User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message175081
Thephenom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2013 20:27)
Joined: 16 Sep 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 2

 
Post Posted: 24-07-2013, 22:23:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Andrei
Locatia: Alba- Ocna Mures
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o persoana calma care se enerveaza greu, imi place shamanul, motiv pentru care il joc inca de pe tbc....ca main class. ma veti cunoscte mai bine in actiune pentru ca aici pot spune orice minciuna.

Informatii despre character. este main charul meu inca de pe wrath, are un /played destul de foarte mare... Joc shaman de cand ma stiu, am inceput enhancement dar nevoia de a avea shamani resto in Sunwell m-a obligat sa trec pe acest spec.
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Thephenom
Nume character: Thephenom
Clasa: shaman
Rasa: orc
Main spec: restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):am jucat Enhancement intr-o prima faza pe tbc, apoi am schimbat pe resto, acum am gear dar nu am jucat foarte mult.
Screenshot cu interfata: http://i1334.photobucket.com/albums/w659/Thephenom2/WoWScrnShot_072413_225929_zps1e2c2d47.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i1334.photobucket.com/albums/w659/Thephenom2/WoWScrnShot_072413_231245_zps44e4ac92.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Ca si staturi joc la mastery, cu haste capul care da un proc in plus la El. Healing Rain este desigur spellul imba la aoe, Riptide este healul care trebuie combinat cu celelate spelluri datorita buffurilor/procurilor care le confera, Unleash elements ca booster, Ghv + Riptide proc este mult superior healing Surge. Chain heal este desigur spellul care caracterizeaza shamanul inca de pe tbc, chiar daca este nerfuit pe cata.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Imi doresc sa intru in inl pentru ca vreau sa fac parte dintr-o guilda cu activitate constanta pve, si totodata progres bun.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca sunt dispus sa dau truri la un boss, accept wipeurile si mai ales, sunt dispus sa progresez, sa imi imbunatatesc skillurile.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Hmm, Drayer, banuiesc...orice fost membru haters sau Hkp..
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Evident.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am inceput sa joc pe Tbc, pe serverul Lastwow in Romania Horde, o guilda de top cu care am dat Illidan jos. Am mers apoi pe magic-wow, WOTLK, apoi pe freakz. Inainte ca serverul sa treaca la Cataclysm am plecat pe Molten unde am dat Lk jos cu guilda Edge of Eternity. Pe freakz, am dat pe 4.0.3 toti bosii heroici 25 inainte de buff, inclusiv councill.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii (playeri neseriosi)> The Haters (disband)> the Divinity ( nu am fost activ pe atunci) > HKP (am iesit la trecerea la 4.3)

Alte mentiuni:
Specificatiile calculatorului: Placa video ATI Radeon HD 3800
Pocesor. Amd Athlon 64. 3000 + 1.84 Ghz
5 giga RAM
FPS: 40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twiixx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2013 08:51)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 1

 
Post Posted: 24-07-2013, 22:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale

Numele:gligor
Locatia:alba-ocna mures
Varsta:18
Pe scurt cateva lucruri despre tine:glumet,imi place sportu

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Twiixx
Nume character:twiixx
Rasa: blood elf
Main spec: holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):retry,la fel ca holy
Screenshot cu interfata:http://s1319.photobucket.com/user/eu_stelistu1996/media/WoWScrnShot_072413_231432_zpsd0f3f02c.jpg.html
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): pui beacon pe tank,pt single target folosesti flash heal si greater heal si world glory,pt aoe holy radiance si light of dawn

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : 1.pt ca mam saturat de nabii si de globalisti,2 pt ca vreau o g serioasa si care e capabila de progres
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :pt ca ca sunt dispus sa stau al tryuri la bosii noi si vreau progres
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine?: Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? -A
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)?:normal
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBc full progres. si pe cataclist full progres
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :the divinity,, pt ca lumea nu e activa si nu prea asculta intra cand vreau ei la raids

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:4gb DDR3 ,Dual core t4200 //gforce Gt2500
FPS: 50-80
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 24-07-2013, 22:41:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thephenom wrote:
Informatii personale
Numele: Andrei
Locatia: Alba- Ocna Mures
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o persoana calma care se enerveaza greu, imi place shamanul, motiv pentru care il joc inca de pe tbc....ca main class. ma veti cunoscte mai bine in actiune pentru ca aici pot spune orice minciuna.

Informatii despre character. este main charul meu inca de pe wrath, are un /played destul de foarte mare... Joc shaman de cand ma stiu, am inceput enhancement dar nevoia de a avea shamani resto in Sunwell m-a obligat sa trec pe acest spec.
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Thephenom
Nume character: Thephenom
Clasa: shaman
Rasa: orc
Main spec: restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):am jucat Enhancement intr-o prima faza pe tbc, apoi am schimbat pe resto, acum am gear dar nu am jucat foarte mult.
Screenshot cu interfata: http://i1334.photobucket.com/albums/w659/Thephenom2/WoWScrnShot_072413_225929_zps1e2c2d47.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i1334.photobucket.com/albums/w659/Thephenom2/WoWScrnShot_072413_231245_zps44e4ac92.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Ca si staturi joc la mastery, cu haste capul care da un proc in plus la El. Healing Rain este desigur spellul imba la aoe, Riptide este healul care trebuie combinat cu celelate spelluri datorita buffurilor/procurilor care le confera, Unleash elements ca booster, Ghv + Riptide proc este mult superior healing Surge. Chain heal este desigur spellul care caracterizeaza shamanul inca de pe tbc, chiar daca este nerfuit pe cata.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Imi doresc sa intru in inl pentru ca vreau sa fac parte dintr-o guilda cu activitate constanta pve, si totodata progres bun.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca sunt dispus sa dau truri la un boss, accept wipeurile si mai ales, sunt dispus sa progresez, sa imi imbunatatesc skillurile.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Hmm, Drayer, banuiesc...orice fost membru haters sau Hkp..
Te incadrezi programului nostru de raids? : DA.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Evident.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am inceput sa joc pe Tbc, pe serverul Lastwow in Romania Horde, o guilda de top cu care am dat Illidan jos. Am mers apoi pe magic-wow, WOTLK, apoi pe freakz. Inainte ca serverul sa treaca la Cataclysm am plecat pe Molten unde am dat Lk jos cu guilda Edge of Eternity. Pe freakz, am dat pe 4.0.3 toti bosii heroici 25 inainte de buff, inclusiv councill.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii (playeri neseriosi)> The Haters (disband)> the Divinity ( nu am fost activ pe atunci) > HKP (am iesit la trecerea la 4.3)

Alte mentiuni:
Specificatiile calculatorului: Placa video ATI Radeon HD 3800
Pocesor. Amd Athlon 64. 3000 + 1.84 Ghz
5 giga RAM
FPS: 40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Acceptat!

Posturi unite automat, 24-07-2013, 23:41:20

twiixx wrote:
Informatii personale

Numele:gligor
Locatia:alba-ocna mures
Varsta:18
Pe scurt cateva lucruri despre tine:glumet,imi place sportu

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Twiixx
Nume character:twiixx
Rasa: blood elf
Main spec: holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):retry,la fel ca holy
Screenshot cu interfata:http://s1319.photobucket.com/user/eu_stelistu1996/media/WoWScrnShot_072413_231432_zpsd0f3f02c.jpg.html
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): pui beacon pe tank,pt single target folosesti flash heal si greater heal si world glory,pt aoe holy radiance si light of dawn

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : 1.pt ca mam saturat de nabii si de globalisti,2 pt ca vreau o g serioasa si care e capabila de progres
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :pt ca ca sunt dispus sa stau al tryuri la bosii noi si vreau progres
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine?: Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? -A
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)?:normal
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBc full progres. si pe cataclist full progres
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :the divinity,, pt ca lumea nu e activa si nu prea asculta intra cand vreau ei la raids

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:4gb DDR3 ,Dual core t4200 //gforce Gt2500
FPS: 50-80
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
firecat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2018 09:00)
Joined: 17 May 2012
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 79.1
Votes: 3

 
Post Posted: 25-07-2013, 14:01:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DesstroY-gm wrote:
Informatii personale
Numele:Robert
Locatia:Hunedoara
Varsta:17 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt o persoana linistita si imi place sa rand si sa glumesc

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Akanaxl
Nume character:Akanaxl
Clasa:Rogue Combat
Rasa:Blood Elfa
Main spec:Combat
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Sublety si joc destul de bine
Screenshot cu interfata:Interfata mea este clasica cum o da Blizzard
Screenshot cu /played (print complet):Aici nu am inteles la ce se refera
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Clasa o joc la o ratatie de genu tin SnD up si Dau 4 SS dUPA 1 RS si dupa Eviscerate staturile mele de baza ii agility iar restu haste mastery hit si expertise

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :Mi se pare a fi o guilda serioasa si cu bun simt si vreau sa am parte de oameni cu cap:)
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Nu pot sa spun ca sunt o persoana perfecta asta voi trebuie sa aveti o perspectiva fata de mine si o parere si daca va convine de mine
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Cunosc doar o persoana din guilda dar nu ma bazez pe eu sau nu garantez pe el

Te incadrezi programului nostru de raids? :Ma voi prezenta la voi la toate raidurile posibile
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? -a
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am facut multe raiduri gen ICC,VOA ,ULDUAR,NAXXRAMAS,BOT ,BWD,EOE,SWP ,BT ETC
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Am fost in GZ si acolo erau persoane nesimtite si cu aberatii fata de mine

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Amd sempron 1.6ghz 2gb placa video 1gb
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Nu am nici o intrebare pentru voi
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):Nu am screenshots




Cei care nu completeaza toate intrebarile vor fi RESPINSI !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 25-07-2013, 14:07:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

firecat wrote:
DesstroY-gm wrote:
Informatii personale
Numele:Robert
Locatia:Hunedoara
Varsta:17 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt o persoana linistita si imi place sa rand si sa glumesc

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Akanaxl
Nume character:Akanaxl
Clasa:Rogue Combat
Rasa:Blood Elfa
Main spec:Combat
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Sublety si joc destul de bine
Screenshot cu interfata:Interfata mea este clasica cum o da Blizzard
Screenshot cu /played (print complet):Aici nu am inteles la ce se refera
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Clasa o joc la o ratatie de genu tin SnD up si Dau 4 SS dUPA 1 RS si dupa Eviscerate staturile mele de baza ii agility iar restu haste mastery hit si expertise

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :Mi se pare a fi o guilda serioasa si cu bun simt si vreau sa am parte de oameni cu cap:)
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Nu pot sa spun ca sunt o persoana perfecta asta voi trebuie sa aveti o perspectiva fata de mine si o parere si daca va convine de mine
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Cunosc doar o persoana din guilda dar nu ma bazez pe eu sau nu garantez pe el

Te incadrezi programului nostru de raids? :Ma voi prezenta la voi la toate raidurile posibile
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? -a
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Am facut multe raiduri gen ICC,VOA ,ULDUAR,NAXXRAMAS,BOT ,BWD,EOE,SWP ,BT ETC
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Am fost in GZ si acolo erau persoane nesimtite si cu aberatii fata de mine

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Amd sempron 1.6ghz 2gb placa video 1gb
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Nu am nici o intrebare pentru voi
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):Nu am screenshots




Cei care nu completeaza toate intrebarile vor fi RESPINSI !


Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheSaint

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 10:22)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 25-07-2013, 14:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nformatii personale
Numele: Lucas
Locatia: Cluj Napoca
Varsta: 18
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Imi plac jocurile foarte mult si iarba si sa ma distrez . Imi pare rau ca scriu doar atat dar in momentu de fata nu imi vine in cap nimic .

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
Nume character: ilbdll
Clasa: Priest
Rasa: Blood Elf
Main spec: Shadow Priest
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Disci (Nu am mai jucat de pe 4.0.6 dar am facut full run hc cu el)
Screenshot cu interfata: http://i44.tinypic.com/67mywg.jpg
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i44.tinypic.com/67mywg.jpg http://i42.tinypic.com/4kdw0h.jpg <screen in timpul burstului ( fara archangel)
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): VT , DP , Swp:p , mind flay pana la 1 orb > Mind Blast , mind flay , redot prioritys. Sub 25% Vt , DP , Sw:D , MF pana la orb > MB. Joc la sock de intelect si reforge haste.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Am auzite multe numai de bine despre ghilda asta si vreau sa fac parte din comunitatea ei si sa ajut cu ce pot.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Este o ghilda respectata cu progresse maxime si vreau la randu meu sa progresez cat de mult.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Din pacate nu.
Te incadrezi programului nostru de raids? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da , taoata noaptea daca este nevoie.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC full progress . Pe LK am jucat foarte putin. Cata full progress.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Inspiration . Am luat kick sub motive neintemeiate.

Alte mentiuni Doresc foarte tare sa ma alatur ghildei si sa devin un player de calitate superioara.
Specificatiile calculatorului: HP dv7 , 12 GB RAM , 800 GB Hard , Nvidia GT 650M 2GB. Intel i7 3.2ghz
FPS: 60 setat . maxim nu stiu peste 400.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Chiar nu am din pacate.
Multumesc[/quote]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 25-07-2013, 14:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheSaint wrote:
nformatii personale
Numele: Lucas
Locatia: Cluj Napoca
Varsta: 18
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Imi plac jocurile foarte mult si iarba si sa ma distrez . Imi pare rau ca scriu doar atat dar in momentu de fata nu imi vine in cap nimic .

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
Nume character: ilbdll
Clasa: Priest
Rasa: Blood Elf
Main spec: Shadow Priest
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Disci (Nu am mai jucat de pe 4.0.6 dar am facut full run hc cu el)
Screenshot cu interfata: http://i44.tinypic.com/67mywg.jpg
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i44.tinypic.com/67mywg.jpg http://i42.tinypic.com/4kdw0h.jpg <screen in timpul burstului ( fara archangel)
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): VT , DP , Swp:p , mind flay pana la 1 orb > Mind Blast , mind flay , redot prioritys. Sub 25% Vt , DP , Sw:D , MF pana la orb > MB. Joc la sock de intelect si reforge haste.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Am auzite multe numai de bine despre ghilda asta si vreau sa fac parte din comunitatea ei si sa ajut cu ce pot.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Este o ghilda respectata cu progresse maxime si vreau la randu meu sa progresez cat de mult.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Din pacate nu.
Te incadrezi programului nostru de raids? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da , taoata noaptea daca este nevoie.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC full progress . Pe LK am jucat foarte putin. Cata full progress.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Inspiration . Am luat kick sub motive neintemeiate.

Alte mentiuni Doresc foarte tare sa ma alatur ghildei si sa devin un player de calitate superioara.
Specificatiile calculatorului: HP dv7 , 12 GB RAM , 800 GB Hard , Nvidia GT 650M 2GB. Intel i7 3.2ghz
FPS: 60 setat . maxim nu stiu peste 400.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Chiar nu am din pacate.
Multumesc
[/quote]

Acceptat! /w me ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 25-07-2013, 17:33:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Bogdan
Locatia: CLuj-Napoca
Varsta: 21
Pe scurt cateva lucruri despre tine: student la facultatea de asistenti medicali.imi place sa imi petrec timpul liber cu cat mai multe fete si il iubesc la nebunie pe Johnnie Walker.

Informatii despre character
Armory link:
Nume character: Shnitzelftw
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral DPS -joc de pe Lichking
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/9EjAFlV&&bXeGmXn
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/KDdErrt
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 3x life bloom pe tank sau pe un target.rejuvenation pe cat mai multi playeri.wild growth si swiftmend cand raidul ia dmg si regrowth/healing touch.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : pentru ca stiu ca sunteti o guilda PVE buna cu progres HC si am cativa prieteni la voi in guilda.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : imi doresc sa particip la raiduri si sa ajut guilda cu ce pot,imi doresc sa progresez .
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Thetank,Nam
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Tbc -full,WoTLK - full,Cata 4.0.6 full
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : am fost in multe Hkp,Execution..etc.[ ma enervam foarte repede si tot ieseam din guilde si m-am lasat de wow un timp si acum am revenit si vreau sa imi gasesc o guilda buna cu progres sa stau in ea,daca sunt acceptat bineinteles ]

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Pentium Dual core t 400 2.1 GHz 4 gb ram placa video G force 1 Gb
FPS: 40-60 depinde.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Yor'sahj the Unsleeping @ Dragon Soul 25 HC - http://imgur.com/3JS9waF -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 25-07-2013, 18:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0by wrote:
Informatii personale
Numele: Bogdan
Locatia: CLuj-Napoca
Varsta: 21
Pe scurt cateva lucruri despre tine: student la facultatea de asistenti medicali.imi place sa imi petrec timpul liber cu cat mai multe fete si il iubesc la nebunie pe Johnnie Walker.

Informatii despre character
Armory link:
Nume character: Shnitzelftw
Clasa: Druid
Rasa: Tauren
Main spec: Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Feral DPS -joc de pe Lichking
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/9EjAFlV&&bXeGmXn
Screenshot cu /played (print complet): http://imgur.com/KDdErrt
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 3x life bloom pe tank sau pe un target.rejuvenation pe cat mai multi playeri.wild growth si swiftmend cand raidul ia dmg si regrowth/healing touch.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : pentru ca stiu ca sunteti o guilda PVE buna cu progres HC si am cativa prieteni la voi in guilda.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : imi doresc sa particip la raiduri si sa ajut guilda cu ce pot,imi doresc sa progresez .
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Thetank,Nam
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Tbc -full,WoTLK - full,Cata 4.0.6 full
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : am fost in multe Hkp,Execution..etc.[ ma enervam foarte repede si tot ieseam din guilde si m-am lasat de wow un timp si acum am revenit si vreau sa imi gasesc o guilda buna cu progres sa stau in ea,daca sunt acceptat bineinteles ]

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Pentium Dual core t 400 2.1 GHz 4 gb ram placa video G force 1 Gb
FPS: 40-60 depinde.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Yor'sahj the Unsleeping @ Dragon Soul 25 HC - http://imgur.com/3JS9waF -


Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yonebunu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2017 19:19)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 1

 
Post Posted: 28-07-2013, 11:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Eugen
Locatia: Oradea
Varsta: 23
Pe scurt cateva lucruri despre tine: cumpatat.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uzurpator
Nume character: Uzurpator
Clasa: Shaman
Rasa: Orc
Main spec: Enhancement
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Resto-la fel de bine ca Enhancement si Elemental
Screenshot cu interfata: http://i.imgur.com/2Kob96K.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i.imgur.com/jxPUIvF.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i.imgur.com/2Kob96K.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): in primul rand Windfury Weapon si Flametongue pe weapons, searing totem jos tot timpul (1 min) ptr a incarca 5 searing flames care da la lava lash crit, Cd la lava lash terminandu-se cand searing ajunge la 5, deci este necesar sa fim atenti tot timpul la totem, lightning bolt cand da proc, storm strike si unleash elements la cd, folosim flame shock si earth shock intermediar, dar intotdeauna incepem cu flame(Unleash Flame foarte important), ptr burst am macro cu trinket si racialul de la orc.... incep a pune totemele si a-mi chema partenerii lupi deoarece dmg lor e proportional cu atack power al meu.Evident lightning shield pe noi...si ca filtru fire nova( excelent cand sunt multiple targets si chain light) agiliti-hit-expertise imi place sa am tot timpul mai mult 27...28 cum bine stim exista un bug la shamu cu unleash cand da pala might....si atunci trebuie schimbat spekul- mastery-crit si haste...aproape nesemnificativ....

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : pentru pve-ul pe care il ofera
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Imi cunosc clasa foarte bine, cunosc script la boss,sunt o persoana matura
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Wotlk(qween-nu am jucat pe freakz...dupa aceea s-a desfiintat si nu am apucat LK...Cata 4.0.6 Ultimate doar valiona and teral... si Bwd...s-a desfiintat..)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Pride

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Hd4650,quadcore 2,3 mhz
FPS: 30 la ultra setings
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexWeed

[Death Knight Trainer]



Status: Offline
(since 27-02-2016 15:38)
Joined: 22 Feb 2012
Posts: 243, Topics: 20
Location: Bucuresti

Reputation: 72.9
Votes: 15

   
Post Posted: 28-07-2013, 11:36:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Alex
Locatia:Bucuresti
Varsta:16
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt pasionat de grafica si in timpul liber merg la betii cu prietenii.Sunt sociabil ,amuzant si de incredere.Maa joc wow 4 fun si cam atat.

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexzanderh
Nume character:Alexzanderh
Clasa:Death Knight
Rasa:Orc
Main spec:Unholy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Blood.Il joc la fel de bine ca unholy, diferenta este doar de gear.De mentionat ca pe Blizz joc main spec blood.
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: prefer sa dau inraid dps.Nu stiu de ce dar am impresia ca dummy are ceva cu mine.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Strength>Haste> Mastery&Crit (am vazut ca in unele zile mastery nu merge). Dots>Scourge Strike>Death Coil(proc si pet buff)> Festerin Strike (pentru dots si runes)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Nu intru pentru progres ci mai mult pentru oameni.Joc in paralel pe blizz si imi doresc o experienta cat mai apropiata.Imi doresc De ce crezi ca esti potrivit pentru INL?:Pentru ca ma inteleg foarte bine cu cativa membrii si imi doresc sa ajut guilda asa cum mi se cere.Vreau sa vin la raids la care e nevoie de mine fara sa fac frustrai ca nu am primit invite la un raid sau 25heroic and things like that.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Darklawl/Xgt/Droth and nu stiu cine mai este -
Te incadrezi programului nostru de raids? : yep
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :yep
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):Blizz = Sfarsit TBC, Full WoTLK, Cata 4.0.6 / Freakz =Cativa bossi pe hc inspre sfarsit 4.0.6 si deocamdata pe 4.3.4 full hc inafara de Zon'Ozz
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Execution.Am facut o pauza in care m-am reapucat de blizz si in care am avut certuri cu conducerea care a considerat ca nu ma poate tine in guild cateva saptamani in pauza.Insa am ramas prieten cu foarte multi playeri.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Laptop Asus, 4gb RAM, placa video Nvidia Geforce Gt 520mx,intel core i3, etc
FPS:40 constant
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):




“Scopul scuzã mijloacele”

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 28-07-2013, 14:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yonebunu wrote:
Informatii personale
Numele: Eugen
Locatia: Oradea
Varsta: 23
Pe scurt cateva lucruri despre tine: cumpatat.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uzurpator
Nume character: Uzurpator
Clasa: Shaman
Rasa: Orc
Main spec: Enhancement
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Resto-la fel de bine ca Enhancement si Elemental
Screenshot cu interfata: http://i.imgur.com/2Kob96K.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i.imgur.com/jxPUIvF.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i.imgur.com/2Kob96K.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): in primul rand Windfury Weapon si Flametongue pe weapons, searing totem jos tot timpul (1 min) ptr a incarca 5 searing flames care da la lava lash crit, Cd la lava lash terminandu-se cand searing ajunge la 5, deci este necesar sa fim atenti tot timpul la totem, lightning bolt cand da proc, storm strike si unleash elements la cd, folosim flame shock si earth shock intermediar, dar intotdeauna incepem cu flame(Unleash Flame foarte important), ptr burst am macro cu trinket si racialul de la orc.... incep a pune totemele si a-mi chema partenerii lupi deoarece dmg lor e proportional cu atack power al meu.Evident lightning shield pe noi...si ca filtru fire nova( excelent cand sunt multiple targets si chain light) agiliti-hit-expertise imi place sa am tot timpul mai mult 27...28 cum bine stim exista un bug la shamu cu unleash cand da pala might....si atunci trebuie schimbat spekul- mastery-crit si haste...aproape nesemnificativ....

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : pentru pve-ul pe care il ofera
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Imi cunosc clasa foarte bine, cunosc script la boss,sunt o persoana matura
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Wotlk(qween-nu am jucat pe freakz...dupa aceea s-a desfiintat si nu am apucat LK...Cata 4.0.6 Ultimate doar valiona and teral... si Bwd...s-a desfiintat..)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Pride

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Hd4650,quadcore 2,3 mhz
FPS: 30 la ultra setings
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Respins.

Posturi unite automat, 28-07-2013, 15:28:18

AlexWeed wrote:
Informatii personale
Numele:Alex
Locatia:Bucuresti
Varsta:16
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt pasionat de grafica si in timpul liber merg la betii cu prietenii.Sunt sociabil ,amuzant si de incredere.Maa joc wow 4 fun si cam atat.

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexzanderh
Nume character:Alexzanderh
Clasa:Death Knight
Rasa:Orc
Main spec:Unholy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Blood.Il joc la fel de bine ca unholy, diferenta este doar de gear.De mentionat ca pe Blizz joc main spec blood.
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: prefer sa dau inraid dps.Nu stiu de ce dar am impresia ca dummy are ceva cu mine.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Strength>Haste> Mastery&Crit (am vazut ca in unele zile mastery nu merge). Dots>Scourge Strike>Death Coil(proc si pet buff)> Festerin Strike (pentru dots si runes)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Nu intru pentru progres ci mai mult pentru oameni.Joc in paralel pe blizz si imi doresc o experienta cat mai apropiata.Imi doresc De ce crezi ca esti potrivit pentru INL?:Pentru ca ma inteleg foarte bine cu cativa membrii si imi doresc sa ajut guilda asa cum mi se cere.Vreau sa vin la raids la care e nevoie de mine fara sa fac frustrai ca nu am primit invite la un raid sau 25heroic and things like that.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Darklawl/Xgt/Droth and nu stiu cine mai este -
Te incadrezi programului nostru de raids? : yep
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :yep
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):Blizz = Sfarsit TBC, Full WoTLK, Cata 4.0.6 / Freakz =Cativa bossi pe hc inspre sfarsit 4.0.6 si deocamdata pe 4.3.4 full hc inafara de Zon'Ozz
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Execution.Am facut o pauza in care m-am reapucat de blizz si in care am avut certuri cu conducerea care a considerat ca nu ma poate tine in guild cateva saptamani in pauza.Insa am ramas prieten cu foarte multi playeri.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Laptop Asus, 4gb RAM, placa video Nvidia Geforce Gt 520mx,intel core i3, etc
FPS:40 constant
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Pana sa ajungi sa ne arati dpsul tau intr-un raid, te rog sa-i dai /w in-game lui Deadbreath si sa mergi cu el la dummy. Suntem in continuare interesati sa-ti vedem dpsul @ 5 mil damage done.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andywwe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 18:55)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 2

 
Post Posted: 28-07-2013, 21:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Andi
Locatia: Drobeta Turnu Severin
Varsta: 16 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt un om linistit si cu spirit de gluma,intelegator si destul de calm.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tienshinhan
Nume character: Tienshinhan
Clasa: Shaman
Rasa: Orc
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Enhancement.Dau 30-31k dps pe dummy...Ii stiu rotatia,glyphele etc dar inca nu sunt expert.
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/qrorx3c1n/ Folosesc healbot...se vede in dreapta.
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/rogwnddsz/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: ---
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Joc la haste 25%+mastery 17.00....Rotatie nu am pentru ca,fiind healer,folosesc spell-urile in functie de dmg-ul primit.Mai mult nu stiu ce sa zic...folosesc la CD riptide.In general dau cu greater heal si healing surge.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda de top si pentru ca vreau sa am parte de o experienta frumoasa.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Am experienta in joc,mai ales ca healer si invat repede scripturi noi...ma pot adapta pe parcrus in timpul unui boss.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Wotlk full progres,Cata 4.0.6 full si pe 4.3.4 am toti bossii pe toate dificultatile inafara de zonoz(am fost plecat 2 saptamani in vacanta si intre timp s-a bagat bossul)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii-am plecat pentru ca s-a destramat,Heaven-am parasit guilda din cauza unui incident cu un second GM.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 2Gb ram,placa video Nvidia GeForge 9400 GT 1266 mb
FPS: 50-60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: ---
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): ---

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exu Soso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2014 07:49)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 81, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.8
Votes: 2

Post Posted: 29-07-2013, 05:03:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andywwe wrote:
Informatii personale
Numele: Andi
Locatia: Drobeta Turnu Severin
Varsta: 16 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt un om linistit si cu spirit de gluma,intelegator si destul de calm.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tienshinhan
Nume character: Tienshinhan
Clasa: Shaman
Rasa: Orc
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Enhancement.Dau 30-31k dps pe dummy...Ii stiu rotatia,glyphele etc dar inca nu sunt expert.
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/qrorx3c1n/ Folosesc healbot...se vede in dreapta.
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/rogwnddsz/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: ---
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Joc la haste 25%+mastery 17.00....Rotatie nu am pentru ca,fiind healer,folosesc spell-urile in functie de dmg-ul primit.Mai mult nu stiu ce sa zic...folosesc la CD riptide.In general dau cu greater heal si healing surge.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda de top si pentru ca vreau sa am parte de o experienta frumoasa.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Am experienta in joc,mai ales ca healer si invat repede scripturi noi...ma pot adapta pe parcrus in timpul unui boss.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Wotlk full progres,Cata 4.0.6 full si pe 4.3.4 am toti bossii pe toate dificultatile inafara de zonoz(am fost plecat 2 saptamani in vacanta si intre timp s-a bagat bossul)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Specii-am plecat pentru ca s-a destramat,Heaven-am parasit guilda din cauza unui incident cu un second GM.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 2Gb ram,placa video Nvidia GeForge 9400 GT 1266 mb
FPS: 50-60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: ---
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): ---



Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soldar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2020 15:42)
Joined: 22 Nov 2011
Posts: 36, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 5

 
Post Posted: 29-07-2013, 14:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Catalin
Locatia: Vaslui
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: astept sa intru la facultate ca nu am prins loc unde vroiam eu in vara

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bursuka
Nume character: Bursuka
Clasa: Druid
Rasa: troll
Main spec: balance
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): resto
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/j7u4gmj4z/
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/j7u4gmj4z/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://postimg.org/image/sw2z60okj/
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): hit cao.masteri cap. de restu haste, refresh dots la intrare in eclipsa si inainte sa se termine .

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : ca vreau sa fiu intr-o guild in care se ia rank greu si vreau sa ma tin de ea pt a ajunge sa fiu considerat vechi in guild
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : sunt sociabil si nu comentez aiurea sau sa ma laud
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : cunosc multi din inl dar nu dar nu toti baga mana in foc pt mn asa ca nu dau nume
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): tbc=nu am progres,wotlk-tot fara lk,4.0.6 toti bosii dp freakz
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : fara nici un motiv rau , doar ca nu am intrat in ea cu ganduri mari ci doar ca nu aveam guild

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: placa video 1gb . 4gbRAMI .hard 500 .
FPS: 30-70 la ultra
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):



Last edited by soldar on 05-08-2013, 16:46:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 23-10-2024, 09:24:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x