User
Pass
2FA
 
 

Search found 40 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Tabard of Flame,Perpetual Purple Firework - iteme pierdute
Tulvan

Replies: 1
Views: 628

PostForum: Item Recovery   Posted: 02-06-2012, 14:19:27   Subject: Tabard of Flame,Perpetual Purple Firework - iteme pierdute
Nume Char: Broadway
Realm: Genesis
Nume / ID Item: (link de pe wowhead) [url=http://www.wowhead.com/item=23705] Tabard of Flame (ID 23705),[url=http://www.wowhead.com/item=49703]Perpetual Purple Fi ...
  Topic: LFM low-lvl RDF !
Tulvan

Replies: 3
Views: 609

PostForum: Romanian   Posted: 02-06-2012, 12:31:50   Subject: LFM low-lvl RDF !
Realm? Facþiune? Eu personal aº fi interesat de aºa ceva.
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 19:34:26   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
[quote ascuns]
Am spus cã îl cunosc pe lider,deci ºtiu cum îºi organizeazã guilda,pentru cã am fost membru în WPN ºi o altã guildã de-a lui.
Btw ai jucat pe blizz sã vezi cum se organizeazã acolo o guil ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 14:25:01   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
[quote ascuns]
1. Sunt mult mai stricþi în privinþa respectãrii regulilor.
2. Sunt mereu primii care fac câte un boss nou. ªi tot ei fac video-ul informativ care apare pe pagina serverului.
3. Sunt puþini,dar uniþi.Au cerinþe ºi pretenþii foarte mari de la playeri.
4. Au canal YT propriu ºi video-uri cu progresul lor. P ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 14:07:11   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
[quote ascuns]
OK,sorry,n-am vrut sã iasã aºa. Eu doar am spus cã guilda HKP se apropie cel mai mult dintre toate celelalte,de organizarea retail-like.Altceva nu am mai spus despre HKP. Doar un lucru vreau sã evidenþiez: HKP e cu mult deasupra Ground Zero în privinþa organizãrii.
Prietene,te-ai uitat pe forumul lor sã vezi cum se organizeazã ei? Cred cã nu. ªi apropo, guilda Grou ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 13:38:55   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
[quote ascuns]
Bash?? O,te rog,iartã-mã cã nu þi-am lãudat guilda ta mãreaþã în care nu prea aveþi activitate,sau despre celelalte cã nu mi-a plãcut organizarea.
Reclamã pt HKP ?? Asta de unde ai scos-o?? κi fac ei reclamã prin performanþã. Eu doar am zis la început cã guilda aia e foarte bunã,lui Dragonweaver nu i-a convenit ºi i-am comparat guildele enumerate de el cu HKP-ul. Asta þi se pare reclamã? ªi,în privinþa off-topicului,tu ºi Dragonweaver aþi început,eu doar v-am rãsp ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 13:25:00   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
[quote ascuns]
Plângi cã þi-am fãcut guilda praf ?? Ia stai,nu eu am fãcut-o,e guilda ta,tu ai fãcut-o sã fie aºa.
ªi dacã þi-ai folosi singurul neuron pe care îl ai þi-ai da seama cã eu nu vorbeam de achievementul de realm first,ci de realm first kill (a.k.a. prima guildã de pe server care omoarã bossul X).
ªi în legãturã cu "fan boy",e vreo problemã cã am o pãrere bunã despre guilda HKP ºi despre a ta nu?
Cum ai zis tu,gata cu off-topicul.
@Froster Faza cu scandalurile de pe forum nici mie nu mi-a plãcut. Dar acum vorbim de pro ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 12:52:35   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
@Dragonweaver eu am fost în multe guilde de pe serverul ãsta ºi nu am prea vãzut organizare retail-like. Mai nou orice guildã care are cât de cât playeri gearaþi face toþi boºii,chiar ºi pe heroic. Da' cine a fãcut Realm first la aproape toþi boºii pe Genesis? Ale cãrei guilde sunt video-urile de pe pagina de start a serverului ? A guildei Noob Zero ? Nu, ale guildei HKP.
Old Gang,Madness,Showdown - same story.
I need a life ? Serios ? Ãia nu iau la raid dupã performanþã,ci dupã prietenii. Nuff said.
We play naked - Îl cunosc pe lider,sã zicem cã e singura guildã cât de cât bunã din ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 31-05-2012, 12:08:07   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
[quote ascuns]
Ai fi putut sã dai ºi un motiv.
Btw eu respect PUG-urile pentru cã sunt singurele raiduri pe care le fac. Am fost în multe guilde pe server ºi pot sã zic cã 99,9% din ele au,cum am mai spus ºi într-un alt thread, o organizare mizerabilã. Singura guildã care meritã totuºi ceva e HKP,guildã care de-a lungul timpului ne-a uimit prin performanþã ºi dedicaþie din partea playerilor. HKP e guilda care se apropie cel mai mult de organizarea retail. Restul sunt pline de clasele de playeri enumerate de Froster, mai puþin liderul ninjalãu.
Dar totuºi,HKP e una singurã ºi pretenþiile lor sunt foarte ...
  Topic: Respectãm sau nu PUG-urile??
Tulvan

Replies: 45
Views: 6725

PostForum: Romanian   Posted: 30-05-2012, 21:18:17   Subject: Respectãm sau nu PUG-urile??
În acest thread vreau sã dezbatem o chestiune destul de importantã (zic eu) ºi anume cea a PUG-urilor. V-aþi întrebat vreodatã care este motivul pentru care PUG-urile eºueazã lamentabil de fiecare datã? De ce niciun PUG nu l-a fãcut pe Maloriak pe 25 HC sau Atramedes ? Nici sã nu mai vorbim de Magmaw pe heroic,astea intrã deja in domeniul SF. ªi vãd de multe ori playeri destul de bine gearaþi în astfel de raiduri.
Eu cred cã problema principalã este lipsa de interes a playerilor. Dacã lideru' mai ninjeazã câte un item ? Dacã nu se strânge lumea la raid?
ªi vine ºi partea a doua: unii playeri nu au timp sã facã raidurile cu guilda,aºa cã tot ...
  Topic: ce se intampla cu populatia serverului?
Tulvan

Replies: 33
Views: 4527

PostForum: Romanian   Posted: 28-05-2012, 20:36:37   Subject: ce se intampla cu populatia serverului?
[quote ascuns]
Gametime ieftin?? Serios?? 100 lei pe douã luni e extrem de mult,taxã suplimentarã pentru NIMIC. La fel de bine joci ºi pe private,ºi nu te costã nimic.
Singurul lucru de care m-aº muta pe blizz e faptul cã toate,dar absolut TOATE guildele de pe freakz au o organizare mizerabilã. Excepþie face guilda HKP @ Genesis Horde;în rest,toate au o organizare extrem de mizerabilã. Pe Blizz,chiar ºi guildele mai puþin hardcore reuºesc sã facã full DS,ce mai,faci ºi cu globalul DS ºi nu-þi pleacã playerii dupã primul wipe,dar asta e altã poveste.
Îmi cer scuze dacã am fãcut offtopic.
  Topic: Realm PvP
Tulvan

Replies: 47
Views: 6509

PostForum: Romanian   Posted: 28-05-2012, 20:22:21   Subject: Re: Realm PvP
[quote ascuns]
Deja ai început prost. Sunt destule 3 realms.
PvP dacã vrei poþi sã faci ºi pe astea.
  Topic: Eternal Life Vs. Spine of Deatwing (25-Heroic)
Tulvan

Replies: 0
Views: 563

PostForum: WoW Movies   Posted: 26-05-2012, 19:56:38   Subject: Eternal Life Vs. Spine of Deatwing (25-Heroic)
http://www.youtube.com/watch?v=BisU1mZ7_fI&list=UUzI7NdsM1EPnVk2uS8_nW8Q&index=2&feature=plcp
  Topic: Bug la Archaeology?
Tulvan

Replies: 16
Views: 2587

PostForum: Romanian   Posted: 26-05-2012, 19:46:30   Subject: Bug la Archaeology?
E bug. La marginea digsite-urilor îþi aratã sã te tot duci înainte (ºi implicit sã pãrãseºti digsite-ul).
Sfatul meu:Du-te într-o direcþie random vreo 10-20 yards ºi încearcã din nou.
  Topic: realms
Tulvan

Replies: 4
Views: 663

PostForum: Romanian   Posted: 25-05-2012, 18:24:04   Subject: realms
Ambele sunt bune dacã nu stai sã mãsori latency din secundã în secundã.
Pe genesis sunt mai mulþi playeri. Pe evo stau aºa-zisele "vedete" ale serverului de care n-ai loc pe global. It's up to you.
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 09-05-2024, 12:14:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x