau holy shock la cd la si avenging wrath si guardian of acient kings doar ca acestea incerc sa le folosesc cand am nevoie mai mare in functie de boss, folosesc holy radiance si light of dawn cand se ia damage aoe, spam flash of light si divine light in funtie de hp-ul playerilor…
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe wotlk unde am facut tot cu exceptie lk, iar oe cataclysm full pana in present.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) All Starsz s-a destramat, Specii ne-am impartit in doua eu plecand in grupa care a format ulterior The Haters care si ea la randul ei s-a impartit in doua.
12. Detalii PC: Procesor amd v 120 , 2 GB ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Stiu ca este o guilda foarte buna, capabila si imi doresc sa progresez alaturi de voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Tocmai am terminat liceul, in timpul liber joc wow, citesc, ascult muzica, ma plimb….etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt o fire vesela, cu simtul umorului dar totodata serioasa cand trebuie.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):


/w ingame desstroy,dudulzor,geanu,neverdead,sharkyz

si sper ca ai si al-2lead tirnket.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Accel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2013 21:09)
Joined: 13 Jan 2011
Posts: 56, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 27.6
Votes: 4

 
Post Posted: 13-07-2012, 20:29:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :in fiecare seara 5-6 ore
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: frost/ offspec e pvp
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Acceltwo
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? e cel mai bun pe patchu asta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: joc la haste, doturi pe target mereu, obliterate e prioritate, frost strike, howling blast cand se face rime
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :de pe WOTLK, am facut full cataclysm raid si full wotlk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) PvE, Twinkiez
12. Detalii PC: 6 gb ram, intel core i7 960, AMD 6970
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? e guilda buna si am multi pe care ii cunosc acolo
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :imi place sa ies pe afara si sunt amator de filme
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i49.tinypic.com/2r25dop.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 13-07-2012, 21:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accel wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :in fiecare seara 5-6 ore
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: frost/ offspec e pvp
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Acceltwo
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? e cel mai bun pe patchu asta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: joc la haste, doturi pe target mereu, obliterate e prioritate, frost strike, howling blast cand se face rime
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :de pe WOTLK, am facut full cataclysm raid si full wotlk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) PvE, Twinkiez
12. Detalii PC: 6 gb ram, intel core i7 960, AMD 6970
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? e guilda buna si am multi pe care ii cunosc acolo
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :imi place sa ies pe afara si sunt amator de filme
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i49.tinypic.com/2r25dop.jpg


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 14-07-2012, 18:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: johnny
2. Varsta: 18 jumate
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de circumstante
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Reaftw
7. Screenshot cu Interfata: http://i49.tinypic.com/5n7mhl.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc de pe 3.1.3 shadow - nam idee ce ma determinat sa aleg acest spec
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
- talentele sunt cele tipice pt pve http://www.wowhead.com/talent#bcGkZZGbGdMzrd0fo:kMRMoVV0z
- rotatie: vt->dp->sd:p->mb(daca ai orburi sa iti intre empoweredu)-> si eventual un death cand ai archangel`u cu 5 stacks(sau daca nu ai mana) si shadowfiendul la cd desigur
- importanta gear? logic ca gearul e important dar chiar daca ai gear si te bata clasa esti degeaba (gen te cara gearul ... foarte intalnit - )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). experienta multa am inceput wow sa joc de pe 3.0.8 si full progres in toate raidurile pana in momentul de fata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) 0 -
12. Detalii PC: amd athlon x2 512 video 2 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sa fac experienta de calitate in domeniul pve si la hoarda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
- trec in a 12-a - (astept cu asa nerabdare bacul vai - NOT ) ... inca nu lucrez iar timpul liber la o bauta/ petrecere/ piscina (vara)/
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sper sa nu va sperie gearul (se face usor) dar omul face gearul si nu invers -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i49.tinypic.com/5n7mhl.jpg
(dmg`u pe dummy nu e cine stie ce ca nici pe ala de la ally nu scot dps mare pe dummy dar e orientativ -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 14-07-2012, 18:35:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reaftw- Respins , nu recrutam off chare.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 14-07-2012, 18:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e offchar - e mainu de la hoarda ... ca la ally nu mai am ce face pana la boss nou -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 30-06-2024, 10:31:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x