User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message163687
Refrigirator

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2013 18:32)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 17-04-2013, 22:51:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Geo
2. Varsta: 19
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in weekend doar
5. Clasa: Mag
6. Main Spec/OFF spec: FIRE
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Refri
8. Screenshot cu Interfata: e la dps mai jos
9. De ce ai ales specul pe care joci acum : aoe burst
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Full crit si haste... rotatia depinde de player
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.0.6 pe freakz full progres hc si pe 4.3.4 primu boss din ds
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inspiration si guild facut de prieteni 50 oameni maxim pt raiduri calumea.
13. Detalii PC: Destul sa nu am lag -
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cautam guild cu putin magi si full progres + destramarea fostei guilde (one fast killer)
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student... teamplayer
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mult de invatat... doar la ora raidului pot sa imi fac timp sa intru... in rest mai putin doar cand am o portita libera
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://s21.postimg.org/sozoqjkl3/Wo_WScrn_Shot_041713_234653.jpg
18. Screenshot /played:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 18-04-2013, 07:41:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Refrigirator wrote:
1. Nume IRL: Geo
2. Varsta: 19
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in weekend doar
5. Clasa: Mag
6. Main Spec/OFF spec: FIRE
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Refri
8. Screenshot cu Interfata: e la dps mai jos
9. De ce ai ales specul pe care joci acum : aoe burst
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Full crit si haste... rotatia depinde de player
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.0.6 pe freakz full progres hc si pe 4.3.4 primu boss din ds
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inspiration si guild facut de prieteni 50 oameni maxim pt raiduri calumea.
13. Detalii PC: Destul sa nu am lag -
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cautam guild cu putin magi si full progres + destramarea fostei guilde (one fast killer)
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student... teamplayer
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mult de invatat... doar la ora raidului pot sa imi fac timp sa intru... in rest mai putin doar cand am o portita libera
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://s21.postimg.org/sozoqjkl3/Wo_WScrn_Shot_041713_234653.jpg
18. Screenshot /played:


nu te incadrezi in orarul nostru...aplicatia lasa mult de dorit, printul nu merge...pct-ul 18 ti-a fost frica sa il pui s.a.m.d. , Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Refrigirator

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2013 18:32)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 18-04-2013, 18:01:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
Refrigirator wrote:
1. Nume IRL: Geo
2. Varsta: 19
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in weekend doar
5. Clasa: Mag
6. Main Spec/OFF spec: FIRE
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Refri
8. Screenshot cu Interfata: e la dps mai jos
9. De ce ai ales specul pe care joci acum : aoe burst
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Full crit si haste... rotatia depinde de player
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.0.6 pe freakz full progres hc si pe 4.3.4 primu boss din ds
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inspiration si guild facut de prieteni 50 oameni maxim pt raiduri calumea.
13. Detalii PC: Destul sa nu am lag -
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cautam guild cu putin magi si full progres + destramarea fostei guilde (one fast killer)
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student... teamplayer
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mult de invatat... doar la ora raidului pot sa imi fac timp sa intru... in rest mai putin doar cand am o portita libera
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://s21.postimg.org/sozoqjkl3/Wo_WScrn_Shot_041713_234653.jpg
18. Screenshot /played:


nu te incadrezi in orarul nostru...aplicatia lasa mult de dorit, printul nu merge...pct-ul 18 ti-a fost frica sa il pui s.a.m.d. , Respins



18 nu e aceeasi cu 17? ( acelasi lucru) am si eu bacu peste 2 luni deci nu pot sta online toata ziua.. asta e

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 18-04-2013, 18:09:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
aplicatia lasa mult de dorit, printul nu merge

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asphyxia

[Savior of Azeroth]



Status: Offline
(since 05-06-2014 05:34)
Joined: 01 Dec 2012
Posts: 141, Topics: 7
Location: Ogrimmar

Reputation: 90.9
Votes: 3

Post Posted: 18-04-2013, 21:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 3-4 h/zi de luni pana vineri , 5-6 h/zi in weekend
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Balance - Resto [la alegere]
7. Link Armory*: Click !
8. Screenshot cu Interfata: Click !
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Cand am inceput sa joc feral tank nu era foarte jucat ceea ce a insemnat o provocare
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Agility - Pentru attack power si threat increase , Mastery pentru a creste absorbul dat la proc Savage Defence.Importanta stats Agility > Dodge > Stamina > Mastery.Reforge toate statsurile secundare in dodge.Rotatia e simpla , demoralizing roar , lancerate x3 , pulverize , mangle & faerie fire on cd.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Mi-a placut sa progresez mereu , nu am acceptat niciodata sa fiu carat de alti membrii ai unei guilde sau al unui raid.Am avut progres full pe 4.0.6
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Unstoppable @ Alliance - M-am transferat la hoarda ; The betrayers @ Horde - Nu imi placea colectivul ; HKP @ Horde - Programul de raiduri devenise dificil de respectat pentru mine
13. Detalii PC: AMD x4 II Quad-Core , 1024 GB Video , 4 GB RAM
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Membrii activi , un program de raiduri care ma avantajeaza.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Lucrez ca sofer , imi place sa conduc.Imi petrec putinul timp liber la plimbari , gaming , shpritz -
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played:



"A genuine leader is not a searcher for consensus but a molder of consensus."
Martin Luther King, Jr.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 18-04-2013, 21:19:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asphyxia wrote:
1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 3-4 h/zi de luni pana vineri , 5-6 h/zi in weekend
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Balance - Resto [la alegere]
7. Link Armory*: Click !
8. Screenshot cu Interfata: Click !
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Cand am inceput sa joc feral tank nu era foarte jucat ceea ce a insemnat o provocare
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Agility - Pentru attack power si threat increase , Mastery pentru a creste absorbul dat la proc Savage Defence.Importanta stats Agility > Dodge > Stamina > Mastery.Reforge toate statsurile secundare in dodge.Rotatia e simpla , demoralizing roar , lancerate x3 , pulverize , mangle & faerie fire on cd.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Mi-a placut sa progresez mereu , nu am acceptat niciodata sa fiu carat de alti membrii ai unei guilde sau al unui raid.Am avut progres full pe 4.0.6
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Unstoppable @ Alliance - M-am transferat la hoarda ; The betrayers @ Horde - Nu imi placea colectivul ; HKP @ Horde - Programul de raiduri devenise dificil de respectat pentru mine
13. Detalii PC: AMD x4 II Quad-Core , 1024 GB Video , 4 GB RAM
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Membrii activi , un program de raiduri care ma avantajeaza.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Lucrez ca sofer , imi place sa conduc.Imi petrec putinul timp liber la plimbari , gaming , shpritz -
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played:



Acceptat !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 20-04-2013, 12:18:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MODEL APLICATIE PENTRU GUILDA:


Informatii personale
Numele:
Locatia:
Varsta:
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link:
Nume character:
Clasa:
Rasa:
Main spec:
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :
Te incadrezi programului nostru de raids? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):



CEI CARE NU COMPLETEAZA TOATE INTREBARILE VOR FI RESPINSI !!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wattson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2014 14:41)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 22-04-2013, 10:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Vlad Cristian
Locatia: Bucuresti
Varsta: 20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Perseverent, competitiv si spiritul de echipa sunt cateva dintre avantajele mele.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shamymu
Nume character: Shamymu
Clasa: Shaman
Rasa: Orc
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Elemental/Enha (Elemental il stiu la perfectie si enha stiu sa joc bine) Daca ar fi o ordine a specurilor in functie de cat de bine stiu sa joc pe fiecare ar fi Resto / Elemental / Enhancement
Screenshot cu interfata: http://tinypic.com/r/o8x544/4
Screenshot cu /played (print complet): http://tinypic.com/r/2w7mwbp/4
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Nu am o rotatie anume, ma adaptez dupa situatie ce healing spells sa dau, statsurile mele ar fi 916 haste in rest mastery cat cuprinde pentru un "megaheal" la un player cu low health.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda de progres si asta ma reprezinta pe mine ( progresul )
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Deoarece joc de mult timp pe shaman , imi cunosc clasa foarte bine si sunt un jucator care ar face fata si la situatii extreme.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : -
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK tot pana la lich king/ Cata 4.0.6 absolut tot.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Twinkiez/Awaken/HKP/The Divinity/Pride - Motivul iesirilor din aceste guilde au fost - neseriozitatea, comportamentul deplorabil, bataie de joc la raid -

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: AMD Athlon Procesor 4000+ 2.02 GHz , 3 GB RAM
FPS: 40-60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 22-04-2013, 10:32:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau ca postez aici ( sunt dispus sa suport consecintele).
Acest player NU a fost la noi in guilda, nu il primeam cu acest gear si fara meserii.
Dupa cum se vede asta este si primul lui post pe forum si la noi nu se intra decat pa baza de aplicatie.
Am rugamintea sa nu mai folosesti numele guildei fara sa ai nici o treaba cu noi.

Inca odata imi cer scuze de off topic.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wattson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2014 14:41)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 22-04-2013, 10:54:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incearca Shamymoo, am fost cu Shamymoo doar ca mi s-a furat acel cont si nu mai am acces la acel mail. Revino dupa aia cu un post si spune-mi daca am dreptate.
Accountul de pe forum are doar 1 post. DA ! CORECT ! Are doar un post asta pentru ca nu dau importanta la forum si nu conteaza forumul in-game si pentru ca celalalt account l-am uitat, nu dau importanta forumului. Si eu as suporta consecintele spunandu-ti ca esti un tampit ca te bagi ca musca in curu' calului. Si daca as fi folosit numele guildei chiar daca nu am fost in ea iti dai tu seama ce mare delicvent as fi fost ? ti-am facut de ras compania multinationala sau internationala. E un joc, distreaza-te pe el, nu iti irosi viata pe el asa cum cred ca o faci. Cred ca am spus mai multe decat trebuia. Multumesc anticipat pentru faptul ca nu o sa mai raspunzi inutil sau gratis la acest post care nu este treaba ta,

O zi cat mai placuta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 22-04-2013, 14:05:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
Imi pare rau ca postez aici ( sunt dispus sa suport consecintele).
Acest player NU a fost la noi in guilda, nu il primeam cu acest gear si fara meserii.
Dupa cum se vede asta este si primul lui post pe forum si la noi nu se intra decat pa baza de aplicatie.
Am rugamintea sa nu mai folosesti numele guildei fara sa ai nici o treaba cu noi.

Inca odata imi cer scuze de off topic.


La fel este si in cazul nostru(TWINKIEZ), nu te-ai alaturat guildei noastre asa ca nu inteleg de ce afirmi cu nerusinare acest lucru.Vorba lui dr0du nici nu primeam player fara meserii in guild.
Gandeste-te de 2 ori inainte sa afirmi ceva despre noi daca nu ne cunosti si nu ai habar despre ceea ce se intampla aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wattson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2014 14:41)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 22-04-2013, 14:16:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu nici macar nu erai in Twinkiez atunci. Cand era sau inca e Tovry gm. Intr-adevar nu am fost cu shamanul in twinkiez dar am fost cu mage cand am avut o perioada in care jucam mage. (magemadness)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 22-04-2013, 14:54:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wattson wrote:
Informatii personale
Numele: Vlad Cristian
Locatia: Bucuresti
Varsta: 20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Perseverent, competitiv si spiritul de echipa sunt cateva dintre avantajele mele.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shamymu
Nume character: Shamymu
Clasa: Shaman
Rasa: Orc
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Elemental/Enha (Elemental il stiu la perfectie si enha stiu sa joc bine) Daca ar fi o ordine a specurilor in functie de cat de bine stiu sa joc pe fiecare ar fi Resto / Elemental / Enhancement
Screenshot cu interfata: http://tinypic.com/r/o8x544/4
Screenshot cu /played (print complet): http://tinypic.com/r/2w7mwbp/4
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Nu am o rotatie anume, ma adaptez dupa situatie ce healing spells sa dau, statsurile mele ar fi 916 haste in rest mastery cat cuprinde pentru un "megaheal" la un player cu low health.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda de progres si asta ma reprezinta pe mine ( progresul )
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Deoarece joc de mult timp pe shaman , imi cunosc clasa foarte bine si sunt un jucator care ar face fata si la situatii extreme.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : -
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK tot pana la lich king/ Cata 4.0.6 absolut tot.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Twinkiez/Awaken/HKP/The Divinity/Pride - Motivul iesirilor din aceste guilde au fost - neseriozitatea, comportamentul deplorabil, bataie de joc la raid -

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: AMD Athlon Procesor 4000+ 2.02 GHz , 3 GB RAM
FPS: 40-60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -



Pentru tot spamu ce s-a creat in topicul "Recrutari"+ ca nu ai meserii ai RESPINS. Aveti ceva de comentat ->go DISCUTII.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 27-04-2013, 09:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA:
Rogue Combat
Warrior Arms
DK Unholy
Mage Fire
Shaman resto
Paladin Retri/off spec holy
min ilvl 395 pve.

MODEL APLICATIE !!!


Informatii personale
Numele:
Locatia:
Varsta:
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link:
Nume character:
Clasa:
Rasa:
Main spec:
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :
Te incadrezi programului nostru de raids? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
droth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2021 10:08)
Joined: 17 Jan 2012
Posts: 430, Topics: 9
Location: Virgin Island, Saint Peter, Montserrat

Reputation: 135.1
Votes: 23

 
Post Posted: 27-04-2013, 21:33:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Drignei Robert
Locatia: Craiova
Varsta: 18
Pe scurt cateva lucruri despre tine: cooperativ, dornic sa invat lucruri noi, sprit de echipa

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Droth
Nume character: Droth
Clasa: Paladin
Rasa: Blood Elf
Main spec: Retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Protection / Holy (Protection am jucat in mare parte ca off-spec pentru ca holy nu prea am avut ocazia pe 4.0.6 insa ma descurc cu ambele specuri)
Screenshot cu interfata: http://i.imgur.com/hSZPYzE.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i.imgur.com/8MKBWvu.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i.imgur.com/Poai2ji.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):.
Judgement>Guardian of Ancient Kings>Crusader's Strike>Holy Wrath>Crusader's Strike>Judgement>Crusader's Strike>Zealotry>Avenging Wrath>Hammer of Wrath>Templar's Verdict>Crusader's Strike>Exorcism>Templar's Verdict>Crusader's Strike . Inquisition mereu up , de preferat sa fie folosit atunci cand este procuit din divine purpose
Strenght > hit > expertise > mastery > crit > haste
Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece vreau sa fac parte dintr-un grup puternic cu playeri competenti care pot da jos orice boss.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Deoarece consider ca sunt un player capabil care ar face fata cu brio orcarei provocari
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : am jucat numai la ally si am foarte putini prieteni la horde
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): joc de cand s-a bagat 4.0.6 ,am full progress pe toate dificultatile si la toti bossi.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :
Showdown am stat 6 luni ,mi am dus dk(off char) in Unstoppable iar officeru din Showdown crezant ca nu o sa mai am timp sa vin la raids mi-a dat kick.
Old gang am stat 8 luni,mi am donat arma de la Dw si am zis sa mi folosesc bonusul ca sa ma transfer la horde ,voiam ceva nou.
Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: procesor intel core 2 quad q6600, 4 gb ram, placa video Nvidia Geforce 9600 GT
FPS: 60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: --
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): --

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 29-04-2024, 02:19:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x