User
Pass
2FA
 
 

cont spart

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message881
alexbgd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 20:34)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 24.4
Votes: 2

 
Post Posted: 29-06-2011, 09:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am si yo un cont cu un warlock aseara mergea acuma nu imi mai intra nisi pe site nici pe joc si nici mailu nu mil ia pt schimbare parola -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iknowledge

[Iinsane Smarter]



Status: Offline
(since 02-11-2011 16:55)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 127, Topics: 14
Location: 'Localhost'

Reputation: 42.2
Votes: 9

 
Post Posted: 29-06-2011, 13:57:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Precizeaza numele contului printr-un edit, pentru ca GM-ii nu au de unde sa stie numele la cont; eu unul nu prea sunt de acord cu lucrul acesta, mai exact ca nu vine mailul cu reset assword pe id-ul cu care ai creat contul, probabil ca nu este unul bun sau nu este corect, sa ti-l dea un admin si poate te rezolva intr-un fel sau altul cu problema pe care o ai.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 29-06-2011, 14:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iknowledge wrote:
Precizeaza numele contului printr-un edit, pentru ca GM-ii nu au de unde sa stie numele la cont; eu unul nu prea sunt de acord cu lucrul acesta, mai exact ca nu vine mailul cu reset assword pe id-ul cu care ai creat contul, probabil ca nu este unul bun sau nu este corect, sa ti-l dea un admin si poate te rezolva intr-un fel sau altul cu problema pe care o ai.


Si-mi ziceai mie sa nu mai fac +1. Esti pe langa subiect, pe langa asta nu cunosti regulamentul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roby_ionut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2016 10:36)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 34, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 127.9
Votes: 4

 
Post Posted: 29-06-2011, 15:21:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ti`l ia pentru ca la inregistrari poti baga orice la mail (numa sa fie cu "@yahoo.com") chiar daca nu exista acel mail. si in caz ca iti uiti parola/iti fura contul sau ce se mai poate intampla nu ai cum sa dai recover PENTRU CA NU EXISTA ACEL MAIL ( stiu multi care au patit asta )
asa ca propun sa creeze cont numa pe MAIL-URILE existente si astfel se va ajunge la mai putine topicuri gen asta (Sper).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexbgd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 20:34)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 24.4
Votes: 2

 
Post Posted: 29-06-2011, 21:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci era fratimiu la pc ka bunicamea si era e contu lui .. (ininte sa vb cu el pe .w in joc vroia sa faca schimb de conturi cu unul care ia tras teapa si ia furat contu ) yo nu stiam ca nu e el si iam dat contu si parola spunandui intra pe el ca nu mai pot sta si el a zis bine azi dim cum am intrat observ da nu imi merge ... contu meu a fost facut de un prieten pe un mail la nimereala... si nu il stiu daca nu gm ma poate ajuta cu resetarea mailului cv am multi oameni care imi stiu contu nu incerc sa fur caracterul meu se numea bobek... azi la pranz lam prins pe ala pe cont si mai dat ognor rpd va rog help pnm mam chinuit sa il fac de 6.3kgs ... tosusi sper sa ma puteti ajuta va rog
Am patit ce a zis roby ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmili

[Creep]



Status: Offline
(since 20-01-2020 07:13)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 580, Topics: 40
Location: Baia Mare

Reputation: 234.5
Votes: 7

 
Post Posted: 29-06-2011, 21:57:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexbgd wrote:
....


ua ta fac, yo ya yo

sau

http://forum.wow-freakz.com/AI-O-PROBLEMA-CITESTE-AICI-GOT-A-PROBLEM-READ-THIS-t55875.html


Intubația reprezintã manevra medicalã de țãviure a unui pacient
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 01 July 2011 07:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 11-07-2024, 05:48:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x