User
Pass
2FA
 
 

Search found 169 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Tier 15 Set Preview
PaladinFreak

Replies: 14
Views: 2033

PostForum: Romanian   Posted: 26-02-2013, 19:49:08   Subject: Tier 15 Set Preview
bine ca s-a inventat transmogrification.
  Topic: Evade
PaladinFreak

Replies: 10
Views: 1850

PostForum: Romanian   Posted: 26-02-2013, 15:12:59   Subject: Evade
Reparati evade bug odata. Multumesc pt intelegere. Numai bine.
  Topic: [REJECTED] [WOTLK]flame leviathan
PaladinFreak

Replies: 18
Views: 3154

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 25-02-2013, 15:18:55   Subject: [REJECTED] [WOTLK]flame leviathan
[quote ascuns]
It's very difficult because he will cause a raid-wide disconnect at low HP, with a high chance of resetting him.
  Topic: Pentru Faithless a.k.a. Bachus, si pentru ceilalti membri ai staffului WoW Freakz
PaladinFreak

Replies: 1
Views: 1123

PostForum: Romanian   Posted: 25-02-2013, 15:16:18   Subject: Pentru Faithless a.k.a. Bachus, si pentru ceilalti membri ai
Ca o continuare la thread-ul: http://forum.wow-freakz.com/view-post-2692269.html?#2692269
Mai omule eu va-nteleg ca nu aveti timp, ca aveti alte prioritati etc. Dar totusi, va e chiar asa de greu sa puneti toate zonele de tp la teleporterul din Ulduar ca Flam ...
  Topic: Raiduri vechi.
PaladinFreak

Replies: 6
Views: 1817

PostForum: Romanian   Posted: 24-02-2013, 21:55:41   Subject: Raiduri vechi.
Explicati-mi si mie ce aveti de gand sa faceti cu instantele de low level. Uitati-va si voi:
ICC-ul e scriptat HAOTIC;
De Ulduar nici nu mai vorbesc, dintr-o instanta de nota zece a ajuns o mizerie infecta; ca sa faci bossii trebuie sa treci de Leviathan. Da ...
  Topic: [DUPLICATE] [WOTLK] Naxxramas Client Crash Bug
PaladinFreak

Replies: 20
Views: 6021

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 24-02-2013, 19:58:43   Subject: [WOTLK] Naxxramas Client Crash Bug
Wowhead/WoW Freakz Link: http://www.wowhead.com/zone=3456
Descrierea bugului / Bug description: Cauzeaza crash la client in momente random, probabil la boss/trash mob kill (nu sunt sigur). Cauza este necunoscuta, daca stiti voi mai multe postati.
Dovada / Pr ...
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 24-02-2013, 13:58:36   Subject: Re: Frustrant !
[quote ascuns]
Iti spun eu unde sunt probleme: acei Risen Zombies care sunt spawnati in partea infectata se buguie foarte usor. Cand Arthas da peste ei ramane in combat, si se blocheaza deoarece nu poate sa ii omoare deoarece la fiecare hit de-al sau primeste evade.
Un fix temporar pana se repara evade-ul ar fi sa se scoata toti Ris ...
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 24-02-2013, 09:48:09   Subject: Frustrant !
Eu unul zic sa-i dati disable, da-l dracului sa-l duca, avand in vedere faza cu mobii buguiti si evade, e strigator la cer ce naiba.
Sau macar sa va luati frumos toti Risen Zombie din partea infectata si sa-i bagati altundeva ( unde erau in wotlk era perfect; puneti acolo vreo 100 cati trebuie pt achievement si PACE ).
SAU MACAR SA FACETI SA SE POATA RESETA ARTHAS IN CAZ CA S ...
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-02-2013, 20:32:33   Subject: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
Asa, ca sa clarificam putin lucrurile, va dau cateva potentiale solutii pentru fix:
- Arthas sa nu atace cat timp este in zona infected (acolo sunt risen zombies cu evade bug), nici sa nu poata fi atacat (adica sa nu intre in combat). Daca intra in combat cu un mob buguit nu o sa se mai poata misca, iar daca iese din vizual range, se reseteaza.
- Mal'Ganis sa NU poata fi atac ...
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-02-2013, 13:33:54   Subject: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
[quote ascuns]
Cei spawnati de event, da, merg atacati, insa sunt unii care se spawneaza "in zid" si probabil influenteaza intr-un fel sau altul eventul desi nu sunt in aggro range al lui Arthas.
EDIT: O sa testez mai incolo mai multe situatii, pana la urma am reusit sa-l fac pe Arthas sa atace bossul spawnat la inceputul eventului si cica Mal'ganis-ul spawnat la inceput de instanta ...
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-02-2013, 13:12:51   Subject: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
[quote ascuns]
In general sunt [url=http://www.wowhead.com/npc=27737]Risen Zombies, de altii nu stiu.
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-02-2013, 13:04:07   Subject: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
Casuta vocala:
Zohll
Shocker
Kos
Juhziz (Classbaws)
Myt
Raster
Ravenous
Referitor la ce-am scris in primul post legat de event disable / credit on kill.
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-02-2013, 11:20:15   Subject: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
[quote ascuns]
Am incercat si solo si ajutat de un coleg de guild. Problema e ca arthas se buguie chiar la inceputul instantei cand apare Mal'Ganis cu adds alea si nu se mai misca, desi am stat tot timpul langa el.
  Topic: [DUPLICATE] Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
PaladinFreak

Replies: 29
Views: 5260

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 23-02-2013, 09:48:43   Subject: Culling of Stratholme - Mal'ganis on-kill credit
Probabil ca s-au facut multe bug reports pe tema asta - n-am nevoie de comentarii inutile !
In primul rand vreau sa va atrag atentia in legatura cu eventul din Culling of Stratholme.
Am auzit de la multi playeri ca pentru a primi credit pe Mal'Ganis la achievement trebuie sa faci instanta cu event cu tot. Singura problema e ca eventul nu merge. Intra Arthas in oras, bate primii citizeni, apare Mal'Ganis si summoneaza Risen Zombies, dupa care eventul se buguie. Arthas nu se mai misca, si degeaba mergi sa bati ultimul boss ca tot nu iei achievement.
Daca-l omori pe Mal'Ganis ala care apare la intrarea in oras ...
  Topic: [DUPLICATE] [World] No Fly Zone si mounts a caror flag (ground/fly) depind de riding skill.
PaladinFreak

Replies: 1
Views: 712

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 07-02-2013, 16:02:36   Subject: [World] No Fly Zone si mounts a caror flag (ground/fly) depi
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: Poti sa zbori cu mountul in zonele in care fly este disabled (gen Silvermoon City), cu conditia ca mountul sa fie atat ground cat si fly (cum e racheta de la event-ul sezonier Love is in the Air).
Ceea ce am scris mai sus NU este valabil pentru BGs, si poate si raid-uri outdoor (in privinta raidurilor nu sunt sigur, rog pe cineva sa testeze).
Dovada / Proof: [url=http://i.imgur.com/MduZphN.jpg]This
 
Page 1 of 12 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 18-04-2024, 02:40:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x