User
Pass
2FA
 
 

CATACLYSM ! CAND / WHEN ?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 80, 81, 82  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show only staff posts
Author Message301967
cmdjmix
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-09-2011 17:21)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 126, Topics: 55
Location: Bucuresti

Reputation: 29.1
Votes: 8

 
Post Posted: 26-07-2011, 14:58:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O intrb, mai multe - :

Deci goldu ramane?
Honor se transforma?
Arena Points/Team raman?
Characterele cum vor ramane? Adika cele dupa genesis vor trece pe cata si cele dupa evolution? sau cum?
Meseriile raman?

MS


CM Dj Mix
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Meseriasul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2011 14:21)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 26-07-2011, 15:02:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok deci eu cred ca e foarte bine sa bagati cataclysmu deoarece :
-minimum system requirements pentru cataclysm a fost redus si pentru acei cu calculatoare din carton
-cum a spus cineva mai sus asa s-a zis si cand s-a trecut din vanilla in tbc si din tbc in wotlk deci nu e ceva nou
-eu am cataclysm in calculator si din cate vad e chiar foarte interesant scripturi nu mai zic ....
-pentru cel care o intrebat cu dungeon finder bineinteles ca o sa mearga o sa apara noi dungeonuri instance Blackwing Descent cu Magmaw cu Nefarian unde o sa cada noul Ramaldini
-o sa vedeti voi si pentru cei care zic ca o sa facem 5 level si cipcirip , inca nu stiti cum se face level de la 80 - 85 dar mai vorbim pe cataclysm !

Va pup ne Vedem INGAME

Nu sunt Meseriasu de pe Evolution -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sonics

[Maniac]



Status: Offline
(since 06-12-2020 22:25)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 1318, Topics: 28
Location: Cluj

Reputation: 82.7
Votes: 6

Post Posted: 26-07-2011, 15:29:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am si eu o intrebare mica: se fac fixuri si la questuri sa fie scriptate/cinematics etc ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AxR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2013 16:58)
Joined: 11 Jul 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 102.4
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2011, 15:30:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astia care nu vreti cata ati jucat macar sa vedeti cum e? Nu cred ! V-ati uitat la clipuri pe youtube si v-ati facut o parere proasta.Eu joc pe cata pe un server instant (nu dau nume) unde incepi cu iteme facute din bs,tailoring,leatherworking , iar pe parcurs ,facand bg si arene iti iei bloodthirsty si vicious! Vreau sa va spun ca nu e cum credeti voi! Warr-ul sau hpala nu sunt OP.Chiar dak pe acel server Warr&Hpala e cel mai intalnit team poate fi batut ! Ex: Mage(fire)&rogue(subtlety) Sunt rupere.PvE inca nu l-am incercat dar din moment ce Ragnaros a fost batut foarte greu se deduce ca PvE este foarte bine dezvoltat (cum au mai spus si altii) > Incercati Cata si pe urma dati-va cu parerea - SAL!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eminemr3d

[@Dorobanti Baby]



Status: Offline
(since 05-08-2012 22:21)
Joined: 08 Jan 2011
Posts: 123, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-07-2011, 15:47:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cmdjmix wrote:
O intrb, mai multe - :

Deci goldu ramane?
Honor se transforma?
Arena Points/Team raman?
Characterele cum vor ramane? Adika cele dupa genesis vor trece pe cata si cele dupa evolution? sau cum?
Meseriile raman?

MS


Goldu probabil avand in vedere ca nu e wipe.
Honoru Depinde de shocker
Arena points nu mai exista
Characterele vor fi toate transferate pe genesis
Meseriile raman ca si goldu. Fac parte din caracter.



>>ANUB<<>>BEST<<>>DK<<
2700@ freakz 2200@ retail
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luckylicious
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-09-2011 10:31)
Joined: 08 May 2011
Posts: 41, Topics: 4
Location: Spain

Reputation: 88.8
Votes: 2

Post Posted: 26-07-2011, 16:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kizzor wrote:
luckylicious wrote:
Burny wrote:
Kizzor wrote:
da ma dar nah...sper sa se pastreze ,astept raspunsul unui GM.
voi chiar nu stiti sa cititi ca nu se da wipe ?...mai cititi si prima pagina in pana mea.


voi chiar nu cititi? mai sunt multi care vor WOTLK nu Cataclysm , care e deja alt joc , nu mai e wow -


Pe gm chiar nu il intereseaza parearea ta si a multor idioti.
Voi chiar nu v-ati plictisit sa faceti icc intruna? nu vrei sa faci si alte instante etc? ti-e frica ca daca se baga cata nu o sa mai stii sa joci wow? hah.. -


te`ai gandit k poate sunt PvP Addicted? - think before you speak -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 26-07-2011, 16:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca va bate pe voi pve-ul/pvp-ul in cataclysm asta nu inseamna ca vom ramane noi pe wotlk :/.

cata nu e fail expansion cum zic toti lesinatii. daca era scadea numarul subscriberilor pe blizz. ceea ce nu s-a intamplat, ba chiar mai mult, cu 4.2 s-a marit.


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ashbringer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 19:15)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 147, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 8

Post Posted: 26-07-2011, 17:11:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
daca va bate pe voi pve-ul/pvp-ul in cataclysm asta nu inseamna ca vom ramane noi pe wotlk :/.

cata nu e fail expansion cum zic toti lesinatii. daca era scadea numarul subscriberilor pe blizz. ceea ce nu s-a intamplat, ba chiar mai mult, cu 4.2 s-a marit.


Cne spune ca Cata e fail sa-si legeee Calc de gat si sa-l arunce pe gem.... -
Cel putin Zonele noi instantele si pvp, sunt awesometroneee...dar si dificultatea fata de lesintura de Wotlk e imba,pe cata chiar o sa se vada diferenta -

http://img7.imageshack.us/img7/4239/53059764.jpg
http://img814.imageshack.us/img814/840/13713097.jpg
http://img838.imageshack.us/img838/8065/86247387.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eminemr3d

[@Dorobanti Baby]



Status: Offline
(since 05-08-2012 22:21)
Joined: 08 Jan 2011
Posts: 123, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-07-2011, 18:07:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wotlk nu era lesinatura. Yogg Saron Hard mode inca ramane cel mai greu encounter ever scos de blizz. Eu l-am facut semi hard mode (2keeperi) pe blizz si am stat cu guilda o groaza.
Dar ca expansion intreg cata s-ar putea zice ca este cel mai greu. Zonele nu m-au impresionat sa fiu sincer dar faptul ca poti merge cu mountul flying peste tot e genial+ o groaza de alte chestii noi. Totul este mult mai balanced inafara de ***** de feral druid care este op.

Sincer sa fiu fiecare expansion a adus ceva nou si a facut jocul mult mai interesant. Daca voi vreti sa-l bateti pe lich king pana faceti 50 de ani succes. (desi dupa story line lich king (ner'zhul) ar trebui sa se pise pe DeathWing, ma rog,Blizz fail )



>>ANUB<<>>BEST<<>>DK<<
2700@ freakz 2200@ retail
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kizzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2011 11:25)
Joined: 11 Jul 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.6
Votes: 2

Post Posted: 26-07-2011, 18:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

luckylicious wrote:
Kizzor wrote:
luckylicious wrote:
Burny wrote:
Kizzor wrote:
da ma dar nah...sper sa se pastreze ,astept raspunsul unui GM.
voi chiar nu stiti sa cititi ca nu se da wipe ?...mai cititi si prima pagina in pana mea.


voi chiar nu cititi? mai sunt multi care vor WOTLK nu Cataclysm , care e deja alt joc , nu mai e wow -


Pe gm chiar nu il intereseaza parearea ta si a multor idioti.
Voi chiar nu v-ati plictisit sa faceti icc intruna? nu vrei sa faci si alte instante etc? ti-e frica ca daca se baga cata nu o sa mai stii sa joci wow? hah.. -


te`ai gandit k poate sunt PvP Addicted? - think before you speak -


Bine,esti pvp addicted dar si in cata poti face pvp - omg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 26-07-2011, 18:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Te plictisesti pana omori un warrior cu 300k HP ... (


Bwhahahha dk blood full stam stacked for fun abia are 150k. l2p m8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeFeliez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2011 04:29)
Joined: 23 Jul 2011
Posts: 18, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 61.3
Votes: 2

Post Posted: 26-07-2011, 18:33:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
daca va bate pe voi pve-ul/pvp-ul in cataclysm asta nu inseamna ca vom ramane noi pe wotlk :/.


Cataclysmu schimba cateva chestii , asta nu cred ca influenteaza experienta jucatorilor.

Setemotion wrote:
daca era scadea numarul subscriberilor pe blizz. ceea ce nu s-a intamplat, ba chiar mai mult, cu 4.2 s-a marit.


Hai ne luam toti dupa blizz :-q . Daca tot va luati dupa blizz sa vad ca legalizati si multiboxing'u.
Daca tot "Blizz Blizz" at la ce draq mai e private server. (ca pe blizz sa int asta si mnah e bine si la noi, ca uite pe blizz oamenii joaca cata , hai sa jucam si noi ssa.)

Nu zic , cataclysmul nu e joc urat sau lame, dar totusi unor persoane li se pare mai urat textura decat gameplay-ul.
Tin sa spun ca joc pe cataclysm retail si nu e urat, doar ca mie mi se par umpic exagerate ideeile celor de la Blizzard. Transforma tot jocul, acu mergi cu biciclete cu elice, avioane de nazisti si motociclete cu pana. Intr-un fel se strica jocul, mie tot timpurile de pe TBC mi se par mai epice, de ce sa tot complicam jocul - , in TBC de ex Arthas (LK) e mort , deci daca ii /rasp nu are cum sa te omoare si esti happy (crappy example) . So... eu joc 3 expansionuri si nu ma deranjeaza cu nimic cataclysmul - voi juca both ^_^.


Am Actele-nregula!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eminemr3d

[@Dorobanti Baby]



Status: Offline
(since 05-08-2012 22:21)
Joined: 08 Jan 2011
Posts: 123, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-07-2011, 18:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blood dk full stam picai mai rpd ca unu full mastery. Hp-u ca hp-u dar cand isi da cate 20k heal si 20k absorb dmg iti bagi ceva in el de joc -

Posturi unite automat, 26-07-2011, 19:40:59

TeFeliez wrote:


Nu zic , cataclysmul nu e joc urat sau lame, dar totusi unor persoane li se pare mai urat textura decat gameplay-ul.
Tin sa spun ca joc pe cataclysm retail si nu e urat, doar ca mie mi se par umpic exagerate ideeile celor de la Blizzard. Transforma tot jocul, acu mergi cu biciclete cu elice, avioane de nazisti si motociclete cu pana. Intr-un fel se strica jocul, mie tot timpurile de pe TBC mi se par mai epice, de ce sa tot complicam jocul - , in TBC de ex Arthas (LK) e mort , deci daca ii /rasp nu are cum sa te omoare si esti happy (crappy example) . So... eu joc 3 expansionuri si nu ma deranjeaza cu nimic cataclysmul - voi juca both ^_^.


LK era mort? ai citit vreodata story line-ul? ai jucat vreodata w3? arthas l-a omorat pe illidan deci cum putea sa nu fie viu?? Si Illidan s-a intors din outland in azeroth ca sa il distruga pe LK dar l-a invins arthas. => TBC s-a intamplat inaintea acestui event

Chestia ciudata e ca illidan este omorat si de playeri si de arthas.



>>ANUB<<>>BEST<<>>DK<<
2700@ freakz 2200@ retail
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TeFeliez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2011 04:29)
Joined: 23 Jul 2011
Posts: 18, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 61.3
Votes: 2

Post Posted: 26-07-2011, 19:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eminemr3d wrote:


LK era mort? ai citit vreodata story line-ul? ai jucat vreodata w3? arthas l-a omorat pe illidan deci cum putea sa nu fie viu?? Si Illidan s-a intors din outland in azeroth ca sa il distruga pe LK dar l-a invins arthas. => TBC s-a intamplat inaintea acestui event

Chestia ciudata e ca illidan este omorat si de playeri si de arthas.


baaa - eu ziceam asa la vrajeala , :-q , w3 frozen throne joc (dota).
apropo de story-uri , World Of Warcraft The Movie cand apare - ?
sunt nerabdator sa il vizionez -


Am Actele-nregula!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eminemr3d

[@Dorobanti Baby]



Status: Offline
(since 05-08-2012 22:21)
Joined: 08 Jan 2011
Posts: 123, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-07-2011, 19:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

featuring charlie sheen? - nu cred k va aparea vreodata... desi ar fi o idee buna va trebui sa fie ceva genu avatar. si la ce story line are Warcraft va fi film de 8 ore.


>>ANUB<<>>BEST<<>>DK<<
2700@ freakz 2200@ retail
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 06 August 2011 01:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 80, 81, 82  Next    


The time now is 18-06-2024, 14:43:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x