User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37980
Camell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 12:54)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

 
Post Posted: 14-09-2012, 01:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Camel (Vlad)
2. Varsta : 18
3. Localitate : Pitesati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : Oricat e nevoie. ( Am stat si 10 ore nonstop)
4. Clasa : Dk
5. Main Spec/OFF spec : Tank/DPS (offspec low gear)
6. Link Armory : am o problema cand accesez armory, deci nu pot pune linkul -
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : Stiu absolut toate scripturile pe hc(achiev hc)
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pride
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Stiu ca este o guilda buna, serioasa si respectata.
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Pentru ca nu pot afisa linkul de armory. ( 366 ilvl, achiv hc: bwd full, bot: tot fara council, council down pe n, cunosc de asemenea scriptul si pe hc, wipe la 15%)
De asemenea ts3 + microfon, skype on.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :
12. Profesii (minim o profesie full) :Engineering / Jewelcrafting

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 16-09-2012, 22:38:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat /w dcnu , mafiotdk in game ~


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 19-10-2012, 16:49:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam orice range dps imba ilvl minim 362 ~ !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
perpelea2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2013 05:22)
Joined: 12 Nov 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 12-11-2012, 21:26:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Dubwise
2. Varsta : 17
3. Localitate : Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 6 ore +
4. Clasa : Paladin
5. Main Spec/OFF spec : Tank/Heal
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dubwise
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : de 3 ani joc de la inceput cata stiu toate scripturile pe toate dificultatile,leam si facut
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Deathwish nu am parasito,inactivitate, am uitat sa anunt ca plec 1 saptamana si dupa ce mau dat afara mia pierit chefu de druid
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Este o guild buna de la hoarda ,este si colegul meu de banca in ea si imi povesteste de calitatea raidurilor si al stafului nu dau detalii la nume ca nu cred ca ma ajuta sau va intereseaza
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Sunt sigur ca primul cuvant o sa fie nu deoarece pe acest char am 355 ilvl dar stiu sa joc clasa stiu cum se mananca si scripturile la bosi am facut printre primi de pe server atramedes 25hc nu e problema la nici un boss cu scriptu
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : tank....
12. Profesii (minim o profesie full) engi si fac acum mining
Ps: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ezrock acesta este caracterul pe care jucam dar nu o mai fac doar va rog sa va uitati si pe linkul acesta si oricum se baga 4.3.4 si acolo stiu cum e treaba deoarece am jucat si pe blizz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
remynarx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 06:02)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 91, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 87.4
Votes: 4

 
Post Posted: 15-11-2012, 14:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Sabin
2. Varsta : 25
3. Localitate : Como Italy
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : pana nu ma angajez iar, am mult
4. Clasa : Warrior
5. Main Spec/OFF spec : Arms
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nanmadol
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : joc de pe primele servere de vanilla private, pe cataclysm am progres full, lipseste doar council 10h/25h
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost prin Brootherhood cam un an, apoi au schimbat numele in Rage Quit, si am dat numai de alte guilde mai slabe...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : dupa cum ziceam, guilde slabe - deci vreau ceva bun, , ceva mai epic... merit?
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : imi zbarnaie putin microfonul pe ts, daca nu ma vedeti 7 zile on e de la pc... a crapat, s-ar putea sa mai fie cate ceva.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://img248.imageshack.us/img248/3758/wowscrnshot111512124142.jpg
12. Profesii (minim o profesie full) : inscription e full si am tailoring la 501 din 525 (pt. enchant)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HellShout

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2013 17:24)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 72, Topics: 11
Location: Sideria

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 28-12-2012, 22:06:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Razvan
2. Varsta : 17
3. Localitate : Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : tot timpul mai ales acum in iarna, 2 saptamanii si ceva liber toata , ziua dupa iarna la scoala..si la amiaz probabil - !
4. Clasa : Dk
5. Main Spec/OFF spec : Main spec tank off spec dps ! la ambele am acelasi ilvl!
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Glaciartank
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : full progres Cataclysm inafara de Counsil -...nu am avut guilde serioase.. cu care sa fac! in rest am full hc! joc wow de pe tbc!
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in Evo si am fost si pe Evo,We Play Naked, iar wpn sa desfiintat deocamdata..- !
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : foarte multe guilde slabe..! cred ca pot sa tin pasul cu voi...ca si tank si ca si dps !
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : sper ca si pe 4.3.4 sa fim :-ss si sa facem raiduri multe acum -
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :sunt tank pt specu de dps daca trb,va zic asa dau intre 20-30k pe orice bos.
12. Profesii (minim o profesie full) : Archeology FULL,inscriptioN in lucru !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cocyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2013 17:56)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2013, 23:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL :Cosmin
2. Varsta :17
3. Localitate :Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :non-stop
4. Clasa :Druid
5. Main Spec/OFF spec :Resto/feral
6. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Futeam
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :tbc ...si cata
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Nu am mai fost..
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :Pentru ca este o guilda capabila de raiduri
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :Nam recount
12. Profesii (minim o profesie full) : Alchemy-Herbalism

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 03-02-2013, 15:42:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cocyn wrote:
1. Nume IRL :Cosmin
2. Varsta :17
3. Localitate :Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? :non-stop
4. Clasa :Druid
5. Main Spec/OFF spec :Resto/feral
6. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Futeam
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent :tbc ...si cata
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Nu am mai fost..
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? :Pentru ca este o guilda capabila de raiduri
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) :
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :Nam recount
12. Profesii (minim o profesie full) : Alchemy-Herbalism


RESPINS mai intai leaga contul dupa vorbim + aplicatie completa

Posturi unite automat, 03-02-2013, 15:34:35

HellShout wrote:
1. Nume IRL : Razvan
2. Varsta : 17
3. Localitate : Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : tot timpul mai ales acum in iarna, 2 saptamanii si ceva liber toata , ziua dupa iarna la scoala..si la amiaz probabil - !
4. Clasa : Dk
5. Main Spec/OFF spec : Main spec tank off spec dps ! la ambele am acelasi ilvl!
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Glaciartank
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : full progres Cataclysm inafara de Counsil -...nu am avut guilde serioase.. cu care sa fac! in rest am full hc! joc wow de pe tbc!
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in Evo si am fost si pe Evo,We Play Naked, iar wpn sa desfiintat deocamdata..- !
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : foarte multe guilde slabe..! cred ca pot sa tin pasul cu voi...ca si tank si ca si dps !
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : sper ca si pe 4.3.4 sa fim :-ss si sa facem raiduri multe acum -
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) :sunt tank pt specu de dps daca trb,va zic asa dau intre 20-30k pe orice bos.
12. Profesii (minim o profesie full) : Archeology FULL,inscriptioN in lucru !


RESPINS APLICATIE INCOMPLETA

Posturi unite automat, 03-02-2013, 15:36:03

remynarx wrote:
1. Nume IRL : Sabin
2. Varsta : 25
3. Localitate : Como Italy
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : pana nu ma angajez iar, am mult
4. Clasa : Warrior
5. Main Spec/OFF spec : Arms
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nanmadol
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : joc de pe primele servere de vanilla private, pe cataclysm am progres full, lipseste doar council 10h/25h
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost prin Brootherhood cam un an, apoi au schimbat numele in Rage Quit, si am dat numai de alte guilde mai slabe...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : dupa cum ziceam, guilde slabe - deci vreau ceva bun, , ceva mai epic... merit?
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : imi zbarnaie putin microfonul pe ts, daca nu ma vedeti 7 zile on e de la pc... a crapat, s-ar putea sa mai fie cate ceva.
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : http://img248.imageshack.us/img248/3758/wowscrnshot111512124142.jpg
12. Profesii (minim o profesie full) : inscription e full si am tailoring la 501 din 525 (pt. enchant)


NAM termina liceu dupa te angajezi RESPINS NU AVEM NEVOIE DE OFFCHARE

Posturi unite automat, 03-02-2013, 15:40:25

perpelea2 wrote:
1. Nume IRL : Dubwise
2. Varsta : 17
3. Localitate : Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW ? : 6 ore +
4. Clasa : Paladin
5. Main Spec/OFF spec : Tank/Heal
6. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dubwise
7. Experienta in raiduri, de cand jucati WoW pana in prezent : de 3 ani joc de la inceput cata stiu toate scripturile pe toate dificultatile,leam si facut
8. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Deathwish nu am parasito,inactivitate, am uitat sa anunt ca plec 1 saptamana si dupa ce mau dat afara mia pierit chefu de druid
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre ? : Este o guild buna de la hoarda ,este si colegul meu de banca in ea si imi povesteste de calitatea raidurilor si al stafului nu dau detalii la nume ca nu cred ca ma ajuta sau va intereseaza
10. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Sunt sigur ca primul cuvant o sa fie nu deoarece pe acest char am 355 ilvl dar stiu sa joc clasa stiu cum se mananca si scripturile la bosi am facut printre primi de pe server atramedes 25hc nu e problema la nici un boss cu scriptu
11. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done (pt dps only) - Normal Training Dummy (own buffs, no food, no flasks, no scrolls) : tank....
12. Profesii (minim o profesie full) engi si fac acum mining
Ps: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ezrock acesta este caracterul pe care jucam dar nu o mai fac doar va rog sa va uitati si pe linkul acesta si oricum se baga 4.3.4 si acolo stiu cum e treaba deoarece am jucat si pe blizz


LEAGA CONTUL MAI DISCUTAM DUPA

Posturi unite automat, 03-02-2013, 15:42:45


RECRUTAM 1 MAGE - 2 WARLOCK - 1 ROGUE minim ilvl 370



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uscatuu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2019 05:16)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 11, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 69.4
Votes: 2

 
Post Posted: 08-02-2013, 17:05:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[img]1. Nume IRL: szilard
2. Varsta: 29
3. Localitate: alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? destul de mult momentan
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: combat, sub
6. Link Armory*: - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Punctulg
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? - pt ca da bine pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wow joc aprox din 2007 pe retail foarte mult, pe freakz din feb 2012, experienta raids am tot hc ce a fost pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride, sunt cu 3 caractere si in prezent. doar ca vreau sa joc cu toate charurile are le am si caut guild si pentru restul charurilor
12. Detalii PC***. p4 3gig 64bit, 6gig ram , GF9400GT 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt ca am un foarte bun prieten in guild la voi: Lemius
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan sunt fara ocupatie, sunt in cautare de lucru
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 08-02-2013, 17:10:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uscatuu wrote:
[img]1. Nume IRL: szilard
2. Varsta: 29
3. Localitate: alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? destul de mult momentan
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: combat, sub
6. Link Armory*: - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Punctulg
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? - pt ca da bine pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wow joc aprox din 2007 pe retail foarte mult, pe freakz din feb 2012, experienta raids am tot hc ce a fost pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride, sunt cu 3 caractere si in prezent. doar ca vreau sa joc cu toate charurile are le am si caut guild si pentru restul charurilor
12. Detalii PC***. p4 3gig 64bit, 6gig ram , GF9400GT 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt ca am un foarte bun prieten in guild la voi: Lemius
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan sunt fara ocupatie, sunt in cautare de lucru
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



RESPINS nu recrutam offCHAR .



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Oneci

[Aparentze]



Status: Offline
(since 07-03-2018 07:13)
Joined: 06 Aug 2010
Posts: 93, Topics: 32
Location: Germany

Reputation: 104
Votes: 3

 
Post Posted: 09-02-2013, 21:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : dupa ora 14 : 00 pana la 1-2
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xtime
7. Screenshot cu Interfata**: http://img825.imageshack.us/img825/827/wowscrnshot020913200509.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(TBC,LK,CATA)
11. Foste Guilde : Back To Rulle / Razzer la alianta nu mai joc la ali
12. Detalii PC***. intel core i7 procesor 8 gb ram placa video 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : munca
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 09-02-2013, 21:15:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oneci wrote:
1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : dupa ora 14 : 00 pana la 1-2
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xtime
7. Screenshot cu Interfata**: http://img825.imageshack.us/img825/827/wowscrnshot020913200509.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(TBC,LK,CATA)
11. Foste Guilde : Back To Rulle / Razzer la alianta nu mai joc la ali
12. Detalii PC***. intel core i7 procesor 8 gb ram placa video 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : munca
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


RESPINS ptr. moment ,refa aplicatia fi mai inventiv - mai original ,completeaza spatiile libere.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 13-02-2013, 19:42:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

...recrutari deschise pentru orice clasa...


Diplomate wrote:
    INAINTE de a aplica cititi cerintele noastre +370 minim ilvl.


Posturi unite automat, 13-02-2013, 19:42:06

diplomate wrote:
Model aplicatie:
Citat:
1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



* LINK Armory sa evidentieze gearul PVE - CONTRAR APLICATIE RESPINSA -
** Obligatoriu MICROFON functional - CONTRAR APLICATIE RESPINSA -
*** Contul de WOW legat cu cel de FORUM CLICK - CONTRAR APLICATIE RESPINSA -
**** cei care sunt acceptati, wisper ingame: dcNU, Demonte, Rahun , dmXX, oloLOL sau orice alt ofiter.



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tipik1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2023 11:13)
Joined: 17 Jan 2013
Posts: 48, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 161.7
Votes: 5

 
Post Posted: 17-02-2013, 02:28:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tg-jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 14:00-23:00
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kavus
7. Screenshot cu Interfata**: -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? M-am descurcat intotdeauna mai bn cu heal!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Incep cu chacal ra heal sau greater heal sau flash heal depidende situatie renew non stop sau circle of heal depinzand de situatie.Eu joc mai mult la haste si spirit deoare nu ma avantajeaza masterty atat de mult ca pe disci..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC-WOTLK-CATACLYSM
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) LOD , ELGG , In ELGG nu era organizare iar in LOD nu comentez
12. Detalii PC***. Aceptabile
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sper sa gasesc playeri buni si dornic de raiduri reusite!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Scoala si atat restul zilei de la ora 14:00 pana la 23:00 sunt on!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 17-02-2013, 02:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tipik1 wrote:
1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tg-jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 14:00-23:00
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kavus
7. Screenshot cu Interfata**: -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? M-am descurcat intotdeauna mai bn cu heal!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Incep cu chacal ra heal sau greater heal sau flash heal depidende situatie renew non stop sau circle of heal depinzand de situatie.Eu joc mai mult la haste si spirit deoare nu ma avantajeaza masterty atat de mult ca pe disci..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC-WOTLK-CATACLYSM
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) LOD , ELGG , In ELGG nu era organizare iar in LOD nu comentez
12. Detalii PC***. Aceptabile
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sper sa gasesc playeri buni si dornic de raiduri reusite!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Scoala si atat restul zilei de la ora 14:00 pana la 23:00 sunt on!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


.
Quote:
Sper sa gasesc playeri buni si dornic de raiduri reusite! - dezacord. nota 4 la limba si literatura romana -

Quote:
Incep cu chacal ra heal sau greater... - nu am auzit de spelul asta -


    RESPINS



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 06-07-2024, 15:43:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x