User
Pass
2FA
 
 

Search found 73 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Se poate face downgrade la client? ned some help
francysk

Replies: 2
Views: 716

PostForum: Trash   Posted: 24-02-2015, 09:57:52   Subject: Se poate face downgrade la client? ned some help
[quote ascuns]
Da pot, 28 zile - dupa care care trebuie laut upgradul Draenor si vesnicul abonament lunar=))
  Topic: Se poate face downgrade la client? ned some help
francysk

Replies: 2
Views: 716

PostForum: Trash   Posted: 23-02-2015, 23:05:45   Subject: Se poate face downgrade la client? ned some help
buna,
Pe scurt, am luat Mist of pandaria de la un magazin, era ieftin - de craciun.
Ei acu am instalat si eu jocu oficial - ca doar shock nea facut Mop PTR -, 28 Gb, insa vad ca s-a instalat patchul 6.0.3 (19342)/15.12.2014 versiune pe 64 biti (http://www.a ...
  Topic: Shadow Priest Discussions
francysk

Replies: 47
Views: 10353

PostForum: Trash   Posted: 18-11-2014, 12:52:51   Subject: Shadow Priest Discussions
[quote ascuns]
folosesti cv adons ca sa vezi gcd la sw:d?
zici ca se merita 4P, pe n sau doar gearul de hc?
sti vreo lista cu bis gear pt priest valabila?
  Topic: Shadow Priest Discussions
francysk

Replies: 47
Views: 10353

PostForum: Trash   Posted: 17-11-2014, 18:12:27   Subject: Shadow Priest Discussions
saloot!
am nev de un sfat,
momentan am urmatorele trinknete:
http://www.wowhead.com/item=77203
http://www.wowhead.com/item=78000
http://www.wowhead.com/item=77114/bottled-wishes
care 2 trink ar merge cel mai bine, eu zic ca cruel cu insingna.
2. am tokenurile de head si cest pe normal, se merita sa joc la 4P?
...
  Topic: REALMS WILL BE MERGED | REALMURILE VOR FI UNITE
francysk

Replies: 127
Views: 49287

PostForum: Old Announcements   Posted: 13-07-2014, 21:01:30   Subject: REALMS WILL BE MERGED | REALMURILE VOR FI UNITE
[quote ascuns]
La prima vedere e cum zici tu, insa om trai si om vedea, gandestete acuma e vacanta, majoritatea are alceva de facut ( e vacanta, timp frumos afara).
  Topic: REALMS WILL BE MERGED | REALMURILE VOR FI UNITE
francysk

Replies: 127
Views: 49287

PostForum: Old Announcements   Posted: 13-07-2014, 20:31:35   Subject: REALMS WILL BE MERGED | REALMURILE VOR FI UNITE
hm... mai nou joc wow de plictiseala, cand am timp liber, iar de un an nu tare am asa ceva.
E e o solutie si merge realms pt populatie...
Insa apar intrebari inevitabile:
1. va fil lag/delay pe noul server?
Acest raspuns va garanta sau nu succesul operatiunii, nimeni nu vrea sa joace pe lag excesiv, in rest freakz a dovedit ca stie sa le rezolve pe toate.
Eu personal, ideia, mi se pare buna, mai multa populatie inseamna sa creezi m ...
  Topic: [DISCUTII] Enhancement Shaman
francysk

Replies: 360
Views: 47316

PostForum: Trash   Posted: 22-06-2014, 21:55:57   Subject: [DISCUTII] Enhancement Shaman
Am jucat caster de 3 ani...acuma vreau sa ma reapuc de wow, se merita jos joc mele dps ca shaman enha??? sau mai bine rog sau war???
AM inteles ca clasele mele dau bine dps acuma...
  Topic: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
francysk

Replies: 16
Views: 4810

PostForum: Romanian   Posted: 16-03-2014, 22:52:06   Subject: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
CIne e fan diablo, cu siguranta o sai placa poate si mai mult Torchlight II
http://www.youtube.com/watch?v=AWSWgzemqgU
super joc pt cine vrea sa se relaxeze!
Are single player mode si LAN&multi.\\bft!
  Topic: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
francysk

Replies: 16
Views: 4810

PostForum: Romanian   Posted: 15-02-2014, 21:03:32   Subject: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
[quote ascuns]
Nu neaparat sunt fan 'save' insa stau mai rau cu timpul - iar jocurile mmorp cam cer timp, iar in ultima vreme nici de strategie nu am timp....
offf daca ai fi sa enumar cele mai grozave jocuri dupa mine au fost: doom3, quaqe 4, pop: Prince of Persia Warrior Within; Bioshck toata seria, Dead Space toata seria; Unreal turnament; Darck siders I si II, seria NFS ( ma rog nu toata),Return to the castle Wolfenstain, Crysis - toata seria, Ra ...
  Topic: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
francysk

Replies: 16
Views: 4810

PostForum: Romanian   Posted: 19-01-2014, 21:00:34   Subject: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
Mda baieti...cred a este un timp cand trebuie sa renunti....si l amine acuma e timpul sa renunt la genul de jocuri mmorp, inclusiv wow - Asta, nici nu am timp, insa sunt si satul, spre fericirea mea am timp de jocuri cu optiunea 'save' -
bft in rest tara!
  Topic: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
francysk

Replies: 16
Views: 4810

PostForum: Romanian   Posted: 16-01-2014, 21:35:24   Subject: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
spre norocul meu nu am modificat nimika in tera...si a mers....una peste alta am jucat 30 min de Tera...si iam dat delete, mi se pare stangaci...asa ca am renuntat -
Una peste alta, am dat delete la un sham...ma duc sa fac lvl ing cu altul -
Ma gandesc sa incerc Runes of magic, a jucat cnv?
  Topic: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
francysk

Replies: 16
Views: 4810

PostForum: Romanian   Posted: 15-01-2014, 21:21:10   Subject: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
am sa incerc Tera rising...insa daca e sa nu-mi fie pe gust...cred ca raman la wow, treba e simpla wow e vechi pe piata, are 6 expansiuni la activ...cei de la blizz au tot imbunatatit...pe de alta parte jocul e matur, nu stiu ce ar putea face sa ca sa aduca cvea nou...
  Topic: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
francysk

Replies: 16
Views: 4810

PostForum: Romanian   Posted: 14-01-2014, 23:01:53   Subject: Mmorpg game, alceva inafara de wow!
Buna dragi mei! si La multi ani! inainte de toate:D
De ceva perioda sunt uber satul de wow, joc wow de aprox 7 ani..., mie mi-a placut cel mai mult tbc, ma rog fiecare patch are farmecul lui, in ultima vreme stau oribil de rau cu timpul, servici...acasa>servici, sa mai zic de copil si de nevasta ceva ??? neaaa
Deci timpul, pt pasinea mea numita gaming e f mic....prevad ca urmeaza faza in care imi arunc pc-ul....insa pana atuncea...
Caut un joc ceva similar cu wow, insa daca se poate sa nu ...
  Topic: How to: DS Yor'sahj the Unsleeping
francysk

Replies: 60
Views: 40098

PostForum: Cataclysm   Posted: 13-04-2013, 08:42:11   Subject: How to: DS Yor'sahj the Unsleeping
mey flacai, voi ati reusit sa faceti 10hc??? sau stiti voi pe cineva ??? @freakz
pe 10n a fost 1 shot, dar pe hc parca da prea mare dmg....
  Topic: Recuperere Fly mount/vote points
francysk

Replies: 2
Views: 463

PostForum: Item Recovery   Posted: 06-04-2013, 23:54:50   Subject: Recuperere Fly mount/vote points
[quote ascuns]
asta e MAXIM!
acolo era mountu!
Mersi! /clossed!
 
Page 1 of 5 Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 23:29:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x