User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37984
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 20-05-2013, 14:51:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

recrutam 1 mage 1 warrior 1 druid balance cu ilvl 390+ age 18+ ts 3 si activi !!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iksh

[Chungus]



Status: Offline
(since 03-10-2022 20:50)
Joined: 02 Aug 2012
Posts: 78, Topics: 19
Location: Constanta , Romania

Reputation: 163.6
Votes: 14

 
Post Posted: 21-05-2013, 18:46:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Razvan
2. Varsta:16
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : in timpul saptamanii de la 20:00 la 22:30 , in weekend dimineata si seara
4. Clasa:Hunter
5. Main Spec/OFF spec:MM/BM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hotsizzle
7. Screenshot cu Interfata**:http://img197.imageshack.us/img197/1651/wowscrnshot052013102720.jpg (Am ales un peisaj special si un transmog potrivit ca sa nu
va plictisiti - )
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Marksmanship e un spec destul de usor ! Beast Mastery am invatat deoarece am vrut sa incerc ceva nou si mi se pare
interesant !
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Marksmanship
are o rotatie simpla de 2x steady > 1x aim > 2x steady > 1x chimera , Kill Shot la sfarsit . Joc la haste si la DOT(crit chance la Serpent Sting increased). Crit este al doilea stat.Itemele cu crit si haste sunt cele mai bune. Folosesc in general gemmuri rosii.
Beast Mastery il joc cu rotatia 1x Kill Command > 4-5x arcane shot > 2-3x cobra shot , Kill Shot la sfarsit. Este inclus in burst spell-ul Bestial Wrath . Specul se bazeaza pe pet;
joc cu spirit beast pt. un self-heal in situatii critice. Joc la Mastery si la DOT. Crit este al doilea stat.Itemele cu crit si mastery sunt cele mai bune , apoi hit si mastery.
In general folosesc gemmuri rosii , uneori folosesc portocalii(cu agi si crit).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Experienta in aceasta clasa am inceput sa o dobandesc pe primul patch de cataclysm,la lansarea acestuia. Pe WOTLK am invatat lucrurile de baza.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ETERNAL -acum foarte mult timp;am iesit deoarece nu se facea progres
in PVE , acum e guilda PVP. Specii -am iesit deoarece Guild Masterul a abandonat guilda , la fel si unii din membrii grupei mele.
12. Detalii PC***.Procesor:Intel Pentium Dual CPU , Memorie RAM: 2 GB ,Sistem de operare pe 32 biti. Folosesc Windows 7 Home Premium.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur guildei deoarece am auzit ca se face progres , membrii sunt intelegatori , iar prietenii care sunt
acum in guilda , mi-o recomanda.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt o persoana de obicei calma. Cand sunt
nervos , tac din gura. Sunt elev de liceu. TImpul liber mi-l petrec jucand WOW , basket si dansand Hip-Hop.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu am pretentii la rankuri. Nu-mi place sa fiu judecat din diverse motive. Doresc sa fiu integrat cat mai repede
in colectivul vostru (daca ma veti accepta desigur - )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://img822.imageshack.us/img822/4932/wowscrnshot052013080634.jpg <- MM . Bufful ascuns este Trueshot Aura.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 21-05-2013, 19:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IKsh respins


""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dartanyon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 22:39)
Joined: 20 May 2013
Posts: 15, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 69.5
Votes: 2

Post Posted: 24-05-2013, 14:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 2-5ore/zi 5-6zile/saptamana
4. Clasa: Tauren Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Boomkin
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dartanyon
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/29/wowscrnshot052413153006.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Cand m-am apucat de acest joc , asta fiind pe vremea TBC-ului , ca orice alt copil ca eram copil la varsta aia , asa am ales eu nu pentru ceva anume si de atunci pana acum joc cu acest spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am vorbit pe joc, pot repeta daca mi-o vei cere
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Multe... Inafara de perverts care a fost guilda buna pe patch trecut pe la inceput dupa care s-a destramat, in rest nu am tinut decat de guilda lu' avramu care s-a unit cu voi si atat.
12. Detalii PC***.
Processor Dual Core , Ram 8,00GB si 2GB placa video , altceva mai trebuie?-
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca vreau sa progreseaz caci ca cu globalul nu a mers si nu va merge niciodata sa progresezi si stiu ca voi ma puteti ajuta sa fac asta , iar eu la randul meu nu voi dezamagi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt arbitru de fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu imi place sa comunic pe ts dar intru pentru a asculta coordonatorul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
claudiu17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2013 20:38)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-06-2013, 17:00:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Selfspike
2. Varsta: 19 Ani.
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Depinde..Muncesc la un supermarchet,lucrez si ziua ,si noaptea..2 schimburi:)
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/de ce este nevoie in guild (off spec.)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Selfspike
7. Screenshot cu Interfata**: http://oi40.tinypic.com/2v0zcq9.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai Druid Balance joc de cand ma-m apucat de wow..adica de pe 4/0/6..Specul il fac in functie de bosii.Nu am un spec stabil pe Balance.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele:Cum am spus si mai sus nu sunt stabile..Depinde de boss encounteres,nvm nu e stabil mereu acelasi spec.
Rotaie:Aoe rotation:Wild Mushroom>Wild Mushroom Detonate>Force of Nature>Sunfire dot/Insect swarm dot >Typhoon>Starfall>Hurricane.Single target rotation:Mie de obicei single target imi place sa incep cu Lunar eclipse:Moonfire>Insect swarm>1 cast de Starfire ca sa primim debufuu de Eart of Moon>Starsuge>Starfall>Spam de starfire pana ajungem in Solar eclipse,inca ceva Inainte de Solar Eclipse sa dam referesh la Moonfire si Insect swarm deoarece sa incepe Solar Eclipse cu un burst mai mare.Solar Eclipse:Doturile sunt deja puse Moonfire/Insect Swarm>Sunfire dot>Wrath>Starsuge>Si dupa spam de wrath pana intram iarasi in Lunar Eclipse..Si tot asa ^^.
Gearu:Eu pana cand o sa ajung end gear,o sa joc la 2 bonusuri (2 piese t12-hands and chest.Si 2 piese t13-pants and shoulders.End gear o sa joc la full t13 pentru bonsul de intelect.
Gemming:In slot red bag gems red(40 /50 /67 intel depinde de ce bani am pe moment.67 intel deoarece am jwc.).In orange slot,bag orange gems(20 intel 20 haste/25 intel 25 haste,Iar in purple slot/blue slot ,bag purple gems (20 intel 20 spirit /25 intel 25 spirit.)
Stats:Hit rating 17 ne trebuie pentru nu a da miss>Haste 11th tick - 1423 ,12th tick - 2776 - 743 w/NG, 13th tick - 4139 - 1929 w/NG,14th tick - 5486 - 3101 w/NG,>Masteryul la boomkin este Total Eclipse care creste dmgul atunci cand esti intr-o eclipsa nu conteaza daca solar sau lunar.
179.3 mastery rating = 1 point of mastery, which gives a 2% bonus to eclipse>Critul este cel mai slab pentru boomkin si ar trebuii sa dati reforge din el in spirit/hit pana faceti hit cap si dupa hit cap in haste. 179.3 crit rating = 1% crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe Cataclysm,iar pe 4/0/6 am full progress hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Dabea ma-m reapucat de wow.(Ex guild:Bnl,Old gang.)
12. Detalii PC***. Processor:Intel Dual core i5 @3.10 Ghz,Memory ram:6gb ram,Hard disckul de 1tb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Am vazut ca este o guilda linistita,fara flame,Oameni cumsecade,Si am zis sa ma alatur si eu voua deoarece acest gen de atmosfera ma caracterizeaza pe mine,Ps:Bineinteles daca ma acceptati voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt la o facultate fara frecventa,Lucrez la un supermarchet in Bucuresti.Timpul liber mi-l petrec pe la terase cu prietenii,prin wow ,Plimbari inafara bucurestiului ,Hobby-urile mele sunt Fotbalul,Serialele,Pc games(wow)si sa ies afara sa ma distrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am nici 1 mentiunte,las la aprecierea voastra
16.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: http://oi40.tinypic.com/33aumq1.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 08-06-2013, 17:44:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

selfspike,acceptat dai w lu dcnu rahun sau mafiotdk


""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liferoot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2014 20:15)
Joined: 16 Jun 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -1.8
Votes: 2

 
Post Posted: 16-06-2013, 14:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:alex
2. Varsta:18
3. Localitate:slobozia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) cateva ore pentru raid
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:resto ofspect pe viitor feral
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Liferoot
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?doarece este un spec foarte boostat de patch
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).pentru aoe heal swiftmend si wild growth daca stiu ca urmeaza sa se ia dmg pun frumos rejuv pe raid geming hmm full intelect sokeztez la bonus doar daca se merita bosnusu si este de 20 ...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).pe 406 full progres si pe 434 cei 3 bosi care sunt momentan pe serv
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)drunken badjers oameni care faceau pve aici au dat leave ..
12. Detalii PC***. dual core 2.2 1 gb video 4 ddr3 rami ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am vazut ca recrutati healeri si ma gandeam ca poate prind loc la 25h
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)timpul liber la un basket / o bere la o terasa pe undeva si wow noaptea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.sunt heal! dar scot 7k dps pe resto -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rikymaru94

[:: A leGenD AlivE::]



Status: Offline
(since 10-12-2019 12:35)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 662, Topics: 125
Location: FoCsAnI Geles

Reputation: 485.3
Votes: 69

Post Posted: 16-06-2013, 18:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Liferoot acceptat.Dar mai intai leaga-ti contu de forum cu cel de wow.


""Îmi cunosc limitele. Dar pur ºi simplu le ignor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superhealers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2013 12:35)
Joined: 15 Jun 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 16-06-2013, 20:56:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
cat e nevoie...
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec:
Resto/tank/balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Superhealer
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/kgi1vr7av/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pt ca e foarte imba pe acest patch deoarece este cel mai flexibil healer ....nu e nevoie de a casta foarte mult (toate spellurile care trb fol cu exceptia unuia... sunt instante)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
pai puteti vedea pe forum
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
de pe tbc pe xwow in the betrayers ...lk pe freakz in guilda randoms,the revengers/pride (acestea sunt guildele unde am atins apogeul adik full progres posibil)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
pe patchu asta nu prea am avut guilde decat xpress care sa desfintat ...
12. Detalii PC***. nam lag la 25h sub nici o forma....
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
pai caut o guilda cu progres hagara hc...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt elev...si imi place sa joc wow in timpul liber...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
mai pot avea absente la raiduri cam odata la o luna deoarece ies in oras...sau mai pot fii plecat dar va asigur ca va voi anunta din timp...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dezu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2015 08:59)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 39, Topics: 8
Location: xcx

Reputation: 96
Votes: 4

 
Post Posted: 16-06-2013, 21:04:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM :


- 1 WARLOCK 395 + ilvl capabil


A fost odata ca nici o data....

http://i43.tinypic.com/23ve3d0.jpg

...si a murit fericit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 30-06-2013, 21:35:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Horler
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam 6-5 ore pe zi.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
7. Screenshot cu Interfata**: file:///D:/Downloads/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/Screenshots/WoWScrnShot_063013_222953.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece imi place foarte mult aceasta clasa si consider ca priestul pe holy este foarte op
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu consider ca talentele trebuie sa fie puse de fiecare cum joaca el mai bine,mastery si haste sunt principalele stats pt holy si desigur int ,gearul este important dar se poate si fara.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat 4 ani pe blizz si 2 ani pe freakz joc de pe vanila.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World ,Aliance funeral company
12. Detalii PC***. i5 gt 630
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am auzit ca este o guilda de oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la liceul economic xenopol din bucuresti si in mare parte joc wow si stai cu prieteni.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cam atat de mentionat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 01-07-2013, 21:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iuli1998 wrote:
1. Nume IRL:Horler
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam 6-5 ore pe zi.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
7. Screenshot cu Interfata**: file:///D:/Downloads/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/Screenshots/WoWScrnShot_063013_222953.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece imi place foarte mult aceasta clasa si consider ca priestul pe holy este foarte op
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu consider ca talentele trebuie sa fie puse de fiecare cum joaca el mai bine,mastery si haste sunt principalele stats pt holy si desigur int ,gearul este important dar se poate si fara.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat 4 ani pe blizz si 2 ani pe freakz joc de pe vanila.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World ,Aliance funeral company
12. Detalii PC***. i5 gt 630
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am auzit ca este o guilda de oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la liceul economic xenopol din bucuresti si in mare parte joc wow si stai cu prieteni.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cam atat de mentionat.


respins - ! nu intreba de ce !!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Analjudgement

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2013 20:04)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 06-07-2013, 23:21:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by Analjudgement on 07-07-2013, 10:48:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
demonte

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2019 00:06)
Joined: 28 Aug 2012
Posts: 172, Topics: 10
Location: United Kingdom

Reputation: 102.9
Votes: 19

 
Post Posted: 07-07-2013, 10:40:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Analjudgement wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 18
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 ore minim per zi
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retry / Tank
6. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Analjudgemen
7. Screenshot cu Interfata**: o sa vedeti in recount dps.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca este singurul spec de la paladin pentru dmg.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Str > Hit > Mastery > expertise > crit > haste
rosu : 40 str
galben : 20 str . 20 mastery
albastru : 20 str. 20 hit
meta: 54 crit + 3 crit increase.

Rotatie , depinde de procuri . TV > CS > INQ > JUDG. > EX, etc,
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow dupa 3.3.5 , am full progres inclusv lich king pe heroic. , ffull progres 4.0.6 heroic .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilde mici , fara renume doar de forma , nu facaem nici un raid.
12. Detalii PC***. 8 gb ddr3 , ati radeon 5850 1 gb , quad core 2.8 ghz , 1 tb hdd
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? progres si seriozitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt un om sociabil , fotablul este hobyul meu.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) dpsul meu variaza intre 30-37 depinde de procuri , best am scos 37 500 - .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. [url=http://i42.tinypic.com/65s5sw.jpg] click [/ur;]


Respins!(off-char)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Analjudgement

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2013 20:04)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 07-07-2013, 10:46:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt off char , m-am reprofilat dupa ce am reusit sa iau un trinket pe heroic. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next    


The time now is 06-07-2024, 16:09:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x