User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37275
tovila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2013 08:50)
Joined: 03 May 2012
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 2

 
Post Posted: 12-05-2012, 07:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL :Robert
2. Varsta :17
3. Localitate :Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :4-5 ore pe zi
4. Clasa :Mage
5. Main Spec/OFF spec :Fire/Frost
6. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kinetics
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :de pe tbc am facut black temple full(pe atunci numai stiu pe ce server jucam dar aveam azzinothurile pe un rogue) , dupa pe wotlk am facut tot full cu guilda requiem pe evolution , iar acum pe cata am facut totti bossi din bwd/bot doar pe normal cu globalu
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Pride a fost o guilda comunicativa dar nu faceau raiduri
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :Am vz ca sunteti o guilda cu progress full pve si am zis de ce nu?
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :-
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :nu am recount puteti vedea ingame
12. Profesii (minim o profesie full) : ma apuc de blacksmith

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 19-05-2012, 14:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 1 paladin retry
1 warrior furry
1 shaman resto
1 hunter

ilvl 363 minim dupa ce postati si daca sunteti acceptati /w dcnu in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zaguul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2015 15:09)
Joined: 16 Aug 2011
Posts: 66, Topics: 14
Location: Constanta

Reputation: 32.3
Votes: 3

   
Post Posted: 19-05-2012, 15:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Vlad
2. Varsta : 17 ani
3. Localitate : Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : In jur de 25 ore pe saptamana in timpul scolii , vara non-stop daca doresc.
4. Clasa : Hunter
5. Main Spec/OFF spec : Marksmanship
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaguul
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Joc WoW inca de pe TBC unde mi-am infaptuit bazele jocului , dar adevarata mea evolutie a inceput cand a aparut WOTLK. In ceea ce priveste raid-urile , cunosc script-urile si am facut majoritatea boss-ilor pe hc.
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am mai fost prin : The QQ Givers , I need a life , The Revengers , Twinkiez si inca cateva. Am ales sa le parasesc din diferite cauze , in special ca primeam oferte mai bune.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Doresc sa ma alatur guildei voastre deoarece sunteti oameni de treaba din cate am auzit , ajutati playerii , aveti un progres PVE de respectat si vreau sa progresez cu voi.
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Momentan nimic.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://i46.tinypic.com/e1alxu.jpg
12. Profesii (minim o profesie full) : Engineering full.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alexwtf

[Death Knight Elite]



Status: Offline
(since 05-07-2012 08:57)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 70, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

 
Post Posted: 20-05-2012, 21:02:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Alexandru
2. Varsta : aproape 19
3. Localitate : Bragadiru,langa Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : In timpul saptamanii 5-6 ore iar in weekend oricand veti avea nevoie...
4. Clasa : DK
5. Main Spec/OFF spec : Frost / Unholy
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexmatei
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Am inceput sa joc WoW acum 1 an si putin , am facut ICC pana la Sindragosa , iar pe Cataclysm am in prezent toti bossi la activ si cunosc toate scripturile ...
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : HEAVEN-am iesit din aceasta guilda deoarece aceasta a luat o pauza pe parcursul vacantei de vara ...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Am ales guilda "The Divinity " deoarece am fost uimit de dorinta membrilor de a face progres si a fi printre cei mai buni , lucru pe care la-ti reusit...
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : cam atat...
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://tinypic.com/view.php?pic=331zmfm&&s=6
12. Profesii (minim o profesie full) : ENGINEERING/ENCHANTING FULL

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 21-05-2012, 00:29:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexwtf wrote:
1. Nume IRL : Alexandru
2. Varsta : aproape 19
3. Localitate : Bragadiru,langa Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : In timpul saptamanii 5-6 ore iar in weekend oricand veti avea nevoie...
4. Clasa : DK
5. Main Spec/OFF spec : Frost / Unholy
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexmatei
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Am inceput sa joc WoW acum 1 an si putin , am facut ICC pana la Sindragosa , iar pe Cataclysm am in prezent toti bossi la activ si cunosc toate scripturile ...
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : HEAVEN-am iesit din aceasta guilda deoarece aceasta a luat o pauza pe parcursul vacantei de vara ...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Am ales guilda "The Divinity " deoarece am fost uimit de dorinta membrilor de a face progres si a fi printre cei mai buni , lucru pe care la-ti reusit...
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : cam atat...
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://tinypic.com/view.php?pic=331zmfm&&s=6
12. Profesii (minim o profesie full) : ENGINEERING/ENCHANTING FULL



/w mafiotdk ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zzarea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2012 13:14)
Joined: 05 May 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 48.3
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2012, 07:47:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Grigore
2. Varsta : 19
3. Localitate :
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : In timpul saptamanii 3-4, in weekend 6-7. Uneori si mai mult
4. Clasa : Hunter
5. Main Spec/OFF spec : Marksmanship
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Stiicatebat
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Ma joc wow de cand a aparut TBC. Dar am inceput sa progresez mult in Cata. Am jucat si pe Blizzar in 2011 pe cata pana la patchul 4.0.6 . Acest lucru mi-a prins foarte bine si m-a ajutat sa cunosc toti bossi si scripturile lor
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : perverts Nightwatchers. Le-am parasit din mai multe motive.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Deoarece am mai fost in aceasta guilda dar din pacate nu aveam iteme suficient de bune, aveti un progres PVE de remarcat si sunteti foarte seriosi !
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Inca nimic.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://i48.tinypic.com/fdd7oi.jpg
12. Profesii (minim o profesie full) : Engineering full.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 24-05-2012, 12:22:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zzarea wrote:
1. Nume IRL : Grigore
2. Varsta : 19
3. Localitate :
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : In timpul saptamanii 3-4, in weekend 6-7. Uneori si mai mult
4. Clasa : Hunter
5. Main Spec/OFF spec : Marksmanship
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stiicatebat
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Ma joc wow de cand a aparut TBC. Dar am inceput sa progresez mult in Cata. Am jucat si pe Blizzar in 2011 pe cata pana la patchul 4.0.6 . Acest lucru mi-a prins foarte bine si m-a ajutat sa cunosc toti bossi si scripturile lor
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : perverts Nightwatchers. Le-am parasit din mai multe motive.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Deoarece am mai fost in aceasta guilda dar din pacate nu aveam iteme suficient de bune, aveti un progres PVE de remarcat si sunteti foarte seriosi !
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Inca nimic.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://i48.tinypic.com/fdd7oi.jpg
12. Profesii (minim o profesie full) : Engineering full.



respins ! dps slab

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drakona

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 17:56)
Joined: 15 May 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Bulgaria

Reputation: 55.4
Votes: 2

Post Posted: 25-05-2012, 14:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : petio
2. Varsta : 16
3. Localitate :
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :
4. Clasa : preist
5. Main Spec/OFF spec : holy/shadow
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Prpower
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : yes
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 25-05-2012, 15:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drakona wrote:
1. Nume IRL : petio
2. Varsta : 16
3. Localitate :
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :
4. Clasa : preist
5. Main Spec/OFF spec : holy/shadow
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Prpower
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : yes
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) :


respins , penibil !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drkki

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2014 18:45)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 36, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 4

 
Post Posted: 26-05-2012, 18:01:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL :Mihai
2. Varsta :19
3. Localitate :Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :4-5h
4. Clasa :warrior
5. Main Spec/OFF spec :Dps/tank
6. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drkki
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :am facut tot in afara de atr si omno p hc dar am o idee despre fiecare
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Haters raidurile de 10 erau facute doar cu tov mai buni ai gm
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :mai multi playeri cu care poti face mai multe raiduri
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :joc de 4 ani acest joc am o experienta destul de buna
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) : BS JEW COock arch

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
namedruidlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 12:16)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: bucuresti

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 26-05-2012, 18:05:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL :Mihai
2. Varsta :19
3. Localitate :Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :4-5h
4. Clasa :warrior
5. Main Spec/OFF spec :Dps/tank
6. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Drkki
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :am facut tot in afara de atr si omno p hc dar am o idee despre fiecare
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Haters raidurile de 10 erau facute doar cu tov mai buni ai gm
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :mai multi playeri cu care poti face mai multe raiduri
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :joc de 4 ani acest joc am o experienta destul de buna
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) : BS JEW COock arch



acceptat /w namedruidlol ingame


K1 PRISON !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pieptdepui

[King of Agricola]



Status: Offline
(since 31-12-2014 07:57)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 142, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 4

 
Post Posted: 29-05-2012, 16:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Stefan
2. Varsta : 22
3. Localitate : Torino
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 18-03
4. Clasa : Paladin
5. Main Spec/OFF spec : Holy/Retri
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=ablaze
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : 3.1.3 pana in prezent , si 4.3.2 Retail
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Betrayers , sa cam lasat pe burta , I need A Life , mofturile mele , The divinity m-am lasat de freakz pentru o perioada
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Pentru raid , si am inteles ca se cauta holy pala
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Nici una , nu am preferinte in raid , loot , mofturi bla bla.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :-
12. Profesii (minim o profesie full) : JWL/Enchanting



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 29-05-2012, 17:32:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pieptdepui wrote:
1. Nume IRL : Stefan
2. Varsta : 22
3. Localitate : Torino
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 18-03
4. Clasa : Paladin
5. Main Spec/OFF spec : Holy/Retri
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=ablaze
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : 3.1.3 pana in prezent , si 4.3.2 Retail
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Betrayers , sa cam lasat pe burta , I need A Life , mofturile mele , The divinity m-am lasat de freakz pentru o perioada
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Pentru raid , si am inteles ca se cauta holy pala
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Nici una , nu am preferinte in raid , loot , mofturi bla bla.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :-
12. Profesii (minim o profesie full) : JWL/Enchanting



Acceptat - !!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dezu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2015 08:59)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 39, Topics: 8
Location: xcx

Reputation: 96
Votes: 4

 
Post Posted: 29-05-2012, 18:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pieptdepui -

A fost odata ca nici o data....

http://i43.tinypic.com/23ve3d0.jpg

...si a murit fericit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chaosb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2012 19:15)
Joined: 29 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 29-05-2012, 18:13:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL :George
2. Varsta :17 ani
3. Localitate :Darmanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :de cand vin de la scoala de la 19 in sus si sambata si duminica cand este nevoie
4. Clasa :priest
5. Main Spec/OFF spec :shadow/shadow
6. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Chaosboy
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :Am facut tot ce se poate face la momentul actual
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :wanted assasins,deathwish,perverts
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Deoarece aveti un progres remarcabil pentru o guilda care este abia la inceput de drum.
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :divinity rullz
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :Nam recount tocmai mam reapucat de wow dar daca doriti putem da testul ingame.
12. Profesii (minim o profesie full) : tailoring/ench

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 19-05-2024, 18:11:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password