User
Pass
2FA
 
 

Imba
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4726
Xpr3ssMusic
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 18:37)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 82, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.1
Votes: 2

Post Posted: 06-04-2011, 19:09:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adumi frate dovezi k asa zic si eu de tn k ai speed ...dak nu am cum sa iti demonstrez nu am ce sa iti fac....de mintzit e usor.. si vad k tu esti foarte talentat la chestia asta - nush cu ce te'am suparat eu pe tn k am jukat eu cu cutzitul atunci cand miai facut demo...am vazut k deatunci ai inceput sa imi porti atata pica...chiar si in demo imi scri"cutitarule...adminule razi si imi zici sa imi dau demisia" nici macar nu team bagat in seama k nu aveam chef sa ma cert cu tn....si tu imi vorbesti mie de lipsa de respect?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 19:15:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RO | Gyno wrote:
da cine a Zis ca esti codat imba? -.. si daca vrei sa`ti aduc jucator sa faci un 1vs1.. iti aduc.. Nu am Zis ca nu ai de invatat ca sa stii sa joci cat de cat.. nu am Zis ca de pe net inveti.. ai dreptate..nu poti juca cu unul care are exp.. doar ca nu e asa importanta exp.


SI SA FIE CLAR!!!

AICI NU ERA VORBA DE IMBA SAU CA ERA CODAT XPRESSMUSIC.. E VORBA CA NU RESPECTA JUCATORII SI SE CREDE ZEU -..

http://fisierulmeu.ro/32EAMUWIAQDM/imba-dem.html el stie tot unde ies playery ....si nu doar acum..tot timpul.. Asta e primul post.
Tu cand zici "nu respecta jucatorii si se crede zeu" de cine zici? De mine? Pana acum nu am avut nicio discutie cu cineva pe server si zeu.. nu ma cred. Nu trebuie. Topul isi spune cuvantul, cateva din cunostintele de cs pe care le-am prezentat sunt pur si simplu orientative deci... Daca nu era vorba de mine, asta e. Dar mai bine nu mai continuam, topicul este despre mine, nu despre altii.

Cand aduceti dovezi clare ca eu sunt codat, va promit ca plec din comunitatea asta. Pana atunci, capul la cutie. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2011, 19:47:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba Xpr3ssMusic... taci ca vb in punga - esti inca mic si nu pricepi despre ce e vba cu toate ca am Zis`o de 1000 de ori -.. NU E VB`a ca ai jucat codat .. poate mi s`a parut ... e vb`a ca nu meriti sa fii admin ca nu respecti jucatorii -. Tu IMBA.. nu am ce comenta.. se vede ca ai exp.. topul arata asta, vba ta.. -. Deviasem eu.. scuze


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 19:55:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No problem. Poate cineva sa inchida topicul? Nu sunt codat, nu sunt dovezi clare.. deci close topic pls. -

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xpr3ssMusic
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 18:37)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 82, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.1
Votes: 2

Post Posted: 06-04-2011, 21:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

demonstreazami ma tu ca nu merit sa fiu admin...tiam zis asa pot sa vin si eu cu dovezi aiurea - deci nu mai fa pe desteptul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zeus_steaua

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-04-2011 01:44)
Joined: 27 Nov 2009
Posts: 32, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 5

Post Posted: 07-04-2011, 02:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt DarkSkatter pe server .... joc cs de cand a aparut ... cum poti sa spui frate ca tu cu casti la 20 de lei auzi din baza in baza .... bai frate eu iti aduc jucator din PGL divizia A care te scuipa in fatza frate cu castile tale de 20 lei "din baza in baza" fereasca .... si inca ceva sunetul in casti de 20 de lei nu e clar iar pe srv de respawn in caz ca vin mai multi tu nu stii cati vin sa stii si tu ..... ex: esti tu VS 3 tragi cu awp pica 1 ... pana se imprastie sunetul de glontz tras cu awp nu ai timp sa il auzi pe al 2 lea dekt dupa 2 secunde cel putin ... asa ca lasa`ne lasa`ne ... am jucat pe war3 frate cu numele just_zeus ... am avut admin acolo .... acolo se joaca cs copilas cu "8 ani de cs" ... dute acolo hau si joaca cs si tu dak joci asha ai demo de la 2 3 admini si ban in secunda 2 .... esti copil si lumea te crede ... aqm primesc warn pe acest motiv ca nu am admin sa comentez topicul asta ... pt detalii PM .... thanx tuturor celor care au scris asta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 07-04-2011, 07:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dark, e normal sa ai dubii in privinta mea.
1. Nu-s copil, am 22 de ani.
2. Am specificat clar, din baza in baza pe snow/iceworld.
3. Cu castile astea de 10 lei (nu 20 cum ai zis tu, inca o dovada ca nu esti atent cand citesti ceva) ma descurc foarte bine. Se aud bine iar dupa ce sunetul de la awp apare, imi este destul de greu sa disting sunetele dar nu imposibil. Dupa atatia ani de jucat la sunet, crezi ca acum mai am mari probleme sa centrez sunetele, sa vad din ce directii vin, sa-mi indrept mouseul catre cel mai apropiat sunet, sa verific radarul daca nu cumva e coechipier, sa ma pozitionez in functie de ele? Nu este asa greu precum pare, dupa mult timp de antrenament.

Daca esti din Bucuresti te chem la mine acasa, iti arat castile, joc de aici cs sau mergem la o sala si daca reusesc sa aud toate sunetele sau majoritatea prin castile alea "ieftine" iti dau o palma peste fata. Ce zici?

Ca sa inveti sa te lupti cu o sabie iti trebuie ani de antrenament. La inceput este extrem de greu dar dupa ani de antrenament manuiesti mai usor sabia. Eu dupa ani de cs, "aud" mai bine decat majoritatea, pentru ca majoritatea nu se folosesc de sunet in cs. Ma refer ca nu se folosesc in detectarea inamicilor, ei il folosesc doar ca sa auda gloantele etc.
Adu-l pe ala din pgl sa ma scuipe in fata ca-l iau la suturi si ii arat ce pot sa aud prin castile mele ieftine.

Cand esti invidios numai sa arunci cu rahat in ceilalti, atat poti. -

P.S.: Daca vrei iti fac un demo, cu castile on. Si sa vezi cum aud prin aceste casti "ieftine". Bineinteles ca nu o sa intelegi prea mult pentru ca habar n-ai jocul la sunet dar daca vrei incercam. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 07-04-2011, 12:07:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xpr3ssMusic wrote:
demonstreazami ma tu ca nu merit sa fiu admin...tiam zis asa pot sa vin si eu cu dovezi aiurea - deci nu mai fa pe desteptul


da taci odata ca bubui .. ce nu ai inteles din "TOPICUL E DESPRE IMBA, NU DESPRE TINE".. nu te mai baga in seama cu japca si nu mai incerca sa`ti faci anturaj -.. daca toti adminii de pe sv ar fi ca tine.. nu ar mai intra nimeni sa joace.. ca nu stii ce inseamna respect ptr ceilalti jucatori.. acu` taci acolo si fa`ti treaba..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 07-04-2011, 12:15:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata inchid topic ul sa zis ce era de zis , Cearta o tinem pe server prin kill uri -

PS: daca vreti sa jucati 1v1 3v3 cu cineva pm mie si vedem cum rezolvam, avem server de meciuri on:)
PS2: Sunt eu Maryo si Stephan acceptam cu ori cine vrea un 3v3 pm daca vreti sa jucam un mic meci




Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 07 April 2011 10:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 23-05-2024, 03:49:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password