User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message173448
deathinside

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2013 10:43)
Joined: 23 Jan 2011
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 104.4
Votes: 2

 
Post Posted: 16-08-2013, 22:18:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Alex
Locatia:Bucuresti
Varsta:19
Pe scurt cateva lucruri despre tine:love wow and w**d-

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Svenghouli
Nume character:Svenghouli
Clasa:DK
Rasa:Orc
Main spec:Blood
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):None
Screenshot cu interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/19/i6o3.png/
Screenshot cu /played (print complet):dabea am facut 85
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:eh, trecem peste
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): dk nu are o rotatie anume, prioritate are mastery > stamina >dodge/parry

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : sa fac full progress, of course...
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : idk, voi sa-mi spuneti
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : nu cred... poate stiu cativa oameni care au jucat pe wotlk
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): hmm full progress tbc, dar bosii nu aveau script deci nu se pune, wotlk full progress , pe cata BH 10/25, DS 10n
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : nu am mai jucat wow pe freakz de cand s-a bagat cata, am fost in Gravity, ENS si guilda lui trouble dar nu-i mai stiu numele

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: procesor dual-core 2.8, 4 giga rami, placa video 1g
FPS: 60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): mentionez ca nu am jucat deloc cataclysm, cand s-a bagat pe freakz am luat pauza si am inceput sa joc MoP pe retail, dupa 2-3 luni acolo am luat iar pauza si acum m-am apucat de wow pe freakz - , ma descurc destul de bn si pve si pvp, avand pe wotlk 2700 la 2v2 si achiv de lk 25hc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 17-08-2013, 01:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deathinside wrote:
Informatii personale
Numele:Alex
Locatia:Bucuresti
Varsta:19
Pe scurt cateva lucruri despre tine:love wow and w**d-

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Svenghouli
Nume character:Svenghouli
Clasa:DK
Rasa:Orc
Main spec:Blood
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):None
Screenshot cu interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/19/i6o3.png/
Screenshot cu /played (print complet):dabea am facut 85
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:eh, trecem peste
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): dk nu are o rotatie anume, prioritate are mastery > stamina >dodge/parry

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : sa fac full progress, of course...
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : idk, voi sa-mi spuneti
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : nu cred... poate stiu cativa oameni care au jucat pe wotlk
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): hmm full progress tbc, dar bosii nu aveau script deci nu se pune, wotlk full progress , pe cata BH 10/25, DS 10n
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : nu am mai jucat wow pe freakz de cand s-a bagat cata, am fost in Gravity, ENS si guilda lui trouble dar nu-i mai stiu numele

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: procesor dual-core 2.8, 4 giga rami, placa video 1g
FPS: 60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): mentionez ca nu am jucat deloc cataclysm, cand s-a bagat pe freakz am luat pauza si am inceput sa joc MoP pe retail, dupa 2-3 luni acolo am luat iar pauza si acum m-am apucat de wow pe freakz - , ma descurc destul de bn si pve si pvp, avand pe wotlk 2700 la 2v2 si achiv de lk 25hc



Respins !
Reason : 3 zile jucate pe CONT / Low gear si lista ar putea continua !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soimosan24
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-07-2015 10:12)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.2
Votes: 6

Post Posted: 19-08-2013, 18:19:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Andrei
Locatia: Baia Mare
Varsta: 14
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Ador sa joc wow

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=spectralz&searchType=all
Nume character: Spectralz
Clasa: Priest
Rasa: Troll
Main spec: Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Shadow, nu sunt expert.
Screenshot cu interfata: http://s1313.photobucket.com/user/pishta_2000/media/WoWScrnShot_081913_183924_zpsfa446a1a.jpg.html?sort=3&o=0
Screenshot cu /played (print complet): http://s1313.photobucket.com/user/pishta_2000/media/WoWScrnShot_081913_190533_zpse5d44f33.jpg.html, nu joc de mult pe acest character, l-am facut acum aproximativ 60 de zile.
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Sunt heal.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Nu prea stiu parerea mea este ca rotatia se schimba in functie de encounter.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Mi se pare un grup unit care face treaba serioas, dar totusi cand cineva face o gluma nu se supara nimeni.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Stiu ca sunt cam mic dar nu sunt capos, eu fac ce imi zice leaderul, nu comentez nici odata, daca leaderul zice ceva, cand leaderul zice ceva eu sunt de acord cu el.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC deloc, WotTLK full progres 25h, Cata 4.0.6 nu pentru ca pe acea vreme am jucat oficial.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Nu am fost in nici o guilda asa mai serioasa, ma refer la progres.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 2Giga ram,placa video Nvidia GeForge 9400 GT 1266 mb
FPS: 60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu m-am gandit sa fac asa ceva, regret pentru asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 19-08-2013, 19:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

soimosan24 wrote:
Informatii personale
Numele: Andrei
Locatia: Baia Mare
Varsta: 14
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Ador sa joc wow

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=spectralz&&searchType=all
Nume character: Spectralz
Clasa: Priest
Rasa: Troll
Main spec: Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Shadow, nu sunt expert.
Screenshot cu interfata: http://s1313.photobucket.com/user/pishta_2000/media/WoWScrnShot_081913_183924_zpsfa446a1a.jpg.html?sort=3&&o=0
Screenshot cu /played (print complet): http://s1313.photobucket.com/user/pishta_2000/media/WoWScrnShot_081913_190533_zpse5d44f33.jpg.html, nu joc de mult pe acest character, l-am facut acum aproximativ 60 de zile.
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Sunt heal.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Nu prea stiu parerea mea este ca rotatia se schimba in functie de encounter.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Mi se pare un grup unit care face treaba serioas, dar totusi cand cineva face o gluma nu se supara nimeni.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Stiu ca sunt cam mic dar nu sunt capos, eu fac ce imi zice leaderul, nu comentez nici odata, daca leaderul zice ceva, cand leaderul zice ceva eu sunt de acord cu el.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): TBC deloc, WotTLK full progres 25h, Cata 4.0.6 nu pentru ca pe acea vreme am jucat oficial.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Nu am fost in nici o guilda asa mai serioasa, ma refer la progres.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 2Giga ram,placa video Nvidia GeForge 9400 GT 1266 mb
FPS: 60
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu m-am gandit sa fac asa ceva, regret pentru asta.



Respins ! Activitatea scazuta in pve / nu ai contu legat daca vrei si restu de motive pm me !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tulfuz

[20 CM RECORDS]



Status: Offline
(since 01-02-2014 08:31)
Joined: 25 Apr 2012
Posts: 82, Topics: 1
Location: Unde vreau ca e o tara libera

Reputation: 70.8
Votes: 6

 
Post Posted: 20-08-2013, 16:52:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Angel
Locatia: Botosani
Varsta: 18
Pe scurt cateva lucruri despre tine: calm linistit

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tulfuxd
Nume character: Tulfuxd
Clasa: DK
Rasa: Orc
Main spec: unholy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Blood...stiu juca destul de bine
Screenshot cu interfata: http://tinypic.com/view.php?pic=jsnfw7&&s=5
Screenshot cu /played (print complet): http://tinypic.com/view.php?pic=jsnfw7&&s=5
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://tinypic.com/view.php?pic=9hlu12&&s=5
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): outbreack> dead and decay > fastering strike > scourge strike
Stats: STR > hit 8% > haste > mastery > crit > expertise

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Este o guilda buna capabila de orice raid
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Itas
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): full progres pe wotlk pe alt srv si full progres pe cata 4.0.6 pe freakz
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Bad example, n-am mai facut raiduri cu ei de 2 sapt

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: placa video 2G, 4Gb ram procesor 2200
FPS: 40+
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: N-am
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): N-am



Last edited by Tulfuz on 20-08-2013, 19:02:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BodoFtw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2013 12:18)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 2

 
Post Posted: 20-08-2013, 17:19:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Ionut [Bodo]
Locatia: Bacau
Varsta: 22
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Sunt o presoana f calma si prietenoasa cu dorintza de asi face cati mai multi prieteni

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bris
Nume character: Bris
Clasa: Paladin
Rasa: Blood Elf
Main spec: Holy Pve
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Holy Pvp
Screenshot cu interfata: Inculde si Played time -
IMG: http://img844.imageshack.us/img844/8814/ohlf.jpg


Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Nu prea joc dps
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats: Intel,Spirit,Haste,Crit
Rotatie: Nu am o rotatie prestabilita in ceea ce priveste pala holy
Prioritati: Judgement, Holy Shock iar restul in functie de dmg pe care raidu il primeste in encounter


Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Pt progres si pt comunitate -
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Nu stiu daca sunt. Dar putem afla - -
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Mady
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Woltk Full Content , Cata 4.0.6 Full Content [Fara Omno pe 25 H]
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Inactivitate din partea celor de conduceau guilda -

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 350 @ 2.27GHz (4 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 4096MB RAM
Card name: ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series
Display Memory: 2735 MB
Dedicated Memory: 1017 MB
Shared Memory: 1718 MB

FPS: 30-60 Fps
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Ce mai faceti?? - - -
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):http://www.youtube.com/watch?v=JNtHSXTMUtw
Popa Suneblase sunt eu -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
worktime21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2017 07:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 241, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 213.7
Votes: 15

 
Post Posted: 20-08-2013, 18:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins @ Bris.







Last edited by worktime21 on 21-08-2013, 15:36:56; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alunaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-12-2014 22:28)
Joined: 03 Oct 2012
Posts: 17, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 3

 
Post Posted: 21-08-2013, 14:08:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 24
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 3-4 ore/zi (sau mai mult daca este nevoie)
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lirciuchici
7. Screenshot cu Interfata:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca mi se pare prea usor sa joc Protection si foarte plictisitor sa joc Holy. Am experimentat toate cele 3 specuri atat pe Burning Crusade cat si pe Cataclysm.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Importatnta stats: hit 8% (pt ca nu imi permite gearul sa fac soft cap) , expertise 26 (momentan am soft cap la 22 expertise), strenght > Mastery> Haste sau Crit ( momentan prefer Haste )

Rotatie: La un encounter simplu ( gen Argaloth, Alizabal) prefer Judgement -> Crusader -> Holy Wrath -> Gardian -> Crusader-> Inquisition -> Judgement -> Crusader -> (proc daca am) -> Crusader -> Aripi + Zealotry+Trinket si de aici continua burstul...
La un encounter mai complex dupa primele 3 Holy Power dau Aripi+Zealotry+Trinket -> Inquisition iar gardianul il scot de obicei la al doilea sau al treilea burst, in functie de BL sau TW.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow, respectiv Paladin, de cand a aparut TBC ( pe oficial ) si am continuat sa joc la lvl 70 pana cand a aparut Cataclysm.
Am facut o pauza de 6 luni dupa care am venit pe Freakz pe la mijlocul patchului 4.0.6 cu dorinta de a juca PVP reusind sa ating 2500 rating la 2v2.
La sfarsitul patchului 4.0.6 am inceput sa joc PVE reusind sa ii dobor pe Magmaw, Cimaeron si Halfus. In momentul de fata stiu scripturile la toti bosii valabili din Dragon Soul atat pe 10h cat si pe 25h

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu sunt un plimbaret de fel... am iesit din guilda cand guilda respectiva nu a mai avut nici un progres si nici dorinta de a mai face progres. La Horda sunt in Keepers of Something si as vrea sa ma alatur unor oameni care fac progres si isi doresc asta. La alianta am fost in DarkLegion, guilda care s-a spart acum o luna din cauza unei neintelegeri intre lideri.

12. Detalii PC: AMD FX6100 , 3.3GHz , 8gb ram , AMD Radeon HD6870, 1024MB, GDDR5, 256bit, rds

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Din dorinta de a face progres alaturi de o guilda activa si serioasa.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt student, imi place sa programez si sunt un alcolic anonim -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i39.tinypic.com/210amvd.jpg


[Pisicutzu] whispers: dai "inspect"
[Pisicutzu] whispers: si krate!
To [Pisicutzu] whispers: krate?
To [Pisicutzu] whispers: e un cuv nou?
[Pisicutzu] whispers: krate=carate
[Pisicutzu] whispers: omg
[Pisicutzu] whispers: incult
To [Pisicutzu] whispers: incult? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 21-08-2013, 15:10:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alunaa wrote:
1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 24
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 3-4 ore/zi (sau mai mult daca este nevoie)
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lirciuchici
7. Screenshot cu Interfata:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca mi se pare prea usor sa joc Protection si foarte plictisitor sa joc Holy. Am experimentat toate cele 3 specuri atat pe Burning Crusade cat si pe Cataclysm.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Importatnta stats: hit 8% (pt ca nu imi permite gearul sa fac soft cap) , expertise 26 (momentan am soft cap la 22 expertise), strenght > Mastery> Haste sau Crit ( momentan prefer Haste )

Rotatie: La un encounter simplu ( gen Argaloth, Alizabal) prefer Judgement -> Crusader -> Holy Wrath -> Gardian -> Crusader-> Inquisition -> Judgement -> Crusader -> (proc daca am) -> Crusader -> Aripi + Zealotry+Trinket si de aici continua burstul...
La un encounter mai complex dupa primele 3 Holy Power dau Aripi+Zealotry+Trinket -> Inquisition iar gardianul il scot de obicei la al doilea sau al treilea burst, in functie de BL sau TW.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow, respectiv Paladin, de cand a aparut TBC ( pe oficial ) si am continuat sa joc la lvl 70 pana cand a aparut Cataclysm.
Am facut o pauza de 6 luni dupa care am venit pe Freakz pe la mijlocul patchului 4.0.6 cu dorinta de a juca PVP reusind sa ating 2500 rating la 2v2.
La sfarsitul patchului 4.0.6 am inceput sa joc PVE reusind sa ii dobor pe Magmaw, Cimaeron si Halfus. In momentul de fata stiu scripturile la toti bosii valabili din Dragon Soul atat pe 10h cat si pe 25h

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu sunt un plimbaret de fel... am iesit din guilda cand guilda respectiva nu a mai avut nici un progres si nici dorinta de a mai face progres. La Horda sunt in Keepers of Something si as vrea sa ma alatur unor oameni care fac progres si isi doresc asta. La alianta am fost in DarkLegion, guilda care s-a spart acum o luna din cauza unei neintelegeri intre lideri.

12. Detalii PC: AMD FX6100 , 3.3GHz , 8gb ram , AMD Radeon HD6870, 1024MB, GDDR5, 256bit, rds

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Din dorinta de a face progres alaturi de o guilda activa si serioasa.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt student, imi place sa programez si sunt un alcolic anonim -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i39.tinypic.com/210amvd.jpg


Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jahaze

[MOLDOVA]



Status: Offline
(since 18-11-2018 16:43)
Joined: 28 Jul 2013
Posts: 370, Topics: 22
Location: Moldova

Reputation: 264.3
Votes: 60

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #Improcya 
Post Posted: 21-08-2013, 16:04:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Edy
Locatia:Neamt/Roman
Varsta:21
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt o persoana calma,In timpu liber joc wow,asc muzica etc.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Enq
Nume character:Enq
Clasa:Priest
Rasa:Belf/female
Main spec:Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Disci,daca e sa o iau in procente cam 75%-
Screenshot cu interfata: http://i40.tinypic.com/29n9jwz.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i39.tinypic.com/11in0jq.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Pentru un healer nu exista o rotatie exact,depinde de encounter(uneori aoe heal,alteori single target)Gems:red 50 intelect/Orange:+25 intelect+25 haste/Purple:+25 intelect+25 spirit, Stats:Intellect -> Spirit -> Haste = Mastery -> Critical Strike(asa joc eu,fiecare la alegerea lui),daca e necesar de mai mult vb in game:).

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :Am auzit ca este o guilda foarte serioasa si capabila de progres oricand.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Why not?
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Nu,sunt nou genesis.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):4.0.6 am full progress : http://i40.tinypic.com/2gx2tl5.jpg,http://i44.tinypic.com/11ipdft.jpg iar 4.3 am 3/4 10hc/25hc.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Am venit de pe exodus,motivul plecarii de acolo nu prea ai cu cine face progres sunt doar 3 guilde la hoarde capabile.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS: +45 in raids
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 21-08-2013, 21:48:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jahaze wrote:
Informatii personale
Numele:Edy
Locatia:Neamt/Roman
Varsta:21
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt o persoana calma,In timpu liber joc wow,asc muzica etc.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Enq
Nume character:Enq
Clasa:Priest
Rasa:Belf/female
Main spec:Holy
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Disci,daca e sa o iau in procente cam 75%-
Screenshot cu interfata: http://i40.tinypic.com/29n9jwz.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i39.tinypic.com/11in0jq.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):Pentru un healer nu exista o rotatie exact,depinde de encounter(uneori aoe heal,alteori single target)Gems:red 50 intelect/Orange:+25 intelect+25 haste/Purple:+25 intelect+25 spirit, Stats:Intellect -> Spirit -> Haste = Mastery -> Critical Strike(asa joc eu,fiecare la alegerea lui),daca e necesar de mai mult vb in game:).

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :Am auzit ca este o guilda foarte serioasa si capabila de progres oricand.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Why not?
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Nu,sunt nou genesis.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):4.0.6 am full progress : http://i40.tinypic.com/2gx2tl5.jpg,http://i44.tinypic.com/11ipdft.jpg iar 4.3 am 3/4 10hc/25hc.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Am venit de pe exodus,motivul plecarii de acolo nu prea ai cu cine face progres sunt doar 3 guilde la hoarde capabile.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS: +45 in raids
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Acceptat 2 saptamani de proba, sa ne convingi ca stii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Santoss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-01-2016 13:46)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 247, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 16

 
Post Posted: 22-08-2013, 15:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Mihai
Locatia: Constanta
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: student, fara munca.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Blackherald
Nume character: Blackherald
Clasa: Shaman
Rasa: Troll sau Tauren (nu m-am hotarat inca)
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Elemental (nu am trinkete, dar ma descurc acceptabil)
Screenshot cu interfata: http://i44.tinypic.com/igm7nl.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i44.tinypic.com/igm7nl.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Earth Shield + Riptide pe tank permanent, Healing Rain la gramada, Greater Heal + Healing weave pe toata lumea, Spirit Link + Nature's Swiftness cand sunt urgente. Prioritatea este tank-ul in majoritatea cazurilor si grupa pe care o tin (zon'ozz)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Progres, seriozitate si dorinta de cat mai mult PvE.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Asta hotarasc ofiterii (daca sunt persoana potrivita). Dar ca sa nu las necompletat, am gear acceptabil, stiu sa joc clasa destul de bine. Ramane la decizia ofiterilor.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Scamdruid dar pe 4.0.6 jucam Moonkin. (nici nu mai stiu daca mai joaca, nu prea am tinut legatura)
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Stau tarziu in fiecare seara chiar daca nu se face nimic in guilda.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK am facut tot pe 25H inafara de LK. Doar pe normal am facut. Pe 4.0.6 am facut tot ce era implementat (25h) iar acum (4.3) la fel.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Deathwish, am primit kick de la guild-master pentru ca am refuzat sa mai vin la raidul de 25h unde nu mai era progres (zon'ozz)

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: i3 3.30 GHz, 6GB ram DDR3, placa video nVidia GT 630 1 GB.
FPS: 50-60 constant.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am.
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Ma transfer imediat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 22-08-2013, 15:42:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Santoss wrote:
Informatii personale
Numele: Mihai
Locatia: Constanta
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: student, fara munca.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Blackherald
Nume character: Blackherald
Clasa: Shaman
Rasa: Troll sau Tauren (nu m-am hotarat inca)
Main spec: Resto
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Elemental (nu am trinkete, dar ma descurc acceptabil)
Screenshot cu interfata: http://i44.tinypic.com/igm7nl.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i44.tinypic.com/igm7nl.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: -
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Earth Shield + Riptide pe tank permanent, Healing Rain la gramada, Greater Heal + Healing weave pe toata lumea, Spirit Link + Nature's Swiftness cand sunt urgente. Prioritatea este tank-ul in majoritatea cazurilor si grupa pe care o tin (zon'ozz)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Progres, seriozitate si dorinta de cat mai mult PvE.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Asta hotarasc ofiterii (daca sunt persoana potrivita). Dar ca sa nu las necompletat, am gear acceptabil, stiu sa joc clasa destul de bine. Ramane la decizia ofiterilor.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Scamdruid dar pe 4.0.6 jucam Moonkin. (nici nu mai stiu daca mai joaca, nu prea am tinut legatura)
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Stau tarziu in fiecare seara chiar daca nu se face nimic in guilda.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK am facut tot pe 25H inafara de LK. Doar pe normal am facut. Pe 4.0.6 am facut tot ce era implementat (25h) iar acum (4.3) la fel.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Deathwish, am primit kick de la guild-master pentru ca am refuzat sa mai vin la raidul de 25h unde nu mai era progres (zon'ozz)

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: i3 3.30 GHz, 6GB ram DDR3, placa video nVidia GT 630 1 GB.
FPS: 50-60 constant.
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: Nu am.
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Ma transfer imediat.


Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HolyStrikers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2016 02:02)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 7.3
Votes: 8

 
Post Posted: 22-08-2013, 20:37:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Razvan
Locatia: Botosani
Varsta: 16
Pe scurt cateva lucruri despre tine: prietenos, calm.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holystrikers
Nume character: Holystrikers
Clasa: Paladin
Rasa: Blood elf
Main spec: Retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Holy(ma descurc destul de bine)
Screenshot cu interfata: http://i42.tinypic.com/23k2q79.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i42.tinypic.com/23k2q79.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i40.tinypic.com/2dtylfm.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats: Str>Hit(8%)>Expertise(26)>Mastery>Haste>Crit(sau Haste=Crit)
Rotatie: Guardian(Depinde ce boss)>Jud>CS>HW>Cs>Burst>HoW>CS>TV
Tin mereu Inqusition pe mine, iar Exorcism la proc.


Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda foarte organizata si capabila de progress.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Deoarece sunt foarte perseverent si dornic de progress.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nam
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK-foarte putin, Cata 4.0.6-full Freakz
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : InspiratioN-a inceput sa fie foarte dezorganizata si cateva certuri.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 4Gb Ram, Processor 2.4 Ghz, Placa video 1Gb.
FPS: 20-30
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 22-08-2013, 20:57:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HolyStrikers wrote:
Informatii personale
Numele: Razvan
Locatia: Botosani
Varsta: 16
Pe scurt cateva lucruri despre tine: prietenos, calm.

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holystrikers
Nume character: Holystrikers
Clasa: Paladin
Rasa: Blood elf
Main spec: Retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Holy(ma descurc destul de bine)
Screenshot cu interfata: http://i42.tinypic.com/23k2q79.jpg
Screenshot cu /played (print complet): http://i42.tinypic.com/23k2q79.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i40.tinypic.com/2dtylfm.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):
Stats: Str>Hit(8%)>Expertise(26)>Mastery>Haste>Crit(sau Haste=Crit)
Rotatie: Guardian(Depinde ce boss)>Jud>CS>HW>Cs>Burst>HoW>CS>TV
Tin mereu Inqusition pe mine, iar Exorcism la proc.


Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Deoarece este o guilda foarte organizata si capabila de progress.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Deoarece sunt foarte perseverent si dornic de progress.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nam
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK-foarte putin, Cata 4.0.6-full Freakz
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : InspiratioN-a inceput sa fie foarte dezorganizata si cateva certuri.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 4Gb Ram, Processor 2.4 Ghz, Placa video 1Gb.
FPS: 20-30
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):


Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 17-09-2024, 02:40:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x