User
Pass
2FA
 
 

ANTISS sau ?? "da" :)
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message20204
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 00:18:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vb cu cath pe mess si a zis sa fac aici post si nu la pareri demo etc.
Deci:-pozele au marimi diferite
-cel in cauza a stat 10 minute sa le predea
-ca un dobitoc ce sunt m-am uitat aiurea pe el/ea fara demo si chiar am avut motive intemeiate de ss
- 2 poze sunt identice amnd aceeasi secunda '45

asteptam pareri

http://www.girlshare.ro/2161746.4


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warquz

[[Tata Lor]]



Status: Offline
(since 01-10-2014 12:00)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 594, Topics: 11
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 146.5
Votes: 8

   
Post Posted: 12-05-2011, 00:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am facut un rand de poze tga .. 4 la numar ... a dat id si a intrat pe mess dupa mai bine de 5 min !!! am luat pozele dar nu le pot vedea , imi zice ca fisierul nu contine nici un format video !!!! tin sa precizez ca eu pozele format tga le vad cu MediaPlayer !!! Merg si eu pe parerea ca e AntiSS !!!

FreakY LikE Me !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Corinutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 15:43)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Portugal

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 00:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit ce inseamna anti ss, si mi se pare o prostie ce ziceti voi acolo...

Nu ma descurc asa bine cu pc-ul + ca am probleme cu yahoo messenger, imi da eroare cu don't send (din cauza asta nici nu folosesc yahoo, gmail ftw.) d-aia a durat asa mult, daca ma intelegeti.


Ati facut amandoi in acelasi timp aproape, cate un set de 4 poze, din cauza aceea poza respectiva coincide cu alta, s-au suprapus, una de la warquz, una de la abureala.

Mie una pana acum mi-ati dat dovada de profesionalism(majoritatea din voi, adminilor) sper ca si in situatia de fata.

Seara buna.


Ataaaaat bumti bumti bumti!
Barman hai cu ---- bumti bumti bumti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 12-05-2011, 01:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se exclude anti-ss-ul in cazul de fata, i-ati facut poze suprapuse.

Pe langa asta, in pozele alea n-are nimic, deci fiind suprapuse nu se mai pune problema de anti-ss.
(Parerea mea)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 12-05-2011, 08:11:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zau ma? si nu trebuia sa apara
1 adminu warquz tia facut ss tga
1 adminul abureala tia facut ss tga
2 warquz
2 abureala
3 warquz
3 abureala ?
plus ca sunt cate 2 poze in aceeasi secunda!...
plus ca setul facut de warquz este facut inainte si nu a fost data comanda in acelasi timp...
trebuia sa fie diferenta de 1 secunda la delay-ul dintre fiecare poza... nu toate in aceeasi secunda!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 12-05-2011, 15:04:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarK1 wrote:
zau ma? si nu trebuia sa apara
1 adminu warquz tia facut ss tga
1 adminul abureala tia facut ss tga
2 warquz
2 abureala
3 warquz
3 abureala ?
plus ca sunt cate 2 poze in aceeasi secunda!...
plus ca setul facut de warquz este facut inainte si nu a fost data comanda in acelasi timp...
trebuia sa fie diferenta de 1 secunda la delay-ul dintre fiecare poza... nu toate in aceeasi secunda!


Si daca are pc mai slab ?
am intalnit pers. care erau toate 4 in aceeasi secunde (eram in joc pe el , i se blocase pc)
tot anti-ss era si ala ?
Sunteti voi paranoia ...
cereti si voi config. pc-ului - ...deh , toti joaca codati



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mNy .;x
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2011 13:47)
Joined: 01 Mar 2011
Posts: 226, Topics: 22
Location: Timisoara

Reputation: 92.8
Votes: 12

Post Posted: 12-05-2011, 15:15:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu am patit la fel mi sau facut poze si erau 2 la fel:) stiti macar cei ala antiss:-w

REDAX :pepsi: :pepsi: Twister
REDAX :taz: jupanu***
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
micheel
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 17-05-2011 15:40)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 129, Topics: 13
Location: ZIMBABWE

Reputation: 47.7
Votes: 7

Post Posted: 12-05-2011, 15:17:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi ori nu sunteti atenti ori nu mai stiu ce sa cred=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Priviti poza halflife09.Scrie clar :admin warquz ii face scrrenshotui lui Corinutza
Apoi.
"Adminul abureala ii face poze lui corinutza".mrg
Apoi.
Abureala iti face Screenshot(TGA).x4
Eu1 cred ca este curata.din moment ce abureala a executat al 2-lea comanda era normal sa apara scriptul cu numele sau si nu cu al lui warquz.deci in concluzie eu zic ca este curat/curata.o singura nelamurire am.De ce apar numel;e fotografiilor cu litere mici?!







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 16:08:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

micheel wrote:
Voi ori nu sunteti atenti ori nu mai stiu ce sa cred=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Priviti poza halflife09.Scrie clar :admin warquz ii face scrrenshotui lui Corinutza
Apoi.
"Adminul abureala ii face poze lui corinutza".mrg
Apoi.
Abureala iti face Screenshot(TGA).x4
Eu1 cred ca este curata.din moment ce abureala a executat al 2-lea comanda era normal sa apara scriptul cu numele sau si nu cu al lui warquz.deci in concluzie eu zic ca este curat/curata.o singura nelamurire am.De ce apar numel;e fotografiilor cu litere mici?!


PRiviti mai cunoscatorilor diferenta marimilor...nu toate pozele au aceeasi marime - asa CA FII TU ATENT ;)

Posturi unite automat, 12-05-2011, 17:08:32

^AvioanE^ wrote:
deh , toti joaca codati


ce afirmatie inutila,tocmai de la tine care ii faci poze unui jucator gen RAlukita - - - - - -
Citeste mai bine ce am zis eu,ce anume ma determina sa cred asta:)


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[NT]D@niel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2014 12:56)
Joined: 26 Apr 2007
Posts: 454, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 347.1
Votes: 8

Post Posted: 12-05-2011, 16:10:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

micheel wrote:
De ce apar numel;e fotografiilor cu litere mici?!

Steam user: halflife07.tga halflife08.tga
Non-Steam user: HalfLife07.tga HalfLife08.tga

Ca si ceilalti colegi nu inteleg diferenta de marime a pozelor.

Nu o sa va dati seama pana nu faceti teste pe voi dc a iesit in aceeasi secunda si etc.. Insa marimea pozelor nu o sa difere.
Postati dupa teste... eu zic ca e in regula totul inafara de marime.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 12-05-2011, 16:15:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[NT]D@niel wrote:


Ca si ceilalti colegi nu inteleg diferenta de marime a pozelor.

Insa marimea pozelor nu o sa difere.
Postati dupa teste... eu zic ca e in regula totul inafara de marime.



de cand sunt admin toti cei care mi-au dat astfel de poze au fost banati si nici macar 1 nu mi-a facut reclamatie sau cerere de unban,marimea pozele este clar un mic defect al antiss -


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 12-05-2011, 16:41:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abureala , te uiti la prea multe filme sf , mai sus spunea-i ca nu se vede nu stiu ce in poza , acum marimea pozelor , halal , nu e treaba mea cum iti faci tu "meseria" , dar o data ce urmezi o cale , de ce te schimbi ? dupa cum a spus Daniel , pana nu faci teste pe tine degeaba iti dai cu presupusul .

Referitor la cine fac eu poze , o fac doar pentru a ma convinge ca jucatorul joaca curat , nimic mai mult .
Persoana respectiva are nick de fata , totusi tu in prima faza "el/ea" ... inainte sa ataci pe altii uita-te-n oglinda .

Lasa off-ul si incearca sa iti dai seama daca avea anti-ss sau nu (asta e interesu` tau).

Dupa cum am mai sus , un pc slab poate provoca inghetarea imaginii (depinde de pc cate secunde) exact ca si superss-ul . tu te astepti cand dai superss sa iasa toate pozele la diferenta de 1-2-3 secunde (Sau mai stiu eu ..la ce te astepti tu) ...
Think a little .


L.E Nu era afirmatie , era ironie -. nu ma astept la multe din partea ta.
L.E 2.
"citeste mai bine ce am scris"
- Pozele identice (pc slab) e doar o parere , opinie , nimic batut in cuie.
- De ce apar numele fotografiilor cu litere mici?! (A lamurit Daniel de ce)
- Marimea pozelor (singura intrebare care ridica suspiciuni) gasesti raspuns la asta si done.
Doar sa-ti arat ca sunt atent la ce se scrie. bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pacimaker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2013 05:51)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 31, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 85.1
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 17:19:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din punctul meu de vedere corina stie prea bine "joaca" ca sa mai aibe nevoie si de "ajutor"pentru a fi un jucator complet + faptul ca "concureaza" pt slot , iar folosirea de "jmecherii" ar sterge-o definitv de pe acest server si ea e constienta de acest lucru.Imi face placere sa joc cu ea pe server si la mai multi din astfel de playeri.

P.S. corina e normal ca adminii sa "stea" pe tine sa vada ce si cum , intreaba-l pe Warez ca si el ca si altii au trecut prin aceeasi faza(eu la inceput cred ca am dat peste 30 de poze, ma si plictisisem de atatea ss-uri - see u in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Corinutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 15:43)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Portugal

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 12-05-2011, 17:29:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Merci paci, you made my point sa zic asa.

Vi se pare ca eu chiar as avea nevoie de ajutoare? mi se pare o prostie, sincer.

NU trebuie sa va ganditi daca sunt fata sau nu, ci daca joc corect sau nu. Cu marimea pozelor, nu stiu care e treaba, sa aiba vreo legatura ca le-am deschis inainte? Nu cred.

Daca alegeti sa-mi dati ban, e alegerea voastra, nu voi spune nimic, sunt N servere pe care pot juca linistita. Am ales serverul asta pt ca am vazut ca sunt multi admini competenti si era full tot timpul, dar stati linistiti, nu sunteti singurii. Ganditi-va inainte sa actionati pe baza "marimii pozelor", mi se pare ceva stupid.

Anyway, all the best.


Ataaaaat bumti bumti bumti!
Barman hai cu ---- bumti bumti bumti!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
micheel
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 17-05-2011 15:40)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 129, Topics: 13
Location: ZIMBABWE

Reputation: 47.7
Votes: 7

Post Posted: 12-05-2011, 17:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu inteleg ce este cu marimea aceasta a pozelor.eu imi sustin parerea ca este curata;).






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cathNO1, 27 June 2011 13:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 09-09-2024, 05:20:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x