User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37977
BlackSambo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 23:58)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 37, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 117
Votes: 5

 
Post Posted: 09-07-2013, 19:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Carlo
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7-8 ore
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Unholy/ Blood dar am putine iteme
6. Link Armory*: http: //armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kazedk
7. Screenshot cu Interfata**: Pun cu recount si aceea e inferfata care o folosesc
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece pe 4.0.6 Unholy nu merge si am zis ca pe patch asta sa incerc ceva nou unholy
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotaie pun Outbreak si cu macro scorge strike si claw de la pet spamez faster strike dau cand se duc 7-8 sec de 2 ori pt a prelungi doturile si deathcoile cand se procuie sau am full runic Icy Touch si Plague Strike cand sau dus doturile si am cd pe Outbreak
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Jok de pe WOTLK cand a fost bagat pe freakz pe 4.0.6 si acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) DeathWish aveau grupul lor si nu faceau decat intre ei doar daca lipsea cnv chema pe alcineva
12. Detalii PC***. Procesor AMD Anthlon(tm) Dual Core Processor 4450e 2.30 Ghz 4 GB RAM System type 32-bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o gulda care face progres pve si am inteles ca sunt oameni cu care poti vorbi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) acum ca e vacanta poate pe afara cu prieteni la sala dar daca e raid sau vrun guild event si stiu ca is si eu in raid sau event cu 10-20 de min sunt on
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pe blood daca ar fi cnv sa imi explice ca doresc sa incer sa tankez dar nu am mai facut-o de mult si nu asa mult timp
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://img849.imageshack.us/img849/6963/12pe.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dederek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-08-2013 13:12)
Joined: 12 Apr 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 5

 
Post Posted: 10-07-2013, 06:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). mai bn nu mai faceam aplicatie


Last edited by dederek on 10-07-2013, 10:29:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 10-07-2013, 09:51:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kazedk si Flowerpickin
respinsi
p.s raza de soare vezi ca ai acelasi nume pe forum ca pe mainu din joc. - -



""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopestrike

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 19:19)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-07-2013, 16:55:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Unholy / Blood.
6. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hopestrike ( nu s-a updatat inca )
7. Screenshot cu Interfata**: o sa vedeti la dmg.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place unholy.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). rotatia este usoara , depinde de runicurile pe care le ai , in general tii up doturile pe target , death coil peste 80 runic power , death coil la proc , pet transform cat mai repede, festering + scourge , iar burstul la inceput.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). experienta am dupa 3.3.5 , am full progres de atunci pana acum.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ground Zero , oameni neseriosi , nici un raid nu se face , si nu ajuta la nimic.
12. Detalii PC***. 8 gb ram ddr3 , 2 tb hdd , ati radeon 5850 hd , quad core 2.9 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? seriozitate progres si sa devin mai activ facand raiduri/
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) simtul umorului dezvoltat , insa cand vine vorba de seriozitate nu ne jucam :p
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). n-am mai jucat DK de ceva timp , nu m-am obisnuit inca cu dps so... dont blame me -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://i42.tinypic.com/2irrxh4.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13    


The time now is 06-07-2024, 15:29:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x